Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brega

Była Jugosławia.

Polecane posty

Gość aneta srbija*
mam nadzieje, ze ktos jednak pomoze w zwiazku z NS:) do osob, ktore krytykuja innych- czy nie lepiej isc na slonko i sie poopalac, wy myslicie swoje, my swoje i nikt nikogo nie przekona. po co glupie komentarze? skoro nic nikomu to nie daje, to jaki sens psuc humor sobie i innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie ze w lipcu nam tak odzil topik,tyle nowych postu,troche szkoda ze poprzez jedne \"lux-usowe\" ktora poprzez szybe samochodu ocenila jeden naród ich kraj i ich obiczaje,wartosc narodu , literatu,artistu ,muziku i takv dalej.ponalewalo sie dziecko zuczy i poobrazalo wszystko naokolo a potem przeproszilo jak bi nic nie bilo,tipiczne zachowanie szyzofrenika który zmienia zdanie i popada w rózne nastroje,ciekawe jaki nastroj bedze miala dzisiaj...ale nie martw sie -sa tabletki nato...a ten palant józio-wybitni historik ktory gdzisz mu sie cosz o uszach obilo i teraz wali w bembnach tylko jak najglosniej -bile jak nie wazne czy tresciowo tylko ze bi glosno bilo.fakty pomieszny date pomieszane,pakt z Hitlerem porpisala wladza Krolewstwa Serbu ,Chorwatu i Slowenców w roku 41,w Sloveniji i Chorwacji Hitler bil najlepiej witany w Europie,mozna zobaczyc to na filmie dokumentalim na początku filma UNDERGROUND,natomiast w Belgradze narod masowim demonstracijami chcial obalic ten rzad i uniewaznyc ten pakt.BOLJE RAT nego PAKT(lepiej wojna nego pakt) s ie wtedy krzyczalo po ulicach i pare dni pozniej doszla kara.Niemci zbombardowali Belgrad ,i wtedy weszli do Krolewstwa SHS,tak to bilo w drugiej wojniej ,mozna bi tu pisac i pisac ale to nie jest historiczni forum,chodzilo chyba zalozycielu ze bi mi milosnici tam tych rejonu mogli sie spotkac i rozmienic swoje wrazenia z tam ton.Jest pieknie ze takie posti sa bardzo malutki ilosciowo od tych gdzie jest milo sie zaczymac i przeczytac,a samim tim drogi forumowyczy pielegnujme to co jest piekne na tim topiku i zostawme frustrantów z ich frustracijami...wszystkiego najlepszego topiku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie prawisz Dragan -jakby rzekł imć Onufry Zagłoba...Tylko wina albo rakiji brakuje na pohybel odmieńcom....:) a o tej schizofrenii pieknie napisałeś....popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta srbija*
bravo Dragan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całym szacunkiem Dragan ale niewiele zrozumiałam z twojego wywodu. Jak nie znasz polskiego to nie kalecz tak potwornie, bo ąż mnie zemdliło od tego bełkotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ze niewiele zrozumialas, to mnie akurat nie dziwi. I nie ma to nic wspolnego z lingwistycznymi zdolnosciami Dragana. Pozdrav Dragane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac te IQ=148 Chance to jedna wielka bzdura...:D Biedaczka niez rozumiała....Biedne dziewczę....nie mysli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet przez moment było mi głupio ,że was obraziłam i nawet miałam wyrzuty sumienia ale widzę ,że nie warto. Jesteście bandą kretynów.Nie wyczuliście drwiny w tym co napisałam, jasne że zrozumiałam ten pseudo serbski bełkot, to była jakaś imitacja serbskiego, nawet bardziej mi to podchodziło pod czeski. Także ty jak ci tam dragan jak nie znasz języka to się na forum nie popisuj , bo tu oprócz kretynów inteligentni zaglądają i strasznie ich to razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Reszta jest milczeniem\" :D uops :D ssssssss 🖐️ Dragan,nie płacz, błagam Cię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber---s-w-i-e-t-n-e! Moze cos wrzucisz na flikra ?:) Jeszcze raz bardzo dziękuję:) Dubrownik