Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

witam po długiej nieobnecności pozdrawiam wszystkie panie niestety ja tylko na chwile i przelotem , więc sie tylko przywitac chciałem i zmykam dalej w świat, bede koło wielkanocy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta!!! camieu: to dobrze,ze rozmawiacie ze sobą bez żalu,może z czasem on zrozumie,ze jestes ta jedyna?? tylko czy ty bedziesz tego chciala ?? po tym wszystkim?? Trzymam kciuki i wszystkiego dobrego:) Mała Ju: gratuluje nowego kompa:) ale jak to nie masz literki ł?? czy ja dobrze rozumiem?? literke ł robi sie naciskając L i prawy ALT,ale moze nie o to chodzi?? a co tam u Ciebie słychac?? pozdrawiam mocno:)👄 Adagio: no kurcze wpadles jak po ogień,i pomykasz dalej w swiat to pozdrów te zakątki w których bedziesz;) 👄dla wszystkich i sniegowe pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shyguy
Pssssst, dziewczyny, czy to takie wasze zamknięte forum, zamknięte dla przyjaciółek, czy też jakby facet chciał pogadać hmmm na przykład o miłości to byście nie miały nic przeciwko :-) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shy guy forum to chyba z zasady miejsce gdzie kazdy moze sie wygadac;) cordula...niewiem czy bym chciala...ja juz nic nie wiem..jesli chodzi o mezczyzn...tak rozmawiamy se soba...ale czy On kiedy s zrozmie?nie wiem...i chyba nie interesuje mnie to za bardzo teraz ...to ze romawimy nieznaczy ze mnie nie zranil....zranil i to piekielnie mocno.....kolejny krok w tyl w obsarze zaufania mezczyznom.....corz trudniej facetowi jest sie przebic...bedzie mial naprawde duzo pracy by zburzyc ten mor nieufnosci.....mam nadzieje ze znajdzie sie taki co bedzie mial wystarczajaco duzo sily i wytrzymalosci....i cierpliwosci..... malaJu: gratuluje nowego kompa i rozwiazania problemu z lietrka \'ł\':D Adagio podrowka gorace:D zreszta Ty wiesz:D pa🌼 @ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej WAM!!! Szykuje sie do pracy, powinnam w zasadzie juz sie ubrac jakos, a nie w pizamie paradowac, ale co tam. Najpierw cos popisze :):):) Camieu: Tak, problemz literka \"ł\" sie rozwiazal. Oczywiscie, nie sam, tylko jak zwykle pomógł mi w tym Moj Ukochany Goral :):):) Ciacho jest niesamowite - kochany, troskliwy, sliczny i jeszcze taki inteligentny... Chyba zaczne sie bać... KTO MNIE OBUDZI!!!!!!????????? Cordulko: Jak widzisz, żyje. Nie bylo mnie troche, bo ten komputer... Teraz mam super nowy, lepszy model. Oj, cos ten rok 2005 obfituje w zmiany na lepsze. Oby tak dalej!!!!!! Shyguy: Welcome!!! Chetnie poczytam o miłosci wg mężczyzny. To moze być bardzo dobre doswiadczenie :):):):) Czuj się jak u siebie :):):) Buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet mi nie dziala w domku. Juz trzeci dzien. Musze zadzwonic dzis do swojego dostawcy i zdrowo na niego nakrzyczec! Choc przyznam sie wam szczerze ze do wczoraj az tak mi tego netu nie brakowalo. Ale wczoraj chciala sie ze mna skontaktowac moja mama. Przez gadu gadu albo skype! Kurcze dumna jestem ze swojej rodzicielki ze ma takie zaparcie i zdolnosci do poznawania nowinek informatycznych! :) No i wtedy stwierdzilam ze net by mi sie przydal. W ogole stwierdzam ze ostatnio jakos czas misie kurczy. Albo siedze dlugo w pracy, i wieczorem padam, albo sie ostro za ten angielski biore i jakos czas mi plynie. I