Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Dzięki Gabi,ale zauważ,że dzisiaj troszkę wcześniej zaczęłam pisać,to może chociaż małe pa z tego powodu.:O Myślę,że z ząbkami to masz rację,napewno tak będzie Aha,wkleję dzisiaj trochę zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Igorka!!!!!!! jeszcze zd,ążyłam przed północą:) Mati, tych zdjęć chyba nadal nie wkleiłaś, bo skuszona zajrzałam a tam nic nowego.:( No wiesz.... Kroma, witaj!!!! Im nas więcej tym lepiej:) W dodatku to takie doborowe towarzystwo:) Please, nie róbie mi tego!!!!! Jaki czerwiec. Ja kobieta pracująca, w szkole w dodatku muszę czekać do wakacji. A w tym roku od 1go lipca są dopiero. No i tak jak Tina i Gabi daleko mam bardzo więc raczej na dłużej niż na weekend, bo weekend to na dojazd. A tak a propos skąd Wy jesteście? A pieseczek mój chętnie by poznał Magnuska- szczególnie jeśli to panienka;) A w Krakowie to też koniecznie musimy zaplanować jakieś spotkanie. Co do butów to ja też trapery i glany przez cały rok, do spódnicy też, choć raczej nieczęsto ją zakladam. Sanki fajowe!!!! śpiworek też niezly. Muszę to przemyśleć. I przeliczyć;) A calgel rzeczywiście dobry. Choć mieliśmy tydzień z paracetamolem każdej nocy. Na szczęście na razie nadal spokój. I nadal jest 7. Duże już są te ząbki, świetnie to wygląda:D Dziś Tosia zalala rodziców i calą łazienkę, tak szalala w wanience. Oj chyba bardzo się jej podobało, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie jakieś ortaliony wdziewać:) Aha, nowe osiągnięcie. Dziś było stanie na czworakach, na razie po parę sekund, ale i tak rodzice dumni nieslychanie:) Oj, mój mężuś kichnął donośnie i się maleństwo obudziło. Lecę! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati- właśnie obejrzałam zdjęcia Mateusza. Ależ On uroczy. Oj wygląda na małego rozrabiakę ale jakiego slodkiego. Dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,właśnie skończyłam dodawać zdjęcia.już są wszystkie,strasznie wolno pracuje mi komputer,po trojanie(a może któraś z was wie co w tej sytuacji zrobić - albo jakis mąż ,nie mąż) Iwanka,a ty nam pokaż te ząbki. Kurczę ,to ja już nie wiem sama,może przełom czerwca i lipca,żeby było sprawiedliwie. Dzisiaj troszkę wcześniej. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tinka-ucałuj Bartoszka od nas i zycz Mu duuuuzzzzoooo zdrowka i samych slonecznych dni🌻🌻🌻. Mati,ja tam wbrew pozorom jestem raczej ugodowa,jak pisalam skrzynka bedzie,ale tylko w pierwszej polowie czerwca,w drugiej juz nie;-) Gabi,troche sie boje tych zabaw Mlodego z Magnusem,w przyszlosci oczywiscie.Nasz pies uwielbia wrecz dzieci,tylko brak mu delikatnosci,czasem potrafi ogonem zmiesc wszystko z ławy...Chwala Bogu jest nauczony najwazniejszych rzeczy i reaguje na polecenia,nie bedzie tak zle:-).On nawet jak goni kota,to po to,zeby sie z nim ....pobawic;-) Iwanko-Magnus jest jak najbardziej posiadaczem klejnotow,nawet jak jezdzimy do weterynarza to panowie na jego widok zawsze sie smieja,ze maja kompleksy;-)I tez chetnie pozna Wasyla,choc pewnie nie bedzie to milosc od pierwszego wejrzenia...A jak Wasz pies reaguje na inne pieski??? Edyta-hahaha,alez Ci sie dowcip wyostrzył:-PZauwaz ,ze sie poprawilam w nastepnym poscie:-) Tina-i znow mialam powod do rechotu dzieki Tobie:-D Ale wszystkie zyjace nadzieja,ze zajade na Gapciu informuje,ze na podworku stoja dwa samochody i bede miala czym przyjechac:-P Ania,na wszelki wypadek wloz moherowy beret i drugi ,mniejszy spraw Marysi-tak dla zmylenia przeciwnika,i gdyby sie pytali to mow,ze okna myjesz wylacznie w celu prokreacji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Zguba sie znalazła. Jestem, co prawda tylko na momencik bo musze dac Mackowi sniadanie, ale obiecuje ze juz nie zrobie tak długiej przerwy. Moja nieobecnosc była spowodowana awaria komputera. Obebralismy go w niedziele z naprawy i znow cos