Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

Nadiya26 witam Cię serdecznie...fajnie ze dołaczyłas do Nas...super napisałas o Naszych obowiazkach:) jak trza to trza:):):) no trza i to od dawna i jeszcze długo;) ale uprzyjemnic sobie można obowiazki np posiedzeniem wieczornym przy kompie..:) wiec babki...pisac..pisac...bo to sama przyjemnosc;) buziaki wielkie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Siostrzyczki rozbrykały na tym topiku - ho, ho. Buziaki słodkie składam przyzwoicie na policzkach, co bym w gębę od mężczyzn Waszych nie dostał, zarówno tych już znajomych jak i na nowym policzku (o pierun nie wiem jak zapisać po odmianie więc wybrnę inaczej) kobiety o nicku Nadiya26. Ja z Czasamianiołkiem Matełszkiem wróciliśmy właśnie niedawno z męskiej wyprawy. Wypuściliśmy się w Polskę z plecakami, pozostawiając za sobą wszelkie udogodnienia!?!? cywilizacyjne (no oprócz telefonu bo Ziemianka by mnie udusiła i zresztą tyle lat udawało mi się od niego opędzać, że teraz mogę go ponosić). Wędrowaliśmy sobie od schroniska do schroniska, wykorzystując czasami transport komunikacji ogólnej typu PKS, kolejka wąskotorowa (której Mati został fanem) statek czy prom i zwiedzając ciekawe miejsca zwiazane z początkami naszego państwa - Gniezno, Biskupin, Ostrów Lednicki. Trochę obawiałem się jak Meusz zniesie trudy takiej wyprawy, ale zupełnie niepotrzebnie. Ja byłem wieczorami bardziej zmęczony od niego. Hihi to chyba przez te plecaki, bo synek wszystko co się dało upychał do mojego. Dobra, będzie tego dobrego bo zaraz koniec pracy więc muszę jeszcze zrobić mały streaptease czyli zrzucić niegiertychowski mundurek i założyć cywilki. Piszcie, piszcie to zaraz będzie setka, wypadałoby walnąć z tej okazji jakiegoś kielicha, ale pewnie setki nie dacie rady. Ja stawiam - zastanówcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Robuś jak Ty pięknie od najmłodszych lat w świadomość patriotyczną dziecię swe odziewasz...Aliści do Kamienia Pomorskiego kopnąć by się można, boż tam romańsko gotycka katedra św. Jana Chrzciciela przecudnej urody a jedna z najstarszych w Polsce gdyż początki jej budowy sięgają pierwszego stulecia XII w. ze słynnymi organami, których niebiański głos dane nam było usłyszeć podczas koncertu. Inna rzecz, że Wera miała mieszane uczucia widząc leciwe czaszki książąt pomorskich równiutko ułożone na krwisto czerwonym aksamicie i zamknięte w gablocie. A w niedalekim sąsiedztwie warto wspiąć się na basztę, gdzie nader ciekawe muzeum przyrodnicze się znajduje (jak zwiedzałam kamieński gród ostatnio, czyli siedemnaście lat temu to go nie było). Można tam na ten przykład obejrzeć amonita wielkości malucha albo prawy profil czaszki tyranozaura w rozmiarze powiedzmy, rozłożonej wersalki. No i Małopolska w mojej skromnej osobie też zaprasza na odkrywanie późnopiastowskich osiągnięć architektonicznych, Szlakiem Orlich Gniazd. Na razie🌻😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do setki do setki do setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobijamy dobijamy dobijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 A w sprawie alkoholu, to, jeśli byłbyś łaskaw, ja poproszę białe półwytrawne chardonnay :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, jakam niezdaral, palnęłam głupotę, jeny, hihihihih, pierwszego stulecia XII wieku, o jany, sorki, tak to jak człowiek szybciej robi niż myśli. Dziesięciolecia, dekady, czy jak tam wolicie miało być!!!! O wyrozumienie upraszam. buziaczki wielkie! Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde i tu też mi się palce poplątały to ja już nie będę chyba w ogóle pisać bo co następny post to głupkowaty coraz bardziej...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten pościk to wybaczcie, ale chcę sobie dobić do dziewięciuset, hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ta setna strona no zeby juz
🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 no niech tu ktosik przylezie bo nudy na pudy, no patrzcie co ja tu wyprawiam z nudów... 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 🌻🖐️😘:classic_cool:🌻 😘:classic_cool:🌻🖐️😘 no naprawdę, co ja się tak nudzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazłam....Aniutek..ale chyba jeszcze nie na ta setna stronkę...jutro tu znów zagoszczę...kurna...musi byc setka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tym razem???? seteczko...wskocz kochana...My tu wszystkie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz się pozegnam bo jestem mamą juz nie małych dzieci ale której nadal się nudzi...juz teraz chyba samotnośc mnie dręczy..bo te maluchy odfrunęły z domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
jestem pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
o kurde jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
jest jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
nie podddam sie tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmisoafj
ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×