Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość marika_ooooo
ja bym chciala zapytac o regularnosc miesiaczki po porodzie z tym ze ja nie karmie piersia wogole -dziecko urodzilam 5 lipca i pierwszy okres mialam we wrzesniu a drugi w listopadzie -ile trwa uregulaowanie cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fergyhtr
JESLI SIE NIE ZABEZPIECZACIE SZTUCZNIE(NP.TABLETKAMI) a tylko STOSUJECIE STOSUNEK PRZERYWANY JEST TO TEZ ANTYKONCEPCJA! I TRZEBA SIE Z TEGO SPOWIADAC!!!! JEST TO GRZECH! AKT MALZENSKI zgodnie z wola Boga polega na tym ze sperma mezczyzny ma sie znalezc w kobiecie w dni nieplodne a jesli planujemy dziziusia takze w plodne.Jesli nie planujemy dziecka-NIE KOCHAMY SIE W DNI PLODNE! :) PROSTE I LOGICZNE! jesli sie nie spowiadacie ze stosunku przerywanego a idziecie do Komunii jest to KOMUNIA SWIETA PRZYJETA SWIETOKRADZKO!!!!! I NIECH WAS TA PRAWDA NIE KOLE W OCZY!! matki polki.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1990
cześć mam 18 lat i nie dawno urodziłam dziecko .okres połogu minął spokojnie tylko pod koniec miałam ciemno brązową wydzieline o kwaśnym zapachu nie wiem czy to normalne????a teraz dostałam pierwszą miesiączkę,krwawienie jest tak samo mocne jak przed ciążą tylko mniej bolesne.czy mogły byście mi powiedzieć jak Wy to przeszłyście??? jak długo trwa ta pierwsza miesiączka po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia453
po urodzeniu synka 10.08 2008 nie mialam okresu jakies 2.5 miesiaca pozniej dostalam trwal 6 dni i od tamtej pory nie dostalam okresu jaka moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amebia
Hej FERGYHTR czy ktoś cie pytał o zdanie. Nie znasz sie to się nie wtrącaj. I nie pisz takich głupot. Widać ze mózg masz doszczędnie wyprany przez kościół. Może byś tak troche sam pomyślał, a nie bezgranicznie ufał temu co mówi kościół. I nie praw normalnym ludziom co mają robić. A gdy my spowiadamy się ze wszystkiego księdzu który ma dziecko z kochanką i lubi sobie popić to jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basica13
hej dziewczyny czy 2miesiace po porodzie mozna zajsc w ciaze przy czym nie mialam jeszcze miesiaczki i teraz dopiero przestalam karmic piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilenia
Ja karmiłam mojego synka piersią przez pół roku. Odkąd przestałam karmić minęło dokładnie 3 miesiące i wczoraj dostałam miesiączkę-bardzo obfitą, ale niezbyt bolesną. Zaczęłam się już martwić czy nie jestem w ciąży. Rano zadzwoniłam do mojego ginekologa i umówiłam się w tej sprawie na wizytę a wieczorem stało się. Może zadziałał w moim przypadku efekt psychologiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiisia
Hejka, mam pytanie.. - pierwszy okres dostalam 9 tygodni po porodzie (dodam, ze piersia karmilam tylko 1,5 miesiaca), to po jakim czasie moge spodziewac sie drugiego okresu??? Czy to juz bedzie w miare normalny cykl, czyli miedzy 28 a 32 dni, czy drugi okres moge dostac nawet kilka miesiecy pozniej??? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszunek09
witam wszystkie panie.ja urodziłam córeczkę 20.11.2008r siłami natury i piersią karmiłam tylko około miesiąca.jeszcze nie mam miesiączki i również bardzo się martwię.bóle brzucha i piersi mam od jakiś 3 dni.nie wyobrażam sobie drugiej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggies
do vicusia czesc tez mieszkam w anglii i robia badania dopochwowe tylko idz do swojej przychodni i spytaj sie gdzie jest klinika bo w gp tego niezrobia albo jest przychodnia przyszpitalna wystarczy popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd86
cześć! Kisiu, też chciałabym dowiedzieć się jak to jest z ta miesiączką, ponieważ trzy miesiące temu urodziłam córeczkę, i zaraz po miesiącu dostałam obfitego okresu i jeśliby miesiączka miała wystąpić regularnie to 4 dni temu powinnam dostać a tu nic:( i naprawdę jestem bardzo zestresowana. Zawsze z mężem zabezpieczaliśmy się poprzez prezerwatywy tylko raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale mąż nie kończył we mnie. Proszę o odp czy miesiączki te pierwsze po porodzie są regularne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8105
dziewczyny pomóżcie! jestem 10mies po porodzie, 3mies temu przestałam karmić a 2tyg odstawiłam proszki antykoncepcyjne, które brałam od momentu jak mi się skończył połóg. miesiączki brak ale za to boli mnie dość mocno dół brzucha i zaczynam się martwić. czy któraś z Was miała takie doświadczenia? kiedy teoretycznie powinnam dostać pierwszy okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma78
Ja synusia przestałam karmic około miesiąca temu a karmiłam pół roku .Pierwszą miesiączke dostałam po miesiącu , była taka jak przed ciążą , kolejna miesiączka "spóźniła " mi sie jakiś tydzień ale nie odbiegala od normy ... Miesiączke w lutym powinnam dostać na początku miesiąca a tu już 10 mamy :( czy miesiączki po porodzie mogą być nie regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena301