nawaliło. Musialismy włożyc w nigo troche kasy i dopiero jest OK. Cwana bestia- wie co dobre. U mnie wszystko w porzadku. W piatek byłam z kolezankami na piwku i było tak fajnie, ze w sobote tez poszłam:) (a co tam) Jeszcze w poniedziałek łeb mi pękał. Ale warto było;) Dzieciaki zdrowe. Czy znajdzie sie dla mnie miejsce w tabelce? Przez to ze nie miałam kompa to porzadki sobie zrobiłam. Czasami dobrze robi brak komputera. Ale powiem Wam jedno bez niego jest jakos smutno, szczególnie gdzy nie mozna zajzec na forum gdzie są najwspanialsze kolezanki na świecie:P ( taka mała wazelinka). Koncze dziewczyny bo Maciek padnie z głodu. AAAAAA i jeszcze wszystkiego najlepszego dla wszystkich 6 - cio miesieczniaków. Całuski.👄 Obiecuje ze tu wpadne. Maciek właśnie oglada Teletubisie i piszczy z radosci. I jeszcze dzięki za pamięć i troskę o mnie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja... tylko na minetke ...;) jakos przezyłam wczorajszy dzien. pracuje do piatku, potem mam 2 tyg urlopu. w nowej firmie zaczynam od 19 grudnia.... :)...ale jakos tak bez zapału podchodze do tego.... przez ten brak wypłaty musze zmienic swoje prezentowo-zakupowe plany...:( ...Tina-Sylwia w 2 miesiacu zycia miała robione usg nerek. okazało sie ze ma zalegajacy mocz w jednej. dlatego musze czesto robic jej badania moczu bo ciagle ma jakies bakterie, skrzepy, szczawiany, czy inne nabłonniki....ciagle podwyzszona ilość krwinek białych.... co do wyjazdu....hhmmm...strasznie bym chciała....i w sumie mi jest obojętny termin...ale ta odległosc mnie przeraza......:(... odezwe sie pózniej... papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem! Wesoło i gwarnie:)Czytałam i czytałam. Kroma-witaj:)Z żeli tez polecam Calgel i Denti cos tam:)A na niepokoje ząbkowe-Viburcol. Jest homeopatyczny i naprawde skuteczny. Chyba większośc z nas go wypróbowała. Jednak dobrze, ze wywołałam temat terminu. Mamy troche czasu, zeby dojść do kompromisu.A moze jednak czerwiec,ale ten długi weekend z Bożym Ciałem? Mozna byc wyruszyc juz w środe wieczorem kto ma blizej. Martynika-nie kuś nas tą skrzynką, bo jeszcze ci sie na głowę wszystkie 10 czerwca zwalimy i będziesz miała;) Tina-uściski dla Bartosza. O, ciągle zapominam spytać-jak twoja mała synowa się miewa?I jakie w końcu dostałą imie?Wiem,wiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Ale co się dziwić-w koło same niemoralne rzeczy:P mati-Mateuszek jest uroczy:) Gabi-też uwielbiam buszowac po Ikei. Dawno mnie tam juz nie było niestety. Igunia własnie na dole wydaje dzikie okrzyki. Jest tak zachwycona swoim głosem, ze robi to wszędzie. Nawet na specerze. Czasem mi sie dziwnie ludzie przyglądją, bo potrafi zawodzić jak baby w kościele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Mocca-a w jaki konkretnie dzien tyg. wypada boze Ciało???Czwartek czy piatek???Nie mam kalendarza na przyszly rok:-O.Tylko nie wiem czy Ania bedzie wtedy mogla,jako ze mieszka na terenach \"operacyjnych\" ks.Rydzyka,wiec nie wypada Jej nie isc na procesje...No chyba,ze caly ten dzien spedzi w berecie,moherowym oczywiscie;-). Co do skrzynki...jakos musze zwiekszyc motywacje tym co mieszkaja daleko;-) Mati-obejrzalam zdjecia,fajny Szkrabik:-)Ile Mateusz ma \"wzrostu\"?Bo tez wyglada na dlugiego. Gdzie reszta.hę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusy i uściski dla Bartusia 🌻🌻🌻🌻🌻 Dużo, dużo zdrówka i samych słonecznych dni. Ja tylko wpadłam na chwilkę- muszę iść do Urzędu Pracy. Martynika- nie wiem czy wiesz ale Ojciec Dyrektor ma swoich ludzi wszędzie- Tobie może też przydałby się taki moherowy berecik:) Właśnie mam przed oczami widok- Karwia, szum morza, roczne bobaski w gustownych berecikach i ich Mamusie oczywiście też w berecikach.....Wiecie może wiać, więc okrycie głowy jak znalazł;) Martynika Boże Ciało jest zawsze w czwartek. Do zobaczenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HaLLOOOO!!! Tina- 