Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość motylekkolorowy
Dodam jeszcze tylko, ze w dniu spodziewanej miesiaczki mialam lekkie plamienie i to wszystko, brzuch pobolewa ale nadal nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam w sumie 9 testow. w tym 8 pozytywnych :( wiem--> glupota robic testy zamiast isc do lekarza i miec pewnosc.. ale.. boje sie isc do lekarza nie jestem gotowa ani psychicznie ani tym bardziej fizycznie, moje cialo sie sypie, włosy.. paznokcie.. zęby.. skora.. .. az strach pomyslec jakie niedobory mam w organizmie aj. przepraszam. chyba nie mam z kim o tym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarD
Shell współczuje Ci ogromnie tej niepewności.. ale głupia pielegniara która Ci powiedziala ze przez 2-4 miesiecy nie zachodzi sie w ciaze... zrób ten test laboratoryjny to bedzie chyba najpewniejsze... Ja tez sie troche boje bo 4 tyg po porodzie troche nas z mężem poniosło i oczywiscie nie zdazył na czas wyjść bo "zapomniał sie..." i mimo ze do 6 tyg po porodzie ściągalam pokarm czyli laktacja była, boje sie ze moge byc w ciazy - mam jakies psychiczne omamy... Wiem napewno ze drugiego dziecka tak szybko nie zniose .. mąż pracuje za granicą na kontraktach więc jestem raczej sama z małą.. a ona ma straszne kolki i siadają mi już nerwy i psychika.. jakbym teraz była w ciąży ... wole nie mowić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mersy
ja dostałam okresu od razu po porodzie i trwał 2 miesiące,póżniej okres miałam normalnie,póżniej znowu nie miałam 3 miesiące,a teraz mam ciągle plamienia przeważnie co kilka dni to trwa już 2 miesiące,dodaje że karmie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwi85
Witam. Moje drogie jestem tutaj nowa ale mam równie poważny problem jak Wy. Urodziłam Lenkę 06.02.2009. Karmiłam butelką. Pierwszy okres miałam 21 kwietnia, pózniej 18 maja. W czerwcu 12 a w lipcu 9, teraz według mnie powinnam dostać okres 6 sierpnia a jest 11 i nadal NIC!!!!!!!! Strasznie się boję. Dodam, że dzień najbardziej płodny miałam 23 lipca i tylko raz kochałam się z mężem 18 lipca- nie był to pełny stosunek, gdyż do wytrysku doprowadziłam go ręką a później jeszcze na wszelki wypadek starałam się wytrzeć chusteczkami do higieny intymnej. Czy możliwe jest żeby po dwóch regularnych miesiączkach ta się spóźniała? Dodam, żę bolą mnie piersi, pobolewa dół brzucha, jestem drażliwa i wyszło mi parę znienawidzonych wyprysków. PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŻ. Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara9287
hej, mam podobny problem do waszeg... mojego synka urodziłam 21lutego, pierwszą miesiączke dostałam 10 kwietnia, w maju miałam tylko lekkie dwudniowe krwawienie, nastepną miesiączke dostałam 18 czerwca. Mamy już 13 sierpień a u mnie nic!!! Dodam jeszcze, że trafiło nam się z mężem pare razy kochać bez zabespieczenia... Teraz okropnie sie boje że jestem w ciąży:( już sama nie wiem co mam robić... jeśli któraś z was miała podobną sytuacje to prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała magda
ja miałam podobnie; urodziłam 15 maja, połóg trwał 3 tygodnie, potem stosunek pełny i 2 m-ce bez okresu. Poszłam do ginekologa, dostałam Luteinę i po 6 dniach miesiączkę. Po prostu udaj się do lekarza, i to jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina85
Po czterech okresach, piąty dużo spóźńiony ale w końcu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina85
Wszystko przez stres, bo jaktylko jeden dzień okres mi się spóźniał zaczęłam szaleć a w głowie tylko jedna myśl- Ciąża, dodam, że mam 4 letniego syna i 6 ms córkę. Zaczęłam czytać to forum i przestałam się tak stresować no i okres jest już od trzech dni!!!!!! Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina9287
wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spl0tka
