Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szlaq by to trafił, trzeci raz wpisuje te odpowiedz, bo ta cholera nie wysyła. o bosz, co sie czlek na,meczy > Gio, wstepuj czesciej, prosiemy. U nas bywa milo zawsze, bo tu same fajne LUDZIE sie zbieraja i Karina❤️ to nie moja zasługa. Dziewczyny, poprzednie wersje byly lepsze, ale juz za trzecim razem zbraklo mi polotu. Pozdrwaiam Was i milego łikendu życzę, a Ty Karina porzuc smutek wszelki i korzystaj z tego co masz ile wlezie. Masz sie stawić wesoła jak szczygielek!!! postram sie wieczorem wdepnac, jak moj komp zlosliwiec mnie polaczy z netem. PAPAPAPAPAPAPAPA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOSZ...a jednak weszly wszystkie trzy, o matko, wybaczcie. co najwyzej pośmiejecie sie ze mnie. Na zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się powoli zbieram. Więc tym co pozostaną, lub tym co jeszcze przyjdą, użyczam mojego siedzonka (wyobraźmy sobie, że mój fotel jest bardzo wygodny, komfortowy i w piękne wzorki :) ) A na biurku stoi kawa (rozpuszczalna, sypana, mrożona - jaką tylko chcecie). Miłego weekendu wszystkim życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie !!!! Ja tylko na chwileńkę - po tym urlopie zawalili mnie robotą że już mi się wszystkiego odechciewa! I co komu daje taki urlop że po nim człowiek jest bardziej zmęczony niż przed nim bo znoszą ci takie sterty pracy jakby nie było cię rok ?!?!?! justa Byłam w Ustroniu Morskim - już tam jeżdżę od kilku lat i czuję się jak w drugim domciu ale szczerze powiedziawszy to wolałabym gdzieś indziej - no ale lepsze to niż nic. A wcale nie miałam jechać - tak jakoś wyszło bo zaprosili nas znajomi. Miałam jechać do Warszawy ale tam nie wypaliło. Pogody za bardo nie miałam ale było o.k. - tylko na plaży wymarzłam:) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki - muszę kończyć bo mnie zakryje za chwilę sterta papierzysk. W poniedziałek mam 1 dzień wolny - trzeba dziecko wyprawić do szkoły!! Do wtorku kochane ! PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam..Dzięki za wszystko.. jak nie ma cukru sypanego to poprosze 12 kostek.. a i najbardziej z legowiska to lubie na hamaku.. i jeszcze żeby mnie tak ktos piórkiem posmerał..też lubie.. :D Napisze coś wiecej wieczorkiem , bo gary wzywają.. pora obiadu..!!! Pisałam o sobie troche w różnych topikach i w spisie kaffe. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla
dopiero przeczytalam Wasze wypowiedzi.Fajniutkie.JA siedze w kafejce w londynie na Upton Park .Mam wolny dzien od pracy i postanowilam jakos sie oderwac od tego syfu i pisze do uczestnikow tego tematu.Mam ogromna tesknote odwiedzic nasz rodzinny kraj ale wszyscy odradzaja mi powrotu.A co wy mi doradzicie.Piszcie o waszych przemysleniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi smutno, że dzis nie mogłam wcale tu pobyć... Teraz kradnę te chwilkę (będę troszkę brzydsza na imprezce... Same babki będą, więc nikogo nie muszę \"czarować\" ;) sabacik, to sabacik!) Pozdrawiam Was kochane, stałe bywalczynie i Gio - z którą \"widywałam się\" to tu, to tam... dobrze pasujesz do tego towarzystwa... To pewne, fajnie, że się dołączasz... Może choć Ty klikasz też z domku??? To wypiłybyśmy sobie od czasu do czasu lampkę winka razem, wieczorkiem... Miłego dnia... każdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wróclam wreszcie do domu . Szam >>..chcialaś żebym coś szepnęla do mikrofonu o sobie ..no to prosze. Przyznam