Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Słuchaj pajacu zrywaj sie z tad ,masz problemy z kobietami to zmien płec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczęta i chłopcu mam wspaniałą wiadomość!!!!!! jade do łagowa!!!! będe przez weekend pracowała w swoim zawodzie!!!!!! matko jedyna jak ja się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hip hip hurraaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a teraz wyrzucamy pana grzegorza bo tu po pierwsze są porządne dziewczyny i chlopacy i chyba koleś pomylileś topicki po drugie zjeżdżaj z tąd bo nie nawidzę ludzi którzy burza swoje rodziny i małżeństwa !!!!!!!!!! mam dzis dobry humor więc ciesz się że nie doszlo do rękoczynów ochrona jest tu wogóle taka?! wygońcie tego nicponia z tak kuluralnego miejsca!! dziękuję bardzo robię wirtualne wafle z kaimakiem i orzechami komu nałożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj, dawaj wafla! A cwaniaczkom - pedofilom (patrzcie, jaki zapobiegliwy; wie, że poniżej 15 lat miałby od razu z prokuraturą do czynienia) powiadam stanowcze PRECZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cierpie takich sznurków,w normalnym swiecie juz ma masaz beysbolem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... czy u Was też jest taka paskudna pogoda, czy tylko u mnie? bez przerwy pada, a jak nie pada, to leje, do tego wietrzycho, że parasolki nie idzie rozłożyć... brr.... Jamniczek, humor jak zwykle na poziomie :D maryś, cieszę się bardzo, że jedziesz na weekend do Łagowa, super :D wafle bardzo chętnie, jak zwykle ;) ale z czym one są, bo nie wiem, co to kaimak :( Daria, i jak tam choróbsko? mam nadzieję, że udało się je przegnać, zanim się na dobre zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy... Aerosmith... muzyka mojej młodości właśnie leci w radiu ;) chciałabym kiedyś dostać z jakiejś okazji kolekcję płyt z moimi ulubionymi wykonawcami. a jak nie, to może kiedyś sama sobie kupię ;) a Wy co chcielibyście dostać fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jakoś słabo bo nie poczułem no ale jak tak mówisz to pewno tak jest:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku prosze wafla i już otwieram skrzynkę tylko kluczyk gdzieś zapodziałam żartuję sobie justa kaimak to taka slodka masa najszybciej można ją uzyskać gotując mleko skondensowane słodzone przez trzy godziny potem zostawić do wystygnięcia i masa stężeje mozna nia przekładać babki placki czy do wafli z dodatkiem orzechów np. spróbuj a będziesz od razu wiedzialla to smakuje jak krówka szczególnie ta co się ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No NO Marysienko masz racje moja żona to czesto robi naprawde jest ok:)Jak foty dostałas.Jeśli tak to prosze przeslij Darii:):):)Bo nie chce kolejny raz pytac o adres,a mam przed soba reinstalke i wszystko na płytach pozgrywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, mmm... tp brzmi pysznie :) muszę spróbować, mam tylko nadzieję, że przez te 3h mleko nie wykipi, bo przy moich zdolnościach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dzięki za zdęcionka tylko który z tych panow to ty??? justa napisz co to są za piosenki twojej mlodości ( a ja myślałam że ty nadal mloda jesteś? a moze ja rozmawiam z justą 40 później? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa mleko skondesnowane słodkie jest w puszcze i napewno nie wykipi bo jest szczelnie zamknięte, potem jak już bedzie ugotowane i wystygnie możesz śmiało otwierać ten skarb robaczku dobrze zaraz prześlę je do darii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysieńka, no nadal młoda niby jestem, ale nie czuję się już tak młodo, jak 5 czy 10 lat temu :) na imprezy już nie chodzę, obecnie popularna muzyka do mnie nie przemawia... a muzyka mojej \"młodości\", czyli z zczasów, gdy miałam naście lat, to stary, dobry rock - Aerosmith, Guns\'n\'Roses, Bon Jovi, Brian Adams, ballady Metallicy itp. popu też słuchama i wtedy, i teraz, ale jakoś te rockowe kawałki najbardziej mnie poruszają. a Wy czego lubicie słuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marysiunko:)ten w katanie jasnej ze scieru:)A ten na kamieniach ze mna to mistrz kilkukrotny w boksie waga ciężka,i ten bez okularów taki siwawy to razem stoimy po imprezkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to trzeba w puszce gotować? bez otwierania? myślałam, że wlać do garnka najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku już się zorientowałam przewija się przez wszystkie zdjęcia jakiś przystojniak więc to musisz być ty :D justa jak bym słyszała koleżankę ona też lubi dokładnie te same zespoły, coś w tym musi być ja uwielbiam spokojne kawałki, np..teraz mi gra moby, enya, brayan adams coś tam jeszcze aha moje irlandzkie utworki oczywiście męczyłam brata aby mi to ściągną i teraz zamęczam ich słuchaniem tego hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja słucham nutki raczej polskiej ,polski rock,szczególnie Hołdysa lubie ,ale także Turnał ,Pod Buda ,Budka Suflera,Grechuta,a tak naprawde to większośc polskich wykonawców z wyjątkiem oczywiscie disko polo i Maryli oraz Willas.Oprócz tego lubie mocniejsze uderzenie jak Ramsztain,albo Moi ulubieni Streasi:) A na dyskotekach to nawet techniawa mi wchodzi po 5u heszczegulnie Scooter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam o 30 więcej i nic stronka nadal strajkuje robaczku ( teraz gdy cię ujrzałam to określenie chyba niepasuje:) ) jesteś zapisany w komputerze wśród pięknych kobiet z kafe i już wysylam zdjęcia do darii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam all:) Wrócę później,bo narazie praca rzuciła się na mnie i trzyma pazurami;) też chcę zdjęcia,bo naszego rodzynka jeszcze nie mam: a_hanka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, mnie niektóre kawałki Grechuty też się podobają, ale Maryli również ;) a Stare Dobre Małżeństwo lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,to jeszcze w kwestii muzycznej ;) bardzo różne.Lubię Grechutę,Perfekt,stare Kombi,Enya,Kitaro,Vangelis,Wollewaider,Oldfield. A ostatnio zamówiłam sobie płyty z muzyką operową;) A za ścianą mam najnowsze mojego braciszka:Owalemcedwa,Kaliber 44,Paktofonika.Słucham nie chcąc,ale niektóre teksty mi się podobają,tylko mam problem z tym rezonansem rytmu w brzuchu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa lepiej gotować w puszcze aha i trochę wody dolej do rondelka i nalepkę możesz zdjąc jesli się da jamniczku owszem można krócej ostatnio mama gotowała 3 h bo potrzebowała gęste do przelozenia babki a nii jest to czasem żadkie jak krócej gotujesz? no i mamy następną stronkę już chciałam dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa...tylko jak będziesz otwierać tę puszkę to zaczekaj aż wystygnie:(jak pierwszy raz gotowałam to nie zaczekałam i tak mi strzeliło że myslałam że mi oko wypłynie:)Bliznę na powiece miałam przez parę tygodni:0 nie ma to jak logiczne myślenie i pierwsze kroki w gotowaniu i pieczeniu.Tera to ju master jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×