hey dziewczyny. widze ze niektore z wasprzechodzily to samo co ja teraz ... urodzilam synka 5 stycznia karmilam mieszanie na samo modyfikowane przeszlam w maju. 1 miesiaczke dostalam 3 lipca . i do tegoczasu nic ! kochalam sie z chlopakiem 25 lipca z prezerwatywa doszlo do wytrysku i pozniej tegosamego dnia nas ponioslo i jeszcze raz doszlo do stosunku ale juz bez wytrysku. czy plemniki z pierwszego stosunku moglyprzetrwac przez 3 h :( robilam 3testy ciazofe fakt 1 na 2 dzien po stosunku 3 po 6 dniu i 3 1.5 tyg wystkie negatywne . dodam jeszcze ze od jakis 4 dni mam swed i pieczenie zaczelam brac lacibios femina na poprawe flory bakteryjnej w pochwie i zaczelam miec biale plamienie myslicie ze jest to spowodowane tymi prebiotykami.dodam ze zazylam ja w czoraj wieczorem i dzisiaj plamienie nie wystepuje. prosze o odpowiedz bo boje sie ze moge byc w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA9
WITAM OD KILKU DNI CZYTAM WASZE WYPOWIEDZI A W TOREBCE MAM TEST CIĄŻOWY DLACZEGO?W MARCU URODZIŁAM SYNKA KARMIĘ GO PIERSIĄ,ALE W NA POCZATKU SIERPNIA MIAŁAM PIERWSZY OKRES,I DO TERAZ NIC,WIĘC TROSZKE SIĘ ZAMARTWIAM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobny probelm, po dwóch mies po dwóch tyg trwał 3 dni-ale były nie bardzo obfite, zaczełam brać azalie (ale do tego momentu nie kochaliśmy sie z mężem) jak drugie opakowanie konczylam to nie karmiłam od trzech tyg. chcialam przejść na inne tabletki z dniem miesiączki. odstawiłam i czekam na okres już dwa tyg i sie boję,dodam że zrobiła test ciążowy i wyszedł negatywnie. dodatkowo od kilku dni swędzi mnie w pochwie i nie wiem czym to może być spowodowane?ale nie mam objawów ciążowych bo przy tamtych ciążach od razu czułam zmiany w piersiach a teraz nic , mimo to czuje jakiś dziwny niepokój. Do lekarza mogę umówic sie dopiero po niedzieli i głupieje -pomocy , miała któras z was podonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co tam źle napisałam ,coś mi zjadło kilka słów tzn. dostałam pierwszy okres po dwóch miesn po porodzie i trwał 4 dni nastepne krwawienie wystapilo dwa tyg p,óźniej i trwało 3 dni dalej już posałam wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1976
cześć dziewczyny, moja córcia ma 14 miesięcy a ja jeszcze nie miałam @ karmie ją jeszcze piersią ale bardziej do usypiania i uspakajania niż najedzenia i trwa to tylko chwilę. czy wy też tak długo nie miałyście @ i jak rozpoznac czas płodny ? dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia82
Hej mamusie? Czytając wasze wypowiedzi bardzo mi pomoglyście,bardzo wam za to dziękuję Mam podobny problem jak wiele z was. W lipcu urodzilam trzecią córeczkę ,na początku pażdziernika miałam pierwszą miesiączkę i drugiej jeszcze niemam,zrobilam test i wyszedl negatywnie,używaliśmy z mężem prezerwatyw ale to nie zawsze jest pewne więc obawy do tej pory mam ale po przeczytaniu niektorych wypowiedzi trochę się uspokajam. pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1986marzec
Witam wszystkie Mamy :) ja wsłanie przeyzwam pierwsza miesiaczkę po porodzie...jest TRAGICZNIE! miewam skurcze podobne do tych porodowych....no i jest strasznie obfita...mimo tego ze karmię piersią dostałam juz po 3 mc...jest mi smutnoo..poniewaz myslałam ze ominie mnie ta "przyjemnosc" przynajmniej przez kilka mc...no ale cóz trzeba sie zaopatrzyc w tabletki przeciw bólowe i jakos to przeyc...:)! Ale cós to przy RADOSCI MACIERZYŃSTWA :):)?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
czytam to forum i nie wiem co myśleć.Miesiączkuje już od 2 miesiecy po porodzie (4 miechy temu) miesiączka spóźnia mi się 6 dzień poprzednie tez były nieregularne i skąpe(nawet ponad 40-dniowe cykle) Jestem 6 miesięcy po porodzie...nie karmiłam piersią czy takie różnice w nieregularnych cyklach są normalne? najgorsza jest paranoja...ze znowu ciążą :(znowu to samo:/ czy któraś miała to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki :* pisalam tu jakis czas temu (str 12 lub 13 tego tematu) bo tez sie balam kolejnej ciąży po ciąży. zrobilam wtedy kilka testow, ktore wyszly pozytywne ale zaraz potem dostalam okres. w sumie taki mini-okres, a po paru tygodniach nastepny taki mini wiec sie uspokoilam .... i zylam w błogiej nieświadomosci cale lato, starajac sie odzyskac plaski brzuch przy pomocy cwiczen, kosmetykow i masazy oraz uzupelnic wszystkie braki, by miec jak kiedys mocne paznokcie i wlosy, gładką i dobrze odzywioną skore .. efekty byly coraz lepiej widoczne, stopniowo tez odzyskiwalam swoja figure i plaski brzch, jaki mialam przed ciążą .. az do wrzesnia, kiedy pomimo kontynuowania cwiczen, zabigow ujedrniajacych