Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania_25

Ciąża a seks

Polecane posty

Gość Ania_25

Dziewczyny. Czy w czasie ciąży można uprawiać seks? Są różne poglądy na ten temat, że np. mozna stracić dziecko. Mój facet chce się ze mną kochać, ja też mam wielką ochotę ale obawiam się. Jestem w 4 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla. p.
W tak wczesniej ciazy mozecie spokojnie sie kochac :) Nalezy zaprzestac seksu w ciazy zagrozonej lub zaawansowaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś porozmawiać o tym z lekarzem.U mni było tak..lekarz pozwolił ale dopiero zdecydowałam się po 10-11 tygodniu bo jak wiadomo pierwszy tremestr jest najważniejszy dla dziecka.póżniej było już o.k.Ale pod koniec ciąży też jest kilka przeciwwskazań.Główka dziecka jest już nisko i może to być niebezpieczne.Czy są na to jakieś terminy lekarskie..?????nie mam pojęcia.Poprostu poradż się lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego, co ja wiem, jeśli ciąża przebiega prawidłowo, trzeba wstrzymać się od seksu dopiero w 6,7 miesiącu. Na razie możecie być spokojni i się kochać. Wiem, co mówię, na ten temat mam całkiem sporą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość experimento
a co z orgazmem? czy skurcze wywołane orgazmem przy pieszczotach nie szkodzą dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj lekarz
wcale mi nie zabranial seksu, nawet tuz przed porodem. jedna z dziewczyn przenosila ciaze tzn. byla kilka dni po terminie i wtedy lekarz skwitowal to krotkim niech sie pania maz dobrze zajmie, wiec dziecku raczej to nie szkodzi mysle ze wszystko zalezy od tego czy Twoja ciaza jest bez "zadnych obciazen" a najlepiej spytaj lekarza prowadzacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola26
Mysle, ze to zalezy od stanu zdrowia i mamy i dzidziusia. Mnie lekarz nie zabronil i kochalam sie wtedy, gdy mialam na to ochote, oczywiscie gdy minal 1 trymestr. Czulam sie swietnie. Z tego, co wiem skurcze podczas orgazmu nie szkodza dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shalla
Jeżeli ciąża jest zdrowa i nie zagrożona to nie masz sie czego obawiać. Skurcze orgazmowe nie są w stanie pobudzić macicy do skurczów, które mogłyby wywołać przedwczesny poród ( jestem w 8 miesiącu ciąży ) . Dopiero na 5-6 tygodni przed planowym rozwiązaniem należy się powstrzymać od współżycia, ale jest to uzasadnione tym, że w spermie znajdują się prostaglandyny, które są odpowiedzialne za pobudzenie macicy do skurczów porodowych. No, chyba że współżycie z prezerwatywą i jedynej bezpiecznej dla dziecka pozycji - na łyżeczkę :) Tyle, że w tak zaawansowanej ciąży i tuż przed porodem, to kobieta ma raczej co innego w głowie :) Natomiast jeśli ciąże przenosisz, to jak pisał tu ktoś wyżej - właśnie z powodu właściwiości męskiego nasienia współżycie jest bardzo wskazane. Ostatecznie, co by nie patrzeć to dużo przyjemniejszy sposób na wywołanie porodu, niż zastrzyk z oksytucyny, czyż nie ? :) A przed Tobą teraz najpiękniejszy okres - 6 miesięcy niczym nie skrępowanego szaleństwa - bez obaw, bez wyczekiwania na miesiączkę, bez stresu. Dla mnie to był najprzyjemniejszy czas w tej swerze życia. Właśnie w ciąży. pozdrawiam i życzę dużo satysfakcji z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, ja kochalam sie cala ciaze ,nawet w szpitalnej(prywatna do sali) toalecie. hehehe przed porodem ostatni raz 4 dni. i co? nic nie zaszkodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewn mozna
kocahc sie w ciazy pod warunkiem ze jest wszystko ok. ja robilam to od pierwszych ni do ostatnich.nawet w dniu porodu.orgazm jest dla dziecka jak (nie wiem jak sie to pisze wiec napisze tak jak sie mówi) dżakuzi wiec chyba bardzo przyjemne!orgaz i sperma powoduja skurcze macicy wiec jesli ciaza jest zagrozoa to nalezy sie wstrzymac.jesli nie to rób to kiedy i ile tylko chcesz.tobie to poprawia nastrój a malenstwo tez bedzie wtedy zadowolone.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie bójcie sie że jesteśce nieatrakcyje. Nawet na forum dotyczących płatnej miłości i agencji zainteresowało mnie że faceci szukaja chetnych dziewczyn w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_82