nawet nie mam czasu za bardzo sie ze znajomymi spotykac. Poza wekendami w 3miescie oczywiscie gdzie szaleje za caly tydzien roboczy ;) Polecam knajpe \"Poklad\" w Gdyni. Ostatnio tanczylismy tam na beczkach ;) W ogole knajpka zrobiona w stylu jachtu, drewniane galeryjki, drewniana podloga, mnostwo fajnyh ludkow i sympatyczna muzyczka :) A moj jachcik jest coraz piekniejszy, opalony juz od zewnatrz i wewnatrz, teraz czeka go lakierowanie i malowanie. A ja, jako pelnoprawny \"czlonek\" klubu, od nastepnej soboty bede mu pomagac stac sie pietknym :) cordula: zlot zaglowcow nie szykuje sie predko, ale byc moze udaloby mi sie zalatwic ci wejscie na Dar Pomorza. Tylko musialabym wiedziec troche wczesniej jaki bylby to termin. No i jakby udalo ci sie poniedzialek zalatwic wtedy wolny (ja tez bym sprobowala) to bym cie zabrala w niedziele na jeden z koncertow szantowych w Kontrascie. Heheh jesli lubisz te klimaty to na pewno by ci sie spodobalo! :) Byle nie 5 lutego bo wtedy jade z ekipa do Wladyslawowa, czcic koniec karnawalu! :) Pozdrawiam was serdecznie ze snieznej Warszawy. I zycze obyscie mialy co dzien takie \"ogromy\" pracy jak ja dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:) Shyguy:) Ale nie bój sie tu głośno mówić:) mówienie o miłosci to nic złego;) witaj:) camieu: facet,który tak mocno rani ,nie jest wart twoich uczuc,zobaczysz jeszcze sie znajdzie taki,co znajdzie sposób aby obalić ten narastający mur:).jednak faceci są bardzo dziwni hmmm Pozdrawiam:) Mała Ju: kurcze ach ci górale;) to som pikne chłopy;) a bac sie nie ma po co:) dani::) super!!! jejku wejsć na Dar Pomorza cos wspaniałego:) a te koncerty odbywaja sie w kazda niedzielę?? niezaleznie od miesiąca?? bardzo chętnie bym skorzystała:) tylko kiedy?? hmmm pewnikiem w karnawal to juz nie zdażę ale moze po ??? świetach :) A tak byc morze w te wakacje bedę W Trójmiescie to bym zajzała do tej knajpki:) tańce na beczkach noooo tego jeszcze nie robilam:) fajnie ,ze juz twój jachcik jest coraz piekniejszy :) no i oczywiscie zycze cudownej zabawy karnawałowej:) Ach morze nasze morze la lal Gdzie ta koja wymarzona w snach..........;) Pozdrawiam gorąco i mieciutko 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula: koncerty sa w kazdy wtorek i niedziele. w wakacje codziennie :) Jak bedziesz w 3miescie to po prostu daj znac, z tego co mowisz wczesniej czy pozniej tam zawitasz :) Ja Tobie tez zycze cudownej zabawy karnawalowej. Zwlaszcza w wekendy, choc i w tygodniu warto sobie do knajpki wyskoczyc ;) a koja ... heheh czeka, czeka. Latem bedzie mozna nawet spac na pokladzie w porcie gdynskim. tym bardziej ze teraz bedzie pietkna marina bo ja remontuja :) Wogole ten karnawal jakis taki krotki jest i niedlugo sie konczy, zatem kobietki piekne, polecam wkorzystac go do ostatniego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula: koncerty sa w kazdy wtorek i niedziele. w wakacje codziennie :) Jak bedziesz w 3miescie to po prostu daj znac, z tego co mowisz wczesniej czy pozniej tam zawitasz :) Ja Tobie tez zycze cudownej zabawy karnawalowej. Zwlaszcza w wekendy, choc i w tygodniu warto sobie do knajpki wyskoczyc ;) a koja ... heheh czeka, czeka. Latem bedzie mozna nawet spac na pokladzie w porcie gdynskim. tym bardziej ze teraz bedzie pietkna marina bo ja remontuja :) Wogole ten karnawal jakis taki krotki jest i niedlugo sie konczy, zatem kobietki piekne, polecam wkorzystac go do ostatniego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla33
