Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość milinko i ljubinko
kochamy Vatre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pesništvo životu daje krila, a život je jednako pesništvo\".....mądy człowiek z tego Stetie, Dragane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty klucz dla Salaha S. Smederevo---miedzynarodowy festival poezji \"Smederevska Poetycka Jesień\", majacy 37-letnią tradycje, został uroczyście otwarty wręczeniem najznakomitszej nagrody tej imprezy : \"Złoty Klucz Smedereva\" w tym roku przypadł franc-liban. poecie Salahowi S. -Poezja nie jest czarodziejskim latajacym dywanem. Stanowi tło i to jest jej wartosc (prawda). Jednak poezja przyprawia zyciu skrzydła, a życie jest nieustanna poezją.To porównanie od zawsze było we mnie --- powiedział S. ,przyjmując kopie klucza do sredniowiecznego Smedereva z rąk prezydenta Saše Radosavljevića. Uroczystośc otwarcia była poswiecona twórczości poetyckiej zwiazanej z Kosovem i?. Wiersze przedstawili Ratko Pavlović iz Gračanice i Milan Mihajlović iz Kosovske Mitrovice, a piesni o Kosovie zenski chór \"Kir Stefan Srbin“. W ciągu tygodnia poezji w Smederevie zaprezentowali się poeci z Niemiec, Grecji, Polski (ciekawe, kto) , Chin,Izraela,Włoch. Wiersze były recyt. w kilku językach.......(a resztę zostawiam Draganowi, bo nisam sigurna.) Mm nadzieje,że nie poprzekręcełam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra,jestem pod wrazeniem tłumaczenia tego textu poprzez Ciebie,po prostu pieknie-ciekawe gdzie sie tego nauczyłasz,miałasz jakie inspiratione???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grande inspiratione ;-) Hvala, ale piekny to jest Wasz język, tłumaczenie--jak zwykle--robocze.Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jednak kawałek:), ale bliżej niż ja. w Bieszczadach jestem średnio 2 razy w roku, przynajmniej staram sie być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja miesiac kazdego roku siedze w bieszczadach:) od malenstwa:) chyba nie ma miejsca gdzie mnie w bieszczadach nie bylo:) drugie ulubione miejsce zaraz po Chorwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze:) ja jestem na ogół w okolicach wetliny. i chodzę sama po górach, a w nast. wakacje musze do chorwacji jechać język szkolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragana
Dmitrovgrad - jaka częstotliwosc? ;) Trzeba poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyy
pesništvo životu daje krila, a život je jednako pesništvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragana
oj chyba nie znajdę, na razie kombinuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragana
to będzie 73,03 Mhz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×