Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

My juz po szczepieniu.Igor wazy 9520g. i ma 82 cm. wzrostu.Kawał chlopa...:-) Tina-tez masz zaj*****ą tesciowa:-DWszystko wskazuje na to,ze jest spokrewniona z moja:-PChyba nawet dosc blisko...to podobienstwo charakterow;-) Edytko kochana mam ładniusia łazienke-na scianach Balsa Błekit z Opoczna,tamta jakos nie jest w moim stylu:-P. Ide do garow...błeeee😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, to Majka bedzie musiała w obcasach przy Igorze :D. My też niebieskie odcienie w łazienkowej toni mamy :) Pozdrówka i całuski dla wszystkich, a zwłaszcza dla wyemancypowanych \" wielbicielek inaczej\" teściowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki!!! dziewczyny ile waza wasze dziewuszki???Ola wazy cos blisko 9 kg i mam dosc sluchania jaka to ona grubiutka szlag mnie trafia na takie ciagle komentarze mojej tesciowej dla mnie wcale nie jest gruba wyglada normalnie a im sie tego nie da przetlumaczyc maja jednego wnuka ktory jest wychudzony i blady i chyba maja jakies mylne pojecie na temat normalnego wygladu maluchow...jak tylko przyjdzie ktos w odwiedziny to pieprza glupoty jaka to Ola nie jest grubiutka a mnie trzepie ze zlosci...a na dotatek mimo moich ciaglych sprzeciwow jak tylko tam jestesmy to daja jej cos do jedzenia ja jej oczywiscie zaraz to zabieram i wtedy krzywo na mnie patrza...(tu miala byc buzia z jezorkiem ale nie umie jej zrobic) najgorzej wkurza mnie to ze w sobote musze ja tam zostawic na kilka godzin i nie wiem jak zrobic zeby nie faszerowali ja zarciem co 5 minut jak to potrafia...HELP!!!! Tina ,Martynika chyba dolacze do waszego klubu wielbicielek tesciowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia-wiec witaj w klubie:-DMoze wspolnymi siłami pozbedziemy sie cholerstwa:-P;-) Zapraszam na pieczarkowa...Edi sa jeszcze paczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczki ja mam i to domowej roboty....sasiadka mi wczoraj przyniosla....:) qurcze tylko wy jestescie w tej lepszej sytuacji ze nie musicie zostawiac dziecka z tymi cudownymi paniami...a ja niestety czasem jestem do tego zmuszona rzadko bo rzadko ale zawsze....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dorzucam naleśniki z twarogiem i serkiem waniliowym polane jogurtem truskawkowym...mniam.... palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nalesniki i leczo bardzo chetnie...Edyta jeszcze chwile popiszesz i chyba skocze do kuchni cos zrobic dobrego...:) powiedzcie mi jak sie robi ta buzke z jezorkiem czy to sa odpowiedniki minek na gg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze Olusi pokoj jest przy klatce schodowej i co tylko przejdzie jakas lalunia na obcasach to musze leciec utulic bobaska:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę leczo!!!! A jęzorki - pisze teraz ze spacjami, ale się ich nie wstawia : - p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jeszcze mam ptasie mleczko, jakies kilka zostalo ale co tam poczestuje... sama to bym sie na michalka skusila... kurcze, jakos po tych wywczasach nie moge dojsc do siebie, tak bylo milo... pomijajac to ze swieta i prezenty i stare strony i przyjaciele to bardzo mile bylo to ze moglam sobie poogladac telewizje, pogadac przez telefon i po prostu usiasc i poczytac i NIE MUSIALAM leciec do Michalinki jak zacyznala wolac, po obudzenieu sie moja mama pedzila do niej z wyciagneitymi rekami, po jedzeniu dziadek sadzal kolo siebie i opowiadal jej rozne historie, przychodzili znajomi i kazdy posiwecal jej troche uwagi, no wiec sobie odpoczelam ze ho ho a tymczasem - znow szara (no nie taka znow szara) ale znajoma rzeczywistosc, nie nadazam, jak mala spi po poludniu to robie to co musze - obiad i ciut ciut ogarniam mieszaknie, ale cala reszta lezy np prasowanie. Za to nie moge narzekac na meza a i tesciowa mnie sie udala (jak juz pisalam moze to po czesci wynika z faktu ze mieszakamy daleko od siebie i rzadko sie widzimy). Szanuje mnie jako osobe i respektuje nasze prawa, jak przyjechala to najpierw sie psytala czy moze ja brac na rece gdy zaplacze, itp. Opowiada jak ona robila ale nigdy sie nie narzuca. Moja mama podobnie. No ale kazdy ma swoje problemy mnie sie po nowym roku zwalilo na glowe kilka nieprzyjemnych urzedowych spraw, z czym bedzie troche biegania zalatwiania stemplowania itp :-p :-p :-p az mi sie wszystkiego odechciewa i jeszcze w totolotka nie wygralam [zalewa sie lzami goryczy] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna-ja też JESZCZE nie wygrałam. Mniemam jednak, iż nie ominie mnie