Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość wiola707
Jej jak dobrze że tu weszłam...Mam 5 miesięczną córeczkę...jestem po cesarce pierwsyz okres dostałam 3 miesiące temu...i tak był do tej pory co 28 dni...ale teraz spóźnia mi się 4 dni....i niesamowicie się boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszkę się uspokoiłam, jak czytam Wasze posty, bo teraz wiem, że to sie może zdarzac, ale i tak się boję, bo nie jestem jeszcze gotowa na 2 dzieciątko :/ Jestem mamą 5-cio miesięcznej córeczki, która urodziła się 11.07.2011. Krwienie/upławy połogowe trwały u mnie jakieś 4 tyg. I okres dostałam po 3 m-cach, dokładnie 06.10, II okres można powiedziec, że regularnie bo już 07.11, a teraz nic. Qrcze, troszkę sie obawiam, bo wynika z tego, że spóźnie się już 13dni!!! mam nadzieję, że 'ciotka' w końcu przyjedzie i będzie wielkie 'ufffffffffff'. Dodam, że przed ciążą mialam @ bardzo regularny. pozdrawiam wszystkie zmartwione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laloona
'i ja witam :) mam bardzo podobny problem. 29 czerwca urodziłam synka przez CC (druga cesarka w moim życiu). 12 listopada dostałam pierwszy okres i do tej pory cisza... już się martwiłam, bo spóźnia się dość konkretnie, ale czytając Wasze posty uspokoiłam się. Poczekam jeszcze trochę, później zrobię test w razie czego ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antulka **
Około 20 października skończył mi sie pokarm, pierwszą miesiączke dostałam 13 listopada. Następną 8 grudnia (po 26 dniach), a następną 12 stycznia (po 35 dniach). Tak więc są okresy nieregularne. Pamiętajcie dziewuszki, nim zaczniecie sie poważnie stresować, czy nie jesteście ponownie w ciąży, tak jak było w moim przypadku przeanalizujcie tryb życia. Zmęczenie, utrata, bądź przybranie na wadze, infekcje, zwykła grypa, antybiotyki, to wszystko ma wpływ na gospodarkę hormonalną. Ciąża trwa 9 miesięcy i tyle czasu tez zmieniał się Wasz organizm. Teraz z pewnością potrzebuje trochę czasu, żeby wszystko wróciło do normy. Miałam cesarskie cięcie, a wcześniejsze miesiączki miałam co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiulkaa
witam 8 wrzesnia 2011 urodziłam synka naturalnie z nacieciem krocza. karmiłam piersia przez 1,5 miesiaca . pierwsza miesiaczke dostałam 18 listopada , druga 17 grudnia , trzecia 20 stycznia a na czwarta wciaz czekam od 20 stycznia nic minelo troche czasu a dzisiaj juz 25 luty co mam robic jestem w takiej panice ze szok , moze zabardzo sie nakrecam?? dodam ze od 20 stycznia z mezem kochalismy sie tylko raz w prezerwatywie i nie konczyl we mnie wiec chyba nie jestem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j88tyna
urodzilam coreczke 9.11.2011 po pologu niemal ze natychmiaxt dostalam okres i od tamtej pory mam go srednio co tydzien i trwa 10dni... Jest to masaakra... Powoli mam juz dosyc... Czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tydzień i trwa 10 dni? Chyba nie możliwe:) ja pierwszy dostałam po 8 tyg a następny po 16 dniach ale lekarz powiedział że u młodych kobiet to normalne... Chociaż ja na twoim miejscu poszlabym do ginekologa i się upewnila bo z tego co liczę to już chyba trochę za długo trwa w twoim przypadku:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenkaaaaaa
Moja coreczka ma juz 3 miesiace a ja karmie jeszcze piersia a nie dostalam jeszcze miesiaczki a po za tym nie rodzilam naturalie co mam robic pomuscie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j88tyna
ogolnie po 2miesiacach meczarni z miesiaczka co tydzien... (jak pisalam wyzej) Odstawilam tabletki i juz wszystko jest w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta262
Witam :) urodziłam synka 5 listopada, karmie do dziś, oczywiście już w dużych odstepach. Pierwszą @ dostałam 18 marca, następną 2 maja a teraz czekam na nastena i nic... :| brzuch boli i czuje sie opuchnieta... stosujemy z mezem zabezpieczenia ale jednak sie niepokoje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół jabłuszka
jestem po cc, nie karmiłam piersią w ogóle. Kiedy dostałyście okres, w ogóle nie karmiąc dziecka ? Mija 2 miesiące i u mnie cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia904444444443
hej ;* mam ta sama sytulacje 9.04 urodzilam synka i do tej pory nie mam okresu , nawet tak zwanego plamienia? nie wiem co jest . Uprawialam seks z mezem i boje sie bo jak narazie nie planujemy drugiego dziecka.. na miuajtkach nonstop mam bialy sluz ? moze ktoras wie co jest ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara199022
Witam! od półtora miesiąca nie karnie już piersią i nadal nie mam mniesiączki odbywałam stosunek z Partnerem i nie wiem czy znów jestem w ciąży czy to jeszcze za wcześnie na okres moja córka bd miała teraz 5 miesięcy . dziś zaczał mnie boleć brzuch i nie wiem czy to przygotowanoe do miesiączki czy coś o wiele gorszego przyznam, nie jestem gotowa na drugą ciąże tak szybko może ktoś mi coś poradzić . Boję się zrobić test :(:(:(:( proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara199022
