Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość agata_s
czesc wszystkim! czy ktoś z tu obecnych interesuje sie siatkówką, szczególnie serbską hehe :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobieństwa z Kolonko niewidze ;) a po \"wystepie\" w bg, wiele stracił w moich oczach tak, znam te felietony - no cóż, trzeba wziąć po uwagę to, że ostatnio jest \"popyt\" na te rejony.. a żadna kasa nie śmierdzi. agata_s - chcesz znac wyniki meczy, czy któryś z nich wpadł ci w oko ?? :P :D pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a co apropos tej siatkowki chcesz wiedziec??czy tylko pytasz tak z ciekoawsci pozdrawiam i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle28
czesc wszystkim mam nadzieje ze dalej interesujecie sie byłą jugosławią i ogólnie bałkanami otóz w tym raku byłam a Macedonii,czarnogórze i chwile w serbii (wczesniej juz byłam w chorwacji) a na konce perełka mojej podrózy-Albania mowie wam co za wrazenia... polecam to panstwo na wakacje,tanie,dosc orientalne,ciekawe , ma swoje perły jak np Berat czu Kruje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.niedawno wrocilam z tygodniowego pobytu w Czarnogorze (miejscowosc Bar).jestem bardzo zadowolona i zauroczona krajobrazami choc musze przyznac ze mialam obawy (pryzmat wojny).teraz jednak z czystym sumieniem moge polecic ten kraj jako wspaniale i niedrogie miejsce na spedzenie wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i pieknie :-) Powitać wszystkich :-) ...spiochy topikowe---nije lako, trzeba wracać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima ! Na długie jesienne wieczory polecam książkę Rudolfa Jaworka \"Wybacz im Serbio!\" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to!!!!!! Pobudka!!!! Co tak wszystkich wymiotło!!! Vatra- na posterunek i pilnowac tego przesympatycznego topiku!!!!! tak sie fajnie Was czyta, ze szkoda, zeby topic umarł....Reanimacja!! Buziaki dla waszystkich!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle28
ZAKAŁAPAUĆKANA prosze napisz mi kiedy była wojna w czrnogórze i z kim sie czarnogorzanie bili??? bo ja choc jezdze na bałkany od lat to o takiej wojnie nie słyszlam owszem walczyli serbowie,chorwaci,bosniacy,ale miszkancy czarnogóry??? prosze napisz kiedy,bo ja bardzo sie interesuje bałakanami i wydawalo mi sie ze sporo wiem mam nawet sporo znajomych w serbii, w czarnogórze (oczywiscie byłam w Barze,sw.Stefanie,Ulcinij itp.) w ogole zjechałam Czarnogóre wzdłuz wybrzeza bo jechała z Alabanii i nic mi o wojenie w ostatnich latach nie wiadomo ;-) a moze czas sie troszke zagłębic w historie tego kraju,moja droga??? a jesli chciałabys popatrzec "przez pryzmat wojny" to odwiedz Vukovar bo tam jescze wiadc widmo wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.i.r. :-) napisz laikowi (czyli mnie) jakie miasto przedstawia to zdjęcie??? Bardzo ładne!! Dzieki za odzew na topiku, bo juz myślałam, że zginie smiercią naturalną. Co do pytania elle 28 to nie mam pojęcia o wojnie w Czarnogórze, ale może pojawią sie inny, bardziej zorientowani forumowicze, to odpowiedzą. pozdrawiam- Genek w gomakach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalemegdan to przecież, Jovik Ty wiesz....:-) Beograd :-) a.i.r ---świetne zdjęcie. Pozdraw svima, już mnie nostalgija dopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle28
oczywiscie mopje pytanie jest ironiczne,bo wojny w Czarnogórze w latach 90 NIE BYŁO!!!wkurza mnie niewiedza ludzi i wypowiadanie sie na forum poprzez pisanie "pryzmat wojny w Czarnogórze" otoz Czarnogora mimo ze ma własny rząd ,własnego prezydenta to nalezy do Serbii,chociaz coraz częsciej mowi sie ze bedzie próbowała stac sie samodzielną republika to tyle to tak jak ostatnio pytają mi sie czy jest wojna w Alabnii (akurat bylam tam na wakacjach)jaka wojna z kim mieliby sie bic? otoz w Alabanii nie ma wojny i nic nie wiem by ostatnio byla tam chodzilo o cos zupelnie innego ale to juz dla ludzi orientujacych chociaz minimalnie co sie dzieje na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze mnie porzadnie zjechano:( piszac pryzmat wojny nie mialam na mysli wojny w Czarnogorze tylko ogolnie konflikt na Balkanach.przyznaje ze niewiele wiem o historii tego konfliktu ale jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystko wiedzial...napisalam jak to wygladalo z perspektywy laika (czyli mnie)...a o tym ze serbia i czarnogora tworza federacje to wiedzialam...chcialam sie tylko podzielic wrazeniami ale widze ze niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałam tylko przypomnieć, że jutro macie \"roczek\", czyli okragłe 12 miesięcy od założenia topicu. Moje gratulacje!!! He- może \"matka\" topiku postawi tort???? I rakije?? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....oooo musimy to jakoś uczcić! zbieram pomysły ;-) ...matka topiku hi hi... Jovik------> 🌻 poljupci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANVELISA
srećan 1-vi rođendan!!! Gratulacje i pozdrowienia Wszystkim a szczegolnie " Dyrygentu"! Niech Topik trwa wiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie narysuję tu tortu, ale przesyłam kawałek takiego wirtualnego!!! To rok, niech będa i następne!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot, i nadejszła wiekopomna chwila....;-) Hvala wszystkim za ten rok...(tu wzruszenie odebrało jej głos) :-) Wypiję za godzinę czaszu czerwonego wina--za Was, za topik, za Kalemegdan,za Dunav, za Balasevica...za sve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dostawiam\" sie to tego toastu ( wina) ;-) No to zaczynacie drugi rok!!! \"Genek\"----> Bez jaj!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożybubel
Natknęłam się na ten temat i przypomniał mi się film, który mną wstrząsnął - "Wybawca" Ale to tak chyba...trochę nie na temat, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustelnik
Ech,jovik jovik to nie jest biespiecznie do tłumaczenia-jedniej tłumaczyłem - to została na piec lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×