Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość cyganeczka 2216
Czesc dziewczyny,jestem w takim strachu ze niewiem jak to opisac,ma 39 lat a diane 35 biore 3 lata,mam nadzieje ze ze mną wszystko ok.Tabletki mam od ginekologa,i wez tu ufaj mądrym lekarzom,niewezmę tego swiństwa więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina7028
Ja biorę Dianę 35 od prawie 6 lat bez przerwy i nigdy nie miałam żadnych problemów. Jak czytam o waszych dolegliwościach to mam wrażenie że mówimy o całkiem innym leku. Regularnie chodzę do lekarza i nigdy nic mi nie było. Mam tylko jeden problem, ale nie chodzi mi konkretnie o Diane, tylko rzaden lekarz nie potrafi mi powiedzieć czy powinna sobie zrobić przerwę czy nie. Mam dopiero 24 lata i nie chce być w ciąży. Czytałam dużo o innych środkach antykoncepcyjnych i jak coś jest w miarę fajne to i tak na bazie hormonów więc wole zostać przy tabletkach skoro mam je już sprawdzone. Na pewno nie mam zamiaru używać prezerwatyw ani spirali to całkowicie odpada. No i nie chce zrezygnować z Diany ze względu na cerę również. Może jakaś dziewczyna poleci mi inny środek antykoncepcyjny bo na lekarzy nie mam co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeido
Mnie osobiscie Diana 35 bardzo pomogla. W sumie biore ja dopiero 4 miesiace ale naprawde widac efekty! Kiedys balam sie spojrzec w lustro, ba! dotknac twarzy. Za kazdym razem jak jej dotknelam czuc bylo gigantyczne wulkany ktore bolaly. A teraz? Nie czuje nic porcz niemal idealnej cery. Jasne, cos tam jeszcze zostalo ale serio jest o wiele lepiej. Najgorsze jest to ze zostaly mi blizny... Mam nadzieje ze krem cos pomoze... W kazdym badz razie - Cos za cos dziewczyny. Pozbylam sie pryszczy ale za to piersi mnie bardzo bolaly i do tej pory bola. Mam bardzo duze jak na 16 lat co tylko pogarsza sprawe. Czuje sie bardzo senna - niemal codziennie ucinam sobie drzemki i w ogole nie mam ochoty na nic. Zgrublam 5 kilo w 4 miesiace... Waze teraz 61 kilo i czuje sie z tym fatalnie. Rowniez, zrobilam sie strasznie emocjonalna. Placze przez wszystko - ze smutku, zlosci, ze zlych wiadomosci - to jest najgorsze. No ale wole juz to niz miec fatalna cere ktora kazdy widzi na pierwszy rzut oka. Kazdy moim zdaniem ma inny organizm i jednym tabletki beda slozyc, drugim zas nie. Sadze, ze powinnysci poczekac bynajmniej z miesiac zanim je odstawicie. U mnie bylo tak ze po kolei mi wychodzily - najpierw na czole, kiedy czolo bylo czyste wyskoczyly mi na skroniach i po kolei sie to tak znizalo az doszlo do brody i juz wytryskow nie mam :) BADZCIE CIERPLIWE. Polecam Diane. Mnie i mojej mamie pomogla. Mam nadzieje ze wam tez. Znam ten bol dziewczyny. W koncu znajdziecie cos dla siebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askac0
witajcie Dziewczny! Bardzo chciałabym dowiedzieć się wiecej o skutkach ubocznych dinae 35. Proszę odezwijcie sie do mnie- askac0@op.pl dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askac0
zakrzepowiczka po Diene35 -proszę odezwij sie do mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_slask
