Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Witajcie witajcie. a czy wódeczki weselnej dla mnie coœ zostało.? Wiecie co, mnie też jakies choróbsko bierze ,zaczyna mnie bolec gardło.a tu nie ma czasu na chorobę . A u ciebie jak Majesta-Lepiej? U mnie też co chwile pada,i wieje wiatrzysko. Miłego popołudnia Wam życzę ,idę zaplikowac jakies tabletki i herbatke z malinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słonko no ja wysłałam na taki adres: m_agdalena@tlen.pl to chyba twój?? :) naprawde nie wiem dlaczego nie doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja , dotarłam nareszcie - Robaczku dzięki za zdjęcia , prześlę swoje jutro - pozwól ponieważ dzisiaj nie mam siły ( jakby to wielkiej siły wymagało hihi.. ) otóż kiedy ostatnio z wami konwersowałam jednocześnie jadłam sobie kanapeczki z kiełbaską i pasztetową a resztę dnie spędziłam na przemian leżąc pod kołderka ( bo mnie z zimna trzęsie ) i w łazience obejmując muszlę klozetową ( nie żebym ją tak kochała ) najprawdopodobniej tak miłe i interesujące popołudnie sprawiła mi skórka kiełbaski ale na pewno - nie wiem dlatego też Robalku miły wyślę ci foyeczki jutro dziś spadam spowrotem pod cieplutką kołderkę do jutra papatki miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Dzisiaj mam na razie spokojnie ,więc mogłam tu wejsc i powiedzieć Wam dzień dobry. Martuś -jak to trzeba uważac na te kiełbaski, lepiej aby to była tylko skóra, a nie co innego. Mnie gardełko trochę jeszcze boli, aby tylko coś więcej mi nie było. Miłego dnia. Szam -może jakim cudem tam gdzie będziesz będzie dostęp do netu, no przecież mamy 21 wiek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z nowym dniem🌼. jak tam nowy dzień sie zaczął? smutki odeszły, czy nadal gryzą Was w pięty? Marysieńka nie pisała, więc nie wieadomo jak jej poszło:-(, no może dzisiaj sie wklepie! Zdjęcia Zuzi robiłam albo ja albo mój I., już terza nie pamiętam;-) Na początek przeziębienia polecam TABCIN, nie wiem czy już pisałam. Najlepsiejszy, mówię Wam~! Ok, a teraz siadam do śniadanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witwa witam wróciłam do życia kawusię wam zrobiłam , jak zwykle - Robal - zdjęcia poszły no dziewczynki jak tam pogoda , u mnie paskudna , a muszę iść z Kingą do lekarza z tymi badaniami , które robiłyśmy wcale mi się nie chce stąd ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marteczko, ciesze sie, że problemy źołądkowe załatwiłaś wczoraj! A właśnie się dowiedziałam, że do firmy musze jechać, zatem dziś jeszcze krócej będę z Wami, może do 13:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki!!! U mnie też pogoda-paskuda :( pada,pada,pada.........:(:(:( szam Dostałam meile -dzięki ale: -jeden pusty -w drugim słodziar ( bardzo podobny do ciebie) -no a trzeci - już nie będę - OBIECUJĘ!!! uśka A dlaczego ja nie dostałam tych Misterów co?????? Czyżbym nie zasługiwała? :) Robal Ja też twoich fotek nie dostałam:( A ten żółty pasek jak był - tak jest i za cjholercię nie mogę go wykopać z mojego kompa !!!!!!!! Próbiowałam już wszystkiego i nic ( łącznie z waszymi wskazówkami) - no ale trudno jak mu się tak spodobałam to niech tu już siedzi cholernik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Daria, ❤️, pewnie zniknie - kiedys;-) jak nie widze to nie moge pomóc:-(:-o u mnie też koszmarnie na dworze, na dodatek zimno jak szlaq a ja sie znowu ubrałam za lekko i teraz mi kości sie głucho po ciele klekoczą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ja też się dziwię i troche mi smutno[beksa[, bo już tylko chwil parę z Wami spędzę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście puściutko dzisiaj - ale to chyba przez tą pogodę co niektórzy leniuchują w łóżeczkach - ale mają dobrze - sama chętnie bym wskoczyła !