Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Tina wysłałam Ci juz. Do innych tez, ale nie pamietam do których. Sprawdzcie wiadomości i napiszcie kto nie dostał. Wysle Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNIczyna przepraszam za pomylke ale to przez to ze pisze z Ola na kolanach:):) Gabi dzieki za odzew w takim razie przesle Ci moj adres na gg i jak mozesz wyslij mi ta ksiazke:):) a czy ty przypadkiem nie mialas dzis imienin bo bylo Gabrieli:)????no i gratulacje dla Ninki:):):) kolejna silna dziewczynka!!!! Sindi dzieki za zdjecie:)ale oblesne typki:)!!!!musze pokazac męzowi niech wie co go czeka jak bedzie nieposluszny.....:):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis 19 grudnia wiec nasza najmniejsza dzidziulka(według daty urodzenia) konczy 7 miesięcy. Wszystkiego najlepszego dla Jagódki. Niech duża rośnie i daje mamusi duzo radości❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko duzo duzo zdrowka i moc usmiechow i radosci dla Ciebie i dla rodzicow rowniez🌼🌼🌼 Rosnij duza i zdrowiutka❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.mayky.net/miriam.html a to w woli przypomnienia:):):) muzyczka tez fajna spadam spac bo jutro bede nieprzytomna milej nocy papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny (którym obiecałam kody pampers) mnie zabiją. :( Ja ich jeszcze nie wysłałam. No ale to zrobię - o ile jeszcze potrzebujecie. Właśnie pisałam kartki świąteczne (taka miła stara tradycja) i już chciałam zadresować kopertę ... i kurcze gdzieś mi adres wcięło. Kto potrzebuje niech wyśle na meila (pod nickiem) albo na GG (5145351). Bardzo, bardzo przepraszam. No to się pokajałam ... a teraz wracam do pisania. Jak ja nienawidzę końca roku 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Dzis gorace buzkiaki slemy Małgosi. Duzo zdrówka i radosci.🌼🌼 Nie moge teraz za bardzo pisac bo maciek wygina mi sie na kolanach. koniecznie chce uderzyc w klawiature. ,lk kkkkkkn xbcfds rdfcv dz. to byl on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdolny Maciuś, bo wstawia spację między wyrazami... ;-) Jak nic to były świąteczne życzenia w dzidziorowym języku... Ja to odzcytałam jako \"zdrowych wesołych świąt życzy Maciej\" - ilość wyrazów się zgadza... Coś nam Mati zaginęla.... Hej, Mati nic si,ę nie sm€ć, jakby co to moge wpaść do twoich rodziców z życzeniami, bo to własnie oni mieszkają gdzieś tu w okolicy, prawda? Edzia, a Ty słoneczko tez się trochę opitalasz, Twoje ostatnie zaangazowanie w rozmówki polsko-moherowe jest poniżej krytyki. Za karę do Torunia udasz się nie piechotkę, albo na Martyniki osiołku, jak dołożysz do tego swojego jamnika to wyjdzie niezły zaprzęg. Chyba, że to swiąteczne przygotowania w fundacji Cię tak pochnęły, wtedy jesteś usprawiedliwiona, ale mogłabyś coś o tej funadcji naskrobać. Czym się zajmuje np. Ockej, ja na razie też kończę, ale jeszcze tu wrócę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 7 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 mies i Piotr 5lat.............gg4990317 Koniczyna...34.........Michalina 6 miesiecy................................ jaśmin....................................................................? Kroma....................................................................? Madi......................................................................? Atlanta...................................................................? Dekamilka 28 Jagódka 7 miesięcy gg1308182 podałam numer mój i męża, to żeby nie było dziwne, że w katalogu publicznym nie jestem ja .Mój był na drugim kompie, a jeszcze go nie podłączyliśmy Sindi, te owoce są surowe? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka.