Widzę, że wszystkie (a przynajmniej duża większość) bierzecie ze wzg na trądzik. U mnie celem jest wyregulowanie hormonów (podwyższony testosteron i andro..), podejrzenie policystycznych jajników, nieregularne miesiączki i podejrzenie hirsutyzmu, choć w niewielkim stopniu. SKUTKI UBOCZNE: Tyle dni ile biorę Diane 35 - czuje zawroty głowy, jakby problemy z błędnikiem? oczami? no i to osłabienie. Mój gin przepisał mi jeszcze metformax 500, co miało dać zmniejszenie wchłaniania cukru w organizm (aby nie przytyć), choć jest to lek dla cukrzyków. Szukam opinii osób stosujących DIANE w celu regulacji hormonalnej, policystycznych jajników. Jakie efekty/ po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech38
Sprzedam Diane 35(jeden listek).Data ważności 02.2015r.Cena 11 zł plus koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbincomplete
Brałam Diane35 przez 6 m-cy, ponieważ tyle powinna trwać kuracja na unormowanie hormonów w ciele kobiety. U mnie chodziło o zapalenie skóry. Z dnia na dzień dostałam paskudnych krostek po obu stronach policzków i niczym nie mogłam tego zwalczyć. Fakt, przy okazji miałam zabezpieczenie przed niechcianą ciążą, ale dla mnie było to niepotrzebne, gdyż nie współżyję. Z tego co rozmawiałam z moim ginekologiem, nie nadają się tylko jako zabezpieczenie. Posiadają zbyt dużą dawkę hormonów, stąd te zgony we Francji, o których było tak głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaaaauka
Kupie jedno opakowanie diane 35 - p-duch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czytam wasze wypowiedzi i powiem ze chyba najdluej bralam Diane bo ponad 2 lata. Od lutego nie biore i nie mam okresu a syfki pojawily mi sie na szyi, dekoldzie i we wlosach. Zaczynam juz schizowac. Brałam tabletki na polepszenie cery bo bylo ze mna juz bardzo zle i nic nie pomagalo. Zadne masci, tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik800000
Nie wiem czy ten lek pomaga czy rzeczywiście szkodzi bo rok temu miałam lek artizje i po nim jak już jadłam go pół roku miałam objawy oboczne i bóle żołądka. Teraz jem Diane bo obniża poziom testosteronu za wysokiego i ogólnie męskie hormony w organiźmie kobiety. W odróżnieniu od was dziewczyny zanim zjadłam pierwszą w swoim życiu antykoncepcje nie wiedziałam że może podziałać tak że okresu po odstawieniu nie będę mieć wcale i tak też nie miałam cały rok a mam 24 lata. Teraz muszę jeść żeby powróciły krwawienia. Nie wiem jak wy ale jak wy ale ja po tabletkach schudłam i jeść mi się nie chciało. Jak odstawiłam to nabrałam apetytu. Też mam problemy z trądzikiem. Ja przy kolejnej wizycie o lekarza za 3 miechy pogadam o zażywaniu Dane 35 bo akurat ten lek ma wiele złych opinii i to mnie martwi. Dobra rada dla was wszystkich Jeżeli nie musicie nie faszerujcie się tabletkami ani innymi hormonami bo to tylko może problemów przynieść potem z zajściem w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Mam ogromny problem z wypadającymi włosami,lekarz podejrzewa łysienie androgenne, poza tym mam podwyższony testosteron i lekki hirsutyzm.Napiszcie czy Diana pomogła wam na tego typu problemy i czy przestały wam po tym leku wypadać włosy? Błagam was o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana ..