Czesc Pozdrawiam wszystkich. Jade na narty może w górach odpocznę i nabiorę dystansu do nie zaKOŃCZONYCH SPRAW POPRZEDNIEGO ROKU. Trzymajcie się ciepło w ten mroźny wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wróciłam :) Fajnie, że pojawiają się nowe osóbki :) i bardzo fajnie że są też faceci!!! Shyguy pisz!!! A ja spłatałam sobie figla... TO co się układało nadal jest fajne, ale czegoś brak...może to nie jest dobre klin-klinem...Niestety życie też spłatało mi figla. Pewien telefon zburzył delikatną równowagę. Wiem, nie odgrzewa się starych rzeczy, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale...no właśnie ale..TO nie jest takie łatwe. Przede wszystkim przegrałam bo odebrałam ten telefon. I kto zadzwonił?? Ex. Po niemal pół roku nieodzywania się (ewentualnie służbowe maile, bo mamy niestety czasami kontakt na tej płaszczyżnie. Bardzo rzadko, ale jednak. Maile były bardzo oficjalne...). Przepraszał...Przemyślał. Kajał się za największy błąd w swoim życiu - czyli to co mi zrobił. Błagał o rozmowę, spotkanie, szansę.. Denerwował jak diabli, jak dzieciak, któy coś zbroił i teraz musi poniesć konsekwencje, ale ma nadzieję, że... A ja? Zamiast rypnąć słuchawką, albo powiedzieć \"get lost\" zaczęłam z nim rozmawaić. SIedzę sobie teraz i myślę co dalej...i chyba mam ochotę zrobić coś bardzo tchórzliwego z jednej strony i bardzo odważnego z drugiej...po prostu uciec stąd, pozacierać za sobą ślady zacząć życie gdzieś tam na nowo, bez obciążeń z przeszłości.... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wieczorek:) Dani: dzieki za informacje :)oczywiscie jak tylko bedę w Trójmiescie to dam znać:) Oj pochulalo by się na takim pokladzie oj jak bardzo:) No i oczywiscie trzeba zobaczyc twój skarb ;)piekną łódz,która jest pewnie coraz piekniejsza:) Baw sie dobrze,no tak w tym roku bardzo krótki karnawał,wiec trzeba korzystać:) ja juz jutro zaczynam idę na popijawę a co;) myslę,ze bede sie dobrze bawić:) Tekla33: wypocznij sobie w górach ,pooddychaj górskim powietrzem i nabierz powietrza w płuca i do przodu.................:) Adasianko:) czas jest najlepszym doradcą ,poczekaj nie rób nic;) moze poczekaj az Ci przejdzie??? Zdystansuj sie do tego wydarzenia.To co teraz Cie przeraża jutro wyda sie zupelnie jasne i proste:) Zrobisz to co dyktuje Ci serducho i pamietaj,ze nie mozna ranic sie bez konca.Zyczę powodzenia i trzymaj się :) Bedzie dobrze zobaczysz:) Zyczę wspanialego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Kobietki i mezczyzni;) dzisiaj jestem w eufoycznym nastroju:) i nie ma to nic wspolnego z gatunkeim meskim:)jade do domku...po miesiacu nieopbecnosci...wprawdzie tylko na jedna noc ale zawsze:) z mama pogadam....juz sie stesknilam:D z posiedze sobie z nimi spokojnie...i poprzytulam sie:) juz mi tegop brak:) papatki i do zobaczenia jutro:D👄 papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D naladowana i pozytywnie do swiata nastawona:) Kochani bedzie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:) Ja juz troche dochodzę do siebie po wczorajszym balowaniu oj ...a jeszcze byłam w pracy dzisiaj :)oj ciezko było sie skupić.Ale bedzie