Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

My już po spacerku, strasznie zimny wiatr brrr... Oj z tym wymyślaniem obiadów. Ja sobie dzisiaj zaraz zrobię pierogi leniwe, a mężowi kupiłam flaczki strzelińskie i do tego zaserwuje jeszcze zapiekanke z makaronu (została mi z wczorajszej kolacji) Też dzisiaj nie miałam weny na gotowanie- lenistwo i nic więcej:) A Marysia dostanie zupkę jarzynową z porem. Mati- ja tam wolę z Martynika nie zadzierać- sama widziałaś, że jak się złości to albo zielenieje albo czerwienieje;) AAA Martynika Marysia pyta czy Igor da jej się pobawić ślimaczkiem?:) Zmykam do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamietaj Rubina o swojej fotce:-) A tesciowa fajna,chcialabym ja poznac;-)Rubina,to moze Ty kup ten beret do ktorego wczoraj podalam link-bedziesz miala z glowy prezent dla tesciowej:-D Mati-dzis robie narade z moim i dam znac na ile jedziemy.A szczegoly i tak musze obgadac z Toba na GG,bo tak jak pisalam bez psa moge tylko na weekend,a jednak wolalabym zostac dłuzej:-)I podasz mi od razu Swoj adres. A reszta dziewczyn,na ile jedziecie,Edyta i M. Mocca tez pewnie na caly dlugi weekend??? Fajnie,ze ten zlot robi sie coraz bardziej realny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminnn
he he he dobre dobre i jeszcze raz dobre !! Tez uwazam ze sa jeszcze na to zamlodzi. Ale masz poczucie humoru Martynika odkad zmienilas nika to jestes niedopoznania , moze to nie ty;););) Rubinko Twoja tesciowa to ciekawa kobieta he he, wiesz co moja babcia tez rzucala takie propozycje zeby glosowac na kaczyniaka. Dziewczyny rozwazam podjecie decyzii aby przekluc malej uszy? co wy na to:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że niech się bawią, póki sa młodzi... Tu ślimak, tam muszelka, potem bedzie IV RP i zakaz. Może ro dla nich jedyna szansa? A Bartek pije tak tylko soki, bo herbatką pluje i pragnienie jakoś mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ wszystkim starym i nowym! mamy sie z Michalinka dobrze, tak tylko wpadlam bo mam wciaz zaleglosci w czytaniu i nie chce sie wciac nie na temat, ale tak duzo piszecie ze nie nadazam o jaies 10 stron do tylu... w kazdym badz razie pozdrawiam Was serdecznie, jakby spotkanie mialo dojsc do skutku to ja w Polsce bede w lipcu :-D tak tak jak juz nadrobie to sie pojawie przynajmniej mam taka nadzieje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo Ale produkujecie szybko, az ja nie nadązam z czytaniem, a analfabetą nie jestem;) o sobie i małej chcecie wiedzieć. Mam na imię Gośka, mam 25 lat, 4 letniego szajbusa(dosłownie, przykłąd Jego ulubiona zabawą jest walenie w ścianę całym ciałem, rzucanie się na ścianę lub inne cieżkie przedmioty)ten o to dzikus ma na imię Mateusz. 1 sierpnia urodziłam Weronikę. Fajną babę, której właśnie rosnie ząbek:) wszystko czy cos jeszcze o sobie??? Wiecie co, Wera nie moze najesć się obiadkiem. Daję jej już zupki własnej roboty i zje z apetytem, a za pół godziny chce mleko. hmm coś z moim obiadem nie tak:p Jasminnn dobry pomysł z przebiciem uszu. Ja już chciałam to zrobić teraz, ale Wera śpi na brzuchu, więc uszy ma przyklapnięte do materaca i tak jakoś jej by było chyba niewygodnie. Poza tym Mateusz dzikus jeszcze by ją pociągnął niechcący(wszystko robi niechcący, nadpobudliwosc po teściowej:p ) Zdjęcia dostępne będę miała dopiero w styczniu, gdyż wtedy zakupię za cieżko zarobione pieniażki cyfrówkę;) idę, bo mi Mateusz nie daje pisać. Uwierzycie, że nie Werka, a 4 latek😭 dzięki za porady na dziąsła. Kupiłam najtanszy bobodent,trochę łagodzi:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin,a ja powiem Ci szczerze,ze jestem przeciwna kolczykom u takich maluszkow.Raz:to niepotrzebny bol,a z doswiadczenia wiem,ze boli-mam 4 dziurki.Dwa:Mala moze niechcacy pociagnac czy zaczepic o cos i uszko rozerwane jak sie patrzy.Trzy:skad pewnosc,ze za kilka lat nie bedzie miala o to do Ciebie pretensji???I ostatnie:takie male dziecki z kolczykami wygladaja smiesznie,ale nie w pozytywnym tego slowa znaczeniu.To jest moje zdanie,a zrobisz jak uwazasz.Mam nadzieje,ze nie pogniewasz sie na mnie:-). A,i to nie ja sie zmienilam,to ogolnie klimat na topicu ulegl rozluznieniu ku mojej uciesze oczywiscie;-) No tak Tina,muszelki,slimaczki-nadmorskie klimaty...wszystko przez Mati;-) Moj chlop tez sie usmial z tego slimaczka:-D Kroma,a ty skad klikasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna,nie pitol tylko pisz czesciej:-P.Fajnie,ze jestes znow z nami...a torby pakuj na czerwiec,bo to juz przesadzone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i czemu sie nie chwalisz,ze nowe fotki Michalinki wklejone😡.Mala SUUUUPPPPEEERRR:-D.A to zdjecie z choinka w tle extra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow JA:-D Witamy Michaske w gronie polroczniakow!!!