Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

DAwaj mi tego optyka ja z nim pogadam :) obiecuje!!!!!! jak pragne zakwitnąć>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzia z kolei ma tik nerwowy - też na szkołe, która teporetycznie lubi, ale po tym co zobaczyłam wczoraj sama bym sie bała wejść do takiej klasy bez ochronnego kombinezonu i kasku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to wszystko za nasze pieniądze, niczego nie jestes pewna dopóki nie dasz w łapę, bądź nie spytasz kogoś o to czy nie zna kogoś, itp.... uf, za chwilę zacznie działać kalms!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, duży chłopak jesteś, to może byś sobie poradził także z tymi niestrawnymi paniami...? Proponuję marszrutę, z nieodzowną śliwowiczką w garści: Najpierw optyk Majesty, potem szkoła Zuzi i szkoła Miśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, duży chłopak jesteś, to może byś sobie poradził także z tymi niestrawnymi paniami...? Proponuję marszrutę, z nieodzowną śliwowiczką w garści: Najpierw optyk Majesty, potem szkoła Zuzi i szkoła Miśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, to bardzo dobry pomysł!!! a teraz Wam sie do czegoś przyznam - teoretycznie to was zapewne rozbawi, ale mnie tam akurat do smiechu nie było! Wychodzę wczoraj z budynku biblioteki (z 7 pieter) i nagle coś walnęło mnie w głowę! jakiś dowcipniś rzucił sobie coś z wysokości, ot tak dla frajdy. Szczęśliwie nie rozwalił mi łepetyny tylko guza nabił i strachu napędził, bo tak nagle sie to stalo! Teraz możecie sie smiać. Ale ja wtedy siedziałam na przystanku, bolało mnie jak cholerea, ze sresu prawie łzy w oczach miałam (tyle ze nie lubię scen robic, wieć nie płakałam) I teraz wiecie jaki mam cudowny tydzien i jeszcze pojutrze jade na ten cholerny zjazd integracyjny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie ma sprawy w tym jestem dobry ,no oczywiście mam inne umiejętności he ale to robie na codzien bronie słabszych ,kobiet i kogo się jeszcze da he lubie tę prace,ale moja żona nie bardzo bo ciągle mnie nie ma i ciągle jakies bójki itp.no ale za to mi płacą,a najlepiej w banku .:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja równiez proponuje Robala do \"robienia porzadków\" napewno byś sobie poradził nie ma co wkońcu dla nas wszystko prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co gotujecie na obiadek bo nie mam pomysłu ,tak na szybko bo chłopcy zaraz wrócą ,a ja klikam i nic nie zrobiłem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, aliuzju ja paniała... :( Nie uiszczę stosownej kwoty za unieszkodliwienie pani wychowawczyni, bo groszem jak zwykle nie śmierdzę... (mało powiedziane). Sama sobie muszę poradzić własną wiedzą ze szkółki tudzież niewyparzonym jęzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta masz to JAK W BANKU !!!!zaraz sprawdz poczte już tam coś masz he🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szybko to ja pierś z indyka kroje jak na gulasz i zesmażam i przekładam do garnuszka - wiekszego, później to samo z cebulką , pomodorami i co tam sie jeszcze chce włozyć. Pomidorów raczej dużo i każdą partię do garnka na koniec dodaję fasolkę czerwona i zalewam to dwoma słoikami sosu słodkoo-kwasnego firmy łowicz. Gotuję żeby sie wymieszałao i ciepłe było. Podajesz z czym chcesz - makaron, ryż, ziemniaki i koniecznie bardzo dobrze schłodozne biłae wino. Jako surówkę, scieram kilka kiszonych ogórków, trochę cebuli i oliwy - mieszam i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek to nie była aluzja bron Boze ,to powiedziałem w stosunku do mojej żony bo jej się praca moja nie podoba ,a trzeba z czegoś przecież żyć Kochana na pewno zle mnie zrozumiałaś dla Kobiet robie wszystko gratis i nawet przez myśl mi nie przeszło to co mówisz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dzięki juz rozmrarzam piersiątka i włanczam szatkownice na ogóry i cebulke tylko ,że dodam jeszcze troche marchwi i pietruchy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi to mam ale z kurczaczka ,ale chyba mogą być bo nie chce mi się ubierać jak sądzisz?????[🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam biedaku ....🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ja kiefdys szłam ulica obok bloków i z 4 pietra szyba przedemna spadła normalnie 3 kroki i by trafiło we mnie, huk był okropny ja stałam jak osłupiała a szyba sie rozwaliła w mak....nie wiedziałam co sie dzieje. naszczescie nic mi sie nie stało Robal nic nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Majesta, najadłam sie strachu i guza mam na pamiątkę! > robalku, oczywiście z kury też może być! Danie szybkie, łatwe do zrobienia a z winem pyszne! Tylko pamietaj o sosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta widze właśnie pisze że serwer odrzucił wiadomość ,nie wiem czemu,ale to samo było z Szam a pózniej się udało więc próbuje dalej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko_
Witajcie! Dzisiaj też wpadam (ale tylko na chwilkę) do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku to próbuj, ja mam wolna skrzynke wiec nie powinno być problemów, chyba ze wysyłasz przez Outlooka...to sie zgodze mi tez tak nie wysyłało, dopiero za któryms razem poszło. Szam a ja myslałam ze tylko ja mam pecha;) a co do tego obiadku to ja uwielbiam takie jedzonka, z sosem i pomidorami, fasolka, kukurydza...itp ogólnie takie meksykańskie, hiszpańskie dania byle był sos słodko kwaśny i róznosci w nim pływały to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona nie działa, ale za to kalms tak więc wcale sie nie denerwuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesto próbuje znowu teraz wysyła ja to śle przez nortona,żeby było pewne:) Jamniczek obraziłaś się na mnie???:( Szam mam pokrojone ,a moze być pikantny sosik???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, zapomniałabym...na przeziębienie, takie się zaczynające najlepszy jest TABCIN Bayera, ja to biorę i od dwóch lat odpukać w niemalowane:classic_cool: jestem zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znowu stronka ma problemy Dziewczyny dmuchajcie ostro ,żeby poszła:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalku, wszystko rzecz gustu czy raczej smaku! potrawa jest tylko pomysłem na nią i co wrzucisz - będzie dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, ja na szczęście nie miałam takich przejść. Poza tym dzisiaj już postaram się nie smęcić - czeka na mnie desperado i salon Zetki znalazł się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, to OK, ja nie smęce, ale tak jakoś mi sie parasol ochronny ze łba zsunął i tyle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na początki przeziębienia polecam wit. C forte w dużych ilościach. Niestety Majesta w późniejszym okresie już tak bardzo nie działa. Ps. Wchodziłyście na stronki, które wam przesłałam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×