Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Jak szacunku? Jak możesz go oczekiwać skoro wszystkich obrażasz? Nie tędy droga! Przestań się podszywać, napisz wyraźnie czego chcesz. Jeśli jesteś \"zdrowy\" to znajdź forum, które tematycznie Ci odpowiada. Nadal nie rozumiem, czemu mieszasz w forum które Cię nie dotyczy. Mam wrażenie, że świetnie się bawisz, ale pomyśl proszę o tych, którzy chcieli by tu napisać o swoich problemach a teraz tego nie zrobią z obawy na wyszydzenie. Robisz nam krzywdę i nie ukrywam, że jest mi przykro z tego powodu. Więc PROSZĘ Cię odpuść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnij sie kilka stron wstecz i zobacz kto zaczą \"szczekać\", panno do rany przyłóż. Ja za glupi tekst przeprosiłem, ale ty musiałaś \"szczeknąć\" ostatnia prawda ? Nie byłabyś sobą gdybyś nie miała ostatniego słowa, prawda ?. A później to już zadziałał efekt kuli śniegowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!!! witajcie wszyscy i ci dobrzy i ci zli !!!!!!!!! widze ze to chyba ja jestem glwonym winowajca tego zamieszania :( laxy czy marcysienko jesli cie w jakikolwiek urazilem czy napisalem cokolwiek co moglo cie zranic PRZEPRASZAM, jestes jak kazdy inny uzytkownik inetrnetu mile widziany na tym forum tak dlugo jak bedziesz sie w nim odnajdywal, wspieral pomagal i sobie i innym.SZYDERSTWAMI I PRZEKLINANIEM niczego nie zyskasz, tracimy na tym wszyscy. jeszcze raz przepraszam za to ze cie nazwalem jak cie nazwalem i napisalem co napisalem jest mi przykro ze czules sie pokrzywdzony. jesli chcesz wsparcia chcesz opisac swoj problem nie stresuj sie napisz co ci lezy na watrobie i wiesz dobrze o tym ze mozesz liczyc na wsparcie. tu naprawde nikt nikt nie chce nikogo skrzywdzic ani zranic. ty rowniez przeprosiles za swoj blad, jestesmy kwita postaraj sie teraz dzialac budowac i organizowac :) i nie tocz juz wiecej tej kul;i sniegowej bo nie tedy droga :) pozdrawiam wszystkich i 🌼 dla wszystich potem sie jeszcze odezwe trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów. Myślałam, że się dogadamy ale widzę, że nie. Wyciągneliśmy do Ciebie rękę ale jak wąż syczący jadem ją ukąsiłeś. Widzę, że jesteś strasznym egoistą i myślisz tylko o sobie. Po trupach do celu!!! Więc oznajmiam Ci, że Ci się udało. Chciałes za wszelką cenę zwrócic na siebie uwagę. I kto tu chce być traktowanym jak pępek świata? Twoja chęć zemsty jest tak odrażająca, że aż brak mi słów. To forum tworzyło wiele ludzi. Obdarzyli nas zaufaniem. Mówili o rzeczach o których nigdy wcześniej nie ośmielili się mówić. Szukali pomocy i znajdowali ją. Gratuluję Ci. Udało Ci się to zniszczyć. Niby masz takie wielkie serce a egoistycznie, nie myśląc o innych, którzy będą szukać rady i pomocy - odebrałeś im to. A taki niby z Ciebie \"wielki\" człowiek. Jesteś po prostu obrzydliwym, zapatrzonym w siebie i tylko siebie egoistycznym draniem. Urzywasz chwytów poniżej pasa. Przekraczasz granice, których przyzwoitość, zwykła ludzka przyzwoitość i uczciwość nie pozwala przekraczać. Zawzięty, sycząsy nienawiścią i agresją drań!!! Ale gratuluje Ci - udało Ci się zniszczyć zaufanie na które wszyscy tak ciężko pracowali na tym forum. Skrzywdziłeś baaaaardzo wiele osób i jeśli ma kogoś spotkać jakaś kara, to właśnie ciebie. Nie podejżewam Cię o głębsze ludzkie uczucia jak sumienie, ale teraz masz na nim tych wszystkich którym już nie pomożemy. Jesteś chory. Taka nienawiść jest chora. Chora i obrzydliwa. Pokazałeś mi dobitnie kim jesteś i podtrzymam to co wcześniej napisałam, że jesteś po prostu nikim - chyba że doliczyć to jaki jesteś obrzydliwy. Ale proszę bardzo - wygrałeś. Forum jest Twoje!!! Teraz możesz sobie sycześ nienawiścią do woli. Może znajdziesz sobie podobnych - proponuje wyznawców ideologii Hitlera. Całej reszcie wyślę link mojej strony internetowej. Tam będziemy się dalej zajmować pomocą innym - i już nikt nie będzie się tam wpychał nieproszony. To pa chory baranie \"pępku świata\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno. Widać nic nie wyniosłeś z nauki Jana Pawła II. To przykre, że nawet śmierć tak wielkiego człowieka nic nie zmieniła w Twoim życiu. Ojciec uczył nas pomagać ludziom. Nauczył nas czym jest człowieczeństwo. Przykre bo My pomagaliśmy ludziom a twoja nienawiść to zniszczyła. Umiesz tylko brać. To bardzo przykre. Naprawdę bardzo. Ale nie będę więcej dyskutować ze złem. Bo jesteś czystym złem - i dlatego to takie smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prawdziwej Laxi