Cześć dziewczyny juz dziesiąty dzień biore te tabletki diane-35 nie wiem moze zaczynam panikować, ale apetyt mi sie powiększył mam straszne nudności i omdlenia .. czy to możliwe ze mozna przytyć juz w dziesiątym dniu stosowania ? Prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnie kupie diane35 lub cyprest!!!! kontakt: 730 397 486 anetka133@op.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b52
Biore Diane 35 od 5 miesiecy. Nie nie mialam okropnego trądziku na calej twarzy, a raczej w okolicach brody, dookola ust i czasami na policzkach, nie moglam go wyleczyc niczym. Cera mi sie poprawiła po około 3,5 miesiacach kuracji. Pani ginekolog zapisala mi diane 35 i dodatkowo Aldactone, ktory ma przeciwdzialac opuchnieciom i zakrzepicy (lek odpowiedzialny na retencje wody w organizmie). NIESTETY, w pierwszym tygodniu zazywania Diane magle zaczelam miec zawroty glowy,wymioty i w koncu stracilam przytomnosc ze wzgledy na dusznosc i goraco. mieszkam w bardzo cieplym kraju, temperatura tego dnia siegala ponad 45 stopni, rowniez bralam suplement diety na podwyzszenie wydolnosci organizmu na silowni, wiec nie skojarzylam, ze moze to byc efekt uboczny Diane. Odstawilam suplementy. Odkąd zazywam diane, ciagle jestem zmeczona, boli mnie glowa, szczegolnie nad uszami, chce mi sie plakac. Nie mam sily zeby byc aktywna, codziennie po pracy zasypiam albo po prostu odpoczywam. Sporadycznie jezdze konno, na silownie juz praktycznie nie chodze, a chodzilam codziennie w tygodniu. Nie mam energii, szybko sie mecze. Przytylam moze z 2 kg, ale wydaje mi sie ze to z braku aktywnosci fizycznej. Nogi mi nie puchna chyba tylko przez leki antydiuretyczne. Wlosy mi wypadaja- az zaczelam par dni temu stosowac kerastase initialiste- mam nadzieje ze pomoze. Jestem bardzo drazliwa, generalnie czuje sie jak staruszka, ze szczesliwej i energicznej kobiety spelniajacej sie w pracy, ze slicznym cialem, stalam sie smutna i zmeczona. Koncze piate opakowanie i juz nie wracam do tego leku. Dzisiaj ide kupic jakies tabletki pomagajace na stany depresyjne. Buzia ladna- ale uwazam ze nie warto bylo. Jezeli myslicie ze wypryski to najgorsze co moze wam sie przydarzyc, to nie prawda. Dziewczyny, ktore obawiacie sie przytycia- obawiajcie sie depresji, to duzo gorsze niz nic nie znaczace dodatkowe pare kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedam5opakowań
mam do sprzedania 5 opakowań Diane 35 z datą ważności 02.2015 każde po 12zł. Darmowy odbiór w Krakowie. Piszcie na madziana21@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i proszę o pomoc Miesiąc temu zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Diane-35 z powodu problemów z cerą. Od tamtej pory (już 29 dni) mam okres i były dni ze był on bardzo bardzo obfity... nie wygląda to jak plamienia a jak normalny okres... dodatkowo nie czułam się po nich dobrze. Dziś powinnam zacząć kolejne opakowanie ale boję się , nie chce mieć jeszcze przez miesiąc czy 2 okresu gdyż jest to bardzo uciążliwe. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Diane już drugi miesiąc ze względu na trądzik i nie mam jakichś poważnych skutków ubocznych, dobrze się czuję biorąc te tabletki, nic nie przytyłam tylko czasami mam napady złości :P Jeżeli chodzi o moją twarz to widzę że jest lekka poprawa mam nadzieję że jak skończę brać drugie opakowanie to moja twarz będzie znacznie lepiej wygladała :) A Wy po jakim czasie zauważyłyście poprawę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonikamonikamonika
DO DZIEWCZYN KTORE BIORA/\BRAŁY DANE ZE WZGLEDU NA UREG. HORMONOW: Powiedzcie co potem? czy przechodzic na jakies lżejsze hormony? czy zmaierzacie brac je caly czas? ja mialam pol roku sie z nimi przmeczyc, chociaz wcale nie jest zle (dzis skoczylam 4 listem), gorzej bylo z diana. A pozniej mam przejsc na qlaire. Jak to wygada u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania 3 listki diane 35, czyli 63 tabletki. cena do negocjacji. kontakt pogotowie.gizyno@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlolka
Biorę Diane 35 ,zostało mi 7 tabletek do końca pierwszego blistra. Jak na dzień dzisiejszy, jest tylko jeden skutek uboczny ,a mianowicie -plamienia:( no i tkliwość piersi. Cera się poprawia ,choć jeszcze nie widać tych doskonałych efektów ,o których niektóre kobiety piszą.. Mam zamiar je brać systematycznie, z nadzieją,że znikną mi moje niedoskonałości na twarzy i nie przytyję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Wroc
Pierwszy miesiąc biorę Diane ze względu na pryszcze. Troszkę przytyłam ale to pewnie skutek świąt i długiego wolnego. 2 kg więcej mi raczej nie zaszkodziło z 48 na 50. I tak szczupła jestem nadal. Jeden tylko skutek uboczny - kupiłam stanik z większą miseczką - piersi rewelacja. Od około tygodnia nie mogę się nadziwić że tak mega urosły. Co do cery. Na razie ani lepiej ani gorzej... więc czekam. Jedyne co mi ginekolog powiedział to tylko to że Diane można brać max 3 m-ce. Później niby ma mnie przestawić na inne ale to dam znać za 2 mieaiące co i jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena02
Nie polecam. Dostalam po nim rumien guzowaty. Wystapil po 3 miesiacach stosowania. Wiec skonczylo sie na antybiotykach i torbie lekow. Warto zainwestowac w nieco lepsze leki niz diane 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Normana
Byłam ciekawa najnowszych komentarzy dziewczyn, które brały Diane 35 kilka lat temu i czy zauważyły u siebie jakieś skutki uboczne lub problemy ze zdrowiem. Ja brałam Diane 35 jakieś 13 lat temu. Nie pamiętam ile czasu dokładnie ale przynajmniej 1,5 roku. Pamiętam, że pomimo dolegliwości typu migrena (której wcześniej w życiu nie miałam) nie zauważyłam wówczas żadnych skutków ubocznych. Włosy miałam ładne bo się nie przetłuszczały i nie musiałam ich myć codziennie, skóra poprawiła się super, była gładziutka na całym ciele, a ja nawet sporo w tym czasie schudłam. Niestety krótko później, w wieku 24 lat trafiłam do szpitala z nadciśnieniem tętniczym. Badania nic nie wykazały, stwierdzono nadciśnienie pierwotne (czyli wrodzone). Do tej pory jest to mój problem, a koszmarne migreny męczyły mnie przez dobrych kilka lat. Ustały jakieś 5 lat temu. Gdy mówię lekarzom, że podejrzewam, że nadciśnienia w tak młodym wieku nabawiłam się przez tabletki hormonalne to zaprzeczają, mówiąc że powinno mi przejść w takim razie po ich odstawieniu... ale czy koniecznie? W końcu za granicą stwierdzono, że od odpowiednika Diane 35 umarło ileś tam osób... a ile osób w Polsce? Tego nie wiemy. Ile osób jest niezdiagnozowanych, borykających się z różnymi problemami zdrowotnymi, których przyczyn nawet mogą nie podejrzewać? Ciekawa jestem czy za jakiś czas nie wyjdzie jakie te tabletki spustoszenie w wielu młodych organizmach spowodowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria87
bralam, Diane35 okolo roku ze wzgledu na bolesne miesiaczki Odstawilam i po trzech miesiacach zaszlam w ciaze. Dziecko urodzilo sie z brakujaca lewa raczka . zaraz za lokciem. Widac malutkie zdeformowane namiastki paluszkow. Ten niebezpieczny lek jest glownym podejrzanym zgodnie z nieoficjalnym podejrzeniem znanego lekarza rowniez poza krajem. Niestety statystyk wplywu takich lekow hormonalnych nikt nie robi i koncerny nie sa zainteresowane. Drugim ewentualnym podejrzanym jest Czernobyl lub zanieczyszcenie. Moje dziecko wyglada niemal identycznie jak te ponizej w national geographic " link gerdludwig.com/wp-content/uploads/2011/10/ngm_50best.jpg Children with the same birt defect ...in Mocsow nieighbourhood contaminated by industrial polution Za zadne skarby nie bierzcie zadnych pigulek hormonalnych a szczegolnie tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×