Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Bosanac Mam jedno pytanie : Chyba dwa lata temu Bijelo Dugme z organizowal trzy koncerty Zagreb, Beograd, Sarajevo. ( byli tam Zeljko Bebek, Alen Islamovic, Tifa, Goran Bregovic ) Na youtube sa kawalki z tego koncertu nazywa sie Live at Hipodroma jest akurat Djurdjevdan w wykonaniu Islamovica Alena. Czy ktos wie czy mozna dostac to na DVD w wydaniu oryginalnym ? Dzieki za informacje... Dragan - prosze o pomoc. Ciao Svi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra blondi ze mnie 100 % chciales dvd ;)) poszukam na miejscu i najwyzje Ci sprezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plavusa, Zamowilem to w ksiegarni serbskiej w Paryzu, nie ma problemu z ciagnieciem tego tylko nie wiadomo czy wyszlo to na DVD. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAGAZIN ZAWSZE PRZYPOMINA MI DUBROVNIK + MAKARSKA + NEUM COS DALSZGO OD KALEMEGDAN CIAO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra witaj :)🌼, milczymy, chwilowo ale już powoli zaczynamy mysleć o wyjeździe w okolice przez nas tu wymieniane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vatra przydałby się:) Mogę Cię zabrać, wyjazd o ile dobrze pamietam 5 lipca:) Zapraszam .Taka mila tlumaczka to dla mnie zaszczyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Ovo je Maradona svetske kinematografije“ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca....
O nie -nie Ti nie jestesz -GREŚKA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi przykro , ze wsrówd krajow , ktore nie uznaja tworu jakim ma byc kosowo niestety nie bedzie Polski. ale nie mam i wielu moich znajomych , ktorych sercu bliska jest Serbia na to wplywu. cóz odzywa sie zniewolony umysł poprzez bytnosc w Unii podobno pelnej tolerancji i wolnosci wyboru i poglądow. a tu poniewaz sami zadłuzeni skamlamy o ulgi nie mamy nic do powiedzenia wiec jak kundle [ nasz rzad ] siedzi cicho pod stołem pańskim i czeka na ochłapy. Naród w duzej częsci mysli inaczej. co widac na forach - prywatnych wpisach. pozdrav Serbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosovo je nasa dusa
smutny dzień świta jest taki durny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosovo było i jest i bedzie zawsze Serbskie! jeszcze przyjdzie walec dziejowy i krzywdy dzis wyrzadzone Serbii wyrówna. tak dopomóz Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nowe kosovo to jakis twór sztuczny , po prostu Albania II :-O , ciekawi e czy w poniedziałek w szystkie karaje w Europie uznaja niepodległosc kosowa, Rosja i Serbia mówiai NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosovo je nasa dusa
tak myślicie? ja jestem załamana... serce mi pękło.... nie mogę patrzeć jak oni świętują...na nie swojej ziemi.. Boże miej w opiece Serbię, Cerkiew Prawosławną i Świętą Ziemię Kosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigiczanka666
jebem ti piczku mater i sve po spisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigiczanka666
jak na nie swojej ziemi 500 lat żyje tam społeczność albańska stanowiąca 95% ludności całego kosova więc jak nie ich kraj!!!!ex jugo wszyscy maja jakąś chorą mentalność.wiecie że w tym momencie nowe mniejszości w bosni i serbii tez chca stac sie niepodlegli wiec NAJWIĘKSZA głupata podzielmy ten kraj na 30 mniejszych+parę sporów i walk ekonomicznych po czym otwóżmy granie uni europejskiej dla nich!!!!!!!!!!!!!!!PEŁNE IDIOTCTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosovo je nasa dusa
Albania dzięki Bogu nigdy nie będzie w Europie! Więc Kosowo też zostanie poza granicami Unii, bo za parę lat będzie to część Albanii. Mafijny premier zamknął dziś szansę na rozwój Kosowa, zniszczą wszystko co tam święte i zrobią swoje szambo... kogo obchodzi los zniszczonych cerkwi? Kogo obchodzi los Serbów? Co z tego, że większość, nie ilość ale jakość się liczy... motłoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zastanawi mnie z czego to panstwo sie utrzyma chyba z powiazań mafijnych ewentualnie zachód sztucznie w pompuje kase na albanie II , rozumiem uburzenie Serbów ale cóz poradzić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula1
Tak sie zastanawiam czy w mysl przyslowia "kuj zelazo poki gorace" wraz z grupa Polakow mieszkajacych w Serbii nie rozpoczac kampanii na rzecz oderwania sie od Serbii musze sie tylko zastanowic , ktory skrawek tego i tak juz niewielkiego kraju bylby dla nas najlepszy. Kto wie moze sie uda skoro UE wraz z Usa maja taki szeroki gest i dziela nie swoja ziemie na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie normalnie krew zalewa po tym wszystkim szkoda gadac a nasz rzad to tez musi sie podlizac usa i jako jeden z pierwszych uznac niepodleglosc nawet mnie nie dziwi jednostronnosć naszych mediow - dzis np pokazywali tylko wczorajsza manifestacje chuliganow w Belgradzie ale juz o dzisiejszej \"pokojowej\" nie raczyli wspomniec i znowu wizerunek zlego Serba dobrze ze sa jeszcze ludzie ktorzy mysla w czwartek jade do Serbii i mam nadzieje ze nic nie przeszkodzi mi w tym plani e pozdrav dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×