Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość zAkOcHaNawS
to tani preparat dla biednych lasek , których nie stać na dobre tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes taka bogata i stac cie na drogie tabletki to sobie kupuj i nie interesuj sie co inni biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibracjaaa
zAkOcHaNawS, skąd się biorą takie idiotki jak Ty? Myślisz, że jak kupisz coś drogiego to bardziej Ci to pomoże? Po prostu żal czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaala
ja zaczełam brać od 23 lutego jak mi się zaczął okres i do tej pory czyli do 6 marca mam okres :/ miał też ktoś może podobnie ? a dopiero w poniedziałek ide do lekarza;/ ( to moje pierwsze tabletki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaala
ja zaczełam brać od 23 lutego jak mi się zaczął okres i do tej pory czyli do 6 marca mam okres :/ miał też ktoś może podobnie ? a dopiero w poniedziałek ide do lekarza;/ ( to moje pierwsze tabletki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaala
ja zaczełam brać od 23 lutego jak mi się zaczął okres i do tej pory czyli do 6 marca mam okres :/ miał też ktoś może podobnie ? a dopiero w poniedziałek ide do lekarza;/ ( to moje pierwsze tabletki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasska
Tak ja tez tak miałam.Pierwsza moja miesiaczka po dianie była długa i krwotoczna , to jest poprostu reakcja organizmu Kolejne juz beda lekkie przynajmniej ja tak miałam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeczka123
hej, trochę jestem załamana, gdy zaczęłam czytać to forum...:( Dopiero zaczęłam brać diane 35 (to jest mój pierwszy preparat- choć mam 23 l - i nie wiem czy nie ostatni po tych wypowiedziach). Zdecydowałam się go brać ze względu na moją skórę na buzi. Problemy z trądzikiem mam od wieku dojrzewania. Od długiego czasu próbowałam to leczyć, zmieniałam dermatologów i nic, wszelkie maści itd tylko wysuszały skórę, poddawałam się też zabiegom oczyszczania u kosmetyczki, lepiej nie wspominać jakie to bolesne. A to upiorstwo ciągle powracało.Ostatnio trafiłam do nowego dermatologa, którego poleciła mi koleżanka. Byłam zachwycona przemianą u niej - po prostu cud!!! Ma buzię taka ładną i gładką, żadnego syfka. Środek nazywa się aknenormin - od niedawna zaczęlam go brać, mam nadzieje że się poprawi ( czytałam wypowiedzi na forum, to same pozytywy jeśli chodzi o leczenie trądziku, ale oczywiści są też skutki uboczne- poczytajcie o tym). Postanowiłam, że razem z aknenorminem spróbuję tabletek antykoncepcyjnych. Boję się, że zniszcze sobie tym wątrobę ;( Czy wiecie coś o tym - warto!!!) Innym powodem stosowania hormonów to bardzo bolesne miesiączki, po prostu jak przychodzi 1 dzień krwawienia - to zwijam się z bólu. I jeszcze jeden koszmar - włosy? Od roku wypadają mi garściami, zauważyłam duże przerzedzenie, zwłaszcza na czubku głowy:( Zawsze miałam cienkie i rzadkie, a teraz to jestem całkowicie załamana. Czy ktoś miał albo ma podobne problemy do moich? Poradźcie mi proszę czy warto się pakować w zażywanie tych tabletek??? Boję się, że zaburzą one funkcjonowanie mojego organizmu, a dotąd - mogę się pochwalić- miałam bardzo regularne miesiączki, boję się też zmian nastroju, bólów głowy (które zdarzały mi się rzadko). Myślę, żeby stosować Diane 35 przez pół roku, a potem odstawić. Tak żeby spróbować??? Jakie badania należy zrobić biorąc te tabletki? bo ginekolog mi nic nie powiedział? Poradźcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeczka123
