Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość kobietka**

bola mnie sutki po diane 35:(biore pierwsze opakowanie. Czy tez miewalyscie takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynka
Oj, ja o Diane35 pisalam juz tyle razy, ze ... Ale co tam, moge jeszcze raz dla Ciebie :) No wiec, jesli chodzi o skutki uboczne, to nabrzmiale piersi i bolace sutki sa czyms normalnym, pewnie minie Ci po paru cyklach. Tak samo typowe sa plamienia, zwlaszcza na poczatku, + nudnosci i oslabienie. Oczywiscie nie kazdy reaguje tak samo, ale wiekszosc kobiet to potwierdza. Ja osobiscie nie moglam ich brac zbyt dlugo - ciagle bylam zmeczona, senna, chcialo mi sie wymiotowac i zupelnie nie mialam ochoty na seks. Odstawilam w sierpniu a wlasnie dzisiaj wybralam sie do lekarza po Cilest. Zaplacilam 3 razy wiecej ale co tam, moze tym razem bede zadowolona. Pozdrawiam Ciebie i Diane (choc ja troche mniej cieplo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore diane juz ponad rok, wlasciwie bez zadnych skutkow ubocznych, na pocztaku bolaly mnie sutki, i przez kilka pierwszych opakowan plamienie.nienawidze diany zo mala ochota na seks....ktos kiedys powiedzial ze jak sie nie ma ochoty na seks to juz tabletka nie potrzebna....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore diane juz ponad rok, wlasciwie bez zadnych skutkow ubocznych, na pocztaku bolaly mnie sutki, i przez kilka pierwszych opakowan plamienie.nienawidze diany zo mala ochota na seks....ktos kiedys powiedzial ze jak sie nie ma ochoty na seks to juz tabletka nie potrzebna....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti
a mi wysypalo caly ryj po nich juz pom2 listku-moja dermatolog powiedzila ze to nie sa wcale dobre tabletki na cere a ja glupia sie ludzilam-a jak odstawiasz te tabletki to juz wogole wyslakujae ci pelno krostek ps.moja koleznak miala po dianie identycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majja
biore diane z przerwami od kilku lat, mam zespół jajników policystycznych i jestem skazana na nia (lub na jeszcze bardziej wulgarne hormony ) u mnie nie wystepuja skutki uboczne, a w trakcie przyjmowania cilestu syfiło mi twarz, reakcja na diane czy inne tabletki to chyba sprawa bardzo indywidualna i kazda z nas moze reagowac troszke inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAA
Betti ja mialam dokladnie to samo. A jakie teraz bierzesz? Jakie pigulki poprawiaja cere, bo po Diane jest jeszcze gorzej przynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martushia
a jak dlugo milyscie plamienia przy pierwszym opakowaniu Diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore diane od 5 miesiecy i nic mi nie dolega.Wrecz przeciwnie,mialam cyste i grozila mi operacja,lekarz przepsial mi diane i po 2 miesiacach cysta znikla i jest wszystki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brdaa
u mnie wrecz przeciwnie poprawila sie cera (nie mialam krostek), nie mialam nudnosci, nie mialam plamien i nie mialam bolacych sutkow, dziwne ze Wy dziewczyny macie takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam wasze wypowiedzi i zaczynam sie zastanawiac jak to u mnie bedzie z tymi tabletkami. Zaczelam brac Diane, dzis bedzie druga tabletka i tylko czekam na jakies nudnosci, wymioty, bole glowy, sennosci i inne objawy, o ktorych pisalyscie. Na razie nic mi nie jest i mam nadzieje ze jednak moj organizm polubi te tabletki:) Pozdwowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam wasze wypowiedzi i zaczynam sie zastanawiac jak to u mnie bedzie z tymi tabletkami. Zaczelam brac Diane, dzis bedzie druga tabletka i tylko czekam na jakies nudnosci, wymioty, bole glowy, sennosci i inne objawy, o ktorych pisalyscie. Na razie nic mi nie jest i mam nadzieje ze jednak moj organizm polubi te tabletki:) Pozdwowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
potrzebuje porady na temat Diane 35 - nie wiem czy ryzykować i ją brać, u ilu z Was nastapił po niej wysyp tradziku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa
Ja powiem tyle ze na poczatku brania bolaly mnie piersi, bo rosly :P ale fajnie urosly :) troche przytylam, skora na twarzy nie byla tlusta, pryszcza ani jednego nie mialam (chociaz wczesnie tez nie mialam - jedynie takie os swieta), i teraz odstawilam, bo z chlopakiem zerwalam..........i zaczynaja wyskakiwac mi pryszcze na czole, brodzie i w okolicach nosa :P, zaczynam sie pomalu wkurzac :P tlusta cera mi sie zrobila jak diabli, krem nawilzajacy odstawilam na bok bo bym sie chyba utopila we wlasnym sebum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletowa
Ale tradziku jeszcze nie mam :P i mam nadzieje ze nie bede miala, nigdy w zyciu nie mialam wiekszych problemow z pryszczami. Teraz to mam nadzieje ze po jakims czasie wszystko sie "pouklada" w moim organizmie :) a bralam 2 lata Diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik84
ja po nich przytylam 6kg :(:(:( ...ale juz odstawilam! juz nigdy wiecej tego scierwa! Czytalam gdzies na WP ze w niektorych krajach wycofano ten lek (?) spowodu zgonow i zakrzepow krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska_24
ja bralam ponad rok dziewczyny jesli nie chcecie przytyc po tabletkach to bierzcie je przed spaniem ja nie utylam ani grama a co do cery to bardzo mi sei poprawila po tylu latach wreszcie mam sliczna buzke ale teraz zaczelam brac yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
z tym ze ja nie mam okropnego tradziku tylko robia mi sie uporczywe podskórne wypryski jest ich pare ale są różowe i uciążliwe. Lekarz stwierdził ze przy drugim opakowaniu może mi sie pogorszyć ale potem niby będzie poprawa. Z tym zę ja nie mogę sobie pozwolić na to pogorszenie!! Nie wiem co robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy byalm mlodsza bralam diane (teraz tez biore). Tylko, ze wtedy bralam na syfki. Przez pierwsze 2-3 miesiace mialam wysyp ale potem cera jak albaster :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
ojej czyli miałaś jednak wysyp... nie wiem co robić dlatego zbieram opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea
O majn god - A czy brałyście bądz bierzecie Diane jako antykocepcja czy tylko w celu leczniczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
ja tylko w celach leczniczych - potrzebuje idealną skórę na swój slub ktory wypadnie w polowie 3 opakowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SokoleOko
ja tez brałam diane i po odstawieniu zaczęły robic mi sie syfki a jestem w takim hmmm wieku ze tradzik młodzieńczy to juz dawno mi minął ( w sumie to nawet nie miałam, dopiero po diance :0 ) nie biore juz ponad pół roku i wszystko powiedzmy ze sie uspokoiło tylko ze tak jak przedtem włosy rózne nie rosły mi za szybko to teraz dostały jakiegos przyspieszenia ( mam tu na mysli brwi, włosy na nogach, pachy, bo te na głowie to w normie, znaczy przy braniu diany to sporo mi wypadlo :( ) Nigdy wiecej Diane :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
czyli zdania są podzielone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piolo
może ktoś jeszcze coś powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglas pomyslec o tym wczesniej :( Ja ju w 4 miesiacu nie mialam ani jednego syfka. I nie wysypalo mnie jakos intensywnie tylko mialam o pare syfkow wiecej. Ale potem ju bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greentea
ja skonczylam wlasnie 3 opakowanie Diane po 2 tradzik sie nasilil a teraz jest tak jak bylo zanim zaczelam ja stosowac, przed krwawieniem tradzik sie nasila. stosuje je leczniczo + jako anty. ale zastanawiam sie czy nie zmienic. PIOLO ja slyszalam ze poprawa jesli chodzi o cere nastepuje po ok 4-6 opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam Diane 2 lata jedynym skutkiem ubocznym było przytycie.Nigdy nie miałam krwawień, bulów głowy itp. Jeżeli chodzi o trądzik to w czasie brania trądzik zniknął a po odstawieniu wrócił ale o mniejszym nasileniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 25
mam brac diane35 ale jak slysze o syfach i przytyciu 10 kg to mi bokiem wychodza choc jeszcze nie biore jak to z nimi jest kto mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×