100lat dla Bartosza- oby rósł jak na drożdżach , z uśmiechem na twarzy, no i w zdrowiu \" końskim\" :) Mati-Twój Matik rośnie,że hej :) Martynika- może warto wziąć pod uwagę ewentualny przyjazd na Magnusie-też chętnie podziwiałybyśmy te klejnoty ;) A moja Astra wyjątkowo interesuje się dużymi psami( ciekawe dlaczego :P ). Witaj Sindi- dobrze,że już masz kompa sprawnego, bo brakowało tu Ciebie :) Nadia-miało być na minutkę? :D Termin obojętny dla mnie,więc piszcie jak Wam pasi, co obgadamy zawczasu ;) Maja śpi coraz lepiej w nocy,więc może chwilowo zębiska skapitulowały, nawet viburcolu nie podaję od kilku dni, a raczej nocy. Również próbuje stawać na czworaka. Bardzo długo trzyma w górze samą pupę, przemieszcza się wtedy poślizgiem :D. Podciąga się też na macie chwytając się pałąków z zabawkami. Mama, ani tata nadal jej nie wychodzi w mówieniu, uparła się na reee,reee, lub aguuuu, lub po prostu krzyki i piski . A donośny ma głos przy tym- ponoć po mnie :P. No! Zmykam -bo czeka na mnie sprzątanie mieszkania :(...Mężowski wyjeżdża w poniedziałek i wraca dopiero na święta,więc sama zostanę z porządkami :(. A! Zapomniałabym- omal wczoraj nie spaliłam mieszkania. Śmiałam się z Waszych \"przygod\" , no i kara mnie dotknęła :(. Mialł być smaczny obiad- wysszło mięsko w czrnym kolorze, w zadymionej aurze > Trzeba było ewakuować dziewczyny do babci i ponad pół dnia wietrzyć całe mieszkanie :(. To pa! Piszcie, wieczorem tu zajrzę :) Całuski.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! po pierwsze sto lat dla Bartusia🌼🌼🌼 wczoraj bylysmy na szczepieniu i po raz pierwszy Olusia miala goraczke i byla strasznie marudna poprzednie szczepienia przechodzila bezobjawowo.Wazy 8400g niestety w naszej przychodni nie ma urzadzenia do mierzenia dzieci wiec nie wiem jaki wzrost:( ja rowniez mam dosc daleko nad morze wiec w moim przypadku weekend to tylko na dojazd:(termin raczej obojetny ale na troche dluzej pomysl z dlugim weekendem na Boze Cialo jest dla mnie ok:):):) Mati- Mateuszek jest przeslodkim przystojnym mezczyzna:):)🌼 kroma witaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika kup se czarny,będzie się ładnie komponował z Magnusową sierścią - bo chyba w końcu na nim przyjedziesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pomysl!!!!zrobmy sladke i kupmy go Martynice na urodziny w koncu za ta skrzynke wodki nalezy jej sie jakis odjazdowy prezent:) a ten sobie w koncu sama wybrala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny. Jeden beret to za mało! A Igor, Magnus? Fajnie bedzie taka procesja wygladała w Karwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, ale w ofercie sa tylko dwa:( wiec chyba Nadia musi jeden dorobic na drutach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🖐️ Dopiero teraz piję pierwszą kawkę,wcześniej zdążyłam przeczytać co napisałyście,ale potem mały dał koncert,brzuch go bolał,no ale teraz w końcu śpi. Także zapraszam na kawkę. Jestem za składką dla Martyniki,koniecznie musi mieć ten czarny beret.;) NAjlepsze życzenia dla Bartoszka,🖐️koleżeński uścisk dłoni od Matiego.🌼🌼🌼 Martynika te dwa samochody to nic,my cię namówimy,będziesz musiała ulec presjii i przyjechać na Magnusie.:P Sindi witaj znowu i niech to się nie powtórzy,komputer z kopa i niech wie , że ma działać:D Jak ja ci zazdroszczę tego piwka.. Nadia,bardzo nam miło,że tylko na \"minetkę\":P,ale wpadaj też pogadać. Jesteśmy z ciebie dumne,że jesteś taka odważna i tak ładnie załatwiłaś sprawę i masz drugą pracę.To się chwali. Oczywiście jak najwięcej zdrówka dla Sylwi. Słuchajcie,wy mi tu nie gadajcie o odległości,bo ja do rodziców jadę 600km i zajmuje to z przystankami około 8 godzin,to jak dzień pracy,w końcu nie mieszkam na Alasce. Dziękujemy za komplementy dla Mateuszka.Muszę go sama zmierzyć,bo w przychodni nie mierzą,ale jest długi,po tacie. Jak ja bym chciała jechać do IKEI. Ania uśmiałam się do łez😭,to było dobre,wyobraziłam sobie ten widok.Ha,ha,ha Edyta,ty uważaj na siebie(i swoją rodzinę)i daj link do tego krzesełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry...:) to znow ja..:) tera na dłuzej... chyba.... ❤️ dla Bartusia.....sto lat...stooo lat.... Edyta-krzesełko fajne.....sama sie zastanawiam czy nie warto wydac troche wiecej i kupic plastikowe składane z bajerami..... Do beretów dołączam pampersowe kody ...:) aaajjj no i koniec pisania.... Job...job...job...