hej, trochę jestem załamana, gdy zaczęłam czytać to forum...:( Dopiero zaczęłam brać diane 35 (to jest mój pierwszy preparat- choć mam 23 l - i nie wiem czy nie ostatni po tych wypowiedziach). Zdecydowałam się go brać ze względu na moją skórę na buzi. Problemy z trądzikiem mam od wieku dojrzewania. Od długiego czasu próbowałam to leczyć, zmieniałam dermatologów i nic, wszelkie maści itd tylko wysuszały skórę, poddawałam się też zabiegom oczyszczania u kosmetyczki, lepiej nie wspominać jakie to bolesne. A to upiorstwo ciągle powracało.Ostatnio trafiłam do nowego dermatologa, którego poleciła mi koleżanka. Byłam zachwycona przemianą u niej - po prostu cud!!! Ma buzię taka ładną i gładką, żadnego syfka. Środek nazywa się aknenormin - od niedawna zaczęlam go brać, mam nadzieje że się poprawi ( czytałam wypowiedzi na forum, to same pozytywy jeśli chodzi o leczenie trądziku, ale oczywiści są też skutki uboczne- poczytajcie o tym). Postanowiłam, że razem z aknenorminem spróbuję tabletek antykoncepcyjnych. Boję się, że zniszcze sobie tym wątrobę ;( Czy wiecie coś o tym - warto!!!) Innym powodem stosowania hormonów to bardzo bolesne miesiączki, po prostu jak przychodzi 1 dzień krwawienia - to zwijam się z bólu. I jeszcze jeden koszmar - włosy? Od roku wypadają mi garściami, zauważyłam duże przerzedzenie, zwłaszcza na czubku głowy:( Zawsze miałam cienkie i rzadkie, a teraz to jestem całkowicie załamana. Czy ktoś miał albo ma podobne problemy do moich? Poradźcie mi proszę czy warto się pakować w zażywanie tych tabletek??? Boję się, że zaburzą one funkcjonowanie mojego organizmu, a dotąd - mogę się pochwalić- miałam bardzo regularne miesiączki, boję się też zmian nastroju, bólów głowy (które zdarzały mi się rzadko). Myślę, żeby stosować Diane 35 przez pół roku, a potem odstawić. Tak żeby spróbować??? Jakie badania należy zrobić biorąc te tabletki? bo ginekolog mi nic nie powiedział? Poradźcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeczka123
hej, trochę jestem załamana, gdy zaczęłam czytać to forum...:( Dopiero zaczęłam brać diane 35 (to jest mój pierwszy preparat- choć mam 23 l - i nie wiem czy nie ostatni po tych wypowiedziach). Zdecydowałam się go brać ze względu na moją skórę na buzi. Problemy z trądzikiem mam od wieku dojrzewania. Od długiego czasu próbowałam to leczyć, zmieniałam dermatologów i nic, wszelkie maści itd tylko wysuszały skórę, poddawałam się też zabiegom oczyszczania u kosmetyczki, lepiej nie wspominać jakie to bolesne. A to upiorstwo ciągle powracało.Ostatnio trafiłam do nowego dermatologa, którego poleciła mi koleżanka. Byłam zachwycona przemianą u niej - po prostu cud!!! Ma buzię taka ładną i gładką, żadnego syfka. Środek nazywa się aknenormin - od niedawna zaczęlam go brać, mam nadzieje że się poprawi ( czytałam wypowiedzi na forum, to same pozytywy jeśli chodzi o leczenie trądziku, ale oczywiści są też skutki uboczne- poczytajcie o tym). Postanowiłam, że razem z aknenorminem spróbuję tabletek antykoncepcyjnych. Boję się, że zniszcze sobie tym wątrobę ;( Czy wiecie coś o tym - warto!!!) Innym powodem stosowania hormonów to bardzo bolesne miesiączki, po prostu jak przychodzi 1 dzień krwawienia - to zwijam się z bólu. I jeszcze jeden koszmar - włosy? Od roku wypadają mi garściami, zauważyłam duże przerzedzenie, zwłaszcza na czubku głowy:( Zawsze miałam cienkie i rzadkie, a teraz to jestem całkowicie załamana. Czy ktoś miał albo ma podobne problemy do moich? Poradźcie mi proszę czy warto się pakować w zażywanie tych tabletek??? Boję się, że zaburzą one funkcjonowanie mojego organizmu, a dotąd - mogę się pochwalić- miałam bardzo regularne miesiączki, boję się też zmian nastroju, bólów głowy (które zdarzały mi się rzadko). Myślę, żeby stosować Diane 35 przez pół roku, a potem odstawić. Tak żeby spróbować??? Jakie badania należy zrobić biorąc te tabletki? bo ginekolog mi nic nie powiedział? Poradźcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeczka123
