Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość LIGUSIA
MÓJ SYNEK MA SKOŃCZONE 7 MIESIĘCY. PIERWSZĄ MIESIĄCZKĘ DOSTAŁAM PO RÓWNYCH 4 MIESIĄCACH I JESZCZE KARMIŁAM PIERSIĄ DRUGA MIESIĄCZKĘ DOSTAŁAM PO 2 MIESIĄCACH OD PIERWSZEJ I JUŻ NIE KARMIŁAM PIERSIĄ A TERAZ CZEKAM NA NASTĘPNĄ... CIEKAWE CZY DOSTANĘ ZNOWU PO 2 MIESIĄCACH OD OSTATNIEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIGUSIA
mam nadzieje ze sie niedlugo pojawi bo nawet nie chce myslec... wolalabym juz miec regularna normalna co 28 dni a nie za kazdym razem sie stresowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonka18
Witam ja dostałam po 3,5 miesiaca po porodzie... ale heh... u mnie własnie miesiaczka juz trwa 18 dni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska1405
witam dziewczyny Mam problem po porodzie karmilam malego 3 tygodnie po jakims czasie dostałam pierwszy okres i tu masakra okres jakby lało sie z kranu , trwał 14 dni ( pp przezraniu tabletkami na zatrzymanie krwawienia,) grozi mi czyszczenie , az sie boje co bedzie przy nastepnym okresie , czy któras z was tez tak miała prosze o info pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilcia315
witam ja rowniez mam ten sam problem to jest moja pierwsza miesiaczka od porodu i dokładnie dzis sie skonczyła ale trwała 22 dni... normalnie masakra... bylam u lekarza ale stwierdzil ze wszystko wporzadku.... heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska299
Widzę że nie tylko ja mam taki problem z okresem po porodzie:) bedac w panice bo okres spoznia mi się "już" dwa dni myslałam z jestem w ciąży i weszłam a Wasz topik aby zasięgnąc informacji:)i powiem wam że mnie pocieszyło to co przeczytałam bo w takim razie nie tylko ja mam taki zozwichrzony okres:). urodziłam syna 17 czerwca , krwawiłam dwa tygodnie (bardzo skapo) potem 22 lica dostałam chyba to był okres:) kolejny miałam 3 sierpnia i teraz nic:) więc pierwsze co mi przyszło do głowy to oczywiście ciąża:) chociaż mam plastry ale ja zawsze widzę ten o,ooooo% NIEPEWNOŚCI:). Ale skoro taki problem jest powszechny to zaczekam jeszcze i nie będe panikowała:). Dziewczyny piszcie o swoich doswiadczeniach bo to jest ważne np. dla takich osób jak ja zawsze mozna się czegoś dowiedzieć. Pozdrawiam Was wszystkie:)Trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska299
ale uśmieszków mi się wbiło heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mam
urodziłam 3 miesiące temu, maleństwo karmiłam piersią 2 miesiące i do dzisiaj nie mam okresu i zastanawiam się czy nie zrobić testu bo mam obawy. Zabezpieczamy się prezerwatywą, ale wiadomo jak to jest. Nie wiem ile jeszcze czekać, czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominnisia5
witam, po porodzie dostalam miesiaczke po dwóch miesiacach teraz czekam na druga ale jej brak czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominnisia5
witam jestem po porodzie 3,5miesiaca nie karmie pirsia i po 2 miesiacach dostalam piersza miesiaczke bardzo krwawilam i teraz czekam na nastepna ale jej brak czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska299
dziś miałam domową wizytę lekarza (okresowe badania mojego kochanego syna:)) więc przy okazji zapytałam o ten mój brak okresu i powiedzial że po poodzie często tak się zdarza że okres jest nieregularny i żeby nie panikować bo to hormony sie jeszcze nie unormowały i zaczekać, ale jak do miesiaca czasu dalej nie dostanę okresu to trzeba iśc do ginekologa na badania a póki co czekać:) (i odradził naklejać kolejny plaster,( choc mi dalej krąży gdzieś po głowie myśl że moj syn może mieć już rodzeństwo heheh - mam nadzieje że to tylko moje hormony nieuregulowane szaleja no bo nie było ryzyka zajścia w ciąże ale te moje 0,0000001% niepewnośći heheh a testu nie zrobię nie chce zobaczyc dwóch kresek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiai
chcialam sie zapytac czy te tablatki cerazette mozna zaczac brac nawet jak nie ma okresu,bo czekam na okres zeby je wziac i nie moge sie doczekac,wiec moge je wziac np juz jutro?bo na ulotce pisze ze powinno sie wziac je w pierwszy dzien okresu,no a jak go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqda
Witam!! urodziłam córke 22.07.2007 i do tej pory niemam okresu :( zastanawiam sie czy wybrac sie do lekarza, co mam zrobic pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maqda
Witam!! urodziłam córke 22.07.2007 i do tej pory niemam okresu :( zastanawiam sie czy wybrac sie do lekarza, co mam zrobic pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek0006
2pazdziernika urodzilam a jeszcze nie dostalam okresu,chce brac tabletki azalia.Jesli nigdy wczesniej nie bralam tabletek musze zaczekac na okres?Podobno mozna nie miec okresu nawet przez pare miesiecy po porodzie.Czy mozna brac tabletki nie czekajac na okres??Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek0006
2pazdziernika urodzilam a jeszcze nie dostalam okresu,chce brac tabletki azalia.Jesli nigdy wczesniej nie bralam tabletek musze zaczekac na okres?Podobno mozna nie miec okresu nawet przez pare miesiecy po porodzie.Czy mozna brac tabletki nie czekajac na okres??Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Emily
Witajcie kobietki!moze ktos mial podobny problem badz tez wie cos na ten temat prosze o odpowiedz .4 tyg po porodzie skonczylo mi sie jakiekolwiek krwawienie, zreszta nawet pierwsze dni nie bylo zbyt obfite ,po okolo tygodniu zaczelam krwawic ,ale bardzo bardzo obficie z duza iloscia skrzepow trwa to juz 4 dni ,czy to jest miesiaczka?nigdy nie mialam takiej miesiaczki ,czwartego dnia to byl juz prawie koniec i niewielkie plamienie , bardzo sie boje ze cos jest nie tak, dodam ze rodzilam naturalnie i nie karmilam piersia ,moj lekarz jest na urlopie ,wiec szukam pomocy tutaj.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia83
Hej!Dziewczyny poradzcie mi cos!bo ja pierwszy okres po porodzie dostałam w sierpniu i przez trzy miesiace bylo w miare regularny a teraz nic.Zaznacze ze moj synek ma rok i trzy miesiace i nadal karmie.A okres powinnam dostac 18.11.08 i go nie ma robilam test dzisiaj i wyszedl negatywny.A z mezem kochalam sie miedzy 8.11. a 15.11.08 bez zabezpieczenia z tym ze on nie konczyl we mnie.Moze za wczesnie zrobilam test!! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaphil
wydaje mi sie ze test by juz wykryl ciaze.. wiec raczej nie jestes.. a wszystko moze jest spowodowane karmieniem.. ja znowu mialam miesiaczki co 2 tyg.. moze ciebie jakies stresy ostatnio dopadly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia83
Tak troche stresu mialam ale dziwnie troche sie czuje bo jak karmie malego to strasznie mnie pieka sutki czego wczesniej nie bylo a po zatym tam w srodku sprawdzalam to wszystko jest takie opuchniete!Niewiem co o tym myslec?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia83
Pierwszym dzieckim jak bylam w ciazy to nie mialam zadnych objawow ciazy poza brakiem@ :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia85
