Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Gość sama z sobą...
Ach.. witam wszystkich serdecznie, życzę miłego niedzielnego wieczoru...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vabank
Hallo dziewczynki, dziewczyny, kobietki, chlopaczki, mezczyzni i kto tam jeszcze tu zaglada! :-D Chetnie sie z Wami poznam, bo tak milo tu u Was, ze az przyjemnie sie na serduszku robi... :-) Pisze do Was z urlopu, ale jak wroce do domku bede dalej pisala - obiecuje. No wiec siedze sobie nad woda i opalam sie, zajadam lodami i nie mysle o przybywajacych kilogramach ;-) po powrocie trzeba bedzie naprawic grzeszki wakacyjne, ale co tam! lato jest, pogoda cudowna i po prostu zyc nie umierac! Jeszcze 2 tygodnie laby a potem znow do pracki. Jestem z Lodzi, ale mieszkam juz od lat za granica. Czy jest moze wsrod Was tez ktos z Lodzi? Mieszkalam tez 5 lat w Warszawie, na Muranowie, chyba szam jest z Wa-wy, o ile sie nie myle? A inni? Chetnie bym sie dowiedziala skad stukacie :-) Zycze milego niedzielnego wieczorku i pozdrawiam Was wszystkich cieplutko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, a cóż to się dzieje że dzisiaj tu tak pusto? Przypominam wszystkim www.pajacyk.pl A teraz po tym jakże przyjemnym obowiązku napiszcie może co nowego u was słychać. Ja miałam wczoraj urodzinki i doszukuję się zmarszczek u siebie :D Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! Jestem tu \"nowa\" więc z miłą chęcią Was poznam:) Pozdrawiam Kinka---- Wszystkiego Naj naj naj...lepszego z okazji urodzin:) Zyczenia spóźnione ale szczere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, Szam :) zajrzałam tu i stwierdziłam, że tu tak miło... ciężko gdzieś poczuć się jak u siebie. a u Ciebie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia bardzo ci dziękuje. Bardzo. I przesyłam pozdrowionka. Zapraszam wszystkich na tort i szampana :D Just ja też tu sie jak u siebie czuję. Szam jak jej komputer będzie działał (w najgorszym wypadku po urlopie) też cię serdecznie przywita. Czujcie się wszyscy jak u siebie. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA ....ahh kobietki.....
"Niebieska w czasoprzestrzeni" jestem troche samotna dwa tygodnie bez osoby ktorą kocham.... spędzam czas z kochającą rodzinką... ale tak mi go brakuje a go nie ma zaledwie od piątku.... sa chwile gdy nie mysle.... ale mój mis do poduszki.... jest juz tak wyściskany..że zanim moje kochanie wróci to mis chyba bedzie się nadawał do śmieci.... nie martwie sie ze go nie ma..... ale czuje sie sama .... brak mi jego głosu... brak mi jego krzyku.. śmiechu....niech wróci na moment i niech mnie potorturuje....niech zrobi mi scene o byle co.... nawet tesknie za jego podłością......wiesz a on nawet nie zadzwoni..... zdziwiona jestem bardzo.. ale cóż....nawet esemesa nie dostałam .... nic....żadnego maila.......zapomniał.. czy jak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama z sobą ..