przepiekny. I podoba mi się Twoje spojrzenie na Belgrad. Bosanac--dzieki za odpowiedź :) Dzis był miły dzien :) Mam nadzieję,ze dla Was tez :) Malo ich ostatnio, i czas jakos za szybko plynie... Laku noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wytrzymalam: Dragan,musisz się poduczyc serbskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chance- żenujące.... Vatra cieszę sieże Ci sie podoba. Moze podpowiesz co mam umieścić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber--trudno byloby wybrac :)Na pewno masz jakies ulubione perełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje sie do Waszej bandy- to zaszczyt być tutaj kretynem:D chance... zabłysłaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik--Ty jesteś w tej bandzie od poczatku ;) Stary(a) wyga ehm ehm... ...A JOVIK MA DZIS URODZINY! :) SVE NAJBOLJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi ktoś z was Iron Maiden? Właśnie wróciłem z koncertu. Świetny.... Jovik wszystkiego najlepszego!! Masz urodziny tego samego dnia co Bruce Dickinson - Wokalista Iron Maiden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuję za życzenie, wczoraj nie miałam \"głowy\":D:D, by Wam odpisać. Żałuje, że nie było mnie na tym koncercie, kultowa kapela, mój klimat:D Vatra- zawsze wygadasz o mojej kolejnej 18nastce:D:D Łaka szimaka maka(to taki kod).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich-łacze sie z Wamy z Serbii,z Smedereva,wiecej po powrocie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZROWIENIA z OMISU jest cieplutko,ale juz widac koniec sezonu. hiliada poljubaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie po dluzszej przerwie widze ze nie tylko pogoda na te wakacje byla goraca ale watek nam sie rozgrzal ! aneta srbija wypytam sie znajomych i dam Ci znac co do klubow - bo ja sama specjalizuje sie tylko w Belgradzie ;) a powiedz mi na rzadowke jedziesz czy na jakies inne ? chance: hymn serbski jest juz zmieniony i podobienstwa Boze pravde do polskiego ni w zab nie slysze ! jakos dziwnie tylko Ty nie bylas w stanie zrozumiec, ciekawe dlaczego ? moze nie chcialas bo nie bylo po Twej mysli ... za 1.5 miesiaca Beograd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Witam wszystkich. Wyjażdżam pod koniec września do Belgradu autem , jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam.Plavusa ty jako specjalistka od Belgradu możesz mi polecić jakąś knajpke z dobrym jedzeniem, jakiś nocleg a może znasz jakiś parking gdzie mogę zostawić auto na kilka dni.Wybieram się rowerem z Belgradu do Sarajewa Mokrą Góre wioskę Kusturicy.Prosze o jakieś przydatne informacje.Dzięki pozdrawiam .Robertino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Witam wszystkich. Wyjażdżam pod koniec września do Belgradu autem , jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam.Plavusa ty jako specjalistka od Belgradu możesz mi polecić jakąś knajpke z dobrym jedzeniem, jakiś nocleg a może znasz jakiś parking gdzie mogę zostawić auto na kilka dni.Wybieram się rowerem z Belgradu do Sarajewa przez Mokrą Góre wioskę Kusturicy.Prosze o jakieś przydatne informacje.Dzięki pozdrawiam .Robertino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Witam wszystkich. Wyjażdżam pod koniec września do Belgradu autem , jeśli ktoś chciałby się zabrać to zapraszam.Plavusa ty jako specjalistka od Belgradu możesz mi polecić jakąś knajpke z dobrym jedzeniem, jakiś nocleg a może znasz jakiś parking gdzie mogę zostawić auto na kilka dni.Wybieram się rowerem z Belgradu do Sarajewa przez Mokrą Góre wioskę Kusturicy.Prosze o jakieś przydatne informacje.Dzięki pozdrawiam .Robertino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×