Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość slawistka
OK... zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima! Kako ste? Temperatura zwariowała, zabrakło mi wczoraj skali na termometrze...Cieszę się,ze nie jestem dekarze.Poljupci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima. Topik umarł. Poszukuję polskich napisów do \"Mi nismo andjeli\" . Czy ktoś wie,gdzie je mozna zdobyć? Pozdraviam.... ....czy ktoś tu jeszcze zagląda ?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 9586741325
Vatra jak ja sie stesknilem za Toba . pozdrawiam Cie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawcie mnie, jesli zrobilam blad :) Hrvatska bardzo mi se svida Mialo byc - CHorwacja bardzo mi sie podoba a nie wiem co wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tu zajrzałam po raz pierwszy i choć nie mam pojęcia o tych językach bardzo mi sie podoba ich brzmienie i ten topik :) topiku- nie umieraj! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof--sladak si Ti :-) Witaj znowu :-) Olivia---zamiast \"bardzo\"--mnogu albo veoma--i będzie dobrze :-) Punik-----> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima:) Widze, ze topik jednak nie umiera i bardzo dobrze:)tak trzymac Czy znacie grupe crvena jabuka? Ja sie zakochalam;)w muzyce oczywiscie. do tego mam wersje koncertowe...oj wybrala bym sie na jakis. W ogole to stesknilam sie juz za Balkanem odliczam dni do wakacji i wdroge:) Ktos ma ochote sie przylaczyc? Zapraszam Swoja droga nie moge sie juz doczekac wakacji, ostatnio mam bardzo pracowity okres. Tak wiec pozdrawiam wszystkich i wracam do pracy:) P.S Niedawno poruszany byl temat wymieniania sie muzyka na razie nikt nie wpadl na pomysl jak to robic. Mozna by np. przesylac mailem. Poki co podaje linka do strony z ktorej mozna sciagac muzyczke. Tylko sie nie pomylcie i klikajcie opcje BESPLATNO. www.nostalgija.com/muzika jak bedziecie miec jakis problem to pytajcie a powiem jak sie sciaga ale jesli znacie choc troche serbski powinniscie sie odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Balkanika :-) Ściagnęłam sobie swego czasu wszystko CJ, co tylko było na nostalgiji dostępne -- czasem podwójnie, bo i właśnie w wersji koncertowej. Najb.lubię \"Bacila je sve niz rijeku\" i \"Mahala\". Teraz trochę przerzuciłam sie na Parni Valjak i Magazin :-) Pozostałe---niezmiennie :-) Pozdraviam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublanka
Hej, hej! Wlasnie znalazlam Wasz topik - bardzo tu milo. Ja z kolei mieszkam w Slowenii, wiec co prawda jeszcze nie Balkany, ale byla Jugoslawia jak najbardziej :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, witam serdecznie. Bylam W bylej Jugoslawii jako dziecko i mam bardzo piekne wspomnienia. Najbardziej teskni mi sie do \"burka\" Nie wiem czy tak to sie nazywalo, takie warstwowe ciasto z nadzieniem roznym. Jak znacie przepis to bym miala straszna radoche:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cao svima :-) Pati--burek mniam mniam :-) przepis wysłalam Ci mailem ---smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a tak przy okazji----topik obchodzi dziś 8 miesiąc istnienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra- dzieki serdeczne!😘 Co do wspomnien to kolacza mi sie w glowie utwory Hari mata hari- kojarzycie? No i kilka przeklenstw hehe. Jak to jest ze dzieci zapamietuja to co zle??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny bączek :-) ...i nawet urodzony pod tą samą datą, co ja ;-) Pozdravljam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytam! Nie spodziewalam sie ze znajde takiego topiku tutaj. Ja jestem Bulgarka, moj maz jest Polakiem i na stale mieszkame w USA. Czitajac Wasze wypowiedzi przypominalimy sie moje rodzinne stroni. Nie bylam w Bulagarii od 6 latch i tutaj za bardzo nie mam z kim porazmawic po macedonsku lub bulgarsku. Oh, ale mi sie zamarzila banica, kavarma, kjopolu i baklava...yummy! Wpadne tutaj wkrotce. Pozdraviam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze topik odzyl. A nawet pojawily sie nowe osoby. Nie macie pojecia jak sie ciesze:) no i gratulacje dla topiku z okazji rocznicy:) Pati78 powiem ci, ze nie tylko dzieci najlatwiej ucza sie brzydkich rzeczy. Gdy ja pojechalam pierwszy raz do Serbii co prawda znalam juz troche serbski, ale zarowno wtedy jak i dzisiaj pierwsze pytanie nowo poznanych ludzi \"a znasz nasze przeklenstwa?\" drugie\"jakie sa bluznierstwa po polsku?\" no i to bylo pierwsze czego chcieli mnie uczyc;) Vatra ja takze sciagam cj z nostalgiji A w ogole to tak czytam wasze posty. I wspominam, te wszystkie burki, muzyczke, znajomychl i tak mi sie zatesknilo. Tym bardziej, ze od kilku dni przesiaduje na icq i gadam po serbsku aby sie rozkrecic przed egzaminem z jezyka Pozdrav svima P.S. Pati78 coreczka slodka. Gratulacje dla Mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 9586741325
witam Wszystkich Slowian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo:D Witam wszystkich:) Dzieki za \"slicznego baczka\" ;) Wpadlam wlasciwie tylko sie przywitac bo burka jeszcze nie zrobilam. Ale slinka to mi ostro na niego leci hehe. Probowalam wlasnie zainstalowac sobie to radyjko o ktorym mowa na pierwszej stronie, ale cos mi nie wychodzi. Chyba jeszcze dobrze nie wstalam :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek w gumakach.
jak dobrze Serbom nikt ich do eurokolchozu nie ciagnie. jak zawsze pozostana niezalezni , czego im z serca zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo:) Rany dzisiaj mialam pisemny egzamin serbskiego i mrtva sam umorna. Nie byl trudny ale bardzo długi i dużo było do zrobienia. Oki dosc tych zali. Gdzie sie wszyscy podzialiscie, bylo juz tak fajnie;) Przypomnialo mi sie w ogole, ze mam w zamrazarce kore do gibanicy i burka to chyba wplyw rozmow o jedzeniu;)))Jak juz bede miala troche czasu wolnego cos trzeba z tego zrobic, prawda? Jak ktos ma ochote to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo Balkanika :-) Zostaw mi trochę gibanicy--wpadnę na kawę :-) Rozumiem,że wyników jeszcze nie znasz? Pozdrav :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek w gumakach.
czy ta gibanica jest smaczna? co to jest bom gupi , a czy po niej sie czlek gibie? Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Vatra, chyba kiedys wykorzystam jesli pozwolisz:) Wyniki poznam w przyszlym tygodniu przed ustnym Vatra gibanica bedzie czekac a skoro juz o tym mowa to pogibac potem tez sie mozemy bo rakije serbska domaca tez mam przypadkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1134899&start=210 ami tu kiedys zamieściła przepis...ami, która już nie zagląda tu :-( mam jeszcze w domu buteleczkę po przedniej domacej--w chwilach nostalgii odkręcam koreczek i wdycham aromaty...;-) Balkanika--niedługo ruszasz znów, prawda? ...ostatnia prosta? :-) szczęsciaro :-) Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×