Rubina......27.........Hania 7mies i Kuba 4,9 lat..............gg 2518611 Edyta.......33.........Maja 6 mies i Ada 10 lat.................gg 1188193 Sylwia......25.........Ola 7 miesięcy.............................gg 3757003 Ania........36..........Marysia 6 miesięcy.......................gg 4067836 Iwanka.....29.........Tosia 6 miesięcy..........................gg 9042646 Agapant....32.........Małgosia 6 miesięcy......................gg 5145351 Mati.........28.........Mateusz 6 miesięcy......................gg 7526248 Nadia_25...26.........Sylwia 6 miesięcy.........................gg 5199486 Martynika..28.........Igor 6 miesięcy...........................gg 1400214 Tina.........27..........Bartosz 6 miesięcy......................gg 8001693 Mała Mocca28..........Iga 6,5 miesiąca.........................gg 5387089 Gabi28......28..........Nina 5,2 miesiąca.......................gg 1475232 Sindi.........26..........Maciej 6 mies i Piotr 5lat.............gg4990317 Koniczyna...34.........Michalina 6 miesiecy................................ Dekamilka ..28.........Jagódka 7 miesięcy .....................gg1308182 jaśmin....................................................................? Kroma....................................................................? Madi......................................................................? Atlanta...................................................................? Czekamy na komplecik.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się przeczytać troszkę, choć niełatwo, bo mam teraz na kolanach Jagodę w foteliku i muszę symulować jazdę samochodem:) dziękujemy za życzenia, buziaczki od Jagódki gratulacje dla Ninki, trzymaj tak dziewczyny, myślę o Małej Mocce i oczywiście życzę najlepszego, ale tak właściwie to co zdaje? uciekam, bo chyba się zorientowała, że to nie autio:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocca zdaje egzamin radcowski. Bebiko wczoraj wieczorem poszło jak woda, a dziś rano przestało być fajne. Nie wiem, jakie jeszcze mleka są na świecie - Nan, bebilon, Humana, bebiko - żadne nie wciąga Bartka na dłużej,chyba faktycznie będzie antymleczny. Za to na zupy to chyba zbankrutuję.... Wczoraj ugotowałm mu ziemniaka, marchewkę i mięsko, ziemniaki i marchewkę zgniotłam widelcem, a mięso zmieliłam z koperkiem i dałam mu prawdziwe drugie danie na kolację, wszytsko ułożone na talerzyku, plastikowy widelczyk.... Niby jadł, ale bez zachwytu, bardziej podobało mu się gmeranie w talerzu, za to jak otworzyłam słoiczek to buzia mu się nie zamykała. Dziś jeszcze spróbuję z zupą buraczaną, a ajk efekt będzie taki jak wczoraj, to trudno, pozostanie mi tylko napad na hurtownię spożywczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-oj pochłonęły, ......czasowo :(. Jest to Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Może chcecie nas wesprzeć finansowo? :D Trzeba było kupić prezenty na paczki świąteczne, dziś natomiast latałam ( bez cyca na wierzchu :P ) po mieście w poszukiwaniu czegoś dla moich dziewuszek i nartknęłam się na likwidację sklepu Mariquitta( chyba dobrze napisałam ? :O ) , tzn na 50% obniżkę cen. Skusiłam się na plecak dla Ady i kilka par fajowych skarpet, dla Majki zaś body z długim rękawem w pasy , rajstopki i bluzeczkę :). Na allegro chcę dziś zamówić kulę http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76697340 , Ada marzy o nowym FURBY ,lecz zastanawiam się ,bo drogi jak cholera . Dla pozostałych członków rodzinki tradycyjnie kosmetyki, jako,że jestem konsultantką firmy AVON :). Zapasy robię już wcześniej, by oszczędzić sobie stresu związanego z wydatkami . Kurcze choinki jeszcze nie mam, włqaściwie, to brak czasu mnie usprawiedliwia, więc wstępnie planuję kupić w piątek na targowisku, choć Ada liczyła na wcześniejszy termin. Dziś mamy Wigilię w przcy-kolejne zakupy na paczki dla dzieci z internatu mnie dziś czasowo pochłonęły, więc kończę na dziś, może wieczorem po pracy coś sklecę .....papa!! Mocca-już po? Sądzę,że można już gratulować!!! :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No i dla kolejnych 7-mio mięsięczniaków - słodkich kolejnych miesięcy w życiu...no i duuuużo zdrówka. tO PAPA KOBITKI- tINA bierz ten pokój u Mati ,bo Cię siłą zaciągniemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co nam tam Ona(znaczy Tina)???Niech siedzi w domu i podciaga topic:-P.Ja juz Pania Hrabine i straszyłam i prosziłam-zero reakcji,wiec mam juz w nosie;-)Najwyzej skonczy w tej suterenie...Tina popros Mati moze Ci tam choc podloge jakim starym gumolitem wyłozy....:-D.No,moze tym Cie przekonam Justynko:-P Edyta-tez kiedys bylam konsultantka Avonu,ale jak zaczeli cudowac i trzebabyło miec coraz wieksze zamowienie,zeby cokolwiek zarobic to dalam sobie spokoj.I nie zaluje,bo wg. mnie ich kosmetyki sa raczej marnej jakosci...:-(.I gratuluje Edytko nowej umiejetnosci-wklejania linkow;-).Widziałam te kule po 29,99 na Allegro,czyli ciut tansza,poszukaj:-).Tez sie nad nia zastanawiam,ale poczekam na opinie mojej Synowej na jej temat:-) Rany,znow Ania napisze,ze złosliwa jestem...:-O A wlasnie Ania-gdzie Ty???Chyba nie odsniezasz charytatywnie przed rozglosnia...?;-) Mati-wracaj...