🌻 Nasze maluchy sa z jednego dnia,pamietam jak urodziłam Igora to dostałam sms,a od Rubiny,ze juz tez urodziłas...ech,az sie lezka w oku kreci... Ide juz,co tu bede tak sama siedziec:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak MalA Martynika tak bylo, lza sie kreci... to juz pol roku... juz mozna myslec o drugim :-p ps jakos sie przywzyczailam do tej Malej Mi dobra, narazie, bede pi sac pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna właśnie myśłałam co z Tobą się dzieje:)jak bum cyk cyk. Michasia śliczna i jaka duża. No i ten kitek na głowie- słodki. Koniczyna- czy Ty śmigałaś na łyżwach po tym lodowisku?:) Co do kolczyków- to mam podobne zdanie do Martyniki. Podobnie jak ubieranie małych chłopców w garniturki- nie lubię (wyjątkiem są ubranka do chrztu). To na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🖐️ I znowu wszystko na mnie,co jest?????😠 Martynika masz duży wózek,jak się dwoje miescicie:D Iwanka,dobrze ,że chcą skracać antenkę tobie ,a nie twojemu mężowi.;) Rubina masz świetną teściową,zamień na lepszy model,chociaż jak mieszka daleko ,to nieszkodliwa w nadmiarze. Muszę kończyć potem dopisze resztę,bo mały się awanturuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczyny! Top juz dzis trzecia proba pisania. Pisałam dzis dwa razy i wszystko wcięło. Pózniej próbowałam jeszcze raz i cos wcinsęłam ze nie wiem jakim cudem tez znikło. Wściekłam sie i wyłączyłam kompa. Martynika - byłam widoczna na GG za sprawa mojego męża, bo od rana siedział w domu i jak włączył komputer to nie wyłączył gadulca i cały czas byłam \"dostępna\". Ja od rana miałam duzo na głowie. Sprawy z mieszkaniem, zapisałam Piotrka do przedszkola od stycznia, zakupy. Chodziłam po sklepach i szukałam czegos dla Piotrka na urodziny bo 8 grudnia konczy 5 lat. I jeszcze 6- go Mikołajki. Wykorzystałam to, ze moj mąż ma dzis na popołudniu i może zajać sie dziećmi. Koniecznie chce zobaczyc fotkę Martyniki w tym bereciku najlepiej koloru zółty lub zielony:) Musze teraz poczytac co piszecie jak mnie nie ma. Jak mam sie wpisac do tabelki. I czy mogę jeszcze??( tak dawno mnie nie było). Całuski dla BOBASÓW👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoło tutaj mamy:) Martynika- ja chciałabym jechac na cały długi weekend. Pewnie przyjechalibysmy w środe wieczorem albo w czwartek rano i do domu w niedziele. Zobaczymy jeszcze.A co do sindi to tez zauważyłam, ze jest na gg a do nas sięnie odzywa. Może wsytdzi sięnaszych beretów?;) koniczyna-ale masz cudną córę:)Faktycznie to zdjęcie z choinka jest przecudne. I pisz, pisz! I oczywiście o zlocie nie zapomnij!! Jasmin-ja jakos tez nie zdecydowałbym sie na przekłucie uszu tak małemu dziecku. Sama ma przekute i wiem, ze wcale tak wesoło nie było na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ JESTEM PRZECIWNICZKA PRZEKLUWANIA USZU MALENSTWOM- aDA SAMA ZDECYDOWALA SIE NA TEN KROK GDY MIALA 6 LAT .A wiecej napisze pozniej,bo Maja jeszczxe nie spi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!! Tina wielkie dzieki za pomysly kulinarne zapiekanka PYSZNA:):):)!!!! Koniczynka coreczka faktycznie sliczna i super wloski a w kiteczce wyglada przessympatycznie:):):)!!!choinka swietna:) oczywiscie zalegle STO LAT dla Michalinki kolejnej polroczniaczki🌼🌼 jak patrze na te swiateczne dekoracje to coraz bardziej mam ochote ubrac swoja choinke ale niestety jeszcze troche za wczesnie a swoja droga to przynajmniej przez pierwsze dni maluchy beda mialy niezla radoche tyle kolorowych swiatelek i bombek:):) na kolczyki rowniez bym sie nie zdecydowala na razie sama mam niezbyt mile wspomnienia z poczatkami noszenia tych cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna witaj ,pisz nie przejmuj sie,że czasami jesteś nie w temacie każdej nam to się zdarza. Michalinka ma świetną kiteczkę-Hania dopiero zapuszcza włoski ;-) Teściowa