mi na zajęciach z ginekologii mówili, że ABSOLUTNIE nie...bo może dojść do odklejenia łożyska, poronienia czy przedwczesnego porodu. sama byłam zdziwiona, w różnych "kobiecych" pismach zawsze piszą że jak najbardziej seks jest ok :-). pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1176
chciała bym sie dowiedzieć tylko jednego czy bedąc w ciąży musze zabezpieczac sie podczas seksu? czy sperma nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie kończę 7 mc i nadal z ogromną ochotą kocham się z moim mężulkiem :classic_cool: nie ma się czego bać jeśli nie plamisz i nie masz skróconej szyjki ..... W ostatnim miesiącu należy zaprzestać , ponieważ sperma wywołuje skurcze macicy , co może doprowadzić do przedwczesnego porodu. Ja kocham się bez zabezpieczenia , no bo po co mi ono.... Jak już ktoś wyżej napisał jeśli się ma przenoszoną ciążę to warto poprzytulać się , a może akcja porodowa się zacznie ;) ...... Kiedyś gdzieś czytałam ,że niektóre kobiety boją się sexu bo boją się o dziecko , bzdura dziecko odczuwa sex jako bujanie ....poza tym jest chronione łożyskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 5 miesiącu ciąży i nie tylko ja, ale i mój mąż jest załamany (na szczęście cierpliwy). Moje odczucia, pociągi do seksu od ponad miesiąca są po niżej zera, a jak już próbuje to lekkie podniecenie czuję w okolicy łechtaczki, nie jest to w stanie doprowadzić mnie do orgazmu. Penetracja pochwy nie sprawia mi żadnej przyjemności. Zastanawiałam się czy to nie czasem po skróceniu szyjki macicy, która miałam tuż przed zajściem w ciążę, ale nawet po usunięciu raka czułam pełną satysfakcję nawet kilka razy pod rząd. Czy ktoś może mi powiedzieć co się ze mną dzieje? Humorek też mi się wyostrzył, za co się bardzo przeklinam co dzień. Czasami boję się, że stracę męża. Co robić? Pomocy! Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie kocham, bo nie ma zadnych przeszkod.. powiem Wam nawet, ze mam wieksza ochote na sex niz przed ciaza :) mysle, tez, ze to dobry "trening" dla pochwy przed porodem ;D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
dla mnie seks w ciąży jest niesamowity - niesądziłam że może być tak super - obecnie jestem 23 tc i tak mam od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciaza nie jest zagrozona,jednak moj lekarz stanowczo zabrania.Moje znajome,ktore do niego chodza tez slysza,ze nie mozna.Kiedy spytalam go dlaczego powiedzial'-a widziala pani,zeby w swiecie zwierzat samiec włazil na ciezarna samice,zaraz by go pogonila.Co prawda my zwierzetami nie jestesmy,ale ja tam wole dmuchac na zimne.Pozatym powiedzial,ze ludzie w necie chwala sie sexem w ciazy,ale nikt nie opiesze tragedi ktore czasem moga(choc oczywiscie nie musza)zdarzyc sie podczas sexu w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciaza nie jest zagrozona,jednak moj lekarz stanowczo zabrania.Moje znajome,ktore do niego chodza tez slysza,ze nie mozna.Kiedy spytalam go dlaczego powiedzial'-a widziala pani,zeby w swiecie zwierzat samiec włazil na ciezarna samice,zaraz by go pogonila.Co prawda my zwierzetami nie jestesmy,ale ja tam wole dmuchac na zimne.Pozatym powiedzial,ze ludzie w necie chwala sie sexem w ciazy,ale nikt nie opiesze tragedi ktore czasem moga(choc oczywiscie nie musza)zdarzyc sie podczas sexu w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciaza nie jest zagrozona,jednak moj lekarz stanowczo zabrania.Moje znajome,ktore do niego chodza tez slysza,ze nie mozna.Kiedy spytalam go dlaczego powiedzial'-a widziala pani,zeby w swiecie zwierzat samiec włazil na ciezarna samice,zaraz by go pogonila.Co prawda my zwierzetami nie jestesmy,ale ja tam wole dmuchac