Heja mam pytanie...10 tygodniu na usg dowiedzialam sie ze moje dziecko umarlo...jestem juz miesiac po zabiegu i dalej niemam okresu a tak bardzo chce juz zajsc w ciaze lekarz mi powiedzial ze mam czekac do pierwszego okresu ale jak dlugo mam czekac na okres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka21
czesc mam na imie ania mam 21 lat urodzilam 9miesiecy temu coreczke i od tego czasu mialam tylko raz miesiaczke na poczatku po porodzie ,dalej nic.napiszcie mi na muj meil czy tojest normalne i czy mialyscie tez cos takiego.odp. ania21-88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka21
hej zapomnialam dodac ze karmie piersia dalej.ale corka je takze inne dania w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitkailza1
Witam wszystkie Panie. Ja 3 miesiące temu urodziłam córeczkę nie mam jeszcze oresu cały czas karmię tylko piersią. Zabezpieczam się z mężem prezerwatywą, gdyż nie jestem zwolenniczką środków antykoncepcyjnych. Ale mimo wszystko się boję. Ostatnio pojawiła mi się bezbarwna wydzielina z pochwy wyglądała jak sylikonowa klejąca się maź. Co to oznacza. Proszę o pomoc pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaw
witam mamusie!!! pół roku temu urodziłam dużego synka. Cały czas karmie go piersią , a od 1,5 mies dokarmiam obiadkami, deserkami i herbatką.Nadal do tej pory nie mam okresu. Pomóżcie co zrobić by go przyspieszyć? Chiałabym być znów w ciąży żeby mieć za jednym strzałem wychowanie maleństw z głowy ;) i żeby nie była między nimi duża różnica wiekowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka21
czesc ja niemam miesiaczki od dnia porodu tylko raz mialam a dalej nic wiec nie moge nic na ten temat powiedziec ale sama bym chciala dostac wkoncu okres.moja mala ma juz 9miesiecu a tu dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisowka
Ja urodzilam 18 grudnia . po 8 tyg. dostałam okres i na tym koniec. teraz czekam juz 35 dni na okres. robilam test i wyszedl negatyw. nie wiem czy to ciaza. podobno po porodzie moze sie wachac. po jakim czasie mam sie zglosic do lekarza jesli nie dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was mamuśki ! Powiedzcie czy któraś miała tak samo jak ja, a mianowicie: 1,5 miesiąca po porodzie dostałam okres i już myślałam że będzie tak zawsze ale okazało się inaczej bo trwało to 3 miesiące a teraz nic od początku karmię piersią tylko że teraz w tym miesiącu mały za bardzo nie chciał cyca i dostawał częściej sztuczne mleko w ciąży raczej NIE jestem w 99,9%. Nigdy jeszcze tak nie czekałam na miesiączkę jak teraz (2 tygodnie i nic) Czy to normalne że nastąpiła taka przerwa, Czy ktoś też tak miał???? PROSZĘ ODPISZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdshja
Ja pierwszy okres dostałam 2 miesiące po porodzie, następny po 35 dniach i potem po 45 dniach. Teraz minęło 5 miesięcy i nie mam. Karmię piersią. Test robiłam juz kilka razy - negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfdshja
Ja pierwszy okres dostałam 2 miesiące po porodzie, następny po 35 dniach i potem po 45 dniach. Teraz minęło 5 miesięcy i nie mam. Karmię piersią. Test robiłam juz kilka razy - negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że w końcu dostanę tę upragnioną miesiączkę wolę przemęczyć się z "NIĄ" kilka dni w miesiącu niż po raz kolejny być w ciąży-coś okropnego. Testu jeszcze nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że w końcu dostanę tę upragnioną miesiączkę wolę przemęczyć się z "NIĄ" kilka dni w miesiącu niż po raz kolejny być w ciąży-coś okropnego. Testu jeszcze nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaw
hej.drogie mamusie spokojnie!!!!ja mam 6,5miesięcznego smyka, karmię go piersią i daniamii też nic!Jednak jedna z mam mnie uspokoiła ,gdyż miała taki sam problem i poszła do lekarza,który powiedział:DOPUKI KOBIETA KARMI PIERSIĄ NAWET RAZ NA 24H TO OKRESU NIE bĘDZIE.Moja siostra gdy odstawiła zupełnie dziecko od piersi to dopiero wtedy okres się u niej pojawił.Ale zdażają się napewno wyjątki więc bez gumek raczej nie szalejcie!!!!! pozdrawiam Was cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w końcu się doczekałam tej @ ale teraz boli mnie brzuch :( , ale dobrze że w końcu dostałam bo zaczęłam się mocno martwić. A co do szaleństwa to trzeba i poszaleć po takiej 9 miesięcznej przerwie a gumki wcale nie są takie w 100% pewne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w końcu się doczekałam tej @ ale teraz boli mnie brzuch :( , ale dobrze że w końcu dostałam bo zaczęłam się mocno martwić. A co do szaleństwa to trzeba i poszaleć po takiej 9 miesięcznej przerwie a gumki wcale nie są takie w 100% pewne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIUTA111
WIATJCIE MAMUŚKI! GDY MAŁY SKOŃCZYŁ 6 MIES. ZACZĄŁ DOSTAWAĆ INNE "OBCE" RZECZY DO JEDZENIA A TAK TYLKO CYC. PIERWSZY OKRES POJAWIŁ SIĘ 7 MIESIĘCY PO PORODZIE. NA KOLEJNY CZEKAŁAM 35 DNI. PRZED ZAJŚCIEM 28-30 DNI I PRAWIE ŻADNYCH DOLEGLIWOŚCI BÓLOWYCH. TERAZ PIERWSZY DZIEŃ TO MĘCZARNIA, JESTEM NIE DO ŻYCIA. MUSZĘ SIĘ KŁAŚĆ. DRUGI TROSZECZKĘ LEBSZY. WAS TEŻ TAK BOLI? TO JAKIŚ KOSZMAR! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×