Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Jasmin-Mała super:-D.A my takiej pieluszki nie mamy...;-)hihihi Edyta moj Igor wypija roznie,ale najczesciej ok 120ml.choc bywa ze 40 albo 150ml.I dokładnie po trzech godz. domaga sie dosc stanowczo nastepnej porcji;-) My juz po spacerku-Młody odstawiony w pierwsze sztruksy:-) A musze sie Wam pozalic,ze Igora tez nie omineły kolki,zaczełam podawac mu Espumisan i jest juz lepiej. Koniczyna-moj Mały tez sie zaczyna usmiechac(do mnie,bo z ojca to SIE SMIEJE),najczesciej własnie rano.Igorowi wczoraj stukneły 4 tyg.-Wam tez ten czas szybko leci,bo mnie bardzo...? No i musze przyznac,ze jest juz o wiele latwiej niz na poczatku-\"zgralismy\"sie ze soba;-) Do miłego-pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atlanta
Witajcie. Martynka niedlugo skonczy trzy miesiace i nadal jest karmiona piersia(jestem z siebie dumna):). Oczywiscie nie wiem ile zjada ale wyglada dobrze i wazy juz 5700. Mialam chwile zwatpienia, bo pod koniec drugiego miesiaca zaczelo brakowac mi pokarmu. Domagala sie czestego dostawiania i mialam wrazenie, ze jest glodna. Dlatego kupilam herbatke ziolowa na poprawienie laktacji i wszystko wrocilo do normy. Balam sie tylko, ze w nocy mi sie obudzi i nie bede miala czym ja nakarmic. Dlatego zapobiegawczo kupilam bebiko, ale nie musialam go otwierac. Ja jestem zadowolona, ze karmie piersia. Martynke karmie w pol snie i zaraz po karmieniu zanosze do lozeczka. W sumie spi od 22 do 9 z przerwa o 6 na to jedno karmienie. W niedziele mielismy chrzciny i na razie podziekuje za imprezy:) W maju komunia w czerwcu chrzciny starczy. Teraz moge isc do kogos na imprezke. Za chwile wychodzimy do okulisty, bo Martynce znowu ropieja oczka. Mysle, ze szpital i przetykanie kanalikow lzowych nas nie ominie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.... myslałam ze jak sie karmi piersią to nie ma sie okresu.... a ja własnie dziś dostałam... równo 6 tygodni po porodzie... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin21
witam, wkoncu moge tu zajrzec bo tatus bawi małą uff caly dzien wyczerpujacy , mala potrzebuje duuuzo uwagi i praktycznie musze ja wciaz nosic, spi w dzien malo wiec mam malo czasu zeby co kolwiek zrobic, czasem sie dziwie bo ma miesiac a juz daje w kosc:):) o ktorej klada sie wasze maluszki bo u mnie ok 1 w nocy. KOniczyna u mnie mala usmiecha sie bardzo czesto jak do niej mowie to chyba swiadomie:):) rano jak jest wyspana to se juz zaczyna gaworzyc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Tosia śpi, zaraz się koło niej kładę, żeby nadrobić nockę, która wprawdzie spokojna byłam, ale taki śpioch jak ja to ma zdecydowanie za mało snu, gdy się budzi co 2-3 godz, żeby pół godzinki pokarmić:) 10 godzin snu to zawsze było dla mnie optimum, a tu co... Koniczyna, my też tak mamy. Wprawdzie staram się wymyślić coś innego, ale nadal często usypiam cycem, jak jest bardzo zmęczona. Języczkiem tak wtedy wywija i takie pocieszne miny robi, że czasem nie mam serca jej odmówić, choć przypuszczam, że nie jest głodna. No właśnie, a propos minek: uśmiecha się słodko, ale jeszcze nie jest to świadomy uśmiech, też już się nie mogę doczekać. Śpi nadal z nami, choć cały czas myślę o tym, żeby ją nauczyć w łóżeczku. Ale jak pomyślę o wstawaniu w nocy, to przekładam to na później. Liczę na to, że z czasem się ureguluje i dłużej wytrzyma w nocy to wtedy się wwezmę za przeprowadzkę. Fajna dziś pogoda, dużo slońca, a chyba nie będzie strasznie gorąco. Miłych spacerków życzę, mam zamiar się jeszcze dziś odezwać. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ANIA 25