sie że niestety jestem od was troche starsza ,ale ja nie uznaje różnic wiekowych jeśli chodzi o znajomości i przyjażnie ,, Męzatka ,dwoje dzieci odchowanych ,po szkole medycznej, mieszkam w W-wie, 5 piesków sznaucerów, nie pracuje (bezrobotna ) ,wiec jedna pensja - żyje skromnie od..do..!! interesuje mnie wszystko co sie wokół mnie dzieje.. + medycyna niekonwencjonalna, radiestezja,wahadełko i różdzka. horoskopy, astrologia, numerologia , ogólnie wiedza tajemna. Ostatnio moja pasja to internet...okno na świat !!! Boże..ale se dalam czadu.. Pozdrawiam manna >>.. :) dzieki za mile slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, jesteście? Na razie tylko pytam, ale jak sie która odezwie, to ja chetnie pokonwersuje!!! Gio, to mamy wiele wspólnych tematów i jeszcze mieszkamy w tym samym mieście:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo,jak tu sie zrobilo smacznie.....i ta kawka tak pachnie i muzyczka.w humorze dzis podlym jestem i melancholijnym....spac nie moge.czy sa na to jakies szamanskie sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>cześć Marku nocny;-) czy są sposoby? może rozmowa z kimś miłym pomoże;-) bo ja na ogół taka jestem. Dawaj ile wlezie, posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>..mój problem polega na tym że jestem sama ze swoimi zainteresowaniami..więc stworzylam sobie swoj maly świat i \" bawie sie \" sama ze soba. Mam jedno dzisiaj pytanko do ciebie ..to znaczy ja wiem że to coś istnieje , ale czy Ty również potwierdzisz ..chodzi mi o telepatie.. czy można ściągnąc myślami \" daną \" osobe i odbierać w jakiś konkretny sposób jego myśli o Tobie.. a jeśli tak to w jaki sposób...? Myśle ze wiesz o co mi chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że to jest możliwe, ale częściej dzieje sie tak z osobami sobie bliskimi, nie wiem czy tak samo jest z obcymi Ci ludżmi. Podejrzewam, ze sam proces opiera sie na energii, każda mysl tworzy okreslony potencjal energetyczny i byc moze gdy samemu ma sie jakies zdolnosci (okreslone) mozna to przeslac na odleglosc. Ale czy tak jest tego nie wiem, bo sie nad tym nie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś jednak w tym musi być..Przeczytalam ostatnio \" Potęgę podświadomości \"..E.Murhy .. a nad telepatią musze popracowac..interesują mnie konkretne przyklady.Może gdzieś znajde jakąś ciekawą książke. Pozdrawiam cie.Ide już spać.. po burzy chyba ciśnienie spadlo i sie przelewam ..prawie monitora już nie widze. Dobranocka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡....znowu mi wywalilo odpowiedz... szam,ja ta cholerna depreche juz za drzwi wystawilam.sie jeszcze dobija trochu,drzwi pancerne nie sa,moze dadza rade.... ty nie spisz? tez ci szkoda nocy na sen? ja juz w ogole przestalam sypiac prawie....a dzis mialam jakies poczucie ze niewiele w zyciu osiagnelam...stad to. myslalam ze neta masz tylko w pracy...pewno cos przeoczylam. giovinetta,no tak,zainteresowania masz niebanalne(poczytalam sobie chyba gdzies o tobie),ale sama to chyba ty nie..... probowalam ci przeslac pozdrowienia telepatycznie,ale chyba juz spisz...;) ale powaznie,troche sie zainteresowalam,moze niedlugo podyskutujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szam 🖐️ - już się na twoim topiku kiedys poznalysmy, ale jeszcze sie za bardzo nie znamy :) bo nie gadałyśmy dłużej. Giovinetta - tez sie interesuje takimi sprawami i ową książkę rownież posiadam (jeszcze nie przeczytałam) Mysle