Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Słonko, a czy do tego linka trzeba mieć głośniki czy nie? jest jakiś głos do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> justa, nie będzie mnie też w czwartek i piatek, w weekend i od 13 - 25.10, chyba ze wieczorkiem, a póxniej nie wiem. Bo zalezy gdzie mnie wyslą, może być że nie bedzie tam netu i wtedy - d...blada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zółty pasek? hmmm... nie wiem...może spróbuj zamknąć albo kliknij na to prawym przyciskiem myszy - może przy tej pomocy uda się to skasować SZam, gdzie leje - u mnie tylko lekki wiaterek Daria> przepraszam ; powinno być przez "e"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to jest tylko pasek i dopiero go można otworzyć - ale ja go wogóle nie chcę a jak na tego gn... klikam to nie ma \"USUń\" tylko: Hotbar, zablokuj paski narzędzi, Łącza(nieaktywne), pasek adresu, przyciski startowe - i nic więcej i za diabła nie mogę się tego pozbyć PASKUDZTWO JEDNE !!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma znaczyć co ci po głowie chodzi Pani Dario? Marteczko masz ?sprawdz poczte:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Chodzi mi o tę \"minutkę\" hehehe Szam, Słonko Dajcie mi wskazówki jak się pozbyć paskudztwa a teraz już uciekam ! DO JUTRA !! Papatki !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArio spróbuj inaczej:Alt-Ctrl-delete. wszystkie naraz kliknij to ci wyskoczy ramka i tam będzie usun zaznaczysz to co chcesz i ok .powinno podziałac ,życze powodzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko, no mówię Ci leje jak z cebra - jestem teraz na Kasprzaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę po Zuzię wyruszam, uff, jak leje i do tego pochmurno jak nie wiem co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziała Marteczka????? Szam dla czego nas opuścisz???Będę płakał:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, a ja na Nowoursynowskiej. I jeszcze raz mówię: nie pada, a na wet całkiem niezły dzionek jest!!!! ;) Robalku, nie przejmuj się takimi przejęzyczeniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aleście tu nagadali jak mnie nie było :) Ja mogę przesłać te zdjęcia majeście, czy może już ma, Majesta???Robal??? Daria alt + F4 próbowałaś? a jak nie to zrestartuj komputer :) Slonko >> dzięki za maila, dwa się nie otworzyły, reszta ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka prześlij jak możesz ja nie daje rady ,nie wiem czemu ale tylko do niej mam problemy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do domu, choć deszc i słota:-( bo tutaj żadna dla mnie robota! Miło Was zatem żegnam i całuję i jutro odwiedzic zamiaruję! Niech wam się dzieci i współmałżonkowie grzecznie zachowują a pod wasza nieobecnośc w necie nie serfują! Niech sie Wam obiadki pyszne gotują i inne dobre ludzie szczerze miłują! no tak, głupawka kompletna na zakończenie dnia! Jutro ostatni dzien z wami! Do zobaczenia zatem Pozdrowiam tez Marysieńkę, której sanepid badał placówkę:-) mam nadzieje, że ciotka jest milsza i praca pewna! 🌼🌼❤️👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku>odpisałam Ci na skrzynkę. rzeczywiście sprawdzałam, co wysyłałam i coś nie chciało się otworzyć. A wczoraj jeszcze działało. Zaraz sprawdzę adresy. Szam> :) - zdjęcie niezłe. Kto je robił? I nie dołuj się tak. Ja też miałam nie mieć wogóle dostępu do netu, a tu taka niespodzianka - od czasu do czasu mogę jeszcze poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni dzień? A ja nie wiem, czy będę mogła korzystać z netu? 😭 Pa pa Szam!!! Jakoś się w razie czego zmiejlujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta >> wysyłam ale uwaga >> mail ma 3,5MB Robaczku jak ty to zrobiłeś że aż 3,5 MB ci zajęło, dopiero teraz zuważyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko mam ten sam problem co z Majestą,dlatego ośmielę się jeszcze raz poprosic Uśkę ,żeby poratowała mnie i tym razem ,chodzi o przesłanie fotek Na Słonce:):):) Z góry dziekuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, dzięki, misterów dosłałam, niezłe :) ale nie masz jakich takich, żeby było przyjemnie popatrzeć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko >> nie dostałaś misterów czy Robalów, których ci wysłać?? :D Justa >> no nie mam :( ci pierwsi z kwiatkami byli nieźli... Majesta >> dostałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka dawaj też dla mojej żony niech sobie też oko nacieszy :):):) Drogie panie ja już musze zmykać mam troche pracy a na nocke lece,więc spotkamy sie jutro około 13.00 miłej nocki Wam życze i przyslijcie coś Papapapapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×