również mam biały śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa8
hej dziewczyny, troszke mnie uspokoilyscie ...nie mniej jednak musze zrobic test... pierwsza miesiaczke po porodzie ze starszym synem dostalam rowno po pol roku i byly mniej wiecej regularne, z drugim synem mam jazdy ... tez po pol roku od porodu pierwsza miesiaczka, teraz czekam na druga i jestem pare dni po planowanym terminie :/ mam stresik, bo nie mamy mozliwosci materialo, bytowo finansowych na 3 dzieci :/ poza tym najmlodszy ma teraz 7 miesiacy ... stresuje sie i boje sie zrobic test czy pojsc do gina-straszne to jest :/ najgorsze jest to ze za bardzo zabezpieczyc sie nie mozna... co stosowac? zastrzyk? prezerwatyw nie moge uzywac, bo mam uczulenie :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona2
Witam!tak czytam wasze komentarze i nie wiem czy mam sie marwic czy jeszcze nie ale mam 4 miesieczna corke i dalej nie mam okresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karmisz piersią czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola12355
Witam mam problem urodzilam 19 08 do dzis noe mam miesiaczki karmilam miesiac . Pani doktor zapisala mi tsbletki vibin mini mowila ze nie czekac do miesiaczki tylko zaczac od razu brac zr samo sie unormuje no wiec biore teraz biore tabletki plebo i po 2-3 powinoen byc okres narazie zjadlam 1 i czrlam ... Mial ktos podobna syduaxje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emama10
Karmilam piersia przez 9 miesiecy. Po 8 miesiacach dostalam pierwsza miesiaczke. Na druga czekam. Juz 32 dni i dalej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila 2015
Witam urodziłam córeczkę przez cc 20.06.2014 karmiłam piersią 3 m-ce a potem dawałam jej butelkę(średnio 1 dziennie) i pierś. Córka zaczęła przesypia całą noc(20.00-4.00) nie domagała się jedzenia wiec przerwa między jedzeniem była długa. Pod koniec października dostałam pierwsza miesiączke trwała 5 dni. A teraz cisza. Nadal karmie piersią i wprowadzam stałe pokarmy to proszę napiszcie czy to normalne że spóźnia się czy może jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordeee
Hej, ja urodziłam 22.08. okres dostałam na początku listopada, teraz czekam na drugi, już tydzień się spóźnia. W dzień spodziewanej @ kochaliśmy się, mimo że nie doszło, że tak powiem, do pełnego zbliżenia - pękła ta przeklęta prezerwatywa, ale się skapnęliśmy. zrobiłam dzisiaj test (8 doba po) i wyszedł negatywny.. dalej czekam i mam nadzieję, że to nie ciąża, bo jestem 3,5 msc po cięciu cesarskim. strasznie się boję, że ciąża przez to mogłaby być zagrożona - pękanie blizny i te sprawy. 19 mam wizytę u gin. o wszystko wypytam. pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.7. Mialam cc. 22.9. Dostalam cos ala okres, krwawienie trwalo 3 dni,przerwa 1dniowa potem jeszcze jeden dzien troche. 15 .10.bylam u gina na wizycie po porodzie powoedzual ze wszystjo jrst ok, mialam dni plodne. No i powinnam dostac teraz okres i nic.. Czy to normalne? Zawsze mialam reg okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567ania
Dzień dobry ;) mam takie pytanie. Urodziłam 2.09 tego roku karmiłam piersią do 3 października regularnie. Potem zaczęłam od stawiać i mniej karmiłam z głupich powodów. Krwawienia mial kolo 20.10 i trwało to prawie 10 dni niewiem czy to był okres czy krwawienie poporodowe. Juz od jakiegoś miesiaca albo wiecej karmie sztucznie bo w ogóle nie chce chwycić a ja niestety do tego cierpliwości nie mam. Do tej pory miesiaczki nie ma :c powiedzcie czy to normalne czy mam sie martwić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam syna 23.02 pierwszą @dostałam 23.04 była obfita. Trwała około 8dni. Niestety 10.05 Zaczęłam plamic... Wczoraj i dziś trochę bardziej intensywnie. Byłam u gin zrobił usg endomentrium wyglądało ok. Macica w tylozgieciu... Martwię się bo niewiem co jest grane... Mieszkam w Anglii a dla nich to normalne ale dla mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde z dwojga dzieci karmiłam piersią do 16 mca i jak w zegarku w obu przypadkach okres wrócił wraz z zaprzestaniem karmienia. Nigdy nie sciagalam pokarmu, przerwy godzinowe były różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekordzistka

Po pierwszym porodzie miesiączka pojawiła się po 14,5 miesiąca. Po drugim...PO PRAWIE DWÓCH LATACH 😮 (zabrakło niespełna dwóch tygodni). Oboje karmiłam (synka nadal wieczorami poję) piersią długo - najpierw na żądanie, po ok. roku trzy-cztery razy na dobę. Obie pierwsze miesiączki były poprzedzone przeszło miesiąc wcześniej kilkudniowym, nieznacznym plamieniem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×