Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marinka

Co fajnego udało wam się kupić w lumpeksach?

Polecane posty

Gość witaminka C
a mi się jeszcze nic nie udało kupić :( czasem wchodzę i szukam ale zawsze te ubrania to zwykłe szmaty , rozmiary wielkie, odzież jak indyjska :( a tak chce kupić tak jak wy ładne szmatki w normalnych rozmiarach, chyba nie mam daru grzebania , jestem z Krakowa i może tu nie ma żadnych fajnych lumpików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 24
A czy w Białymstoku tez sa fajne lumpekxy? Nigdy nic nei znalazlam. Nie mam talentu czy szczescia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyglysek
a we wroclawiu znacie jakies fajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w Tychach kupiłam fajny dżinsowy bezrękawnik z mustanga za 10zł oraz widziałam świetne topy bluzeczki z takich firm jak orsay , h&m , house za 10zł żyć nie umierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprit
Amaretta - są niezłe ciucholandy w Zorach i Wodzislawiu :), są to sklepy sieci "Polo". Nie wiem na jakich ulicach sie one znajdują, ale zwroć uwagę na plakaty kolorowe porozwieszane na słupach. teraz akurat sa dostawy wiec te plakaty (tym razem chyba różowe) powinny wszedzie wisieć. Ja pracuję w ciucholandzie to Wam co nieco opowiem. Przedewszystkim zawsze pytajcie kiedy są dostawy, tzn. kiedy sa wymiany towaru i czy dodaja towar w trakcie dnia. Jak jest dostawa to idzcie juz na samo otwarcie sklepu, wtedy sa szanse na najlepsze ciuchy. A jesli doklądają towar w ciagu dnia to pytajcie o której godzinie. Na wieszakach często wisi wycena wiec to sa takie rzeczy "naj", ale co na wage tez jest często super. Moje najlepsze rzeczy: koszule różne kolorki, bluzka rózowa koszulowa Pimkie za 1 zł (dlatego ze plamy były, a zeszly one od razu), bluzki Esprit, Pimkie, H&M, United Color of Benetion.... spodnie His, i wiele innych koszulek, bluzeczek... Jako pracownik moge zrobić zakupy do określonej kwoty dlatego dużo towaru zostaje dla klientów ;P inaczej zostałabym bez wypłaty. Aha to co najlepsze jest najczesciej na wierzchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Curious
Zaznaczam, że nie przeczytałam całego wątku, ale mam do Was pytanie. Czy w lumpeksach moźna spotkać spodnie biodrówki? Bo ja chciałabym pociąć takie spodnie i zrobić z nich krótkie spodenki na lato, a szkoda mi wydawać kilkadziesiąt złotych na całkiem nowe biodrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprit
w ciucholandach mozna znaleźć wszystko. Tylko trochę cierpliwosci potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjeta
ja czesto chodze po lumpeksach i zawsze coś dziwnego znajde, nie zawsze orginalnego (uwielbiam koszulki z nadrukami kilka bardzo ciekawych znalazłam w ciucholandzie)kupiłam tez np. spódnice z mustanga nówke za 25 zł, i spodnie diesla za 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni ciuchnaldów
dziewczyny macie linka do forum o lumpexach w roznych miastach - moze znajdziecie ciekawe adresy obok siebie http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotka120
mam nadzieję, że ktoś jeszcze czyta to forum. super, że podajecie adresy, bo można samemu sprawdzić. jestem z Gdyni - posłuchałam sugestii i byłam na Zamenhofa - rewelacja! Kupiłam rzeczy dla córeczki - za 5 firmówek w tym 3 H&M zapłaciłam 30 pln! Polecam. Mam jeszcze pytanie do innych dziewczyn z Trómiasta - zdaje się Ania z Gdyni pisała coś o ciuchach z USA, ale szkoda, że nie podała adresu... Znacie może to miejsce w Gdyni gdzie są ciuchy z USA? Bardzo proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamaaaa
a czy są jakies nowe lumpexy w szczecinie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlotowa-agentka
a w łodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 44
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! http://www.mojeforum.net/probkomania/index.php Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100486
a ja jestem wkurzona na maxa 😭.. widziałam kiedyś w lumpeksie śliczną skóro podobną torebke (białą z przody haft i troszke cekinów)bylą śliczna, kosztowała 18 zł, nie kupiłam jej bo nie miałabym jej wtedy do czego nosić, a teraz tak żałuję że jej nie wziełam :( a teraz podobne do niej kosztują około 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Utsu.
W Warszawie jest bardzo dużo ciucholandów, jadąc tramwajem ciągle sie mija jakies szyldy. Z takich bardziej znanych : -ul.Kasprowicza 52 przy sklepie "U Moniki" przy Al.Zjednoczenia -UL. Plac Uni lubelskiej (obok strazy pozarnej) -Ul.Ciolka 15 Modna Ewa -Na Pięknej idąc od Alej w stronę Pl.Trzech Krzyży -- ul. Mehoffera (róg Światowida)667-69-62 pn.-pt. 11.00-19.00 sob. 10.00-14.00 - ul. Antalla 5 (pn.-pt. 9.00-20.00 sob. 10.00-14.00 ) - ul. Stalowa 20/22(pn.-pt. 11.00-18.00 sob. 10.00-13.00) - ul. Henrykowska 6 (pn.-pt. 11.00-18.00 sob. 10.00-13.00 ) - ul. Stawki 3 (pn.-pt. 9.00-20.00 sob. 10.00-14.00) - Bracka zaraz za Smykiem (na jego tyłach) ciuchy.com.pl . Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus85
