Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

czesc!!!!!! Mala Mocca powodzenia kciuki trzymamy juz od rana!!!!!!Ty zdawaj szybko bo niedlugo maz wraca a ja obiadu nie zrobilam bo trzymam kciuki:):)(dobra wymowka, nie???) u nas rowniez piekna zima, tylko Olusia troche zakatarzona. Czy Wy wychodzicie z maluchami na dwor gdy maja katar???bo my wychodzimy i boje sie czy to jej jeszcze bardziej nie zaszkodzi??? Nie pamietam ktora z Was pisala o ksiazce zaklinaczki dzieci bo ja bym bardzo chciala, a teraz nie wiem komu mam przeslac adres mailowy Choinka u nas rowniez juz ubrana, niestety rowniez biurowa bo dwukolorowa zloto czerwona:):):)ale mi sie podoba od razu tak jakos w domu przytulniej i swiateczniej sie zrobilo!!! Martynika a gdzie Konczyna widziala Twoja choinke????Myslalam ze zamiescilas zdjecia na bobasach ale zajrzalam i zadnych nowych zdjec:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!!! Mala Mocca powodzenia kciuki trzymamy juz od rana!!!!!!Ty zdawaj szybko bo niedlugo maz wraca a ja obiadu nie zrobilam bo trzymam kciuki:):)(dobra wymowka, nie???) u nas rowniez piekna zima, tylko Olusia troche zakatarzona. Czy Wy wychodzicie z maluchami na dwor gdy maja katar???bo my wychodzimy i boje sie czy to jej jeszcze bardziej nie zaszkodzi??? Nie pamietam ktora z Was pisala o ksiazce zaklinaczki dzieci bo ja bym bardzo chciala, a teraz nie wiem komu mam przeslac adres mailowy Choinka u nas rowniez juz ubrana, niestety rowniez biurowa bo dwukolorowa zloto czerwona:):):)ale mi sie podoba od razu tak jakos w domu przytulniej i swiateczniej sie zrobilo!!! Martynika a gdzie Konczyna widziala Twoja choinke????Myslalam ze zamiescilas zdjecia na bobasach ale zajrzalam i zadnych nowych zdjec:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia,bo Koniczyna to chyba oczyma wyobrazni ja zobaczyła:-D. No widzisz Sindi jakie te Majowki to małpiszony sa:-P;-) Mala Mocca-no napisz juz jak Ci poszło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Martynika przyznaj ze te angielskie dzieciory sa wyjatkowo nieznosne!!!!......oczywiscie pewnie to wina rodzicow...ale jak kiedys w programie zobaczylam jak wygladaja pokoje takich dzieciaczkow ok 5-6 lat to sie zastanawialam czy nawet bardzo sie starajac umialabym doprowadzic do takiego burdelu...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sie akurat zgadza... Pytałas o spacery przy katarze-ja wychodze z Igorem jak ma katar,nawet dzis przy -9 st. bylismy na spacerze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sindi, MaciuS je banany z jabłkiem, ale jakiej firmy, bo nam tatuś przyniósł gerbera od 9miesiąca- byłam nawet zdziwiona, bo sam ich banan jest od 6miesiąca piszesz, że nie chce zupek bobovita(moja też), ale je gerbera-też musimy spróbować ojej, piszę na stojąco, bo trzymam Jagodę i już mi ręka wysiadfa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem tajemnicza, bo własnie, jak któraś spryciula zauważyła, na gg wpisane jak byk, że Justyna. Tina - bo tak na mnie mówił mój najmłodszy brat, jak był ociupinką jeszcze. A co do Bobovity, to Mały ją lubi, zreszta on lubi wszytsko co w słoikach, tylko moich dań nie lubi... dekamilka- do tabelki proszę! Bo cię inaczej będę straszyć po nocach...... Mocca, zlituj się, bo u mnie w domu bajzel i obiadu brak.... Aaa, Mocca i pediatra radził próbować różne maleka, może któreś mu bardziej podejdzie - dziś kupiłam bebiko, zobaczymy... Na dwór z katarem wychodzimy, ale na krócej. No to baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dokladnie nad tym amym sie zastanawialam dlaczego banan z jablkiem jest od 9 skoro i jedno i drugie jest od 5-6. I po prostu daje malej nie patrzac na to ze od 9 mca bo skoro jej nic nie jest to sie nadaje:):) W takim razie my tez nie rezygnujemy ze spacerow:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekamilka- Maciej je swieze owoce. Miksuje mu banana i jabłko. Pyszota. Słoiczkowych deserow je mało. Martynika jakie joguty dajesz Gudkowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banan z jablkiem z Bobovity,takie kubeczki po 4 sztuki:-) A ja tam uprawiam normalne spacery przy katarze.Zimne powietrze obkurcza sluzowke w nosie i maluchom wtedy lepiej sie oddycha...ale madralinska jestem,no nie?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka.
Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 7 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 mies i Piotr 5lat.............gg4990317 Koniczyna...34.........Michalina 6 miesiecy................................ jaśmin....................................................................? Kroma....................................................................? Madi......................................................................? Atlanta...................................................................? Kompletujcie Dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do jogurtów... takie z owocami czy o smaku? Np, jakiej firmy? I jak Gudi reaguje na jogurty żoładkowo? Bo ja własnie tak myślałm, że skoro sa desery jogurtowe dla dzieci, to czemu niby sam jogurt miałby szkodzić? A ztym, co piszą na słoikach to w ogóle czeski filam - ja po prostu patrzę na skład, i jesli składniki sa dozwolone to daję, ostatnio np Bartek jadł zupę ferbera od 9 miesiąca, bo nie było tam nic zaskakującego... Przez ta Mocce to bedziemy jutro mogły zdobić palakt \"bo nie było zupy\"... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy chcecie zobaczyć jak bedą wyglądali Wasi faceci bez sexu? Tylko ostrzegam- wersja hard:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jak co złego to na mnie-bałagan, brak obiadu:P Jutro tez piszę, więc informuję, ze trzymanie kciuków aktualne tylko w godzinach 9-14. Dzisiaj jakos poszło. Nie zachwycam sie, ale napisałam i moze bedzie dobrze. Tego się trzymam:)Trafiłam na pokręconą sprawę, ale dzieki konsultacjom z resztą pechowców jakos skleciłam apelację. Jutro ma byc gorzej, bo akta mają być grubsze:( Martynika-ja tam lubię biurowe choinki:PNawet hipermarketowe;) Dostałam dzisiaj krzesełko dla Iguni. Fajne. A kólka to rewelacja, wszędzie można Gunię zaciągnąć zamiast dżwigac. Guni zakup sie spodobał-własnie w nim siedzi i wydaje dzikie wrzaski. Jak pchnę te egzaminy to wkleje jakieś zdjęcia. Zmykam poprzeglądać jakies przepisy. Dzięki za wsparcie!!!Super z was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sindi, chcemy, tylko gdzie??? Mocca, gratulcje, tzn mogę powiedzieć mojemu nie, że jurto obiad koło 16... Ufff, bo już się bałam, że znów pizza na obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanym wysle zdjecie na poczte. Kto chce? Tobie Martynika wysle juz zaraz. Ostatnio jajka byly tematem na forum:)wiec jestes w temacie i zdjecie Ci sie nalezy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika, Edyta sprawdzcie poczte. A Ty Tina dawaj adres na gg. Mam wysłac wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika, wpadajcie wszyscy, nie widze problemu, no moze jedno male smutne ale - po moich kotach zastaloby tylko wspomnienie w postaci dwoch czarnych skorek kolo lozka, a moze i to nie... choinke oczywiscie \'zobaczylam\' oczami wyobrazni he he moje imie wcale nie tajemnicze, podobne w wyrazie ogolnym do koniczyna i nawet na ta same litere, prosze zgadywac :-) Sylvia, ja jestem koniczyna nie konczyna he he Mocca, to powodzenia jutro rowniez!!! Apropos zaklinaczki to mi sie ksiazka podobala, kilka cennych sztuczek wyczytalam i generalnie podoba mi sie jej podmiotowe podejscie do dzieci i wnikliwe obserwacje na temat zachowania niemowlat. Natomiast programu nie ogladalam. A mowicie o \'jezyku niemowlat\'? czy o tej drugiej ksiazce? bo slyszalamz e jest jeszcze jakas o dzieciach starszych, tej drugiej nie mam, moze ktos ma namiary albo zna tytul? mi sie wydaje ze jesli na deserku jest napisane ze jest od 9 to rozni sie od tego od 5 mcy sposobem przygotowania, podobno inaczej sie je miksuje, sa bardziej ziarniste, te najpierwsze poddaje sie homogenizacji (tloczenie pod cisnieniem przez malenskie