Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marinka

Co fajnego udało wam się kupić w lumpeksach?

Polecane posty

Gość amaretta
a sląsk - nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.a.y.a.
hej! właśnie czytam sobie pazdziernikowe elle i mam coś co może wam się przydać : lista sprawdzonych second-handów. Niestety nic ze Szczecina :( TORUŃ - mega kram ul. targowa GDAŃSK - zielony rynek - przymorze ul. jagiellońska POZNAŃ - wierzbięcice 13 -dwa sklepy: super ciuch,odzież nowa i używana ; wierzbięcice 30 -tania odzież używana WRZEŚNIA - ul.Szkolna KRAKÓW - targ staroci na pl. nawym pośrodku Kazimierza WARSZAWA - sieć sklepów 'ciuch' :bracka18,pl.narutowicza,hala mirowska,al.jana pawła II, pl.Zbawiciela2, pl.unii lubelskiej5 ŁÓDZ - sklep z odzieżą używaną-ul.marysińska90d OŻARÓW - 'okazja' BIAŁYSTOK - anka-ul.św.rocha (w gazecie są też zdjęcia- niezłe ciuszki udało im się wyszperać) Życzę udanych zakupów! może kiedyś i ja wybiorę się do któregoś z tych miast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuula
nio i jak z tymi ciucholandami w gdansku i gdyni?????znalazlyscie jeszcze cos interesujacego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sobota wiec sie wybralam bo przeceny w lumpeksach hehehe i oto co wyszperalam :) -bluzke czarna ze sciskiem w tali z rozcietymi rekawami potem sciagacz czarna firmy Sisters :D za 6 zł -sweterek rozowo czarny z kokardkami forimy Sisters slicznyyy za 7 zł -bluzka bez rekawkow z fala na dekolcie ..:P i z tylu na krzyz z takim metalowym kolkiem H&M za 5 zł:) -spodnie dla mojego barta jeansy takie skejty za 3 zł:) wszystko to w gdyni na zamenhofa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu topik dla mnie:)...hehe jestem fanka lumpow:)...mam mnostwo niesamowitych i oryginalnych ciuszkow..o apaszkach paskach i torebkach nie wspominajac:)...ostatnio przez przypadek:) kupilam sobie moherkowe kaszmirowe itp sweterki: logga...cudowny jest..idealnie dopasowany mieciutki i do tego czarny:)...bezowy kaszmirowy blizniaczek:) i jeszcze 2 sweterki jeden ciemno blekitny a drugi czarny:)...hehe niedlugo new miesiac :)...beda pieniazki na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala z krainy czarow
u mnie w Zielonej Gorze- pierwszego dnia 45 zl, potem cena spada..kupilam mnostwo ciuchow z H&M, Morgan, Adidas,,Esprite...tez sie uzaleznilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez chcialabym zebyscie podaly mi adres jakiegos fajnego ciucholandu w Stolicy. Chetnie bym kupila cos fajnego i nie obnoszonego za super cene.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja tez chcialabym zebyscie podaly mi adres jakiegos fajnego ciucholandu w Stolicy. Chetnie bym kupila cos fajnego i nie obnoszonego za super cene.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. I macie jakies fajne cichulandy w stolicy. Podajce ardesy. Ja tez uwielbaim chodzic po ciucholandach. Ale Warszawie mieszkam zaledwie 2 miesiace i nikogo tu nie znam, troche mi smutno bo chyba ciezko tu znalezc kolezanke, przyjaciolke. Wiec to forum to dla mnie super rzecz. Mozna pogadac o wszytskim.Szuakm jakiejs bartniej duszyczki kobiety z ktora moglabym chodzic na kawe,plotkowac no i wybierac sie do ciucholandow oczywiscie.Pozdrawiam was wszytskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitki a LUBLIN
wiecie o czymś ciekawym czy pustka zupełna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaa
a w gdyni gdzie jest ten sjlep na Zamenhofa???gdzie to jest dokladnie????dzieki z gory za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyzby facet
Witajcie! Mam pytanko o Szczecin...czy ktos zna jakies fajne sklepy o ktorych tu mowa? ... ja osobiscie znam dwa...jeden koło Fali, nastepny na przeciw zakładów Odry...a co tam znajduje?.., no wiec z perełek to wyczesaną koszulke Nike (nie wiem po co ktos zrywal metki;), koszule Lacosta z wygladu jak nowa i fajny sweterek made in Italy... Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia
Czesc! Mnie udalo sie tez kupic wiele fajnych i firmowych rzeczy...m.in.: - biały sweterek ZARA - torebke Louis Vitton - spodnie i płaszczyk na jesień O-N-L-Y - czarna sexy bluzeczke i białą bluzke Vero Moda - jeansy Sisley - stanik H&M, i dla mojej mamy bluzke białą H&M i wiele innych fajnych orginalnych i nie- rzeczy,których nie chce mi sie już wymieniać :))) Pozdrówka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanimi czasy pojawila sieę sklepy o nazwie Centrum Taniej Odzieży (czy jakoś tak). Jak tam poszperać to można cuda znależć. Ja kupiłam sobie czerowną bluzke z długimi rozszerzanymi rękawamii dekoltem z rozcięciem i sznureczkami (boska, za całe 9 zł) i zwykłą czarną bawelnianą bluzeczke, za 6. Aha, w tych sklepach w sobote jest 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.Podajcie nazy lub adresy tych lumpeksow lub centrow taiej odziezy uzywanej w Warszawie. Mieszkam tam 2 miesiace uwielbiam chodzic po lumpeksach ale w wawie nie wiem gdzie one sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.Podajcie nazy lub adresy tych lumpeksow lub centrow taiej odziezy uzywanej w Warszawie. Mieszkam tam 2 miesiace uwielbiam chodzic po lumpeksach ale w wawie nie wiem gdzie one sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos jest z KIELC
i wie gdzie są w Kielcach lumpexy, nie wiem gdzie są a chętnie bym pobuszowała,,,,,,,,,,,,.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja normalnie
kupiłam astatnio płaszcz ze skóry wygląda jak nowy (jestem drobną osóbką a płaszczyk leży jak szyty na miarę :) ) zapłaciłam za niego 26 zeta!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoona
We wtorek kupilam swietne nienoszone spodnie H&M za niebagatelna sumke 25 zl:P Rewelka..w bialo-siwe prazeczki.gryby material..meski kroj..jestem wymagajaca jezeli chodzi o ciuszki a te spodnie sa swietne..dzisiaj lece poszperac w innym miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...
Dziewczyny... Ja rzadko chodze po secondhandach, bo u mnie jak do jakichs wchodze, to z regóły nic ciekawego nie ma:-( Zastanawiam się czy znacie może jakies sprawdzone ciucholandy w CZĘSTOCHOWIE? Z chęcią bym sprawdziła i poszperała... Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śrubka
wszysko -oprucz bielizny-polecam małe ciuchlandy, maja o wiele nizsze ceny.chetnie poznam kogs z lubelskiego do wycieczek po tych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śrubka
wszysko -oprucz bielizny-polecam małe ciuchlandy, maja o wiele nizsze ceny.chetnie poznam kogs z lubelskiego do wycieczek po tych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP
gdzie został przeniesiony sklepik ten co był na dworcowej ( zaraz przy dworcu, wchodzilo sie najpierw do obuwniczego a dalej do tego extra sklepu a angielskimi firmówkami) - chodzi mi oczywiście o BYDGOSZCZ !! help !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej amaretta
jest fajny ciucholand na Zofiówce,taki duży żółty budynek.Super ciuszki : Zara,Logg,E spirit ,Wranglery i inne .Naprawde polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze a w Szczecinie od groma
Jak to nie ma w Szczecinie jest od groma cudnych lumpeksików! Kupiłam mnóstwo rzeczy firmowych w nich dla całej chyba rodzinki coś!Dobre firmy !Dobre ceny !Fajne łaszki!Znam conajmniej z 10 fajnych!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Szczecinie od groma
1 Krzywoustego -wynalazłam 3 2Jagielońska za Polmosem w podwórzu 3 Bol.śmiałego przy skrzyzowaniu z Krzywym 4.Przy Turzynie 5Langiewicza 6Królowej Jadwigi przy boisku 7 Sikorskiego 8Na przeciwko Kosmosu 9 Na przeciwko Odry 10 W odrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×