u mnie jeszcze sa koleczki u synka ale coraz rzadziej.ja pisze jedna reka wiec ciezko mi zrobic duza litere,bo na drugiej rece mam synka.moj synus skonczy 6 lipca dwa miesiace i tez juz swiadomie sie usmiecha zwykle po wyspaniu i jedzeniu rano. zjada roznie najczesciej ok130ml. ja jeszcze mam troche mleka ale nie za duzo poniewaz maly nie pobudz mi laktacji bo nie ssie wiec karmie go swoim tylko rano i wieczorem a tak to Nan1 + herbatka.ide dzis do przychodni wiec dowiem sie ile wazy synus.Przerwy w karmieniu ma rozne co 2 2,5 godz w ciagu dnia, w nocy co 3-6 godz,czasem co 4 placze. czesto tez zje 90ml a za pol godz wyje bo chce wiecej czesto tez mu sie zdarza jak zaczynamy spacer i musimy wracac.jesli chodzi o mnie to znowu zaczelam chudnac zostalo mi okolo 8kg.mam pytanko czy wiecie kiedy mozna podrozowac z dzieckiem bo moj maz chce z nami jechac do Polski pod koniec lipca ja jestem sxceptycznie nastawiona.Co do potowek to synek tez ma ale ja nic nie stosuje tylko kapiel codzienna z mydelkiem i same znikaja i zasuszaja sie ,pozdrawiam aha czy wasze dzieci tez jak sie przeciagaja to tez wydaja rozne dzwieki mrucza itd, chrumkaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania25- moja Majka wydaje dziwaczne odgłosy- wstyd powiedzieć, ale przypominają mi one odgłosy z obory- chrząka, stęka głośno w czasie snu i gdy próbuje zrobić kupsko. Moja pierwsza córka tego nie robiła, wiec na początku byłam zdziwiona, lecz uspokoiły mnie koleżanki, których dzieci były równie głośne :D. Koniczyna-potówki pojawiają się właśnie na twarzy i ewentualnie w fałdach skóry. U mnie wieczorne usypianie wygląda tak samo :(, wydaje mi się,że nie może zasnąć , co chwilę do cyca, gdy za szybko jej leci mleko, to się denerwuje , a smoczka nie chce. Położę ją do łóżeczka, zacznie wyginać się, chrząkać i często uleje, potem zazwyczaj czkawka ( w nieodpowiednim momencie jak zwykle :P) i WYBUDZONA!!! A zasypia najpóźniej ok godz. 22. Kąpię ją między 19 a 20.Takie \"ciężkie\" są ranki i wieczory, bo w ciągu dnia i w nocy śpi ładnie- robi sobie przerwy nawet 5 godzinne( a nawet 5,5) , 4, choć najczęściej co 3 godziny. Przeszkadza jej też w śnie kupka, budzi sie wtedy, kręci, stęka , robi się czerwona i czasami popłakuje( marudzi). Wówczas też chce do cyca- swojego uspokajacza. Gdy już nie mogę wytrzymać z bólu( ssie za płytko , chwyta same brodawki), daję jej humanę( jest tańsza od NAN , a ponoć lepsza). Maja uśmiecha się najczęściej przy karmieniu-tylko do cyca swojego ukochanego , no i w śnie, wiec są to nieświadome uśmiechy. Czekam na ten skierowany do mnie :). Kurcze gdzie ta TINA???!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ANIA 25
moj synek tez sie wygina a zasypianie wieczorne wyglada podobniejak u ciebie juz mi sie wydaje ze zasnal a tu klops rozbudzony nagle i wielkie oczy. dziewczynki jak sie zabezpieczacie przed ciaza po pierwszym dziecku. Mi zalozyli spirale ale opo tyg ja poszlam wyjac bo mnie kula bolal mnie brzuch i mialam krwawienia lekarz powiedzial ze to normalne na pocztku ale mnie jadak nie stac juz bylo by znosic jeszcze taki bol po swiezym pologu`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki słyszałam niepokojącą wiadomość i chciałabym aby udzielił mi odpowiedzi ktos kto to przeszedł. Mianowicie: slyszałam od wielu osób,że ostatnie 2 tygodnie zwolnienia lekarskiego przypadającego przed porodem ZUS zalicza na poczet zasiłku macierzyńskiego? Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ania - moja też strasznie dziwne odgłosy wydaje. Aż czasem sprawdzam, czy wszystko w porządku :-) Mała coraz więcej chce mleka sztucznego :-( Czyżby moja jadłodajnia wyczarpywała zapasy?? ;-) Uśmiecha się do nas świadomie (wiem to na pewno) od ukończenia 7 tyg. życia. Wcześniej zdarzało się to sporadycznie, może raz na dzień, dwa, teraz za to codziennie do wszystkich członków naszej rodzinki. Nadia- szybko dostałas okres. Ja przy pierwszym dziecku dostałam po 3 mies, ale było dokarmiane. Teraz czekam tez na okres, bo mam dość chodzenia codziennie z podpaską, bo a nuż... jasmin - moja mała zwykle zasypia ok.20, ale wczoraj do 22 leżała i się kręciła, na szczęscie nie płaka/la, ale mi się jej żal zrobiło i ją na rękach troszjkę uśpiłam i podsypiającą włożyłam do łóżeczka. Spi coraz dłużej, do 3-4. Ania - bardzo dobre pytanie :-) My na razie korzystamy z prezerwatyw, ale czasem się strasznie boje że pęknie i za rok kolejne \"baby\" ;-) Nie wiem, czy sa jakieś tabletki dla nas kobiet karmiących? Piszcie jak to u Was wygląda, bo też jestem ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonek
Urlop macieżyński kiczy się od przewidywanego terminu porodu. Ja miałam termin na 22 maj a urodziłam 3 czerwca , macieżyński liczy mi się od 23 maja więc uciekły mi prawie 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? A byłas wczesniej na zwolnieniu? Ponieważ ja spodziewam sie dwojaczków to raczej urodzenie po terminie mi nie grozi raczej przed terminem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
sa tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiacych CEZARETTE czy jakos tak`? one niby nie przenikaja do pokarmu ale ja nie bardzow to wierze ze nie, bo wszystko co zjadamy czy pijemy dostaje sie do krwi a tam zaczyna sie produkcja mleka.Ja planuje po zakonczeniu laktacji sprobowac plastrow EVRY ale jeszcze musze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sobie radzą Wasi mężowie z taką długą abstynencją? Znając mojego, bardzo się boję, że znajdzie sobie kogoś na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonek
Mój na razie sobie radzi , ale ja też już bym chciała ... W jakim czasie po porodzie już można ? Właściwie nic już ze mnie nie leci ale nie wiem czy w środku już jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki własnie wróciłysmy ze szzcepienia biedne maleństow strasznie płakała......:(...myslałam ze sama sie rozrycze dostała w rączkę i w nózke...wybrałysmy odpłatne.... teraz waży 4140gram wiec przez 6 tyg przytyła 1440gram na cycu(z wyjatkiem dwóch karmień....:()... nasze zasypianie wyglada tak samo.... dosłownie identycznie....:)....a i to chrumkanie takie samo....:) co do ten tego...bara bara.....to u nas wyglada raczej marnie..... były jakiestam próby...ale mi było tak niezaspecjalnie bo strasznie sucho.... jak dotad uzywaliśmy prezerwatyw... ale myslałam o spirali...bo nie chce utyć od tabletek....powinnam isc na kontrole w tym tyg....ale kiepsko to widze.....chyba ze zaciągnę Sylwie ze soba.... koncze bo maruda lezy w kołysce i domaga sie uwagi... pozdrawiamy cieplusio papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancymonku...mysmy spróbowali 2 tyg po...jak tylko przestała krew leciec ale to stanowczo za wczesnie....moze dlatego taki sie troche zraziłam.... ale jestem jego pewna...wiem ze nie pójdzie nigdzie na bok....to taki typ człowieka...:) no...tym razem na pewno zmykam...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźcie sobie,że ja od wrzesnia nic( zero sexu), poniewaz ciaza byla zagrozona. teraz juz moglabym lecz jakoś nie mam ochoty. Mój mąż napomyka owszem, lecz nie nalega. Mówi,że sam już zapomniał jak się to robi :D. Wiem,że bez obaw można wznowić współżycie po 6 tygodniach w przypadku naturalnego porodu, oraz po 4 tygodniach po cięciu cesarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 25
u mnie po 6 tyg na kontoli wyszlo wszystko ok a wspolzycie podjelismy w 7 tyg opo porodzie i jest fajnie nie czujemy by bylo cos inaczej ale problem polega w tym momencie na czyms innym mamy ochote ale wieczorem jestesmy tak padnieci ze zasypiamy w objeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam po dlugiej przerwie poogladalam wasze maluszki sliczne. i nadrobilam zaleglosci w czytaniu. u mnie juz sie troche ustabilizowalo z karmieniem w nocy wstaje o 1 i o4;30 karmie na pol spiaco . Tymi jest grzeczny tylko je i spi na razie he,he trzymajcie sie MELA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszi
Podejmę fascynujący temat współżycia po porodzie. Próbowaliśmy 5 tyg po porodzie ale coś było nie tak. Chyba znów jestem dziewicą. Bo było to dla mnie bolesne. No i po tym fakcie okazało się że mam infekcję dróg moczowych więc nici z seksu. Infekcja prawdopodobnie kwitnie od porodu po cewniku ale ja dyskomfort aż do seksu wiązałam z dochodzeniem do stanu normalności. Takie tam. Rana bolała mnie znacznie bardziej więc mi umknęło. Tiny nadal nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. najpierw o zabezpieczeniu.Cerazette są właśnie dla kobiet karmiących bo nie zawierają estrogenów ,które przenikają do pokarmu i mają działanie zmniejszające laktację. Oprócz tabletek macie jeszcze do wyboru zastrzyk Depo Provera -podobny skład jak Cerazette, bierze się go raz na trzy miesiące. Tu są dokładniejsze informacje: http://free.ngo.pl/stowarzyszenie_wolnomyslicieli/strony/nowpig.htm i tu http://www.organon.pl/products/hcp/hcp_section/contraception/cerazette.asp Do małżeńskiego przytulania wrócilismy już 5 tyg po porodzie ,wszystko było w porządku ;-) Po pierwszy porodzie jednak więcej czasu zajęlo ponowne zgranie się. Na suchość polecam żel FEMINA dostępny w aptece.Potrafi zdziałać w tej materi cuda ;-) Od 1,5 tyg zauważyłam,że moja córcia zawsze układa się już do snu ok godz 21.Tak jest codziennie. Przypomniało mi się ,że synek w podobnym wieku zaczął zasypiać o 21 i wstawał o godz 1 w nocy na pierwsze karmienie.Ona jest jednak spokojniejsza.Na spacerkach jak nie śpi to leży sobie grzecznie w wózeczku,jej brat wtedy zazwyczaj koncertował :-) .W nocy bywa różnie z karmieniem raz wstaję do niej dwa razy ,a raz trzy.Najada się bardzo szybko i idzie zaraz spać .Rano jak się budzi ma doskonały humor.Jest wtedy bardzo rozmowna i posyła najpiękniejsze uśmiechy.Nawet od razu nie dopada piersi tylko czaruje mnie uśmiechem a potem spokojnie przystępuje do ssania. Kolki odeszły już w zapomnienie. Martwiło mnie ,że robi kupki co dwa dni,dowiedzialam się że to normalne ,koleżanki synek ma tak samo.Ona pytała o to swojego pediatry.Jest spokojniejsza niż był jej braciszek ,lepsza jest tylko w płaczu.Bije go na głowę :-O Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina - jesteś nieoceniona!!! Zawsze masz dla nas ciekawe linki :-) Mam pytanie, czy może wiecie - skoro napisane jest że przeciwsskazaniem są nowotwory narządów rodnych i piersi, to oznacza to, że jeśli ktoś z mojej rodziny miał raka, to nie powinnam tych tabletek przyjmować? Myślałam też o spirali, ale mojej koleżance wypadła, ona nic nie wiedziała, i na szczęście nie zaszła w ciążę, ale wszystko było możliwe. A wczoraj zjadłam pizze :-) Ciekawe, czy Agula bedzie dzis lub jutro cierpieć... Ostatnio prawie wcale nie ma bólów brzucha, a że nie chciało mi się robic obiadu, bo późno wróciliśmy do doomu, to pozwoliłam sobie zaryzykować Kupki robi bardzo rzadko, chyba nawet co 3 dni, a jak już zrobi to taką, że wylewa się z pieluchy. No i jest jakaś taka juz nie żółciutka tylko zielonkawa i bardzo rzadka. Jakich pieluch używacie? Ja zawsze chwaliła Pampersy, że są najlepsze. A teraz się na nich strasznie zawidłam. Na początku używałam ty z nr 1 i były super, bardzo dobrze wchłaniały, nawet kupy. Zaczęłam też ją rzadziej przewijać, np. w nocy, żeby się nie rozbudzić darowałam sobie przewijanie i rano było ok. A teraz zaczęłam uzywać tych z nr 2 (mała w końcu rośnie ;-) ) no i ocne są BEZNADZIEJNE. Czasem nawet po 2-3 godz, od odtatniej zmiany pieluchy jest przemoczona. Już parę razy w ten sposób się przesikała... Co się stało z tą dobrą firmą? Czy te większe Aktive Baby tez będą takie beznadziejne? Te na razie są New Baby. Próbowałam jeszcze Happy, i nawet chyba lepiej chloną od pamersów, no ale pupa niestety tez jest mokra (choć w Pampaersie była bardzo mokra). Gdzie te suche pupy z reklam? Polecacie może jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justka24
