Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marinka

Co fajnego udało wam się kupić w lumpeksach?

Polecane posty

Gość anica
No wlasnie co z Warszawa? gdzie sa dobre lumpeksy? czasami wchodze do jakichs, ale nic nigdy nie trafilam prosze o namiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysa
część lumpków jest na wagę (warto jechać w dniu dostawy,bo można cos wyszperać),a część jest wyceniona. Jeśli chodzi o firmy to są rózne min.vero moda, h&m,kaphal itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ok to sie wybiore :) ale i tak polecam w gdyni ten na ul.Zamenhofa w Chyloni..maly ale np.dzis kolezanka wyszperala za 15 zł sliczna sukienke Vero mody czarna i bluzeczke welniana bez rekawow Vero Modfy za 4 zł:) extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysa
a ja się wybiorę do tego na Zamenhofa.Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysa - dzieki :) tez bym zajrzala, tylko zalezy od czasu. a kdiey jest tez dzien dostaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rysa - dzieki :) tez bym zajrzala, tylko zalezy od czasu. a kdiey jest tez dzien dostaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysa
w poniedziałek cena 19,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabulek
No pięknie- a gdzie w Kraqu. wiem, że na czerwonym prądniku jest taki jeden koło juliusa meinla- ja jeszcze nic firmowego nie trafiłam...chociaż przy mnie dziewczyna wyłuskała kostium lagerfelda. Napiszcie dziewczyny gdzie jeszcze trzeba zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa
w warszawie jest fajny ciucholand na ulicy janowskiego firma dama kazdy tu ten sklep zna :) ostatnio jest towar zanglii zajefajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anica>>> Pisalam na poprzedniej stronie, ale chyba przeoczyłaś. Powtarzam specjalnie dla ciebie: W wawce jest kilka fajnych. Ostatnio ( tzn jakies parę miesięcy temu ) trafiłam na świetny tego typu sklep na Ursynowie. Ul. Polinezyjska przy cynamonowej. Jest tam dostawa 2 razy w tygodniu. w dniu dostawy cena 20 zl za kg, następnego dnia 10zl, i kolejnego chyba 4zl. Fajne rzeczy, spodo markowych. Są też wycenione, no i jak zwykle te są droższe. Jeszcze często zaglądam do ciuchów przy placu unii lubelskie, placu zbawiciela, ta sama sieć na skrzyżowaniu solidarności i jana pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Widzę, że topic sie zmienił troszeczkę tematycznie i wymieniamy się namiarami. Skoro tak to może zapoda ktos adresik ciuszków w GDAŃSKU. Nedługo sie tam wybieram na jakies 2 tygodnie i bym chetnie się przeszła po lumpekch. Tylko inetersuja mnie bardziej taki gdzie rzeczy sa na wagę, bo jednak te wycenione są droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeli
no właśnie moze zna ktos adresy jakichs ciekawy ciucholandow w gdansku ??? mi osobiscie jeszcze nigdy nie udalo sie trafic na nic fajnego ale jak bym wiedziala gdzie szukac to pewnie bym cos znalazla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wlaśnie
może ktoś zna, bo inaczej trzeba będzi założyc nowy topic, a nie chcemy zasmeicać kafe - prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaa
podzielcie się tajemnicą gdzie są fajne lumpeksy w Krakowie , pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegrfsdgb
podnosze :) bo ciekawy temat PS dzisiaj kupiłam świetną spódniczkę VERO MODA kosztowała jakies 4 zety :D i jeszcze spodnie eleganckie red collection 9 zeta poprostu rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja
dzisiaj widziałam śliczny skórzany płaszczyk i już myślałam ,że będę jego nową posiadaczką, ale okazał się na mnie za mały :( ale kupiłam super bluzę dizla za 5 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaretta
dziewczyny czy wiecie gdzie jest jakis fajny ciucholand w Jastrzebiu, wodzisławiu lub Zorach poradzcie cos, chciałabym sie wybrac a nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaGdynia
Sluchajcie!!! Jestem z Gdyni mam super miejsce na ciuchy ze Stanow, same firmowki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysa
wczoraj kupiłam świetną bluzę top secret za9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaGdynia
Jest tu fajna hurtownia, same metki ze Stanow. Ja kupilam Diora, Gapa i tommiego. Czekam teraz na nowy transport w przyszlym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do warszawy
gdzie na Janowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie extra dzwony z lat 70-tych, ale coś w nich było dziwnego...coś mi nie pasowało. Zauwazyłam, że są zapinane jakby nie na tą stronę co trzeba i..............mają jedną nogawkę mniej obcisłą!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Wysnułam już historię ich właściciela :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada_twarz
Dziewczyny z Gdańska, a jak tam lumpex przy dworcu w Oliwie? Taka wielka hala - jak studiowałam, to spędzałam tam sporo czasu na szperaniu. Ale to było już kilka ładnych lat temu. Ciekawa jestem, czy ten lump dalej tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaretta
a sląsk - nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×