Nie mogę powiedzieć kim jestem i czym się zajmuję, ale jeśli tylko chcesz mogę sprawdzić dla Ciebie komputer tego dupka. Wyśle Ci adres. Moge mu troche namieszać. Pomogliście mojemu kumplowi-dawno temu i czasami tu zaglądam. Czekam na Twoją decyzje. Skoro on Wam tak namotał ja w ramach rewanzu moge mu , nie powiem co. Troche to potrwa,ale efekt murowany. Daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi, z tobą jest naprawde źle......Chęć powiedzenia ostatniego słowa ponownie wzieła góre nad rozsądkiem ? no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do speca komputerowego : Stary jestes wielki. No nie ubawilem sie tak od dawna . LOL x 1000 Namieszac to sobie możesz dzieciaku w majtach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że teraz chyba wszyscy zauważyliście ze Laxi jest niezrównoważona psychicznie i po raz kolejny zaatakowała bez powodu.. Zaatakowała, gdy myslałem, że wyjasnilismy sobie wszystko, że będzie na tyle obiektywna i sprawdzi od czego to wszystko sie zaczeło, doceniając, że przepraszałem za wtargniecie a mimo to zostałem wówczas zaatakowany. Niestety ona jak zwykle musiała zaszczekać i zaczać kąsać ponownie. Bierz dziewczyno przykład z Itoura, on chociaż ma klase i honor. I jeszcze dziwnym zbiegiem ololiczności 5 minut po jej wypowiedzi, pojawia sie jakis \"pomarańczowy\" niedorozwoj, grożący mi włamaniem na kompa ( co jest karalne zresztą ), który stoi za proxy i natem. LOL To wszystko jest grubymi nićmi szyte i komuś najwidoczniej bardzo zależy, aby była tu jakaś rozpierducha. Oczywiście, jak zwykle to ja zostanę odsądzony od czci i wiary. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci dzieci spokojnie co wy wypisujecie. odpuscie sobie zawisc i zlosc to nie w tym kierunku to forum powinno podazac. przede wszystkim wiem ze laxi czujesz sie odpowiedzialna za to co sie dzieje na forum i masz to tego wszelkie prawo, poza tym podziwiam cie za to ze stworzylas taki topik. nie denerwuj sie, spokojnie sprobuj zrozumiec innych i odpusc troszeczke nie ma sensu sie tak obrzucac blotem. i tak za duzo wszyscy wszystkim ostatnio nawrzucali. spokojnie a ty podszywaczu tez spokojnie, jestes inteligentnym czlowiekiem i powinienes wiedziec kiedy trzeba odpuscic lub kontynuowac ale w kulturalnym wykonaniu. TAKZE NA SPOKOJNIE WSZYSCY CHCIALEM NAPISAC ZE JUTRO ALE TO JUZ DZIS - JEST NOWY DZIEN NIE OBRZUCAJMY SIE BLOTEM I ZACZNIJMY OD NOWA ALE BEZ SYFU.... PROSZE !!!!! spijcie dobrze dzieci !!!!!!!! do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyścik
Laxii można zgłosić do moderatorek w dziale Redakcja kafeterii o wykasowanie niektórych wypowiedzi ,żeby nie zanieczyszczały tego topiku, bo są złośliwe i nikomu nie służą:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku... o co tu w ogole chodzi?? po co to wszystko? no absolutnie nie rozumiem jaki jest cel tych klotni... laxi- po co sie unosisz?? przeciez to nie ma sensu! dziwne, ze w ogole zwracasz uwage. przeciez wiadomo, ze jak ty cos napiszesz to ci odpisza i tak to bedzie trwalo w nieskonczonosc... :o wlamywanie sie do komputerow... phi.. LOL i etc. :D a tak poza tym to: bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsparcie dla Laxi