Hej kobietki! A ja się martwiłam że mały za rzadko robi kupki,raz dwa razy dziennie, ale chyba w porządku. U nas też kupka jest 6teraz zielonkawa i rzadka. My używamy pampersów, już 3 bo Dawcio waży 5600. Podobnie jak Madi miałam wrażenie że 2 jest okropna, bo 1 super! Parę razy przeciekły, ale Dawcio był chyba trochę za mały, a ja je poprostu za lużno zapinałam. Teraz uważam że pampersy są bardzo dobre. Za to Happy przeciekają za każdym razem. Dzisiaj właśnie zrobił kupkę w Happy, i usiałam całego szkraba przebierać, kaftanik, koszulkę poprostu wszystko!!! Kupka była prawie na szyjce hihi! Narazie muszę lecieć do mego szczęścia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Witajcie! Madi wedlug mnie mozesz smialo zmienic pieluszki z papersow na happy. Sa o niebo lepsze. Dziewczyny czy ktoras z Was karmi swoje Dziecki mieszanka Bebilon pepti? Mam wrazenie ze mleko to jest malo sycace poniewaz moj Macius ciagle by jadl. Na noc zjada 130ml a za pol godziny nastepne tyle. Napiszcie czy to jest normalne? Interesuje mnie tez czy Waszym pociechom odbija sie po jedzeniu przez dlugi czas, bo moj odbija nawet po trzech godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny co do pieluszek to ja osobiście uwazam ze lepsze od Pampersów są Huggisy.... powiedzcie mi od kiedy mozna uzywać Pampersów Aktive Baby nr 2? Dostałyśmy kilka paczek w prezencie no i lezą narazie, bo wydaje mi sie ze jeszcze nie będą dobre na bioderka Sylwii bo tam musi być teraz szerzej.....czy dobrze myśle? i jeszcze jedno pytanko do tych co piszą ze karmią w półśnie.... czy to Wy jesteście w półsnie czy dzieciaczki...? bo mi sie jakoś nie udaje tego zrobić z Sylwią....owszem ja jestem w półśnie ale niedługo bo 1,5 godzinne harce w środku nocy po karmieniu potrafią obudzić nawet przygłuchego dziadka...:( Moja mała tez nieraz nie odbija odrazu, jak zaśnie zaraz po karmieniu (co zdarza sie jej najcześciej w dzień) to odbija po przebudzeniu jak sie ją podniesie....a jak sie nie podniesie to ulewa znacznie wiecej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tabletek nie można brać jak ma się podejrzenie nowotworu.Sam fakt ,że ktoś w rodzinie miał nie jest według mni eprzeciwskazaniem. Moi obaj dziadkowie umarli na raka i babcia też.Ale dożyli sędziwego wieku. Przy przyjmowaniu tabletek wystarczy robić badania kontrolne. Co do pieluszek używam Pamppers. New Borny pod względem wchłaniania kupek były rewelacyjne.Wierz mi Madi dwójki Pmapers tez nie są takie najgorsze,fakt że nie wchłaniają tak dobrze kupki jak poprzedniczki ale są pod tym względem lepsze niż Hugissy.W nich to wszytko pływało , bardziej czułam wilgoć jak dotykałam powierzchni.Czytałam jednak ,że ta warstw która styka się z pupą jest nasączona specjalną substancją która zapobiega odparzeniom. Kiedy jeszcze używałam New Born na noc po ok miesiącu zaczęlam zakładać już dwójeczki, bo nie chciałam malej przewijać w nocy bo to ja tylko rozbudzało. Teraz pomalutku kończę używać dwójeczek i już na noc od dwóch tyg używam Pampersów od 4-9kg .Dzisiaj kończą mi się właśnie te mniejsze i od jutra będziemy używać tylko tych. Jak mała podrośnie to zamierzam używać na dzień Dada z Biedronki a tylko na noc Pampersów.Zresztą każde dziecko jest inne, każdemu pasuje co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 25
moj synus ostatnimi czasy zjada np 100ml odbja klade go a on za pol godziny dochodzi do wniosku ze jeszcze by przekasil troche czyli 40 ml.Jesli chodzi o odbijanie to moj tez nie zawsze po jedzeniu odbije dlatego klade go na boczek na jakies 5-10min i biore na rece tak by byl w pionie i zawsze odbija. My uzywamy pampersow 1 a od wczoraj LIBERO 3-6kg jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam mam szybkie pytanko moj maluch mial ochote przespac cala noc,przespalismy razem 1 karmienie ale na drugie zbudzil mnie potworny bol biustu powiedzcie czy powinnam wybudzac tygodniiwe dziecko i wcisnac mu mleko ,czy isc sciagnac ????? ja wybudzilam . pozdrawiam mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×