itp moj brzuch znow zacząl wygladac jak balon a co jeszcze bardziej mnie zaniepokoilo, to to, ze ten balon nie tylko nie schodzil, ale robil sie wiekszy mialam nadzieje ze to nic takigo, ze to zejdzie, ze moze to wina diety az w koncu poszlam do lekarza i dowiedzialam sie, ze jestem w 20 tygodniu ciąży a "okres" tylko wprowadzil mnie w błąd przezylam szok. nie chcialam w to uwierzyc przecie ja nie jestem na to gotowa, nie dam sobie rady, tym bardziej ze zostalam sama gdybym dowiedziala sie wczesniej, moglabym chociz rozwazyc aborcje, ale na to bylo za pozno. mialam moment takiego zalamania, ze jedynym rozsądnym wyjsciem wydawalo mi sie zabicie siebie razem z dzieckiem, ktore nosze. jestem w 24 tygodniu i nadal czasem mam chwile kiedy mysle, ze to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
hej shall miewam obecnie takie same myśli ale ze względu na dziecko...nie odważyłabym się zamienić je w czyn dzieci dają wiele radości...mimo wszystko sa darem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
pojawiła się długo oczekiwana @ :D ( po 11 dniach ) stres związany z jej oczekiwaniem jest nie do opisania ;]człowiek zawsze spodziewa się najgorszego-ciąża ... a ciąża za ciążą ...jest nie do dźwignięcia ...bynajmniej dla mnie podobno czarna malwa dobrze reguluje cykl... czy ktoś ma pojęcie ile trwa...czas wyregulowania okresu po porodzie??? czy zawsze już będą takie długie cykle??? ;/ to forum chyba ...się kończy...bo jakiś brak odzewu... trzymajcie się kobitki... z dupką faktycznie nie ma żartów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się uspokoiłam czytając Wasze pytania. Urodziłam 30.08.,1.10. miałam 3dniowe plamienie, a 24.10 7dniowe. Kochałam się z prezerwatywą zawsze, ale 12.11. partner źle zaczął zakładać prezerwatywę i potem ją wywinął na dobrą stronę, a ja ją wytarłam chusteczką. Nie wiem czy to coś dało czy mogły tam być plemniki. Dziś mija 29 dzień od początku cyklu, choć pierwsze 3 dni to była raczej brązowa wydzielina i nie wiem czy traktować ją jako początek okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
brązowa wydzielina...może być już właściwą miesiączką ja tak miałam w przy poprzedniej ;/ w twoim przypadku...cykl wyglada normalnie i ciążą nie masz się co stresować ponad 40 dniowy brak...jak u mnie....to była JAZDA już prawie ruchy dziecka czułam :)paranoja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
SHALL !!! jak się trzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam pytanie. 30marca urodziłam córeczke przez cc, połóg trwał ok 6 tyg. do 4 miesiąca karmiłam piersią. 9 pazdziernika dostałam pierwszą miesiączke która trwała prawie 10 dni. około 2 tygodnie temu powinnam dostać drugi okres ale cisza. czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal nic. To już 31 dzień cyklu. Boję się zrobić test. Mam wydzielinę z pochwy, piersi mnie bolą. Takie objawy pamiętam z poprzedniej ciąży. Chyba zeschizowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
hej dziewczyny nie martwcie się na zapas poziom hormonów po porodzie przez wiele miesięcy po porodzie wraca do normy.Moje cykle wydłużyły się do ponad 40 dni i tak samo jak u was za każdym razem PANIKA-że ciąża;/ po czym...spóźniony ale jednak...pojawiał się okres (raz skąpy raz obfity) z tego co się dowiadywałam u karmiących matek reguluje się dłużej. A u niekarmiących...minimum rok ale rozumiem że stres jest :] pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia81
a co do objawów ciążowych to paradoksalnie i podświadomie je sobie wmawiamy...ja miałam wszystkie(czyli ich właściwy brak..)z powodu braku na czas okresu a reszta to nasza psychika i zeschizowanie na tym punkcie...stres dodatkowo tylko wydłuża cykl ;] dopiero to forum mnie uspokoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny za te słowa. Ja już w nocy źle śpię. U mnie nadal nic. Chyba pójdę po test. Wątpliwy prezent to by był na jutrzejsze imieniny.. Dziś idę z córką na szczepienie, może to na chwilę zajmie moje myśli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dziś okres :) 32. dnia cyklu. Jestem przeszczęśliwa. Czuję się jakbym wygrała w dużego lotka :) Świetny prezent na imieniny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×