A ja się wcale Laxi nie dziwię. Po tym co napisała ta osoba cytuję: ...................................................................................... „ …… pewnie matka jej nie kocha wyzywa od najgorszych . Stąd ta nerwica i branie tych prochów i ciagłe scysje z otoczeniem vide fryzjerka, matka itp . Bo komu przy zdrowych zmysłach chciało by się tak pisać i czytać na jakies głupkowate forum. Co ona myśli, że to zastąpi jej normalna rzeczywistość ? Z braku innych możliwości samorealizacji, wyładowuje się tutaj, bo pustka wokół niej , typowa samotność w związku. To musi być straszne tak nie mieć celu, kochającej rodziny, matki która pokazuje jej gdzie miejsce dla kogoś takiego jak ona. Przykro mi, że masz takie smutne życie i tylko po zazyciu tabletek możesz normalnie funkcjonować, takie postępowanie musiało zapewne poczynić ogromną degrengoladę twojego organizmu. Ale w koncu jestes chora psychicznie, wiec jako taką należy cie traktować Cóż- ktoś musi ci pomóc. Moze zwróć się jednak do rodzicielki ? …..” ...................................................................................... Moim zdaniem zrobiła jej dużą krzywdę. Wyciągnęła wszystko to, co mogło Laxi najbardziej zaboleć. Ja kiedy miałam problem rozmawiałam z nią na gg i wiem że to przemiła osoba i to jak została tu potraktowana jest dla mnie niesprawiedliwe  Zrobiła dla wszystkich dużo dobrego a reszta spokojnie przyglądała się jak jedna osoba niszczy to w co włożyła tyle pracy. Aż się wam wszystkim dziwie że po tak długim czasie wspólnego wspierania się na to spokojnie patrzyliście. Nie martw się Laksi. Domyślam się, że to było przykre co nawpisywał ten cham ale ja jestem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsparcie dla Laxi
Wsparcie dla Laxi A ja się wcale Laxi nie dziwię. Po tym co napisała ta osoba cytuję: ...................................................................................... „ …… pewnie matka jej nie kocha wyzywa od najgorszych . Stąd ta nerwica i branie tych prochów i ciagłe scysje z otoczeniem vide fryzjerka, matka itp . Bo komu przy zdrowych zmysłach chciało by się tak pisać i czytać na jakies głupkowate forum. Co ona myśli, że to zastąpi jej normalna rzeczywistość ? Z braku innych możliwości samorealizacji, wyładowuje się tutaj, bo pustka wokół niej , typowa samotność w związku. To musi być straszne tak nie mieć celu, kochającej rodziny, matki która pokazuje jej gdzie miejsce dla kogoś takiego jak ona. Przykro mi, że masz takie smutne życie i tylko po zazyciu tabletek możesz normalnie funkcjonować, takie postępowanie musiało zapewne poczynić ogromną degrengoladę twojego organizmu. Ale w koncu jestes chora psychicznie, wiec jako taką należy cie traktować Cóż- ktoś musi ci pomóc. Moze zwróć się jednak do rodzicielki ? …..” ...................................................................................... Moim zdaniem zrobiła jej dużą krzywdę. Wyciągnęła wszystko to, co mogło Laxi najbardziej zaboleć. Ja kiedy miałam problem rozmawiałam z nią na gg i wiem że to przemiła osoba i to jak została tu potraktowana jest dla mnie niesprawiedliwe  Zrobiła dla wszystkich dużo dobrego a reszta spokojnie przyglądała się jak jedna osoba niszczy to w co włożyła tyle pracy. Aż się wam wszystkim dziwie że po tak długim czasie wspólnego wspierania się na to spokojnie patrzyliście. Nie martw się Laksi. Domyślam się, że to było przykre co nawpisywał ten cham ale ja jestem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsparcie dla Laxi
Wsparcie dla Laxi A ja się wcale Laxi nie dziwię. Po tym co napisała ta osoba cytuję: ...................................................................................... „ …… pewnie matka jej nie kocha wyzywa od najgorszych . Stąd ta nerwica i branie tych prochów i ciagłe scysje z otoczeniem vide fryzjerka, matka itp . Bo komu przy zdrowych zmysłach chciało by się tak pisać i czytać na jakies głupkowate forum. Co ona myśli, że to zastąpi jej normalna rzeczywistość ? Z braku innych możliwości samorealizacji, wyładowuje się tutaj, bo pustka wokół niej , typowa samotność w związku. To musi być straszne tak nie mieć celu, kochającej rodziny, matki która pokazuje jej gdzie