Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta55

Co to jest? Poronienie, ciąża ektopowa czy nic?

Polecane posty

Gość Marta55

Zrobiłam w odpowiednim czasie test ciążowy - wynik wyszedł pozytywny. Oprócz tego żadnych innych objawów ciąży nie miałam. Po 8 dniach od spodziewanej miesiączki zaczęłam krwawić (jakoś tak gęsto). Wcześniej przez 4 dni pobolewało mnie po prawej stronie brzucha. Poszłam do ginekologa. USG nie wykazało nic w macicy ani poza nią. Jednak wynik badania poziomu HCG - 97 ponoć wskazuje wczesną ciążę. Za 2 dni znowu muszę zrobiś badanie HCG i pójść do lekarza. Co się dzieje? Jeśli to jednak było wczesne poronienie, co mnie teraz czeka? A może to ciąża ektopowa? Czy można jej tak wcześnie nie zobaczyć podczas badania USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwja
może to być ciąza ektopowa wcale niewidoczna na usg. Moja była niewidoczna dlatego że też miałam krwawienie i okazało się że było to poronienie trąbkowe czyli z jajowodu do jamy brzucha . Po paru dniach zaczął mnie boleć brzuch i trafiłam do szpitala. i tylko w zatoce Douglasa był jakiś płyn. Po paru dniach oczyszczono mi jajowód bo tam był krwiak i przy okazji usunięto mi mięśniaka,który znależli podczas szukania tej ciąży. No i trzeba było robić operację . W takich sytuacjach nic innego nie można poradzić . na pewno potrzebne będzie u Ciebie badanie poziomu hcg i co dalej to czas pokaże a ja trzymam kciuki ,zeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×