na szczęscie stosuje swoje metody na sobie mi ich na siłe nie wciska-czasami powie ,ze szkodzi to czy tamto ale ja i tak robie po swojemu. Najbardziej się uśmiałam jak będac u nas na ferie-mąz wyszedł sobie wieczorkiem na piwko -ja z racji ciązy zostałam w domciu. Siedziałm akurt i buszowałam po internecie.Wtem wpada teściow i pyta się czy wiem ,że Mariusz wyszedł- ja że tak, a ona -a ty tak mu pozwalasz? A czemu mam nie pozwolić dorosły jest idzie wypije sobie i wraca w przyzwoitym stanie do domu.Przewrażliwiona jest bo ma przeboje z teściem. Do tej pory śmiejemy się z tego z mężem. Kroma jak tak piszesz o swoim 4latku to jakbym widziała swojego-rzucanie ,rozwalanie to mu najlepiej wychodzi jak się wkurzy. Ja tez mam bobodent- często sprawdzam sobie skład tych zagranicznych i polskich leków- częto okazuje się taki sam różnią sie za to diametralnie ceną. Hanię zakolczykuję jak bedzie troszke strasza.Teraz jeszcze za wcześnie-takie maluchy są strasznie ruchliwe-bałąbym sie jej teraz założyć. Pa -uciekam ogladać film-jeszcze nie wiem jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mocca1ojojo rubina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artynika ojojo iwanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminnn
Koniczynko witaj Paula swietna :) Widze ze jestem "sama" w przekluciu uszek corci, nawet w domu sa przeciwni, a ja sie tak napalilam no, ale moze macie racje ze jeszcze za wczesnie. Czytalam rozne opinnie na forach i piszą ze lepiej teraz przekluc uszka niz np za rok czy dwa, trzy.. bo wtedy dziecko jest ruchliwe i dochodzi do krzywych przekluc. Martynika no cos ty za co sie gniewac kazdy ma swoje zdanie:) ale uwazam ze ostro przesadzasz ze bedzie miala w przyszlosci pretensje ze jej uszka przeklulam he jesli zechce to zdejmie kolczyki a dziury zarosna:D Mam kolezanke ktora jest kosmetyczką i ostatnio opowiadala ze przekluwala uszka miesiecznemu dziecku troche lekka przesada i macie racje ze moze i pol roczku to jeszcze za wczesnie. wstrzymam sie jeszcze troche ale nieduzo :) bo ja uwazam ze dziewczynka z kolczyczkami wyglada cudnie a nie smiesznie! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela
Sindi 26 Maciej 6 miesiecy, Poitr 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem znowu.Mati wykąpany najedzony za cztery razy i mam dość.Nie wiem co mu jest,za cholere nie chce usypiać.Od osmej z nim walczę,na szczęście przed chwilą sam usnął,bo juz nie mam nerwów doniego.Muszę odreagować. Koniczyna najlepsze życzonka dla Michalinki🌼🌼🌼.Zdjęcia śliczne,zwłaszcza to w kitku.Super. Nie możesz przelożyć przyjazdu. Kroma, masz nieźle w domu,wyobrażam sobie ten widok.Mam nadzieję,że mój Mateusz będzie spokojniejszy. Myślę,że twoja Wera po prostu potrzebuje więcej zjeść. Dziewczyny ja nie mam problemu z kolczykami,jak MAti będzie chciał to sobie sam przekłuje,ale za parenaście lat.Ale jestem zdanie,że nie powinno się takim małym dzieciom przekłuwać,przecież później to też prawie nic nie boli pistoletem.jaśmin nie rób tego mojej synowej,bez kolczyków też jest śliczna.👄Całuski od Matiego. Martynika,jesteś pewna,że to już \"przesadzone\":D:D:D Sylwia,którą zapiekankę robiłaś? Kurcze,która mnie obgaduje,bo mnie stasznie uszy pieką. piszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*NICK-------------------*DZIECKO/DZIECI*----------------------------*NR GG* Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 6 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 miesięcy......................gg???????????? Koniczyna:(...................................................................... jaśmin:(............................................................................ I pozostałe o których zapomniałam wpisać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac jeszcze do kolczykow....Jasmin,gwarantuje Ci,ze nie zarosną!Nie nosze kolczykow juz chyba z 5 lat,a dziury jak byly tak sa.No ale zrobisz jak uwazasz:-) Ide robic kawke,kto co pije?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mati dzieki za wpis do tabelki. Poprosze Cię jeszcze o wpisanie mojego starszego synka Piotra(5lat), moje gg to 4990317. Martynika ja porosze o dużą kawę. Wcxzoraj nie mogłam zasnąć a teraz sa tego skutki. U Was tez tak piż***? Ide Maćka położyć spać, bo już protestuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×