Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze...

ciaza - urojona???

Polecane posty

Gość prosze...

Dziewczyny mam problem - spoznia mi sie okres, boli mnie podbrzusze jajniki, troche mi niedobrze. Nie uprawialam seksu, tylko petting (co prawda w dnie plodne ) ) ale chlopak nie mial wytrysku. Bardzo sie boje, nie wiem co o tym wszystkim myslec czy ja sobie cos uroilam, czy przez taki kontakt mozna zajsc w ciaze... Dodam ze minal miesiac od tamtej sytuacji i po tym incydencie zamiast okresu wystapilo tylko jasne, dwudniowe plamienie. Juz wtedy bardzo sie denerwowalam... Czy ktoras z Was przechodzila przez cos podobnego? Zrobie test ale cala sie trzese ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
sama sobie odpowiedziałaś na pytanie..."chłopak nie miał wytrysku" więc to nie możliwe... nie denerwuj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
sama sobie odpowiedziałaś na pytanie..."chłopak nie miał wytrysku" więc to nie możliwe... nie denerwuj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
sama sobie odpowiedziałaś na pytanie..."chłopak nie miał wytrysku" więc to nie możliwe... nie denerwuj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaa
sorki zdublowało sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
tylko przed wytryskiem jest tzw. kropelkowanie, niewidoczne praktycznie, i zawiera nasienie, i tak właśnie dochodzi do zapłodnienia najczęściej kiedy ma się stosunek przerywany i potem para się zażeka, że przecież on go wyciągnął i miał wytrysk na zewnątrz....parę moich znajomych ma przez takie myślenie dzieci.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze...
No tak, ale w tym śluzie, ktory pojawia sie przed sperma podobno tez sa plemniki... A wlasnie te plemniki w tym plynie "przedwytryskowym"wystepuja u wszystkich facetow? Bo ja gdzies czytalam ze tylko u 15% czy cos w tym stylu...aaaaaaaaaaaaaaaa, sloneczko dziekuje za cieple slowa otuchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,chcialam tylko powiedziec ze moj synek skonczyl niedawno 10 lat.nie wyobrazam sobie zeby go nie bylo,a tak sie wtedy martwilam.okazalo sie ze chlopak sie onanizowal wczesniej i to tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×