Również witam oraz pozdrawiam.... 🌻 KOBIETA ....ahh kobietki..... nie martw się i nie smutkaj napewno napisze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Co u was słychać? Jeszcze nie kupiłam tych witaminek - mam sklerozę i ciągle omijam aptekę!!! Mam pytanko : wiem że któraś z dziewczyn tutaj pisała że jest z Warszawy więc może mi powie czy stadion X-Lecia będzie otwarty w sobotę 16.08 ( bo w piątek jest święto) - chodzi mi o to czy giełda będzie otwarta ponieważ chcę się tam wybrać na zakupy !!!! Proszę odezwijcie się bo nie chcę na darmo jechać z Poznania !!! Pozdrowionka dla wszystkich i całuski!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! witaj hanuś! czy to znaczy że w przyszłym tygodniu masz urodzinki? hm jeśli tak to szykuje się miły wieczór :D Daria, ja jestem z Warszawy, ale przyznam szczerze że nie mam pojęcia czy Stadion w sobotę będzie czynny. Postaram się dowiedzieć. Gdybym cokolwiek wiedziała to napiszę. Też nie kupiłam jeszcze tych witaminek. Chyba przy okazji powinnam jeszcze kupić coś na pamięć. Jakoś mi tak wiele rzeczy umyka. :( Nie jest dobrze :) nie jest dobrze bo wczoraj moja bliska koleżanka wpadła do mnie i troszkę oblałyśmy mój wiek i... dzisiaj nie jest dobrze. To cud że przyszłam do pracy. Nigdy więcej takiego błędu! :) KOBIETA.... głowa do góry! Musisz przetrwać. A jak wróci to sobie odbijecie tą rozłąkę. Pozdrawiam wszystkich cieplutko! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vabank
hmm... tak sie cieszylam na poznanie Was blizej, a jakos nikt nie zwrocil na mnie uwagi... :-( smutno mi sie zrobilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VABANK WITAJ - miło mi !!! Kinka - ale proszę cię napisz mi jutro najpóźniej bo jutro jestem statni dzień w pracy i później mam urlop a właśnie w urlopie chcę jechać !!!! PLEASE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, koleżanka mi mówi że będzie zamknięty. Ponoć rok temu sama się tak załatwiła i pojechała i ... pocałowała klamkę jeśli można to tak nazwać :) Ale może gdzieś się jeszcze dowiedz? Bo ja osobiście nie mam pojęcia. Gdybym miała nowe info to... przekażę! Vabank ja ze swojej strony mogę tylko bardzo serdecznie cię przeprosić. :) 🌻 - to na zgodę :) napisz nam coś więcej o sobie. Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, koleżanka mi mówi że będzie zamknięty. Ponoć rok temu sama się tak załatwiła i pojechała i ... pocałowała klamkę jeśli można to tak nazwać :) Ale może gdzieś się jeszcze dowiedz? Bo ja osobiście nie mam pojęcia. Gdybym miała nowe info to... przekażę! Vabank ja ze swojej strony mogę tylko bardzo serdecznie cię przeprosić. :) 🌻 - to na zgodę :) napisz nam coś więcej o sobie. Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA ....ahh kobietki.....
Teraz już to wiem ... on sie wogóle nieodezwie..... to jest pewne ale co tam głowa do góry.... a jak przyjedzie to nie sobie odbijemy...ja sobie odbije i to jak... a potem to juz mnie nic nie obchodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vabank, witaj, jesteś nadal na wczasach? baw się dobrze. ja niestety sobie też pozwoliłam na mnóstwo zimnych lodów, niestety nie dla mojej wagi, ale dla gardełka i nie moge dojść do siebie. a stukam z nad morza :) Kobieto, nie przejmuj się, masz nas, a jak on wróci, to koniecznie z nim porozmawiaj, bo jak to tak może być, że nie pisze i nie dzwoni? nieładnie. a dla Ciebie 🌻 na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vabank
hej dziewczynki! teraz juz mi weselej :-D :-D :-D Ja stukam z dzialki od mamy, z Kolumny, niedaleko Lodzi. Jestem jeszcze tutaj a w ostatnim tygodniu mam zamiar jeszcze na pare dni do Wloch... ale nie wiem czy starczy pieniazkow, zobaczymy :-) Mam meza i synka, psa - owczarka "Blacky", pracuje w biurze, i po powrocie do domku mam zamiar wziasc sie za siebie i zrzucic 13 kilo... :-( Ojjj nazbieralo mi sie tego tluszczyku, nazbieralo hihi, ale bede dzielna i wezme sie za aerobik i dietke. Poza tym lubie zagladac na forum i czytac posty takich ludzi jak Wy - milych, serdecznych, ktorzy nie obrzucaja sie obelgami, nie docinaja innym, drazni mnie to bardzo na innych topikach. Za duzo tam w ludziach zlosliwosci i uszczypliwosci, dlatego weszlam od razu do Was. Lubie poznawac nowych ludzi, z ktorymi mozna pogadac o wszystkim i o niczym, w normalny sposob. Moze tez sie troszke opiszecie? Byloby mi bardzo przyjemnie :-) Pozdrowionka