Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Mary jeszcze idzie,ale zaraz powinienaś to miec:) Jamniczku ja też chcę malowidła:):) Dario dobry adres pisze bo go nawet kopiuje i też nic ,ale jak sama widzisz Mary jest bardzo uczynna i dobra Kobieta więc mysle ,że i te Ci przesle:):):)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc godzina nadeszła i muszę sobie sama obiad zrobić bo oni dopiero wstawiają - cała moja rodzinka a jeszcze wyszykować się trzeba do pracy i chyba dziś buty zimowe ubiorę bo mam aż 6 stopni na dworze daria sprawdź jeszcze raz których zdjęć nie masz bo powinno być od I - VII jeśli coś jest podwójnie to wyrzuć bo oczopląsów dostaniesz do uslysznoka jutro a może i wieczorkiem kto wie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary też nici z tego ,robie dzisiaj reinstalke bo mam tak zawalony komp ,że hey,to dziewczyny koncze już bo chłopaki mnie męcza o kompa,będe jutro z ranka to papapatki dla Was i całuchy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też znikam kochani i życzę wszystkim milusiego \"łikendu\" bo jutro mnie nie ma:) Do zobaczyska w poniedziałek ( no chyba że mnie całkiem z nóg zetnie to cholerstwo co mnie dopadło - to jeszcze później się zobaczymy). Dla was:🌻 i 👄 PA !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa, Robal, do jutra, Daria, Ty się kuruj przez weekend w łóżeczku, niech Cię facet ogrzeje... znaczy, tego, wygrzej się ;) ktoś tu jeszcze został?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nikogo już nie ma, to ja też zmykam. a jak ktoś jest, to dać znak życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czy mnie ktoś jeszcze pamięta??? Uśka!!! Ja tez jestem z RZESZOWA a ze ty to nie wiedziałam :) Witam wszystkich dwszczowo u mnie okropnie! ...ide na obiad bo dopiero co wróciłam z zajęć Miłego wieczoru ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZe Majesta jasne ,ze Cię pamiętam :):):);) Nie ma Was panie kofane???:):):):)zajze o 21. mam dziś wolne,,,,,,,huraaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tu jestem - Majesta witaj , dawno cię nie widziałam - Robal ale mi smaku narobiłeś tą golonką - uwielbiam - Daria dzięki , słodko to on tylko wygląda ten mój synio , a rozrabia za dwóch zrobiłam się dzisiaj na bardziej bląd jutro paznokietki i w sobotę na wesele wyruszam muszę przyznać że nie przepadam za weselami , ale panną już nie jestem więc przynajmniej mnie ominą te oczepinowe pierdołki a napewno standardowo schabowy będzie i to też mnie pociesza a jest to ślub w rodzinie mojego męża i niewielu ludzi znam a ja wolę się bawić wśród znajomych no ale może będzie oki - jak wrócę opowiem no to miłej nocki wszystkim i ciepłej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej >>>> Dzień Dobry, chociaż brzydki jak reszta w tym tygodniu ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Pobudka!!! Gdzie jesteście ? niedługo weekend! :D Mój M skręcił sobie kostkę wczoraj na siatkówce :( i jeszcze na dodatek musi jechać do krakowa na zjazd... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co tak pusto na topiku? niewyspani czy co? ja jak zwykle zaczynam piątek optymistycznie, choć troszkę pracy mam jeszcze... marteczka, ja już tak dawno nie byłam na żadnym weselu, a lubię chodzić.. może któraś z Was coś planuje, hę? ;) no, słonko, uśka, majesta, maryś... kiedy ślub? ;) żartuję oczywiście. swojego też się doczekać nie mogę. majesta, no ja pamiętam ciągle o Tobie, że biedna na wykładach się męczysz. a teraz masz ostatni semestr czy przedostatni? ile examów Ci się szykuje w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry jestem pierwsza czy mi się wydaje? ale nie wydaje mi się ze ZOSTAŁAM CIOCIĄ!!!!!!!! przyszywaną bo przyszywana ale jestem wczoraj rano moja koleżanka urodziła słodkiego synusia o niebieskich oczkach i czarnych wloskach (to pewnie po mamie) i ważyl 3 coś kilo ale mnie nosi przez to wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, gratuluję zostania ciocią... ja też nie mogę się tego doczekać, ale na razie nic się nie szykuje. tzn. już jestem ciocią kilkukrotną, ale te brzdące mam daleko, wolałabym jakieś kolejne gdzieś bliżej. a przyszywaną ciocią jeszcze nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam kawki i herbatki zrobione - proszę się częstować są też kanapeczki z bułeczki z pasztecikiem i ogórkiem kiszonym - proszę zajadać jak ktoś lubi a jak brzuszki będą pełne i kawami i herbatkami ciałka rozgrzane to wszystko będzie łatwiejsze no to zmykam narazie do zajęć domowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dzieki za obrazki są świetne szkoda że moje są oklepane bo wysłałabym coś ślub?? bardzo chętnie ale brak tego który bo odpowiedział na moje tak również tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka... mmmm... nie ma to, jak sobie od rana humor poprawić pysznymi kanapeczkami, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam trochę pracy,jeszcze trochę:) do Uśki i Majesty mi najbliżej:) a ja też chcę zdjęcie Robalka,dziewczyny poproszę mi przesłać:) paskudna pogoda,znowu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko dziękuję za herbatkę i kanapeczki choć pasztecik zmienię na serek żółty witaj jamniczku dzięki za malowidla na ciele są fantastyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczek, jesteś wegetarianką, że Cię tak odrzuca na widok pasztetu? ;) hanka, to masz trochę słonka ode mnie, bo u mnie pogodnie na razie... ale zimno, dziś mam już zimowe butki i szalik... ale październik, niby jesień, a temperatury zimowe. nie udało mi się wczoraj kupić mojej upatrzonej kurteczki :( przy jednej rękawy były za długie, a druga, o rozmiar mniejsza, była już za ciasna jutro udam się na dalsze poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa >> ja myślę że ty będziesz pierwsza :D :D było nie było jesteś najdalej posunięta w eee że tak powiem w szkoleniu przedmałżeńskim ;) :P Mary >> gratulację z powodu urodzin :) Ja mam dwa bliźniaki - chłopaki, mają po 10 miesięcy i są super! Marteczka >> 🌻 ja herbatkę i kanapkę też bo jak zwykle nie jadłam jeszcze śniadania Jam >> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż myślałam, że już całe forum dawno wie, że jestem wegetarianką i odrzuca mnie od wszystkiego, co kiedyś miało oczy... zakała tradycyjnych polskich bankietów i w ogóle dno. Mam kanapeczki ze srem, kto chętny, zapraszam. Misiowe kanapeczki ostatnio skarmiamy kaczkom w parku, bo On nie zjada ich w całości (salami ze środka wyżera zaprzyjaźniony wodny szczur). Misio zjada w szkole w całości swe śniadanie wyłącznie wtedy, gdy składa się ono z dwóch pączków, napełnionych nutellą... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Ci... Goršcej filiżanki kawy, którš ktoœ dla Ciebie zrobi. Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela. Zielonych œwiateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu. Życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszš... Najszybszej kolejki w sklepie. Ulubionej piosenki w radio. Twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz. Życzę Ci dnia pełnego szczęœcia w perfekcyjnych dawkach, które dadzš Ci radosne poczucie, ze życie uœmiecha się do Ciebie, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteœ kimœ specjalnym. Życzę Ci dnia Pokoju, Szczęœliwoœci i Radoœci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×