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i wcale nie leniuchuję ,choć tez bym polezała w łożeczki .teraz jem sniadanko,i zarazlece do lekarza aby zagladnął do mojego gardełka, bo jeszcze zaczynają mnie boleć kostki bez skórki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda35 Jakie kostki bez skórki ????? Nie ka pe wu! :) Słonko No zajrzałam - ale ten faceta to dłuższy jest w rzeczywistości ! :) - ale dobre w sumie:) Ale tu dzisiaj pustynia!!!!!! Zajrzę później - może się \"wynurzycie\" z tych łóżek !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam,czy coś takiego;) pracowałam,pracowałam,aż się zmęczyłam no i jestem-dzień dobry:) szam>masz ładną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dzień dobry witam wszystkie pracujace i uczace sie u odsypiający nocki zdziwione? wczoram już mi się nie chcialo pisać choć zaczełam czytać - wy faktycznie gaduły jesteście a dziś mamy pierwszy dzień otwarcia wiec idę na popołudnie i dzięki temu do 10 w łóżeczku nawet teraz siedzę w piźamie no ale zaraz to trzeba będzie iść do łazienki, posprzątać trochę, samej się wyszykować i td aha czytałam że jakieś zdjęcia sobie przesylaliście, a to jakiś misterów jeśłi mogę prosić o kilka tych zdęcionem to będę dźwięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie pogoda nienajgorsza, nie pada, nawet przebłyski słońca są... ale dzień zaczął się tak sobie, przez moją sklerozę musiałam wrócić po coś do domu i spóźniłam się do pracy, później prąd wysiadł i dopiero teraz mogłam włączyć kompa... Daria, nie wiem o co chodziło z tą żabką, bo mi nic się nie pokazało, jak to miało działać? Szam, nie opuszczaj nas :) nie wiecie, gdzie się podziewa Oshin, czy nie ma już dostępu do netu? a co z Kariną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie, ja zapółtorej godziny spadam stąd, a Was jak nie ma tak nie ma! >Haniu, dziekuję, chętnie poznałabym Twojego synka, poczekam, może sie uda;-) >marysieńka, no, bo się martwiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Kobietki jestem już po pracy pije własnie z kolegami śliwowiczke co przywiozłem sobie ,i oglądam zdjęcia od Ciebie Marteczko ,ale powiedz ,Która to Ty hehehe bo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nic się nie pokazało szam>ja też mam taką nadzieję,że w końcu odbiorę te zdjęcia:) justa>nie wie co się dzieje,wysłałam maila ale bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nic się nie pokazało szam>ja też mam taką nadzieję,że w końcu odbiorę te zdjęcia:) justa>nie wie co się dzieje,wysłałam maila ale bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj justa:-D Cóż, nic na to nie poradzę, za chwilę będę musiała iść. Ale obawiam sie czy topik przetrwa, jesli tak jakoś nam nie idzie to stukanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam nie musisz się martwić oprócz zdartych skórek na dłoniach i bolacych pięt nic mi nie jest ale dziękuję że o mnie myślisz - teraz już wiem dlaczego prawe ucho mnie tak piecze ale dlaczego lewe? nie wiem marteczko dziękuję za wszystkie herbatki w pracy pijam tylko zwykła ble a w domciu za to mogę miętową mniam no a obiadki to mozecie o dzień wcześniej się pytać a ja napiszę co mi wpadnie do głowy i gdy przyjdziecie do pracy przeczytacie choć wczoraj widziałam że całkiem dobrze sobie poradziliście beze mnie i robaczek nakarmił familię dobra teraz naprawdę uciekam bo mi zimno w piżamie i włos rozwiany i zionę ogniem i wogóle trzeba się zabrać za ten bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzisiaj dośc ciężki dzionek czeka: - za chwilę bedę musiała opuścić biuro, zabrac wszystkie swoje rzeczy i twardziela wyczyścić, jak pani Jakubowska;-) zabrac kubki i innee takie, więc będe jak wielbłąd! - z tym bagażem do firmy po laptopa (to już będzie pełne doładowanko! - do domu zostawić to cenne sprzęcicho\\ - po Zuze do szkoły - przez pół Wawy zakorkowanej do ortodonty - do domu lekcje z Zuzią robić UFFFFFFFFFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szam super wszystcy domownicy byli zadowoleni,ja po nocce jak zwykle dotarłem do domu nikogo nie ma to znów na mojej głowie wszystko ,ale daje rade,bo jak inaczej o począć trzeba sobie rade dawać co nie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×