hej, trochę jestem załamana, gdy zaczęłam czytać to forum...:( Dopiero zaczęłam brać diane 35 (to jest mój pierwszy preparat- choć mam 23 l - i nie wiem czy nie ostatni po tych wypowiedziach). Zdecydowałam się go brać ze względu na moją skórę na buzi. Problemy z trądzikiem mam od wieku dojrzewania. Od długiego czasu próbowałam to leczyć, zmieniałam dermatologów i nic, wszelkie maści itd tylko wysuszały skórę, poddawałam się też zabiegom oczyszczania u kosmetyczki, lepiej nie wspominać jakie to bolesne. A to upiorstwo ciągle powracało.Ostatnio trafiłam do nowego dermatologa, którego poleciła mi koleżanka. Byłam zachwycona przemianą u niej - po prostu cud!!! Ma buzię taka ładną i gładką, żadnego syfka. Środek nazywa się aknenormin - od niedawna zaczęlam go brać, mam nadzieje że się poprawi ( czytałam wypowiedzi na forum, to same pozytywy jeśli chodzi o leczenie trądziku, ale oczywiści są też skutki uboczne- poczytajcie o tym). Postanowiłam, że razem z aknenorminem spróbuję tabletek antykoncepcyjnych. Boję się, że zniszcze sobie tym wątrobę ;( Czy wiecie coś o tym - warto!!!) Innym powodem stosowania hormonów to bardzo bolesne miesiączki, po prostu jak przychodzi 1 dzień krwawienia - to zwijam się z bólu. I jeszcze jeden koszmar - włosy? Od roku wypadają mi garściami, zauważyłam duże przerzedzenie, zwłaszcza na czubku głowy:( Zawsze miałam cienkie i rzadkie, a teraz to jestem całkowicie załamana. Czy ktoś miał albo ma podobne problemy do moich? Poradźcie mi proszę czy warto się pakować w zażywanie tych tabletek??? Boję się, że zaburzą one funkcjonowanie mojego organizmu, a dotąd - mogę się pochwalić- miałam bardzo regularne miesiączki, boję się też zmian nastroju, bólów głowy (które zdarzały mi się rzadko). Myślę, żeby stosować Diane 35 przez pół roku, a potem odstawić. Tak żeby spróbować??? Jakie badania należy zrobić biorąc te tabletki? bo ginekolog mi nic nie powiedział? Poradźcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusa25
witam wszystkie panie, biore Diane od roku i oprocz hustawek nastrojow nie mam innych skutkow ubocznych, wiem o tym ze Diane zawieraja duza ilosc hormonow w zwiazku z tym postanowilam zmienic je na Yasminelle za zgoda ginekologa oczywiscie. Ale mam pytanie, przed braniem Diany cierpialam na okropny lojotok skory a takze nawal pryszczy, w czasie stosowania Diany cera poprawila mi sie o niebo! Boje sie teraz ze jak zmienie tabsy to cera znow sie pogorszy .... Czy ktos mial podobny przypadek? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania1989
Mam pytanie. Moja ginelokog przepisała mi tabletki Harmonet. Brałam 2 opakowania, po tych opakowaniach przepisala mi Diane35. Odczekalam 7 dni przerwy i rozpoczęłam Diane35. Po 4 tabletce rozpoczęłam stosunek. Po skończonych opakowaniu przez 7 dni nie miałam okresu a wszytskie tabletki brałam reguralnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania1989