dobrze:D Camieu: to swietnie,że tryskasz optymizmem:D chyba i mnie sie udzieliło również:) Nie ma jak w domku;) wszedzie dobrze,ale w rodzinnym domu.............hmmmm I przybij bedzie dobrze to jasne:) Pozdrawiam wieczornie i zyczę spokojnego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) NO to witam weekendowo :) Dzisiaj czuję się taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak fantastycznie. Nic mnie nie wkurza, nic mnie nie dobija. Po pierwsze dotrzymałam co niektórych, najważniejszych obietnic noworocznych :) Przede wszystkim chudnę co jest dla mnie bardzo ale to bardzo ważne. Po drugie dalej jest śnieg Po trzecie Małysz wygrał... :) szkoda że z Norwegiem... hmmm nigdy nie myślałam, ze tak będzie. Rok temu śmiałabym się, że to po to żebym nei czuła się rozdarta czy kibicować swoim i czy ukochanemu krajowi :) A teraz....hmmm OK niech się wikingi cieszą... A tak poważnie to jest wszystko OK. No poza ex...ale przekonałam się, ze jednak niepotrzebnie dałam się wpakować w bagno. Bo wszystko co robi ijak robi przeczy temu co mówi. Powtórka z rozrywki...widzę to, widzę i już wiem co mam zrobić :) A na dworzu śnieg..jutro bryknę na plażę porobić kilka fotek z zaśnieżonym morzem... Miłego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Kochani!!! Minął kolejny weekend. Szkoda, ze tak szybko... brrrrrr...... poniedzialek.... moj najmniej ulubiony dzien tygodnia. Ok - najgorsza jest niedziela okolo 17.00, kiedy zaczynam myslec, ze poniedzialek nadchodzi. Tak, to jest zdecydowanie traumatyczne doznanie :P:P:P No to ja ide po kawe, a Wam zycze, zeby tydzien minął szybko i znow byl piatek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro-21
Ładnie piszecie do siebie, a dostałem maila z zaproszeniem do odwiedzenia strony o nerwicy, może o u mnie to nerwica? Wklejam tutaj tego maila i powiedzcie mi, czy to możliwe ,żeby wyleczyć się nerwicy bez prochów? "Pragnę zaprosić do odwiedzenia strony www.logos.republika.pl, na której umieszczony został felieton Froggy pod przewrotnym tytułem "Poskromienie nerwicy". Froggy wróciła w nim do momentu, gdy pierwszy raz weszła na stronę Logosu i na forum. To było tak niedawno, nawet nie minęło pół roku. Jednak w tym czasie dowiedziała się mnóstwa rzeczy o sobie i nerwicy. Skorzystała z okazji , aby "zmusić" siebie do pracy i samodzielnego podejmowania decyzji, wyciągania wniosków. Zobaczyła możliwości rozwoju i zachęty do działania... Ona czuje, jak się uczy nowych reakcji i chociaż jeszcze uważa to uczenie się zdrowia za coś niesamowitego, czego żadne słowa nie potrafią wyrazić - bardzo się cieszy, że nie jest sama i osamotniona. Erka-Logos"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce zeby ten tydzien trwal jak najdluzej...niestty w sobote mam ogromniasty egzmin ktorego strasznie sie boje......:( pozdrawiam wszystkich po wspanialym weekendzie:D moj byl swietny:) caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie nie wyspalam. Wekendy w 3miescie maja to do sieie ze sa niesamowicie krotkie! Stanowczo za krotkie! W sobote uprawialam tak zwany klabing, bylam w 3 kajpkach i w domku mojej bliskiej kumpeli wyladowalysmy o ... 5 rano ;) ale warto bylo. Po raz pierwszy bylam w \"Kolibie\" w Sopocie. Swietna knajpka a wlasciwie dyskoteka. Zrobiona zupelnie w stylu goralskim. Wszysko drewniane, ogromne bale nad glowami i podpierajace sufit, drewniane, dlugie lawy, no i towarzystwo jakie fajniutkie ... 