Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość goska24
czesc wam jestem tu pierwszy raz jak wam uplywa wieczorek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska
nie wiem do konca czy dobrze obsluguje sie :) nie wiem od czego mam zaczac chcialabym kogos poznac jakiegos przyjaciela badz przyjaciol czy myslicie ze mam szanse??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ktoœ jednak zawitał. Witajcie Majesta masz racje oj bedzie miała powodzenie u chłopaków ta Zuzia Gosia pewnie że jestes miło widziana prosimy o przedstawienie się ,nas wieczorkiem jest mniej ,ale w dzień to czasami nie idzie się do nas dopchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdo35 dziekuje za mile przywitanie wiec tak mam na imei goska pochodze z malej miesciny wygladam calkiem normalnie :):):):)niczego mi nie brak ja w zasazdei moge byc wieczorkiem ale w dzionek tez spruboje pozdrawiam ciepelko i milego wieczorku wam wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Magda ja to az załuje ze synka takiego nie mam dużego a nóz widelec by przypadł Zuzi i jeszcze by my rodziną zostały ;) Szam ja ci mówię ty sie przygotuj na te tabuny potencjalnych zieciów :) Witaj goska 24 mam nadzieje ze zostaniesz na dłużej z nami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mery nie ma sprawy - podłączaj się do kisielku , dla każdego starczy - Justa - szkoda słów na babsztyla , najbardziej mi się \" podobał \" ten tekst o częstości kożystania z łazienki , no nie mogę.. - Magda - ja też mam takę upierdliwą sąsiadkę i też jej już dzieńdobry nie mówię . Specjalizuje się w czepianiu się moich dzieci że tupią ( a mieszka nade mną ) i w wzywaniu policji kiedy są u mnie jakieś imprezki . Najleprza jest jak potrafi wezwać policję ze 2 - 3 razy w sylwestra . To nawet policjanci są w szoku . A jeżeli chodzi o normalne imprezki to od jakichś 3 lat bywają u mnie raz na jakieś 2 m-ce i polegają na tym że jesteśmy ja , mąż i dwoje - troje znajomych . Nie krzyczymy , nie bijemy się , muzyka jest w normie , no jednym słowem nikomu to nie przeszkadza tylko jej .Chyba jej poprostu żal że ona już nie może a my jeszcze tak . - Gosia dawaj poznajemy się , będzie wesoło idę robić sobie jeść , wiem że późno i wiem że się odchudzam , ale co zrobić jak się chce? dobranoc miłe panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... czyżbym była tu pierwsza z rana? wczorajszy dzień tak szybko mi minął, po pracy prosto na aerobik później do przyjaciółki, do domciu późnym wieczorem i od razu spać... a jednak i tak odczułam brak mojego Skarbu. majesta, magda, widzę, że wszystkie się zgadzamy co do urody Zuzi :) goska24, witaj w naszym gronie 🌻 z jakich okolic pochodzisz? marteczka, magda, współczuję sąsiadek... ja, a właściwie moja mama ma od kat taką wścibską sąsiadkę, która wychodzi na klatkę schodową podsłuchać, o czym ktoś rozmawia piętro niżej, szpieguje itd. takie sąsiadki to już legenda ;) Daria chyba nam się całkiem rozłożyła, bo nie pokazuje się wcale... marteczka, co dziś z rana serwujesz? jakieś ciacho do kawki będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam - śpicie jeszcze ? no to ja na rozbudzenie mam dla was kawkę no i oczywiście herbatkę też - dzisiaj owocowa ciasto się niestety skończyło ale zaraz coś do podgryzania wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Justa z braku ciasta proponuję paluszki , mam też pyszne soczyste jabłuszka proszę się częstować koło południa wybieram się na wielkie zakupy ( wiecie jak się kończy to wszystko razem ) - takie tam : szampon , odżywka , pastka do ząbków , pieluchy , szczoteczki i te wszystkie podobne pierduły - to przy okazji kupię coś bardziej treściwego do jedzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i świntuszę: There are at least SEVEN types of ORGASM of a WOMAN: 1. The Optimist - Oh Yes, Oh Yes, Oh Yes..... 2. The Pessimist - Oh No, Oh No, Oh No......... 3. The Confused - Oh Yes, Oh No, Oh Yes, Oh No.... 4. The Traveler - Ahh, I\'m coming, I\'m coming..... 5. The Religious - Oh God, Oh God..... 6. The Userer - Ahh, More, More, More........ 7. The Murderer - Ahh, If you take it out, I\'ll kill you....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też pusto... no, proszę się rozruszać... ja wiem, że pogoda paskudna... ale przy monitorze tak przytulnie ;) marysieńka, wstałaś już? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dzień dobry już jestem wiecie że ja wstaję póżno ale jeszcze później do was zagladam bo komp jest zajęty gośka jako kucharz nadworny witam cię chlebem i sola i kieliszkiem wódeczki choć z rana nie wypada dlatego masz tu kawusię czy hebatkę i spory kawał placka majesta teraz już wiem kto ma zapchaną skrzynkę, dostałam wiadomść że owa skrzynka jest przepełniona i pamiętam o tobie dziewczyny współczuję wrednych sąsiadek i obyście mogly być kiedyś w swoim domku i robić takie imprezy że w całym mieście będzie was słychać robaczku gitarę możesz wziać i co tylko potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja dzisiaj nie ide na zajecia bo....bo mi się nie chce i już! Mary nic podobnego moja skrzynka działa i własnie widze maile od dziewczyn ..... dzięki jeszcze nie otworzyłam więc nie wiem co w nich jest, zaraz sprawdzam. Marteczka to jak idziesz na zakupy to kupiła byś mi po drodze mleko bo do kawy mi sie skończyło co? Justa a nic nadal nie słychać od Kariny? no czyżby o nas zapomniała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć majesta, ładnie to tak z zajęć się zrywać? ;) a od Kariny żadnych wieści niestety nie mam, na maila mi nie odpisała :( może nie ma dostępu do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta już wysłałam do ciebie zaproszenie można to otworzyć w wordzie tak przynajmniej miałam informację co tu tak pusto? karina, daria, usprawiedliwiona szam, słońce, robaczek, cytrynka, gośka, uśka kogo jeszcze tu brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no ilez mozna na wykładach siedzieć, to nie dla mnie ja jestem mało cierpliwa a pozatym zimno jest a ja sie rozleniwiłam okropnie przez ostatnie dni. Mary no doszło z tego co widze Czy wy tez jesteście dzisiaj takie ....nijakie? bo mi sie nic nie chce i jestem strasznie taka rozlazła, słabo kojarze o refleksie nie wspomnę.....co to za choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie dawno mnie nie było, ale jestem widzę, że dobrze się macie, chociaż pogoda dziś nie tego mam ogromnie zamotany czas krolik się wścieka, koszatniczka będzie rodzić, w pracy szaleństwo - dobrze, że jeszcze dzieci nie mam :D ale leje a ja jeszcze do banku muszę wyskoczyć trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, ja to od kilku dni jestem taka nijaka, nic mi się nie chce, do niczego nie mogę się zmobilizować... jednym słowem, lenistwo :( Arias, cześć, faktycznie dawno tu nie zaglądałaś, wpadaj do nas częściej. ja też narzekam na wieczny brak czasu... wczoraj późnym wieczorem, po powrocie z pracy i innych zajęć, stwierdziłyśmy z kumpelą, że nie wiemy, kiedy miałybyśmy znaleźć czas na męża i dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem,tylko mnie nie ma:( a wcześniej jak napisałam to mi wcięło posta a w tym poście napisałam,że nic nie zamykam tylko szykuję się do walnego zgromadzenia i podziękowałam juście za pamięć.O,tak tam było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, cześć Hanka :D a proszę bardzo, pamiętam zawsze :) a co to za walne zgromadzenie? rady nadzorczej? majesta, chyba już wiem, co to za choroba - niskie ciśnienie ;) dziś to mi się tylko spać chce i tak sobie to usprawiedliwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ właśnie wróciłam z zakładu przerabiającego odpady poubojowe i padlinę - bleeee (Jam >> coś dla ciebie ;) ) ale nawet nie śmierdziało, widocznie wiatr wiał w inną stronę :) ,na szczęście byłam tylko w biurowcu nie w samym zakładzie a wiecie kobitki z czego robią kosmetyki...? - nie będe wam obrzydzać... :P cześć Arias chyba się nie znamy 🖐️ ❤️ Maryś >> mi nie wysłałaś zaproszenia ale ja już wiem o co chodzi bo dostałam od kogoś innego :P. Chodzi o ten raj niebieski prawda? No to go dostałyście jeszcze raz ode mnie - sorki :) Majesta >> chyba masz coś ze skrzynką bo odesłało że przekroczony limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majestę i arias majesta może to jesień dopiero na ciebie działa? arias zajrzyj do raju justa jak już będziesz miala dzieci to czas się zawsze znajdzie mam coś śmiesznego ale nie chcę wysyłać bez waszej zgody gdyz może to was lekko wkurzyć ale zabawne ze omal z krzesła nie spadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, uśka, rzeczywiście mary Cię ubiegła z tym zaproszeniem. opowiadaj, z czego się robi te kosmetyki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, dawaj do mnie to śmieszne... najwyżej się obrażę ;) żartuję. a co do czasu... jak będą dzieci, to po prostu będzie musiał się dla nich znaleźć, ale pewnie ucierpi na tym coś innego. doba nie jest rozciągliwa, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no moze i masz racje z tym ciśnieniem ale po trzech kawach? to cos ze mna nie tak chyba. Sprawdzałam skrzynke i nie jest zapchana niby to nie wiem czemu tak sie dzieje....strajk chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary >> ja też chcę chyba że się na mnie obraziłaś i już mi nic nie wyślesz ;) Justa >> w tym zakładzie z odpadów zwierzęcych powstaje mączka mięsno-kostna oraz wytapia się tzw tłuszcz techniczny. Tłuszcz ten wykorzystuje się do produkcji kosmetyków, środków czystości, farmaceutyków,mydła. Jest on oczywiście sterylny i całkowicie oczyszczony (przeźroczysty) ale jak się pomyśli z czego on powstaje.... :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta >> przekroczony limit może oznaczać że twoje konto nie przyjmuje wiadomości większych niż na przykład 1000 kB. może tak masz ustawione żeby chronić przed przysyłaniem za dużych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka, ja spox jeżdże na komunalne wysypisko i nawet do oczyszczalni ścieków. To wszystko pikuś w porównaniu z wonią np. ryby... Błe :P Ale dzisiaj ciekawymi topikami obrodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary, znam ten kawał... na szczęście da się z tego wyjść - ctrl+alt+delete i zakończ zadanie - zamknie przeglądarkę. dziewczyny, nie otwierajcie maila od mary ;) uśka, rzeczywiście, lepiej nie wiedzieć, że czego to się robi, fuj ;) majesta, słyszałam, że jest jakiś niewielki odsetek ludzi, na których kawa nie działa, obawiam się, że i ja się do nich zaliczam... przynajmniej czasami. jak jest taka senna pogoga, jak dzisiaj, to kawa mi też nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka nie obraziłam się po prostu nie miałam twojego adresu a takie rzeczy wysyłam hurtowo i nie skapnełam się że ciebie tam brakuje przepraszam ale błąd już jest naprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×