Mam pytanie. Moja ginelokog przepisała mi tabletki Harmonet. Brałam 2 opakowania, po tych opakowaniach przepisala mi Diane35. Odczekalam 7 dni przerwy i rozpoczęłam Diane35. Po 4 tabletce rozpoczęłam stosunek. Po skończonych opakowaniu przez 7 dni nie miałam okresu a wszytskie tabletki brałam reguralnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania1989
Mam pytanie. Moja ginelokog przepisała mi tabletki Harmonet. Brałam 2 opakowania, po tych opakowaniach przepisala mi Diane35. Odczekalam 7 dni przerwy i rozpoczęłam Diane35. Po 4 tabletce rozpoczęłam stosunek. Po skończonych opakowaniu przez 7 dni nie miałam okresu a wszytskie tabletki brałam reguralnie. Czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibracjaaa
kania, od razu mowie, ze nie jestem pewna, ale obilo mi sie o uszy, ze jak ktos zmienia tabletki, to nie robi sie wtedy 7dniowej przerwy. no chyba, ze sama lekarka Ci tak polecila. jesli mam dobre info, to istnieje ryzyko ze jestes w ciazy. aczkolwiek zdarza sie, ze czasem takie krwawienie nie nastepuje. nic sie wtedy nie dzieje pod warunkiem, ze za miesiac juz wystapi. napisz jak bedziesz wiedziala cos wiecej. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała1001
dianeczka 123 ja biorę diane 35 od 4 miesięcy.Zażywam je na trądzik i muszę powiedzieć, że mi bardzo pomogły. Już po 2 opakowaniu było dużo lepiej a teraz widzę naprawdę dużą różnicę a miałam tragiczną buzię...!Lekarz zalecił mi stosować diane przynajmniej przez 6 miesięcy więc zamierzam brać jeszcze przez 2 i odstawić. Nie mam i nie miałam żadnych skutków ubocznych!!!ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianeczka123 ja biorę 4 miesiąc diane 35.Zażywam ją na trądzik i muszę powiedzieć, że jest ok:)po 2 miesiącach było dużo lepiej a teraz widzę już mega poprawę, prawie wszystko mi znikło a miałam naprawdę brzydką buzię...:/Lekarka zaleciła mi zażywać diane co najmniej 6 miesięcy więc jeszcze 2 i odstawię!A co do miesiączki, zawsze miałam regularną i teraz też. Zanim zaczęłam zażywać diane miałam lekkie bóle zwłaszcza 1 dnia ale szło wytrzymać a teraz mnie zupełnie nic nie boli!!!Gdyby nie krwawienie to nie wiedziałabym że mam okres:)Ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianeczka123 ja biorę 4 miesiąc diane 35.Zażywam ją na trądzik i muszę powiedzieć, że jest ok:)po 2 miesiącach było dużo lepiej a teraz widzę już mega poprawę, prawie wszystko mi znikło a miałam naprawdę brzydką buzię...:/Lekarka zaleciła mi zażywać diane co najmniej 6 miesięcy więc jeszcze 2 i odstawię!A co do miesiączki, zawsze miałam regularną i teraz też. Zanim zaczęłam zażywać diane miałam lekkie bóle zwłaszcza 1 dnia ale szło wytrzymać a teraz mnie zupełnie nic nie boli!!!Gdyby nie krwawienie to nie wiedziałabym że mam okres:)Ja polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dot31
Kończę właśnie 8 opakowanie Diane i żegnam sie z nimi. Trudno mi powiedzieć czy pomogły. Cały czas wyskakują mi wielkie bolące gule w okolicy ust. Co dziwne znikają one w czasie 7 dniowej przerwy nie brania Diane a przez cale nastepne 21 dni z Diane rosna i rosną. Wielki plus to to, że moja skóra, która świeciła się niesamowicie przed braniem pigułek jest teraz bez żadnego połysku przez cały dzień. Wcześniej nie nadążałam z matowieniem jej bibułkami matujacymi i sypkim pudrem, teraz używam jedynie podkładu. Ale te wielkie syfy mnie przerażaja, bo w tych miejscach rzadko mi wyskakiwało cos a teraz to sa wielkie bolesne gule, których nie można wycisnac i niestety musze straszyc takim wulkanami:( A leczę sie równiez dermatologicznie stosujac różne specyfiki. Mam nawet wrażenie , że to te pigułki powodują te bolesne gul:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1211114333