ze telepatia jak najbardziej istnieje, ale miedzy osobami zwiazanymi ze soba emocjonalnie. Uwazam tez ze mozna to cwiczyc. Kiedys cwiczylam z moją kuzynką - umawiałysmy sie na daną godzinę oraz która z nas będzie coś przekazywać a która odbierac - musialysmy tez mniej wiecej okreslic co to bedzie. Cwiczylysmy tez trzymajac sie za rece i zgodzie z opisamym powyzej założeniem i to nam wychodzilo rewelacyjnie! :) Widocznie dotykanie się i bycie obok pomaga. Później przestałyśmy się tak bawić i gdy po dłuzszym okresie czasu znowu sprobowalysmy, to nic nam nie wychodziło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć szam 🖐️ - już się na twoim topiku kiedys poznalysmy, ale jeszcze sie za bardzo nie znamy :) bo nie gadałyśmy dłużej. Giovinetta - tez sie interesuje takimi sprawami i ową książkę rownież posiadam (jeszcze nie przeczytałam) Mysle ze telepatia jak najbardziej istnieje, ale miedzy osobami zwiazanymi ze soba emocjonalnie. Uwazam tez ze mozna to cwiczyc. Kiedys cwiczylam z moją kuzynką - umawiałysmy sie na daną godzinę oraz która z nas będzie coś przekazywać a która odbierac - musialysmy tez mniej wiecej okreslic co to bedzie. Cwiczylysmy tez trzymajac sie za rece i zgodzie z opisamym powyzej założeniem i to nam wychodzilo rewelacyjnie! :) Widocznie dotykanie się i bycie obok pomaga. Później przestałyśmy się tak bawić i gdy po dłuzszym okresie czasu znowu sprobowalysmy, to nic nam nie wychodziło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się po imprezie... z góry za błędy przepraszam... Przyznaję się, że niemiłosiernie obżarta i opita (także alkoholem) jestem :) Jej, tu samo szamańskie towarzystwo się zbiera... Kiedys opowiem o moich \"zdolnościach\" :) i zainteresowaniach... Gio => lekturki widze podobne ;) tyle że ja Murphy\'ego już drugi raz w te wakacje przeczytałam :) Jest tu jeszcze kto???? Czy mam się kłaść spać? Kasiek => co tak Cię dziś uziemiło... skrzydełka podcięło??? Mów!!! Zaraz coś poradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie manna,choc pewno zaraz mnie wywala z komputra....no uziemilo,qrna,pierdoly mi po glowie chodza...durna. musze se tego chopa w koncu.to bym se myslala o innych rzeczach...mialam dzis rande miec,ale z takim humorem to bym go chyba zniechecila. no mowie ci. ale od jutra pozytywizm murowany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulku kochany... Ty byś kogokolwiek zniechęciła???? To dopiero żart!!!! Wiesz, że mamy się zakręcić wokół jakichś niewybrakowanych egzemplarzy ;) hehe Masz jakiś na oku???? Chwal się szybko!!!! Ty chcesz na zaoczne randki chodzić i nikomu się nie pochwalić??? No nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....bo to taka w ciemno miala byc.a ze wzrok dzis melancholijny mam,egzemplarza pod wzgledem kompletnosci sprawdzic bym nie mogla...ale co sie odwlecze nie uciecze. jak co,bede sie chwalic.oj,napewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borewicz.witom. glowna rejestracja w spisie powszechnym kafeterii,ale tu tez dobrze...;) manna,wpisalam sie na pozytywnym,jeszcze sie nie ukazala moja odpowiedz a sie niezle napracowalam,nie dam rady powtorzyc... a ladnych slow uzywalam,to chyba nie cenzura...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek=> melancholijne oczy... ech, przecież Ty byś nimi kamień nawet oczarowała... nie, nie wspominając o egzemplarzach (ich jakości nie da się i tak ocenić na pierwszy ani drugi nawet rzut oka... niewazne... melancholijnego czy chłodnego) Masz jednak rację... co się odwlecze, to nie uciecze :) Borewicz=> no tak, poruczniku, raport o gotowości włączenia sie do pogaduszek przyjety, Spocznij! A ja... melduję, że się odmeldowuję... I tak wszelkie odpowiedzi pojawiaja się z takim opóźnieniem, że... lepiej nie mówić... Dobrej... nocy (jej reszty) wszystkim życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