miejsce dla kogoś takiego jak ona. Przykro mi, że masz takie smutne życie i tylko po zazyciu tabletek możesz normalnie funkcjonować, takie postępowanie musiało zapewne poczynić ogromną degrengoladę twojego organizmu. Ale w koncu jestes chora psychicznie, wiec jako taką należy cie traktować Cóż- ktoś musi ci pomóc. Moze zwróć się jednak do rodzicielki ? …..” ...................................................................................... Moim zdaniem zrobiła jej dużą krzywdę. Wyciągnęła wszystko to, co mogło Laxi najbardziej zaboleć. Ja kiedy miałam problem rozmawiałam z nią na gg i wiem że to przemiła osoba i to jak została tu potraktowana jest dla mnie niesprawiedliwe  Zrobiła dla wszystkich dużo dobrego a reszta spokojnie przyglądała się jak jedna osoba niszczy to w co włożyła tyle pracy. Aż się wam wszystkim dziwie że po tak długim czasie wspólnego wspierania się na to spokojnie patrzyliście. Nie martw się Laksi. Domyślam się, że to było przykre co nawpisywał ten cham ale ja jestem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsparcie dla Laxi
Wsparcie dla Laxi A ja się wcale Laxi nie dziwię. Po tym co napisała ta osoba cytuję: ...................................................................................... „ …… pewnie matka jej nie kocha wyzywa od najgorszych . Stąd ta nerwica i branie tych prochów i ciagłe scysje z otoczeniem vide fryzjerka, matka itp . Bo komu przy zdrowych zmysłach chciało by się tak pisać i czytać na jakies głupkowate forum. Co ona myśli, że to zastąpi jej normalna rzeczywistość ? Z braku innych możliwości samorealizacji, wyładowuje się tutaj, bo pustka wokół niej , typowa samotność w związku. To musi być straszne tak nie mieć celu, kochającej rodziny, matki która pokazuje jej gdzie miejsce dla kogoś takiego jak ona. Przykro mi, że masz takie smutne życie i tylko po zazyciu tabletek możesz normalnie funkcjonować, takie postępowanie musiało zapewne poczynić ogromną degrengoladę twojego organizmu. Ale w koncu jestes chora psychicznie, wiec jako taką należy cie traktować Cóż- ktoś musi ci pomóc. Moze zwróć się jednak do rodzicielki ? …..” ...................................................................................... Moim zdaniem zrobiła jej dużą krzywdę. Wyciągnęła wszystko to, co mogło Laxi najbardziej zaboleć. Ja kiedy miałam problem rozmawiałam z nią na gg i wiem że to przemiła osoba i to jak została tu potraktowana jest dla mnie niesprawiedliwe  Zrobiła dla wszystkich dużo dobrego a reszta spokojnie przyglądała się jak jedna osoba niszczy to w co włożyła tyle pracy. Aż się wam wszystkim dziwie że po tak długim czasie wspólnego wspierania się na to spokojnie patrzyliście. Nie martw się Laksi. Domyślam się, że to było przykre co nawpisywał ten cham ale ja jestem z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laxi kochana
ja też jestem z Tobą, co za......no nie mam słów żeby określić tego człowieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma potrzeby określać, oceniać, wyzywać.... Ten ktoś jest bardziej nieszczęśliwy od niejednego z nas.... A że cytuje nasze słowa....no cóż, to tylko słabość... Nie klasa, niestety.... Pozdrówka-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim pierwszym wpisem był wpis jako \"co za ludzie\"..............prześledźcie co stało się później. Nie oczekuje niczego oprócz obiektywnego sądu.................ale jak widać tutaj nie ma na co liczyć na obiektywizm. Widzicie tylko to co chcecie zobaczyc. Widzicie moje wpisy atakujące Laxi, a nie widzicie wpisów jej i jej popleczników bezczelnie, chamsko i bez pardonu atakujących mnie. powiem tylko , że strasznie mi was żal , ponieważ hołdujecie zasadzie, iż są równi i równiejsi.........więcej ni pisze bo szkoda nerwów........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W jakim celu
powiedz proszę wszedłeś na ten topik, dlaczego napisałeś pierwszego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bardzo chorego.........