ta przyjemność w tym życiu( następne wcielenia nie wchodzą w rachubę :P )...muszę tylko użyć mych sił nadprzyrodzonych, gdyż czas leci, wiadomo, nie młodnieję :P, więc odpowiednio ulokuję wygraną :D. Zapomniałam wspomnieć, że Maja uwielbia jeszcze............o sklerozo :O zapomniałam co miałam napisać :(. No! Zmykam do pracy, a Wy bawcie się dobrze - kawały o teściowej zacytuję jutro :D PAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jestem, jestem - to wszystko przez naszą zasr.....kablówkę- ostatnio była taka jakość połączenia, że żeby cokolwiek otworzyć trzeba było czekać pół godziny. Coś \"ponoć\" juz poprawili zobaczymy. Jak tak dalej będzie to chyba skusimy się na neostradę.... Sylwia i Iwona- przesłałam Wam właśnie meilem kalendarz- mam nadzieję, że dojdzie. Ale się dzisiaj uśmiałam czytając nasze forum:) Edyta- ja nie mam pralki na wannie - za to moja sąsiadka co mieszka nede mną i owszem:) Na dodatek to są straszne nocne marki i wszystko robią wieczorami albo nocą. Piorą tez w nocy...Jak pralka zaczyna wirować to aż strach wejść do łazienki:) Na szczęście trafiła mi się super Teściowa i Teść też:) Chociaż nie wiem jakby to było gdybyśmy widzieli się każdego dnia:) A tak na odleglość to bajka:) We wtorek byłam zmierzyć Marysię. Waży 9800g. Za to jest \"malutka\" bo ma tylko 69 cm. Igor jest wyższy od Marysi aż o 13 cm:) Sylwia nie martw się mi tez wszyscy mówią, że jest gruba:) i zaraz słyszę, że nie mam się martwić, że jak zacznie chodzić to zgubi ciężar. A ja sie wcale nie martwię. A i jeszcze ciągle słyszę, że Marysia to za Tatusiem będzie grubasek.... A na czat to tez się piszę- tylko szczerze mówiąc nigdy nie byłam na żadnym czacie i nie bardzop wiem jaksię tam wchodzi. Ale mam nadzieję, że sobie poradzę. Dziewczyny a może macie Skaypa tam też można czatować. Zresztą to naprawdę fajna spraw- wystarczą słuchawki z mikrofonem i mozna za darmochę gadać do woli. Można tez sobie wykupić minuty i dzwonić na stacjonarne, na międzynarodowe i wychodzi to taniej niż telekomunikacja. A na poprawe humorku- którego dzisiaj widzę nikomu nie brakuje www.prawdziwy-mezczyzna.prv.pl/ To na razie. Ptasiego mleczka nie mam ale zapraszam na wiśnie w likierze w czekoladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, neostrady nie polecam, mam od roku ponad i sporo z nią kłoptów,ja teraz kminię, ajk się przerzucić na radiówkę, podobno najmniej uciązliwa. Kończcie już to jedzonko i do kompiutrów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina,my mamy radiowke...Jak lubisz czytac na monitorze-nie mozna znalezc serwera 1000 razy dziennie to polecam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wniosek, że nie ma internetu bez problemów. Skoro ani radiówka, ani kablówka ani tepsa to już chyba telepatia nam została....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj fachową siłę wpostacie cioci (czyli mojej młodszej siosrty) uwielbiającej Bartosza i mogę sobie poślęczeć, więc teściowa mi niegroźna.... Hi Hi! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Ty też się dziś pięknie udzielasz... Jak Ty przestaniesz to ja też..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie muszę martwić znudzeniem synka.... trwaj chwilo, chwilo jesteś wieczna... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika Igor się nudzi bo widocznie wchodzisz nie na te strony w necie, w końcu Igor to facet i może wolałby co innego oglądać:) Marysia przed chwilką tak mi się \"zwaliła\", że nawet prześcieradło było obkichane. Pierwszy raz nam się tak zdarzyło. Aż się boje co to będzie dalej jak takie ekscesy mają miejsce tylko po marchewce z kukurydzą. Sory, że tak o tym w porze obiadowej:) A co najśmieszniejsze to rano przebierałam jej pościel:) Ma dziewczyna wyczucie. Koniczyna juz kiedyś miałam zapytać czy z Michalinką rozmawiasz po polsku? I z czystej ciekawości w rejonie gdzie mieszkasz mówicie po francusku czy może po niderlandzku? To na razie- idę oglądać na Polsacie \"Tango z Aniołem\" nawet fajny serial:) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina,ty sie tak nie ciesz...nie sadze,zeby Twoja Siostra dlugo z Toba wytrzymała;-) Ania-za mlody jeszcze,nie bede Go demoralizowac.U Igora wszelkie dania z kukurydza maja ten sam skutek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi, nie ma wyjścia, w zamian przygotowuję ja do matruki z polskiego..... A wogóle to siostry mam dwie, i dwóch braci, więc chetnych do noszenia Bartka zawsze się jakiś upoluje.... A Edi sie świeci na gg a tu milczy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×