70% facetow, i 30% babeczek ... kochane polecam! ;) Nawet bardzo sympatycznego kumpla poznalam, z ktorym mozna sie powyglupiac w tancu ;) zreszta nie tylko z nim bo nie ma jak to wyglupianie sie z kumpelami ;) I martwi mnie tylko to ze do konca lutego musze oddac trzy rozdzialy magisterki .... a mam jeden .... heeeeh nie chce misie pisac. I czuje ze zabiore sie do tego dwa tygodnie przed terminem, jak zwykle. Znacie jakies sposoby zeby zmusic sie do wczesniejszej pracy? ;) camieu: z domkiem to racja. tez to zauwazam :) Dlatego w nastepny wekend tez jade do domku :D i nwet nauczylam rodzicow korzystac z internetu!!! Dumna jestem z tych moich staruszkow ;) cordula: hehehe ciesze sie ze tak balujesz :) nie ma jak to sie wyskakac porzadnie, wybawic i posmiac glosno z przyjaciolmi. O spiewaniu po kilku pifkach nie wspomne ;) Adasianko: gratuluje nastroju!!!! :D A malysz ..... heh jak dbrze miec takiego sportowca. W pociagu pol drogi przezywalismy ze wspolpasazerami jak skoczy nasz skoczek. A jako ze mialam radyjko t bylismy na bierzaco. Jaka dzika radosc z wygranej! ;) I racja, Norwedzy nie sa zli ..... ale ja tam zawsze mialam slabosc tez do Litwinow .... :) I gratuluje zdrowego podejscia do EX :) Niech teraz zaluje ... moze czegos go to nauczy ... malaJu: heheh wiesz, ale z drugiej strony juz tylko 4 dni i ... wekend!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie nie wyspalam. Wekendy w 3miescie maja to do sieie ze sa niesamowicie krotkie! Stanowczo za krotkie! W sobote uprawialam tak zwany klabing, bylam w 3 kajpkach i w domku mojej bliskiej kumpeli wyladowalysmy o ... 5 rano ;) ale warto bylo. Po raz pierwszy bylam w \"Kolibie\" w Sopocie. Swietna knajpka a wlasciwie dyskoteka. Zrobiona zupelnie w stylu goralskim. Wszysko drewniane, ogromne bale nad glowami i podpierajace sufit, drewniane, dlugie lawy, no i towarzystwo jakie fajniutkie ... 70% facetow, i 30% babeczek ... kochane polecam! ;) Nawet bardzo sympatycznego kumpla poznalam, z ktorym mozna sie powyglupiac w tancu ;) zreszta nie tylko z nim bo nie ma jak to wyglupianie sie z kumpelami ;) I martwi mnie tylko to ze do konca lutego musze oddac trzy rozdzialy magisterki .... a mam jeden .... heeeeh nie chce misie pisac. I czuje ze zabiore sie do tego dwa tygodnie przed terminem, jak zwykle. Znacie jakies sposoby zeby zmusic sie do wczesniejszej pracy? ;) camieu: z domkiem to racja. tez to zauwazam :) Dlatego w nastepny wekend tez jade do domku :D i nwet nauczylam rodzicow korzystac z internetu!!! Dumna jestem z tych moich staruszkow ;) cordula: hehehe ciesze sie ze tak balujesz :) nie ma jak to sie wyskakac porzadnie, wybawic i posmiac glosno z przyjaciolmi. O spiewaniu po kilku pifkach nie wspomne ;) Adasianko: gratuluje nastroju!!!! :D A malysz ..... heh jak dbrze miec takiego sportowca. W pociagu pol drogi przezywalismy ze wspolpasazerami jak skoczy nasz skoczek. A jako ze mialam radyjko t bylismy na bierzaco. Jaka dzika radosc z wygranej! ;) I racja, Norwedzy nie sa zli ..... ale ja tam zawsze mialam slabosc tez do Litwinow .... :) I gratuluje zdrowego podejscia do EX :) Niech teraz zaluje ... moze czegos go to nauczy ... malaJu: heheh wiesz, ale z drugiej strony juz tylko 4 dni i ... wekend!