Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość komnena
zdravo! nawiązując do linków, które zamieściła beogradjanka co sądzicie o niepodległym Kosowie??. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, że taki twór będzie w stanie przetrwać. Jeśli powstanie będzie to zapewne pierwszy krok do przyłączenia Kosowa do Albanii. Nie wierzę w istnienie jakiegoś narodu Kosowian, który ma poczucie własnej tożsamości i identyfikuje się z Kosowem jako swoim "państwem". Próbuje się tymczasem sztucznie tworzyć narodową tożsamość wydzielając jej granice państwowe. Według mnie to absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milinko cz jak ci tam--czemu nie wystapisz pod jednym ze swoich czarnych nicków? Przeciez wszyscy wiemy, kim jestes. Załosną dziecinadę lepiej uprawiać na pomarańczowym.Brawa za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra____dzieki za wiadomosć, a tamten mail o którym wspomniałas nie doszedł...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VAtra___dzieki, zajrzyj jeszcze do poczty bo poszly następne zdjecia:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princezo....:) Luda noc ja sam momak na losem glasu u ovom gradu a ko si ti a ona kaze ja sam bila mamina princeza sve do sad i sta mi bi tebe traze ponoc je vec tebe traze sta ce tata rec ne ne ne bitanga i princeza par ne ide to svice dan ja sam momak na losem glasu u ovom gradu moras poc ma neka je dan jos bi malo bila stobom bas si dobar i jos nije poc al tebe traze jutro je vec al tebe traze sta ce tata rec ne ne ne bitanga i princeza par ne ide to rako sam joj da sam sit i princeza i svih drugih prevarenih zena a i nje reko sam joj da cu otic otic iz ovog smijesnog grada i da me pusti da spavam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
A jak wygląda kwestia wyjazdu w te rejony? Jak bardzo jest on kosztowny? Dla takiego studenckiego włóczykija jak ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra_____ moje peregrynacje p[o tej częsci Europy obejmuja też Bukowine w Rumunii. Nigdy tam nie byłem, ale mam to w swoich planach .kraina bardzo ciekawa a blisko i niedrogo:).Będąc w zimie w Krynicy górskiej obejrzałem ciekawą wystawę fotografików z Krynickiego Tow. Fot. z wyjazdy na Bukowine. Fascynujące... No i po drodze mozna a nawet trzeba objechać nasze Kresy wschodnie. Ja juz zacząłem od Lwowaa, ajeszcze zostało dużo: Czarnohora, Gorgany, dolina Dniestru itd... Aha jest takie wydawnictwo Czarne ktore publikuje ksiażki m.in. poświecone Balkanom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to wydawnictwo, mam stamtad ksiązkę B.Cosića. :-) Mają niezły wybór --- chyba i D.Ugresic wydają. :-) Dominiquita --to chyba zależy, gdzie chcesz i czym podrózowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao svima, kto wie jak załatwic wize do Serbii na pobyt dłuższy niż 90 dni? PUUno hvala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaa no i proszę tryzmać kciuko do poprawka z Serbskiego już w poniedziałek. Może znajdzie się tu miły Serb co rozwieje wątpliwości co do passivu i innych? Jak wygląda trpni pridev od dati? Oni traże prevodioce czy prevodilaca? I dlaczego \" svi nasi snovi vezani su za nasa osecanja, strahovanja czyli dlaczego nie Acc.? Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Wyjazd studencki czyli podrozowanie po najmniejszych kosztach-stop, busy, czasem pociag, nocleg w szalasie albo na plecaku przy drodze ;). A co do regionu-jestem otwarta na propozycje. Jest tylko warunek: w miare bezpiecznie, bo glowny sklad naszej wyprawy to kobiety. W tym roku mialam okazje byc w Indiach i pod wzgledem bezpieczenstwa bylo naprawde spoko, mimo ze podrozowalysmy sleeperem i do pozna wloczylysmy sie po uliczach miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello wszystkim po nieobecnosci;)) widze ze jakas prywata wymiany zdjec sie narodzila-hihihi 1.co do wizy powyzej 90dni idz do Konsulatu(przy Ambasadzie powinien byc wydzial)-tam Ci kompetentna i dokladna info udziela bo nie ma co ukrywac oni najlepiej sie na tym znaja 2.co do podrozy do zalezy do jakiego kraju ex-Yu chcesz sie wybrac ale i tak na Twoim miejscu polowalabym na jakas promocje lotnicza do Dubrownika z Krakowa a pozniej jakims tamatejszym PKS-em jest tez podobno jakis autokar do Bułgarii co zatrzymuje sie niekiedy w Beo. jak Cie to interesuje to poszukam ;)) co do cen noclegow to nie jestem ekspertem bo nigdy nie musialam sie rozbijac po hotelach i tym podobnym ale w razie czego poszukaj sobie jakiegos przystepnego hostelu z http://www.hostels.com/en/index.html pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plavusa____sprawa jest do zalatwienia z tym nagranym programem. Daj mi tylko troche czasu, bo juz wiem gdzie przegrać to na DVD, a ostatnio jestem troche zajęty. I jak to zrobie to dam Ci znać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w na Polsacie leci I cz. \"Jak rozpetałem, II wojne światową\" Swietna komedia, ale jednym z najlepszych fragmentow filmu jest to jak Franek Dolas trafil do Jugoslawii i jak sie tam zbratał z Jugoslawianami, poprzez śliwowice;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×