Cześc wszystkim Czytając wasze wypowiedzi , widze że nie jestem sama z takim problememi czuje sie z tym lepiej:) Po urodzeniu pierwszego syna miesiączke dostałam miesiąc po połogu i karmiłam małego piersią 9 miesięcy. Miesiączki miałam regularne. teraz 4 miesiące temu urodziłam drugiego syna i od tygodnia go już nie karmie piersią bo ją odrzucił i do tej pory nie mam miesiączki. Słyszałam o tym ze jak sie karmi piersią to tak może być ale myślałam że będzię jak za pierwszym razem a tu nic. Zabezpieczamy sie z męzem ale dla pewności zrobiłam test tydzień temu i wyszedł negatywny. Wolałabym mieć ten okres iż żyć w takim strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia85
Natalia83 mi też sie wydaje ze test by Ci już wyszedł. ja chyba powtórze test niby nie mam podstaw aby sie bać, może jestem panikarą ale sie poprostu boje następnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia85
maqda to czyli już pnad rok nie miałaś miesiączki, a karmisz jeszcze piersią? Ja na twoim miejscu wybrałabym sie do lekarza. Wiem że taka wizyta do przyjemnych nie należy ale warto to chyba skontrolować u fachowca. Mam nadzieje że jak nie karmie już piersią to niedługo sie pojawi okres. A mam pytanie, a mianowicie kilka dni temu pojawił sie mi przezroczysty śluz (jak białko jajka) to oznaka dni płodnych, czy zatem niedługo powonnam spodziewać sie miesiączki?? Jeśli ktoś zna odpowiedz lub coś wie na ten temat PROSZE odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia83
Donia83 ja nadal nie mam. A ja zaczelam mierzyc temp.i mam caly czas podwyzszona dzisiaj nawet 37,6.Nawet nie czuje sie zebym miala dostac@.Nadal pieka mnie sutki.Ja troche wczesniej zle napisalam bo napisalam ze kochalismy sie z mezem miedzy 08,11 a 15,11. A my kochalismy sie 15.11 i 08.11 w te dni.Jak nie dostane za tydzien to robie drugi test!!!!!!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
prosze o pomoc! 4 miesiace temu urodzialm sliczna coreczke!okolo miesiaca po porodzie dostalam dziwne krwawienie myslalam ze to okres ale lekarz powiedzial ze nie! powiedzial tez ze przez nastepne dwa tygodnie mozemy z mezem poszalec bo napewno nie zajde w ciaze! wiec troche poszalelismy!pozniej juz zabezpieczalismy sie prezerwatywa!pod koniec pazdziernika znow mialam krwawienie nie bylam u lekarza ale mysle ze to okres byl!i teraz czekam czekam i nic okres spoznia mi sie juz 5 dni!mam nadzieje ze nie jestem w ciazy dodam jeszcze ze karmilam dzieco co prawda nie bylo to pelne karmienie ! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia85
Karolcia1988 najlepiej zrób sobie test i będziesz spokojniejsza. Myśle że lekarz chyba wie co mówił:), ale ostrożności nigdy za wiele. Ja też urodziłam synusia 4 miesiące temu i dotej pory nie mam miesiączki. Też przychodzą mi do głowy te myśli że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nikt tu już nie zagląda??? ja wczoraj dostałam miesiączke pierwszą po porodzie (brak jej był ponad 4 miesiące) i dodam ze mały ssa pierś teraz tylko w nocy i to nie zawsze. no zobaczymy czy sie rozkreci czy bedzie raczej słaby skąpy ten okres bo jak narazie to bofitości nie ma. Myślałam że po 4 miesiącach to się będzi lało jak z byka Pozdrawiam wszystkie oczekujące i niemartwcie sie jeśli nie macie czym oczywiście , jeśli nie ms powodu do zmartwień to napewno przyjdzie ona , u innych wczesniej a u innych puzniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna-dz
Hey dziewczyny.Jestem prawie 9 m-cy po porodzie i nadal nie mam miesiączki.Córcię karmię wciąż piersią,ale dziwię się że tak długo nie mam okresu.Po pierwszym porodzie dostałam okres po 2 m-cach,po drugim po 6m-cach,a teraz juz zaraz 9 minie i nic : ( Chciałabym go mieć i wiedzieć na czym stoję,bo teraz to nic pewnego,wiecie o czym mówię ;) Czy któraś z Was ma podobny problem?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×