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poweekendowo:) No ja w piatek balowałam,a potem oj kacy był oj był.Ale reszta weekendu raczej spokojna:) Ja bardzo lubię poczatki tygodnia czyli poniedziałki bo własnie idę do pracy do której naprawde lubie chodzic:).Moze to troche dziwne ale,mam prace która lubie i pracuje naprawde z fajnymi ludzmi,dlatego nie moge narzekac:) Adasianko: wspaniale,że masz tyleee pozytywnej energii w sobie i optymiz Cię rozpiera:) trzymaj tak dalej i nie dawaj się A co do twojego ex- to widzisz jednak czas jest najlepszym doradcą ,bo wszystko widzi sie inaczej z perspektywy czasu:) Bedzie dobrze i dasz rade: Mała JU: pomysl sobie tak,poczatek tygodnia nowe mozliwosci i nowe wspaniałwe chwile ,które na mnie czekają:) i zanim sie obejzysz juz bedzie pączkowy czwartek i wszyscy bedziemy opychac sie pączkami:) Powodzenia camieu: nie martw sie i najlepiej,zeby ten egzamin miec juz za sobą:) Ja tez jak studiowałam to chciałam,zebu czas płynął zdecydowanie wolniej;) ale zdałam sobie sprawe,ze jednak takie czekanie na egzamin jest tak stresujace,ze mozna sie wykaczyc:) wiec lepiej,zeby miec to juz zasobą:) Trzymam kciuki i Zycze powodzenia:) Dani :)no tak jak sie tak baluje to sie i nie wysypia;) Ja tez byłam w tej knajpie KOLIBA i byłam urzeczona:) najfajniejszy jest ten kontrast tu góralska chata i muzyczka po góralsku,a pare metrów dalej plaża i morze:):D KOLIBA stoi przy plazy SOPOT-KAMIENNY POTOK a jest to miejsce gdzie najchetniej chodze poplazować:) Myslę,ze bardzo sie tam zminiło i samo zejscie na plaze i cała otoczka plazowa zrobiona po góralsku no cos niesamowitego:) I mówisz,ze tam takie fajne dyskoteki,gdzie 70% to męzczyzni?? i jak ja mogłam to przegapic??;) Musze to naprawic czem predzej heheheh;) A co do pracy magisterskiej to sie nie martw:) najgorzej jest zaczac a jak juz zaczniesz to pójdzie jak z płatka:)Ja sama tak miałam,zabierałam sie do niej jak pies do jeza,ale w koncu był juz bat nad głową i trzeba było sie sprezyc;) a w tedy niezłego powera dostałam heheh;) Trzymam kciuki i napewno napiszesz prace na 5:) Pozdrawiam wszystkich cieplutko i mieciutko:) I aby do wiosny............🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka6666
miłości nie ma :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc jest!! i chociaz mi na razie nie jest dane doswiadczyc to wierze ze kiedys...a teraz mam czas zeby sie wyszalec...:D ale to po egzaminie....papapatki 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Miłego dnia wszystkim!!! :) Niestety na razie to tylko tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wychodzi na to ze jestem agentka ;) Polecam, jesli chcecie sprawdzic siebie i znajomych: http://listaipn.freestarthost.com/ Dzis jest sledzik, jutro tlusty czwartek, a potem .... dluuuugi post. Az sie wierzyc nie chce. Po pierwsze juz luty. Gdzie zniknal mi styczen - nie mam pojecia. Po drugie - konczy sie karnawal. Chyba najkrotszy karnawal jaki dane mi bylo swiadomie przezyc. Troche szkoda ... no ale male, domowe impreski to nie huczne zabawy, wiec pocieszam sie ze jakos przetrwam przez ten post ;) I cekawa tez jestem czy faktycznie (jak to donosi Fakt) lato tego roku bedzie cieple, a wrecz gorrrace, dlugie i takie zupelnie letnie ;) Pozdrawiam was cieplo i duuuzo