😭 A wiecie co?Kupilam sobie na Allegro stary \"Dirty Dancing\"...sto lat tego nie widziałam.Wczoraj obejrzałam-petarda:-D.Czy Wy tez kiedys ogladałyscie ten film po kilka razy??? I jeszcze 🌻 dla wszystkich 7-miesieczniakow. Juz do pisania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki Kochane, ja bym nawet piechota poszła, bo uwielbiam polskie morze a okolice Karwi szczególnie. Tylko cięzko mi zaklepać pokój u Mati, bo może się okzać, że Kuba pracuje i nie damy rady. Gdyby to było ciut bliżej miałbym w nosie kierowcę, ale tak.... Uwierzcie mi, że jak Kubsztyl tylko będzie miał urlop, to choćby z namiotem ale przyjadę. Tylko Bartka podzrucę do miękkiego wyra u którejś. A trzeba było - osobno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika ja jestem posiadaczką tego filmu od podstawówki. Kaseta jest tak zrypana ze nie idzie tego oglądać. Kiedys bylam tak zakochana w tym filmie, ze tanczyłam z koleżankami a nawet nosilam takie same spodenki jak \":Dziecina\" ( chyba dobrze pamietam, ze tak na nią mówili?) . Boże kiedy to było?????? Z chcecia obejzałabym go jeszcze raz, ale boje sie włozyc tej kasety do video. Obawiam sie ze kaseta by sie rozsypała. Jest wyeksloatowana do maksimum. Tina Ty nie pierdziul, bo byc moze tez sama bede jechała do Karwi i to z dwojką dzieci. Moj mężuś prawdopodobnie bedzie miał jakis kurs w Lidzbarku. A ja wcale nie zamierzam rezygnowac ze spotkania z Dziewczynami. Tymbardziej, ze Martynika obiecała mi ze da pojezdzić na Magnusie:) Nie wychodze dzis na dwor bo lezy duzo sniegu, a moj wozek nie chce jezdzic. Koła są za małe. Chyba jutro wsadze Macka w sanki;) Ide obrac pyrki na obiad dla dzieciaków. Dzis jestem sama bo Bartek(czytaj: moj mąż) ma służbę ku chwale Ojczyzny. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sindi,a robisz zakupy na Allegro?Bo tam za 18 zeta jest \"DD\' na VSD.Jak chcesz to wkleje Ci link:-) Tina-Sindi ma racje,sama POCIAGIEM przyjedzie z dwojka dzieci,a Ty majac prawko nie mozesz???Wez jakas kolezanke(albo fajnego kolege;-) ) do towarzystwa w podrozy i jazda do Karwii:-P.I moze tak bys wkleiła wreszcie kilka nowych fotek,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki🖐️ Czytam(staram się przymajmniej)co piszecie ale nie mam czasu odpisać.Może uda mi sie wieczorem. Sindi nieźle,nieźle.Wiadomość dotarła,ale sie uśmiałam,jak Daniel przyjdzie z pracy,to zaraz mu pokaże,ciekawe co powei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejaj ten link Martynika. Zobaczę co to jest. Chciaz wolałabym ten film na dvd. Tina jeszcze słowo i pojadę przez Kilece.Tylko szukaj tego fajnego kolegi do towarzystwa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejaj ten link Martynika. Zobaczę co to jest. Chciaz wolałabym ten film na dvd. Tina jeszcze słowo i pojadę przez Kilece.Tylko szukaj tego fajnego kolegi do towarzystwa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, w radio głupoli: 1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim. 2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty. 3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać. 4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją. 5. Nie zagłuszaj. 6. Nie cudzosłysz. 7. Nie przestrajaj. 8. Nie dawaj fałszywego świadectwa na antenie mojej. 9. Nie pożądaj Maybacha Ojca Dyrektora swego. 10. Ani żadnej kasy, która Jego jest. Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie samego Jeżeli uważasz że tacy ludzie jak Rydzyk Powinni znaleść sie więzieniu Przyłacz sie do akcji ośmieszania rydzyka i roześlij to do wszystkich znajomych. Nie pozwól aby złodzieje podszywający sie pod księdza okradał także twoją Babcie z emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocca, jak juz opadną egzaminacyjne stresy to moge Cie wykorzystać? Może uda mi się złapać Cię na gg? W jakich godzinach bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1705
czesc ja mam termin na 02.05.2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×