Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Wiem o tym kilka lat już żyje na tym świecie i zdążyłem się nauczyc co lubią i czego pragną kobiety;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to także hehehe;) ale nie będziemy się przekomarzać kto wie więcey bo Ty jesteś kobieta i masz tą wiedzę wrodzoną ,a ja tylko nabytą:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻wiat][k🌻🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻]w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻kwiat]🌻🌻[k🌻🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻wiat]w🌻🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻wiat]iat]🌻🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻t]kwiat]🌻🌻[k🌻🌻w🌻🌻iat]🌻🌻To dla Ciebie bo to wiem ,że lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal no ja sie nie zamierzam sprzeczać kto wie więcej no daj spokój.... ogólnie nie lubie kobiet bardzo wymagajacych! uciekam na zakupy....miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochowały tylko nie widać mnie zza szklanego monitora :D taka ląkę tu zrobiłeś że mi się stronka rozciagnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoja żona pewnie dostaje codziennie lub nie od święta piękny bukiet kwiatów jeszcze nie spotkalam kobiety której kwiaty by przeszkadzały każda ma swój ulubiony gatunek i kolor a czy tobie też można dać kwiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe jasne ja też lubie kwiaty mam ich cały dom nie koniecznie kwitnące ,mam jeszcze kotka ,rybki i patyczaki he lubie przyrode,a żona lubi polne kwiatyi bardzo się cieszy jak zostanie nimi obdarowana nie koniecznie z jakiejś tam okazji poprostu tak spontanicznie z okazji wtorku lub czwartku :) Bede na chwilke zmykał bo muszę robić tą grochuweczke bo zaraz chłopaki będa głodni no i ja tez żecz jasna ,więc żegnam się na jakieś90 minet....sorki minut i bede zpowrotem Papapapaa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie coś po głowie chodzi z tymi minutami hi hi hi:D ja oglądam sobie filmik i też robię się głodna a ta grochówka tak smakowicie brzmi hmm...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, daj już spokój z tymi minutami, bo jak widzę to po raz setny, to coś mnie skręca w środku... za pierwszym razem mogło być śmieszne, za którymś.... maryś, a jaki filmik oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa po ang jest to hollywood homicide ale po polsku podobno gliniarze z hollywood robaczku dostało ci się abyś wiedział ze minut nie wolno przekręcać przy literowaniu :D ale zabawa była niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek, co porabiasz? proszę sobie pyszczka nie wydłużać, i tak masz długi ;) już uśmiech na buźkę - w szerz bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wróciłam 🌻 Robal dzięki za tony niezapominajek ( a może to jakieś inne kfiatuszki?) miłego wędkowania, a swoją drogą że ci się tak chcę brrr tak zimno na świecie Majesta a ja wiedziałam że ty z Rzesowa naszego >> hej hej hej sokoły omijajcie.... :) ;) u nas zimno i paskudnie no nie? Mary >> a przydał ci się jakiś obrazek do wysłania z okazji urodzin baby? Justa mi na weselu też nie zależy tylko żeby być już i mieszkać razem, bo w Krakowie mieszkaliśmy razem 2 lata a teraz nie mamy się gdzie podziać :( mam nadzieję że niedługo sobie coś wynajmiemy Ale ta strona grubaśna!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! to nie ta tylko tamta :P nie widziałam was gdzie się ukrywałyście? ❤️ :classic_cool: :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :)🌻 A może któraś ma ochotke na.....grochóweczke,akurat nalewam dla chłopców to mogę i więcey;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chowam za szklanym ekranikiem bo filmik ogladam i czasami tu zaglądam ładna mi rymowanka wyszła uśka koleżanka jeszcze w szpitalu jest ale i tak nie ma kompa w domu a co dopiero internet więc nie mogę jej wysłać :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, grochóweczkę chętnie... przyda się obiadek. mnie tu pracą zawalili... zrobi coś człowiek w Wordzie, to nagle ich oświeci, że chcą w Excelu i rób człowieku od nowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa głowa do góry jeszcze chwila i wekend;) Mary nie zniszcz sobie wzroku tymi filmami:) No moje Panie ja zmykam Paweł chce pograć troszeczke więc go puszczam na kompa do juterka chyba ,ze znajde jeszcze chwilke czasu przed rybkami.🌻👄;):):):) A wrazie czego to miłego ciekawego i udanego wekendu życzy ROBAL;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegnę do pracy do usłyszenia jutro albo w nocy dam znak że dojechałam robaczku miłego wędkowania i nie zamarznij przez noc justa trzymaj się w tej pracy, u mnie też albo chce rurkę z bananaem albo drodzówke i nie może się zdecydować a kolejka rośnie pa dziewczyny i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×