usmiechu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe wychodzi na to ze jestem agentka ;) Polecam, jesli chcecie sprawdzic siebie i znajomych: http://listaipn.freestarthost.com/ Dzis jest sledzik, jutro tlusty czwartek, a potem .... dluuuugi post. Az sie wierzyc nie chce. Po pierwsze juz luty. Gdzie zniknal mi styczen - nie mam pojecia. Po drugie - konczy sie karnawal. Chyba najkrotszy karnawal jaki dane mi bylo swiadomie przezyc. Troche szkoda ... no ale male, domowe impreski to nie huczne zabawy, wiec pocieszam sie ze jakos przetrwam przez ten post ;) I cekawa tez jestem czy faktycznie (jak to donosi Fakt) lato tego roku bedzie cieple, a wrecz gorrrace, dlugie i takie zupelnie letnie ;) Pozdrawiam was cieplo i duuuzo usmiechu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) To prawda dopiero skonczyły sie swieta i był sylwester a juz koniec karnawalu za pasem hmmmm .Nie chce mi sie wierzyc,ze to juz luty,i ten czas tak szybko leci>Wydaje mi sie ,ze jezeli sie jeszcze na coc czeka to czas jak podkrecony uplywa szybciej:) a przewąznie czekam na cos a to na kolejna wypłate ,a to na wiosne ,której sie nie moge doczekac,a to na miłosc przed która uciekam,a to na słonce,którego jakos nie widac w mych stronach i tak w kólko.I ciagle na cos czekamy,a czas jak by nigdy nic,nie przejmujac sie niczym,płynie sobie nieprzerwanie:) No własnie a dzisiaj czekam na jutro ,zeby sobie podjesc pączusia ,albo faworka no i tak cały czas................................... ;) Pozdrawiam gorąco i wiosennie:) no tak i czekam jeszcze na stokrotki na zielonej trawie;):D Aby do wiosny 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!!!! Niech żyje Tłusty Czwartek :):):):) Zjadlam jednego pączka i zbieram siły na wielkei starcie nadchodzącego weekendu - Ciacho przyjezdza :):):):) I tak bede go kosztować i konsumować az do ostatków :>:>:>:> Kobiety!!! Aby do wiosny!!! A wiosną świat bedzie taaaaaaki piekny!! kolorowy!!! Ciepły i pachnący!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo mamo .... Na to zeby wygrac Eurowizje raczej nie mamy szans. Wlasnie posluchalam sobie piosenki ktora ma nas reprezentowac. Polecam, choc nie wiem czy nie grozi to lekka nerwica, bo po raz kolejny mozna sie przekonac, ze juz na starcie jestesmy spaleni .... to link jesli ktorejs z was chcialoby sie sciagnac i posluchac www.oikotimes.com/POL.mp3 Kurcze, wczoraj bylam na firmowej impresce i nie dosc ze wstalam o 11 to jeszcze lapek mi peka. Powoli dochodze do siebie a jedyne o czym marzylam rano o szklanka zimnej wody ;) Heheh ale pocieszam sie ze dzis u nas w firmie kazdy tak wyglada ;) Zjadlam az pol paczka i jestem z siebie dumna, bo wcale misie tych paczkow jesc nie chcialo. Kurcze brakuje mi naszej paczkarni z Gdyni, ktora jest przy Skwerku. Pieka tam paczki na miejscu, cieplutkie sprzedaja, i przy klientach one sie mocza i sa robione. Do tego maja boskie nadzienie z czekolady i wisni, adwokata, agrestu i roznych innych. Pychota! Polecam! :) A jak wam mija ten piekny dzien? Ja to sobie chyba w domku faworki zrobie bo jakos tak chetnie bym je sobie podjadla :) z cukrem pudrem ... swiezutkie ... pachniace .... heeeeh :) cordula: jak tam stokrotki? :) ja na razie widzialam tylko tulipanki ale i to dobry znak :) malaJu: smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×