otworki) wiec byc moze chodzi o technologie przyrzadzania a nei o sklad???? I napisze wam jeszcze co wyczytalam odnosnie deserkow mlecznych, normalnie oparte na mleku krowim sa niewskazane przed uplywem 1 roku, a glownie chodiz o zawartosc sodu i bialka, , zbyt duza podaz bialka obciaza nerki dziecka, oczywiscie producenci by sie zaplakali na smierc gdyby nic nie wymyslili tak wiec wymyslili jogurciki specjalnie dla dzieci z obnizona zawartoscia bialka i bla bla bla.... my sobie z Michalinka poczekamy... no i to tyle... koniczyna (nie mylic z kończyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, ja mam tą książkę. Ale jeszcze nie czytałam, więc nie odpowiadam za treść;) Aa, zapomniałam napisać, że Nince wczoraj po raz pierwszy udało się ustać bez podtrzymywania. Trzymała się tylko sama szczebelków w łóżeczku. Baardzo była dumna;) Od jutra już mam urlop, to częściej będę zaglądać. Koniczyna - oczywiście spóżniłam się do pracy;) Ale zawieja była taka, że 7 km przejechałam na dwójce! 40 na godzinę było najwyższą osiągniętą prędkością i nawet się trochę bałam tak szalejąc!;) A po powrocie z pracy zastałam posprzątany dom i obiad na stole. Ach, jak dobrze mieć męża na urlopie... Chociaż już o 12-tej dzwonił, żebym natychmiast wracała, bo on sobie stanowczo nie daje rady!!:P Taa.. Mężczyźni uważają na codzień, że opieka nad dzieckiem i zajmowanie się domem to czysty relaks! Dopóki sami nie spróbują! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-ja chyba ograniczona jakaś....przy jakim gg jest Twoje imię? :O Martynika- tal sobie, bez żadnego uzasadnienia napisałam ;) Sindi- zaraz sprawdzam pocztę - ciekawość mnie zżera :D. Dzięki :). Mala Mocca- powodzenia i jutro zatem!!! Zagnij ich wszystkich :) Maja też je deserki, lubi chyba wszystko, ciokolwiek jej zaproponuję. Zresztą nie ma z nią problemu jeśli chodzi o żarcie- nie ważne co, ważne,by często i dużo :) Jogurtów jeszcze nie dawałam i chyba się wstrzymam do roczku, tym bardziej,że mleczko uwielbia( mamusi oczywiście). Gdy jestem w pracy dosrtaje kaszkę mleczno-ryżową, którą również lubi. Zmykam, bo Maja woła.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sindi- co do jedzenia to Iga wprowadziła sobie głodówki. Aż mi oczy wyłaża na wierch, gdy czytam, ze Maciejowy wcina dwa słoiczki na obiad! Iga zjadała pół. A dzisiaj była cały dzień na chrupkach kukurydzianych, soczku z malin z wodą i tyle. Nawet jak wróćiłam o 16 wzgardziła moim cycem. Czyzby sie odchudzała na nasz zlot?W sumie w bikini wszystko widac;) A moze juz powinnam sie martwić? Ostatnio okropny z niej niejadek. Zaraz spróbuje jej wcisnac kaszkę. Wczoraj ładnie zjadła,ale nie za duzo. Kurcze, moze łapie mojego stresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzyna, milo mi 🖐️ Mocca, moze byc ze Iga lapie stresa, pod wplywem stresu zmienia sie sklad chemiczny krwi i zapewne tez takie zmiany zachodza w mleku ale czy na pewno to nie i wiem. Moze to zbyt daleko idaca interpretacja. Tylko napisze ze jak wrocilam taka \'zrabana\' sorry za wyrazenia z pracy i karmilam wieczorem i w nocy Michalinke to na drugi dzien ona tez byla bardzo \'zmeczona\', spala caly dzien z przerwami. a Ty tez tak masz z ejak sie denerwujesz to nie jesz? Nie przejmuj sie za szybko, u dzieci wystepuja takie chwilowe zaniki apetytu, a pod koniec pierwszego roku jedza nawet mniej niz wczesniej dlatego ze juz tak intensywnie nie rosna. hmmm jakby ktos chcial mi cos wyslac - np Sindi - to pod moim nikiem jest adres mejlowy. da da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edi, jak masz zapisany mój nr to skorzystaj z opcji \"katalog publliczny\", czyli to co dostępne na temat danej osoby dla ogółu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×