dla wszystkich i pieknego dnia, a dla Darii wspanialego urlopu. Aha! Kinka - spoznione, ale jak najbardziej szczere zyczonka z okazji urodzin; wszystkiego najlepszego i oby spelnilo Ci sie to, czego tylko sobie zyczysz! :-) p.s. jestem tu nowa i niestety nie wiem jak sie wysyla kwiatki, raczki, buzki, itp. Moze ktos mi podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vabank zerknij tutaj http://forum.o2.pl/emotikony.php :) Mam dzisiaj bardzo kiepski dzień i mój organizm dopomina się odpoczynku. Ja też tu lubię zaglądać bo jest tu tak przyjemnie. :) Dzisiaj chyba nic sensownego już nie sklecę. Pozdrawiam wszystkich Miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vabank zerknij tutaj http://forum.o2.pl/emotikony.php :) Mam dzisiaj bardzo kiepski dzień i mój organizm dopomina się odpoczynku. Ja też tu lubię zaglądać bo jest tu tak przyjemnie. :) Dzisiaj chyba nic sensownego już nie sklecę. Pozdrawiam wszystkich Miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich, którzy tu zaglądają i mają humorek od rana ! Ja mam dzisiaj wystrzałowy bo jestem ostatni dzień w pracy i od jutra mam urlopik aż do 26.08!!!! Proszę wszystkich o informacje - czy stadion X-Lecia w Warszawie jest otwarty w sobotę 16.08 (bo w piątek jest święto)?????? ŻYczę milego dnia! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dzień dobry!!!! Daria, ja mam dzisiaj wspaniały humor chociaż jestem zmęczona i niewyspana. Więc bardzo chętnie dzisiaj miło sobie pogadam z wami. Daria jak ja ci zazdroszczę tego urlopu :( Życzę ci wspaniałego wypoczynku!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinka ! Ale nie ma czego zazdrościć - nie jadę na żadne tam \"wymarzone wakacje\" - czysty wypoczynek w domciu ( niestety) ale ważne że jest wogóle bo muszę odpocząć od wszelkich papierzysk i cyferek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wreszcie udalo mi sie dorwac do kompka! Kinka -------> wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Samych przyjemnosci! A to dla Ciebie w prezencie http://www.ewa.bicom.pl/karaoke/k71.htm Vabank -----> wypoczywaj ile wlezie! :) i tluszczykiem sie nie przejmuj ;) Daria ----> Tobie tez udanego urlopiku zycze z dala od sterty papierzysk i wszelkich smutkow :) Moj urlop w domku dobiega juz niestety konca... ale nic to... Tez jestem z Wawki ale nie mam pojecia czy Stadion bedzie otwarty a nawet nie mam u kogo sie dowiedziec :( Wszyscy sie urlopuja :) No i moja kadencja przy kompku poooszla! Qrnia... moze wieczorkiem cos stukne? Pozdrawiam wszystkie sympatyczne dziewczyny i zycze milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska... dziękuje ci bardzo, bardzo, bardzo... wzrószyłam się. ❤️ Wszystkie jesteście kochane! Daria, ja ci bardzo zazdroszczę tego urlopiku w domu. Wiele by mi to dało. Kurcze u mnie z tym Stadionem nikt nie wie i nie wiem kogo jeszcze mogę spytać. Boshe, niektórych topików na forum po prostu nie da się czytać. :( Cieszę się że zawsze mogę wrócić do tego :) Pozdrawiam was wszystkich cieplutko! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska, Kinka, Justa, Vabank i wszystkie inne kochane dziewczyny żegnam się z wami i lecę na ten mój kochany urlopik i dziękuję za życzonka udanego urlopiku - oj na bank będzie udany !!! Zaraz po nim kliknę do WAS !!! Pozdrowionka dla wszystkich !! PA ! PA ! PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszyskim! Jutro wolne! :D Mam nadzieję że wy też. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkiech 🌻 mam nadzieję, że Daria nam dobrze wypocznie, jak wróci, to czekam na relację ;) wprawdzie w domu, ale zawsze coś ciekawego może się zdarzyć. na zrezygnowałam z urlopu właśnie dlatego, że musiałabym go spędzić w domu, więc już wolę popracować. na szczęście znów mamy długi weekend :D zastanawiam się, czy gdzieś jeszcze na świecie jest tyle długich weekendów, czy tylko u nas ;) pozdrawiam wszystkich i wypocznijcie dobrze przez ten weekend. mnie czeka wyjzd do mamusi, do domku i ślub przyjaciółki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, miłej zabawy na weselu. Życzę wszystkim przyjemnego wypoczynku. Pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdzie są wszyscy? Odezwijcie się! Jak po długim weekendzie? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinka :) dziękuję , bardzo dobrze też dopiero wróciłam tzn. wczoraj wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×