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze znowu poprosic o pomoc Martynike - na pewno nie odmowi :) - wklejanie cos mi nie wychodzi ...nie wiem co zle robie :(. Dodalam fotki-dzisiejsze :). Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Wielkie dzieki za życzenia dla Bartucha. Mati, długi po tacie powiadzasz.... ;-) Ja mogę kupic moherek, procesja do Karwi mi sie podoba, tylko trzebac znaleźć chetne do sypania kwiatków. Synowa ma na imię Nadia, ku rozpaczy swego taty, który twierdzi, że to ruskie imię, a on raczej w prawo skręca, najchętniej zapsisałby ją inaczej, ale dziecko nie małżeńskie, więc sam to on sobie może buty zawiązać. Spadam, bo bartek domaga się półurodzinowej flachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,mozecie sie zlozyc na ten beret,tylko kolorek jakis bardziej twarzowy poprosze;-). A na Magnusie nie przyjade i koniec,moj pies jest przyzwyczajony do wygod,a nie do harowki,toz to dog,a nie perszeron:-P Mnie termin z Bozym Ciałem odpowiada,pod warunkiem,ze nie bede musiala isc na pochod...ups...procesje:-O.I kwiatkow tez sypac nie zamierzam,ale Tine mozemy odstroic w biala kiecke,lakierki itp. pierdoły i niech sypie;-)A ja posiedze w berecie w tym czasie,zeby bylo sprawiedliwie:-) Edyta,a coz to moja synowa konsumuje z takim zapałem???I jest zdecydowanie podobna do Ciebie:-) Jestescie wszystkie na spacerze,czy jak???:-O Ktorego to Boze Ciało???Bo ja na serio nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie szczęśliwe Mamusie ;) Wkradłam się na Wasz temacik mimo że rodzić będę dopiero w kwietniu 2006 ale mam nadzieję że nie wygonicie mnie stąd ;) Chciałam Was, jako doświadczone już Mamy, spytać o to jakie macie wózki i jakie możecie polecić. Jest teraz tyle tego na ryku że trudno wybrać coś na prawdę dobrego. Jestem z Wrocławia i zauwazyłam że jest wśród Was sporo mam z trego miasta. Czy możecie podpowiedzieć gdzie kupić wyprawkę dla Maleństwa i do jakich sklepów czy hurtowni warto zajżeć. Będę Wam Wszystkim bardzo wdzięczna za rady i pomoc. I raz jeszcze przepraszam że wtargnęłam na Wasz wątek ;) Pozdrawiam Was i Wasze słodkie pociechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Mały narazie śpi,nie bylismy dzisiaj na spacerku,bo przyszła do nas córka mojej przyjaciółki i chwilę siedziała,ale i tak było zimno. Edyta twoja córa śliczna,a te oczka są urzekające. Mała Mocca to krzesełkojest bardzo fajne,jak nie uzbieram na to ze stolikiem,to kupię takie.Wogóle to chyba najbardziej podobają mi się rzeczy z Arti. Martynika jak będziesz miała wszystkie kody to daj znać,żeby było wiadomo do kogo wysyłać. Tina,dokładnie,długi potacie,właśnie go zmierzyłam ma 72cm,choć mój mąż twierdzi,że to mało,że Mati wygłąda jakby miał metr. Witaj Silvia,nie wygonimy cię,ja mam wózek firmy Wychamet,Breker i jestem z niego zadowolona.Jest to spacerówka i gondolka w jednym,do tego mam bardzo szerokie pompowane koła i mogę wszędzie jeździć,jest jak terenówka.Jedyną wadą jest to,że jest ciężki,także jak mieszkasz w bloku to będzie problem z wnoszeniem. Kurcze,musiałam zrobic przerwę,bo mały się domagał.A potem zawsze coś do zrobienia.Muszę teraz nadrobić co napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy !!!!!Ja myślałam,że tu będzie pełno wpisów ,a tu pustka,opuszczacie się. Do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×