Przeczytałem to, „co za ludzie” i wiesz co? Pierwszy naskoczyłeś na stałego forumowicza i pierwszy zacząłeś obrażać ludzi, o których nie masz pojęcia. Pierwszy zacząłeś się podszywać pod innych, bo (a przeczytałem dokładnie) twoje złośliwe i nie na temat komentarze były przez stałych bywalców ignorowane. Ale nadal było ci mało i pojechałeś ostro po bandzie nie przebierając w środkach. Przychylam się do pytania powyżej. I po co weszłeś na to forum? Zacząłeś od krytyki. Potem obelgi. A najlepsze zostawiłeś na koniec - zarządałeś szacunku i przeprosin. :D :D :D Tak zamotałeś się w tej swojej intrydze, że sam już pewnie nie wiesz, o co ci chodziło, ale jedno nie ulega wątpliwości, że skrzywdziłeś tu sporo osób. Śledzę to forum od dawna i było, zajebiste. Ludzie szczerze mówili o problemach i nikt się nie bał, że zostanie wyszydzony.Nie udawali nikogo i byli szczerzy-, ale pojawiłeś się ty!!!!!!!! Według mnie z wszystkich tu obecnych osób to ty jesteś najbardziej chory. Bezkresna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pokorna
Idż .....sobie na to forum tam tyle tematów,że na pewno ktoś znajdzie sie co przynudza według ciebie a ty mu spokojnie o tym napiszesz , potem mu napiszesz ze jest chory psych ,.potem podszyjesz się pod jego znajomych i będziesz niszczył kolejnych ludzi , tak to jest z twoją chorobą psychiczną - wszyscy ciebie ranią nawet jeśli nawet nic nie mówią do ciebie, a ty im musisz dawać lekcje pokory. Dziękujemy za lekcję pokory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już pokorna
przepraszam ale nie zauważyłam ostatniego zdania na pewno nic bym nie napisała:(, żeby już nie kontynuować. no to koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jedyny! dobra ciiiicho... chyba juz koniec. I jak gdyby nigdy nic dzień dobry wszystkim:-) Małe przyjemności są przyjemne. Duże też oczywiście.Nie wiem jakie macie nastroje, ale jeśli komuś z jakiegoś powodu jest przykro to może te kilka zdań coś zmieni. Cytuję je moim wychowankom, gdy dostrzegam w nich zagubienie. Samej sobie też to powtarzam głośno i wtedy aż zachłystuję się tymi słowami i mogę w krótkiej chwili góry przenosić. \"Jesteś cudem, który żyje, który rzeczywiscie istnieje na ziemi. Jesteś kimś jedynym, niepowtarzalnym, nie można cię z nikim pomylić. Czy wiesz o tym?\" /P. Bosmans/ Prognoza pogody: chyba piękna, złota jesień. Grzybów nie ma. Szkoda. Szalik, czapa i na kasztany do parku. Noszę je w każdej kieszeni. Lubię kasztany, ale nie znoszę czapek. Pozdrawiam wszystkich jesiennie ale optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelotna burza przeszła i czas wracać do pięknej pogody za oknem co tam u was słychać??? u mnie rzeczywiście ładna pogoda choć zimno ale trza sie cieszyć ze słoneczka wiecie co , ciesze sie że nie biore leków od dłuższego czasu , bo mam pewne podejrzenia , wieczorem sprawdze i dam cynk czy się sprawdzi sama nie wiem co myśleć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia pisz jakie doświadczenia robisz , bo ja teraz ciągne na pół -seroxacie ,jednak na noc musze mieć usypiacza też chociaż połówkę ale jak tak dalej będę miała w pracy to to nie wiem , jestem strzępkiem nerwów od 2 miesięcy , dawałam sobie radę z różnymi sprawami chociaż wiecie ,że u nas to zawsze wygląda tak ,że trzeba dwoić w sobie tą energię przy każdej czasami małej sprawie, no i jak w każdej grupie ludzi gdzie jest dyrektor - pępek świata i spychologia na porządku dziennym,nikt nie jest za nic odpowiedzialny , to mają dobrze ci co sie nie przejmują -odpychają od siebie wszystko co im nie pasuje, a taki wrak jak ja to chłonie wszystko , ....nie będę już pisała. Mimo wszystko +2. Pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, czekamy na wyniki esperymentów, Czesia :) Ejla, ze mną jest podobnie, czuję się jak spruchniała, nabrzmiała gąbka gąbka. W pracy też mam małe bagno, a w domu brak kasy, ech ..... Problemów namnożyło się od diabła. Ale jak zawsze mam dla Was gorące buziaczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczyny ale żle sie wyraziłam , nie chodzi o nasze sprawy nerwicowe tylko...kurna powiem wieczorem masz racje Ejlunia , fajnie mają ci którzy wszystko olewają , ja nie potrafie , jestem nadwrażliwcem i nawet jak dyra na mnie żle spojrzy to już się zamartwiam , że cos żle zrobiłam itp do bani z tym wszystkim a jeszcze same wiecie jak różni są ludzie , z jednymi od razu sie dogadujesz a drudzy to z niczego robia problemy dla wszystkich 1000000 słoneczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×