Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Yvona--hvala :-) Jolaella---kup sobie rozmowki, slownik, podręcznik---na pewno poradzisz sobie z prostą komunikacją. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollaella
Drago Dragan Veliko hvala Tebi za dodati. Pozdravi iz Szczecin Mam nadzieję, że to ma sens. (dodati to pomoc? - korzystałam ze słownika angielsko - serbskiego). Szkoda, że nie mogę się jakoś odwdzięczyć. Hvala, Hvala, Hvala Vatra, Buber Ewula również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, komentowałam onegdaj, a nie wiedzialam,ze Twoje :-) Wynik meczu satysfakcjonujący obie strony (lub nie ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorika czyli Zoska
podobno się Polacy popisali w Belgradzie swoim zachowaniem. " udowodnili , że juz sa w Europie" wystawiajac mocno urznięci piwem gołe zadki na widok publiczny. bijatyki z kibicami serbskimi i policja. a miało byc tak przyjaznie ..... ach Ci Polacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo
Witam, własnie odkryłem to forum i jestem mile zaskoczony. Podobnie jak większośc z was jestem miłosnikiem Bałkanów, więc będę tu pewnie zaglądał. W Serbii byłem dwa razy, ostatni raz na koncercire Direktori, zna ktos z was ten zespół?? pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to chyba lipna informacja podana w rozdmuchanym tonie tylko przez tvn. dlaczego? nie wiem ale się domyslam... znow oczernic Polaków oraz byc może podważyc to , że lubimy się nawzajem. żadna inna tv tego nie poruszyła. a więc lipa. zdrawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sklonna w to uwierzyc...Jednak przykre,ze kilka przyglupów świadczy o całym narodzie i opinia idzie w swiat. Wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pavlo :-) Posiedz tun trochę z nami ( w cieple vatry ;-) ) Czasem tiu rakiję lejemy, czasem się spiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihal
Dlaczego na mecz przyszło tak mało serbskich kibiców? Właśnie słyszałem w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam osobiscie wiec zdam relacje: co do ewentualnych starc to przed samy meczem pod Belgradem byla ustawka serbkich i polskich kiboli przed samym meczem kilka samochodow z polskimi rejestracjami zostalo pozbawionych szybk wiekszych starc nie bylo po trzeba przyznac ze polscy kibice byli eskortowani przez liczbe policji i zandarnerii porownywalna do ilosci samych kibicow trzeba przyznac ze nasi kibice rzeczywiscie nie popisali sie niekiedy az nadto(przed meczem zataaczajac sie przez caly Beelgrad i w trakcie skandujac wulgarne hasla- przeciez mialo byc to widowiska sportowe a nie pokaza chamstwa i prostactwa) co do ewentulanych rannych to serbska gazeta pisala o jednym przypadku ale bankowo bylo ich wiecej (2 osoby ucierpialy w klubie irlandzkim jak po meczy wpadli tam fanatycy Delije i rzucali w Polakow czym popadnie tj kuflami z piwem, popielniczkami co do malej ilosci Serbow nie jest to wina ceny biletow (bo spokojnie mogli oni kupic wejsciowke juz za 200 dinarow - czyli cos ok 20 zlotych) tylko wiekszosc z nich stracila nadzieje na kwalifikacje swojej druzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podsumowujac nie bylo az tak zle dla mnie najwazniejsze ze choc przez chwile ponownie bylam w Serbii, obłowiłam sie w kolejne serbskie filmy, ksiazki itp a mecz dla mnie byl tylko kolejna atrakcja wizyty tam vatra eurocrem juz czeka na Ciebie teraz musimy sie zgadac co do jego przeslania ;)) pozdrav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSANAC
Hey, co wy z tym eurokremem, nie lubicie Nutelli ? Hey, jescze jedno co to po polsku znaczy BLACHARA ? Sorry za te pytania ale nie raz tak jest ze czegos nie rozumiem ! Mecz byl super, koledzy z bylej jugoslawii sa troche rozczarowani. Ambians super rakijowy... Czy to prawda ze Zorica to po polsku Zoska ? Vatra ti si pametna kobieta mozesz cos napisac. Hvala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blachary--to typ dziewczyn, ktore lecą na \"blachę\", czyli na samochód :-) I to nie na malucha, ma się rozumiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plavua----niemozliwa jestes :-D Nie mogę Cię tak wykorzystywac. Zjedz za mnie ze smakiem ;-) Pozdrav.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSANAC
Vatra ti si pametna bo fajnie potrafisz pisac i tlumaczyc. No i dobrze znasz polski i serbski. A myslalem ze w Polsce nie znajde nigdy ludzi ktorzy kochaja Serbie kao ja. I dzieki za ten topik, jak sie nudze w pracy to po nim ciagle buszuje. A svi mysla : jaki to pracowity chlopak, robi takie obroty dla firmy bo duzo pracuje.. eeeeh tako... O blacharze teraz juz sve znam... Czemu w polsce BMW jest tak zle oceniane ??? Chyba wlasnie przez te blachary kurde.... Jeszcze dvie sati i idemo kuci, tamo je Zorica i mali Dimitri.... Hajde, Ciao Vatra jak bys kiedys chciala zwiedzic Eiffel Tower to daj znac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Centka
Hmmm. tak malo wiem o tym kraju, a od zawsze wydaje mi sie tak fascyjujacy. Szkoda, ze tak malo zdjec mozna znalezc w sieci z bylej Jugoslawii. Moze macie jakies do wrzucenia ? chetnie obejrze. nawet na navigeo.net nikt jeszcze nic nie wrzucil o tej krainie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanac
Hey Dragan gde si roden.. Kako si dosao u Polsku.. Kao i ja u Francusku ? Ne dosta ja ce ti zemlja ? Vatra ne zaboravi ti si pametna zena... Hvala za sve nsa Vatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanac
N e spavaj mala moja Muzika se cuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdravo svima :-) Bosanac--zaczernij sobie nick :-) Dzięki,moze kiedys i tam zabłądzę. Fajne w życiu jest to,ze nie wszystko można zaplanować.A ja w ogóle nie lubię planować, co mi trochę utrudnia życie, niestety...;-) Centka---wydawalo mi się zawsze,że w necie jest tego trochę...Jesli jestes ciekawa Belgradu i okolic, to polecam www.zivotic.com Miłego \"wikendu\" svima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanac
Jak go sie zaczernia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preferencje(u gory strony) -- potem pkt. A i dalej wg instrukcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×