na zimne.Pozatym powiedzial,ze ludzie w necie chwala sie sexem w ciazy,ale nikt nie opiesze tragedi ktore czasem moga(choc oczywiscie nie musza)zdarzyc sie podczas sexu w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu poroniłam w 14tyg. Nie powiem, bym nie martwiła się o obecną ciążę. Może to ma wpływ na moje seksualne podejście podczas ciąży, a może to praca, w której cała odpowiedzialność spada na mnie, a do tego nie ważny dzień tygodnia czy godzina, poranna, nocna. Może zamiast o poradę do was powinnam udać się do psychologa? W każdym razie wasze wypowiedzi nie poprawiają mojego samopoczucia. Myślę jednak, że gdzieś tam są kobiety, które zadają podobne pytanie, a w głębi wierzą jak i ja, że to tylko chwilowe, albo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu poroniłam w 14tyg. Nie powiem, bym nie martwiła się o obecną ciążę. Może to ma wpływ na moje seksualne podejście podczas ciąży, a może to praca, w której cała odpowiedzialność spada na mnie, a do tego nie ważny dzień tygodnia czy godzina, poranna, nocna. Może zamiast o poradę do was powinnam udać się do psychologa? W każdym razie wasze wypowiedzi nie poprawiają mojego samopoczucia. Myślę jednak, że gdzieś tam są kobiety, które zadają podobne pytanie, a w głębi wierzą jak i ja, że to tylko chwilowe, albo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu poroniłam w 14tyg. Nie powiem, bym nie martwiła się o obecną ciążę. Może to ma wpływ na moje seksualne podejście podczas ciąży, a może to praca, w której cała odpowiedzialność spada na mnie, a do tego nie ważny dzień tygodnia czy godzina, poranna, nocna. Może zamiast o poradę do was powinnam udać się do psychologa? W każdym razie wasze wypowiedzi nie poprawiają mojego samopoczucia. Myślę jednak, że gdzieś tam są kobiety, które zadają podobne pytanie, a w głębi wierzą jak i ja, że to tylko chwilowe, albo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu poroniłam w 14tyg. Nie powiem, bym nie martwiła się o obecną ciążę. Może to ma wpływ na moje seksualne podejście podczas ciąży, a może to praca, w której cała odpowiedzialność spada na mnie, a do tego nie ważny dzień tygodnia czy godzina, poranna, nocna. Może zamiast o poradę do was powinnam udać się do psychologa? W każdym razie wasze wypowiedzi nie poprawiają mojego samopoczucia. Myślę jednak, że gdzieś tam są kobiety, które zadają podobne pytanie, a w głębi wierzą jak i ja, że to tylko chwilowe, albo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że nie przeżywacie tego co ja. Nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę, ale z podbudowania mnie nici. Załamałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Hmm, jestem w 33. tyg. i jedna lekarka powiedziala, ze mam sie juz wstrzymac, a druga, ze nie widzi przeciwskazan. Zgadnijcie,ktorej posluchalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i lepiej, że nie mam pociągu do seksu dla dziecka oczywiście. W sumie zastanawiałam, czytałam dużo o tym co piszecie zdania są podzielone i tak naprawdę co jedyne mnie martwi to mój mąż, który boję się, że jeszcze trochę to ucieknie. Mam jedynie nadzieję, że to nie nastąpi. :) Pozdrawiam przyszłe i obecne mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam Pana na telefoniczny i może prawdziwy seks. przyznaję, że nigdy nie umiałam utrzymać swojej pusi na wodzy. Bo to naprawdę trudne! Próbowałam, ale ona chyba zbyt pragnie penisa w sobie. Tutaj znajdziesz moje focie:http://www.sex-rozmowy.pl/natalia_sex_telefon.html Teraz też chciałabym, abyś się w nią zanurzył pragnie Cię posmakować i poznać. Jeżeli i Ty masz ochotę na prawdziwie wilgotną cipkę to pisz do mnie już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię sex telefon bo dziewczyny potrafia wysluchac problemow, a potem zaspokoją Cie na maxa, to po prostu trzeba przeżyć aby się wypowiadać! Najbardziej lubię laski z http://sex-rozmowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×