W Gdyni uważam że jest całkiem spoko ;] 70% moich ciuchów jest z lumpeksów a jestem z nich bardziej zadowolony niż z tych kupionych w sklepie :P nietypowe T-shirty, super jeans'y, skóry, nawet kurtki, skóry i skórzane spodnie na motocykl ;], firmowa kurtka samochodu którym mam szczęście jeździć [nie ma kompletnie żadnych gadżetów i ciuchów związanych z nim nawet na allegro i e bay'u]. Polecam na leszczynkach przy biedronce ;)i oksywiu przy zatoce - 300m od XIIILO ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jestem z olsztyna i jedyny ciucholand w ktorym sie zaopatruje jest na wyszynskiego 20 budynek administracji,maja naprawde fajne ciuszki z wyceny,duzo spodni jeansow letnich rybaczek,maja takze nowe rzeczy np.zizzi zay duzy wybor ubran ciazowych i duzych rozmiarow,dostawy co poniedzialek ceny 35 za kg i co tydzien nizsza cena,polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z Częstochowy.Chciałam polecić fajny lumpeks "ciuchcia" na osiedlu północ na ulicy wyzwolenia 9 w piwnicy. Jestem stałą klientką tego sklepiku ,zawsze znajdę tam fajowy oryginalny i co najważniejsze tani ciuch.Kupiłam fajną nową kurtkę firmy next,płaszczyk Jennyfer,fajne spodnie markowe,sweterki,bluzeczki.Są też super ciuszki dla dzieci.Męża też zaopatrzyłam w fajne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletter
A moze w Sosnowcu , Będzinie jest jakis ciekawy lumpeks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek5013
Ja ostatnio odwiedziłam nowo otwarty lumpeks w olsztynie na jarotach na Kanta 17 Ciuchateria , bo tak sie nazywa. Kupiłam tam wiele fajnych rzeczy między innymi kozaki ze skóry oficerki za 14,5 bluzke oryginalna pumy za 7,5 ogólnie bardzo dużo rzeczy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie są we Wrocławiu
!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni568
Witam,czy może mi ktoś powiedzieć gdzie są jakieś duże ciucholandy w olsztynie, giżycku lub kętrzynie, jaki mają towar i sposób sprzedaży, czy mają przeceny 50% i dni 1zł/szt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupomaniaczka8
W Warszawie polecam również Sklep z tanią odzieżą "Lakshmi" na bazarku przy Powstańców Śląskich róg Wrocławskiej Pawilon 125. Otworzyli w tym tygodniu. Bardzo fajne ciuszki. Np ciekawe bluzeczki w cenie kilka - kilkanaście zł i ubrania wyglądają na nowe. Są również markowe i z metkami. Mnie się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka jedna
mase fajnych ciuchów :) nie rzadko markowe nówki z metkami ;) sweterki żakiety jeansy koszulki bluzki cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszowianka jedna
a moje ulubione szmateksy to dla rzesz oczywiście polecam: -kup ciuszek na okulickiego -duńska odzież na matejki -"kwadracik" kamienice obok stacji pks boczna grunwaldzkiej idąc w kierunku wiaduktu tarnobrzeskiego po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaaa
A ja kupiłam sobie sukienkę - małą czarną (bardzo seksowną) - firmy Mark&Spencer za jedyne 10 zł (nowa, jeszcze z ceną). Kiedyś tam kurtki ze skóry, z zamszu, spodnie Mustang, swetry, bluzki itd. A tak na marginesie, niektóre z was twierdzą, że chyba nie potrafią szukać i coś w tym jest, bo moja kuzynka nigdy nic w lumpie nie kupiła, bo twierdziła, że nic nie ma, a ja zawsze wychodziłam z torbą ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ja ogolnie mam bardzo wybredny gust i lubie nosic ciuchy porzadne, ladne, ktore sa uniwersalne, ale tez wyrozniajace sie :) i nie umiem za bardzo szukac w lumpkach. raz tylko udalo mi sie zlowic dwa sweterki czarne jeden na guziczki, a drugi wciagany z Dorothy Perkins. i jedna rzecz ktora mi sie trafila jak slepej kurze zairno....jest zajebista i chyba sam Bog mi ja zeslal w ten dzien pod rece cudna czarna marynarka-zakiecik na wiosne. cudna! taki czarny dzins, wcieta w pasie, ze stojka. za 25 zl. kocham ja. a reszte moich ciuchow mam z lumpka, ale mojej znajomej siostra ma lumpex i czasami sie wpycham na pokaz "przedpremierowy" :P i tak mam np swietna koszule esprit w rozowa kratke, biale spodnie dzinsy, czarne spodenki krotkie na kant z podwyzszona talia(rowniez dorothy) , biala koszule z rekawami do łokci- bufki....no i wiele innych. nikt by w zyciu nie powiedzial, ze to z lumpka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsumentka
witajie bardzo fajne rzeczy sa teraz na targu w tychach jestam nowy sh KopCiuszek sie nazywa to jest boks i 23 chyba nie na hali tylko w tych boksach na dworze. Kupilam tam dzis 2 pary spodni lee i fajna koszule zary jeszcze jedna wisi ale na rozmiar xs wcale nie zniszczona rzeczy na wieszakach ale i na wage goraco polecam ceny do 25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×