dzień dobry , NO tak pisali w nocy a teraz wszyscy albo odsypiają albo ich nie ma. Ale to nic -ja jestem ,życzę miłego popołudnia ja czekam na koleżankę ,sama jestem ciekawa swojej i jej rakcji po 10 latach niewidzenia się . no to trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, ja też jestem... od czasu do czasu... O 9 wstałam, bo... śnaidanko trzeba było przecież przygotowac... Jak zwykle kuleczki nesquik (nie mogę zrozumieć, jak Michalowi nie nudzi się jedzenie tego samego od kilku lat... Dla mnie to niepojete!) Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freyka >>..fajnie , że jest nas wiecej zainteresowanych .Wiesz masz racje telepatia dziala o wiele skuteczniej jeśli myśli się o osobie związanej z nami bezpośrednio-uczuciowo . A może nawet bardziej z tą związaną .. duchowo.. Pozostale osoby może odbierają sygnaly w mniejszym stopniu. manna >>.a może ty masz jakieś konkretne przyklady telepatii ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny u mnie wieczór Sam>>> czyzby Ci internert zaczął w domu działać? u mnie nei było przez jeden dzień jakaś awaria czy coś. A jak z biurkiem? (chyba ze pominełam jak pisałaś gdzieś miedzy czasie) Twoja Zuzia do szkoły w tym roku? no to sadze ze jak by jakies problemy w nauce były to internetowa ciocia Manna udzieli kilku korepetycji :) Manna>>> Dido tez słucham bardzo chetnie. Marchewkę jem , nie palę więc wszystko oki póki co> A co do marchewki to moja kolezanka mówiła że jak duzo se jej je to skóra robi sie troche pomarańczowa...no to do moich scian cytrynowo-groszkowych bede pasowała za jakieś pół roku :) Justa>>>> wracaj szybko tutaj....ja tak nie nad samą Soliną mieszkam ale w sumie niedaleko no i fakt faktem że tam ładnie jest. W tym roku nie byłam jeszcze. Witaj Giovinetta może poczarujesz tutaj troszkę :) kiedys u nas w domu byli goście od hipnozy i telepatii nie pamietam tego tak dobrze bo byłam mała ale jedno co pamietam to ze byli jak z obcej planety znaczy wszystko wiedzieli , kogo boli głowa a kto sie denerwuje i wogóle wystarczyło ze na kogoś popatrzyli........ rozumieli sie bez słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
Dzień dobry !!!!!!!!!!!! Czy ta pogoda odrzuca was od kompa ,tym bardziej powinno nas tu być dużo .U mnie gotuje się obiadek ,no to pomyślałam zobaczę co słychać na kafeteri.Jestem po spotkaniu z koleżanką ,no dużo się nie zmieniła,trochę przytyła ,no ale przyjechała z synem co ma 9 lat,powsominałyśmy znajomych,wypiłyśmy szampanai tak zleciało 2,5godziny ,zapowiedziała się jeszcze na środę ale niewiadomo czy coś z tego wyjdzie,a w piaek już odlatuje do Włoch.A tak swoją drogą jak ten czas szybko leci . Szam odezwij się co z biurkiem -kupione,córa zadowolona? Apeluję do dobrych duszyczek PAMIĘTAJCIE O PAJACYKU ,dopiero 89 obiadków.No to miłego dnia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDA35
Dzień dobry !!!!!!!!!!! Piszę już 2 raz bo 1 wypowieć wssalo.Pozdrawiam wszystkich.Pamiętajcie o Pajacyku .Życzę miłego dnia pomimo ponurej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×