Czy po odstawieniu diane może zaniknąć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga64564767
Czy po odstawieniu Diane 35 może zaniknąć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga121246
Czy po odstawieniu Diane 35 może zaniknąć okres? Diane 35 brałam 2 lata. Od momentu jak przestałam brać tabletki nie mam okresu a minelo juz 2 tyg zaznaczam, że sie niie kochałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena28
co do tematu diane 35 a trądzik i nie tylko to mogłabym książkę napisać. niestety zmartwię wszytkie panie myślą że biorąc te hormony pozbedą się tradziku na zawsze. ja mam w tej chwili 28 lat, trądzik mam od podstawówki tz. gdzieś około 6 klasy zaczęły wychodzić mi syfki. nasilenie trądziku było różne w poszczególnych fazach mojego życia. próbowałam na trądzik wielu meto o czym mogę napisać później. wracając do diane 35 to dostałm ja gdyż miałam problemy z miesiączkami tz. miesziączkowałam co 44 dni lub nawet dłużej. poraz pierwszy diane 35 dostałam w klasie szkoły sredniej i brałam ja około 2 lata. podczas brania trądzik znikł nie tyłam też po tych tabletkach i ogólnie było super. gdy przestałam brać trądzik praktycznieodrazu wrócił ze zdwojoną siła. więc wróciłam do brania diane 35. i tak w sumie ją brałam z rocznymi przerwami i kiedy zaszłam w ciążę. oczywiście kiedy jej nie brałam trądzik wracał. teraz po urodzeniu dziecka też brałam diane 35 około roku gdyż lekarz mi ją zalecił . no i co się okazało że po niej strasznie puchne i tyję. a po zaprzestaniu brania oprócz wysypu syfów, masakryczne wypadanie włosów i zgadnijcie od czego? od diane 35 oczywiście. więc nie myslcie że diane wam pomoże na zawsze. w tej chwili jestm na leczeniu acnenorminem w dawce 60 mg na dobę. choć z trądzikiem walczę od podstawówki róznymi metodami. i szczerze żałuję gdyz wszystko co do tej pory stosowałam wpłynęlo jakoś na moje zdrowie, tz. np antyboityk zwany tetracykliną brałam tylko przez 2 miesiące a tak zniszczył mi zęby że dziś musiałabym sobie wstawić protezę. moje zęby to tylko prowizorka dobrze że jeszcze jakieś mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia88
Ja biorę dopiero pierwsze opakowanie Diane 35 i moja miesiączka była po prostu okropna!!! Tak jakby odkręcił się kran :P po jednym z wykładów, gdy wstałam czułam że leci ze mnie i leci... nie mogłam tego zatamowac i oczywiście mino ze byłam zabezpieczona w podpaskę cały krok spodni miałam czewrwony ;P teraz się ztego śmieje ale jak sobie przypomnę to zgroza:P musiałam szybko uciekac do domu, całe szczeście że miałam długi płaszczyk bo nie wiem jak ja bym wróciła do domu! Tak więc nie przejmujcie się jeśli bedziecie miały na początku obfite i dłuższe niż zwykle miesiączki:) Dodam też że cera znacznie mi się poprawiła i urosły mi piersi o jakich zawsze marzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaala
Dokładnie miałam to samo że pierwsze opakowanie,to było jak odkręcenie kranu :D ,tylko ja miałam miesiąc okres... normalnie porażka ,zazwyczaj miałam tydzien to dla mnie juz było ciut za dużo, a tu miesiąc, teraz biore drugie opakowanie zobaczymy jak będzie się układało dalej :) dostałóam jeszcze jakieś dodatkowe witaminy, cera no tak powoli powoli się poprawia, no ale to dopiero drugie opakowanie, więc jeszcze musze poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×