Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Ale się rozgadałyście :-) A propos czata ja bardzo chętnie. Ale przecież nie musimy wchodzić na czata na interię, wystarczy, że się umówimy na jakiś termin i zrobimy konferencję na gg. Co Wy na to? U nas strasznie, bo sąsiedzi wiercą, kują itp. i łeb mi pęka..... ech... no, ale remont w końcu kiedyś trzeba przeprowadzić, a tak to jest jak się w bloku mieszka. Ja muszę trochę zwolnic, bo ostatnio wszystko chciałabym robić perfekt. I jak mi cos nie wyjdzie, to sie wkurzam. Praca (chociaż na pół etatu) + dom + dzieci + babcia, nie wyrabiam ostatnio...W dodatku muszę wymyslić jakieś metody na mojego pierworodnego, bo widzę, że skutkiem naszych jakichś błędów wychowawczych stał się bardziej niesforny :-) W dodatku babcia jest chora i przesiaduje u nas w pokoju... Mam tego dość czasami. Lubię czasem posiedzieć sama ze swoimi myślami, choćby nawet dzieciaczki grasowały obok... A tak - pod stałą obserwacją ;-) Agula pięknie siedzi, choć momentami się obali, ale coraz rzadziej. Nie wie jeszcze do czego nogi służa :-p ale przyjdzie czas. Na razie się cieszę, że nie muszę ćwiczyć pleców podczas spacerów z maludą ;-) I zębów nadal brak... Muszę skombinować aparat cyfrowy to postrzelam fotki i wkleję na bobasy. Na razie kiepścizna. Mam kilka, ale już ździebko stare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem rozrabiaki:) Byłam dzisiaj w odwiedzinach u mojej siostry ciotecznej, która za miesiąc będzie mamą. Ech, cudny ma brzuszek. Aż zatęskniłam do bycia ciężarówką. Tina-ja przyjmuje Cerazette. Czemu twoja gin zmieniła ci je na inne? Mój gin je poleca, moze czegoś nie wie? Iga ma tyle energii, ze powala mnie na nos. Chętnie posiedziałabym na czterech literach a ona ciągle coś wyczynia. Skąd te dzieci mają tyle sił? Dzisiaj prawie nie spała z wyjątkiem podrózy do i od mojej siostry a rozrabia jak pijany zając w karczmie;) Też zapisuje się do klubu \"miłych\" teściowych. Chociaz moja chyba dostała ostatnio czymś po głowie, bo powiedziała, ze dobrze Igę wychowuję. Dobrze, ze siedziałam bo chyba bym padła z wrazenia:P W sumie pomysł z izolacja facetów prowadziłby również do izolacji teściowej a to nie byłoby takie złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta.....34.....Martynka 10.04.05, Justynka 4.04.96.....gg 306296 Rubina......27.......Hania25.04.05 i Jakub 11.02.01.........gg 2518611 Madi30....31......Agnieszka 05.05.2005, Bartek 6 lat.......gg 3220498 Mała Mocca28.......Iga 11.05.2005.............................gg 5387089 Fiorella.....31 ......Seweryn 11.05.05..........................gg 2960807 Sylwia......25.......Ola 13.05.05.................................gg 3757003 Nadia_25...26.......Sylwia 17.05.2005..........................gg 5199486 Agapant....32.......Małgosia 20.05.2005.......................gg 5145351 Tina.........27.......Bartosz 31.05.2005.......................gg 8001693 Ania........36........Marysia 25.05.2005.......................gg 4067836 Edyta.......33.......Maja 26.05.05, Adrianna 17.08.95......gg 1188193 Jasmin......22........Julia...28.05.2005.........................gg5173567 Iwanka.....29.......Tosia 28.05.2005...........................gg 9042646 Martynika..28.......Igor 30.05.05...............................gg 1400214 Koniczyna..34.......Michalina 30-05-2005................................... Mati.........28.......Mateusz 04.06.2005.......................gg 7526248 Sindi.........26.......Maciuś 06.06.05 i Piotr 08.12.00........gg4990317 Gabi28......28.......Nina 16.06.05...............................gg 1475232 Dekamilka .28 ......Jagódka 7 miesięcy........................ gg1308182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam sie podoba taka forma tabelki? po kolei? latwiej bedzie sprawdzic komu gratulowac :-D serdecznosci dla Sewerynka i Iguli 🌻 i dla Olusi 🌻 hmmm chyba mam subdepresje tzn taka mala niewyrazna depresyjke juz siedze w pizamie iczekam zeby isc spac... i to juz drugi dzien z rzedu... Aniu, do Michalinki mowie po polsku, na pewno nie bedzie mala flamaczka, zreszat imie tez nie jest z pewnoscia flamskie. Tata mowi po rosyjsku wiec spodziewamy sie ze bedzie mwoic tymi dwoma jezykami, natomiast jakiego jeszcze sie bedzie uczyc to nie wiadomo bo nie jest do konca pewne czy zostaniemy tutaj czy wrocimy do Polski. W naszej czesci Belgii -we Flandrii uzywany jest tzw niderlandzki ogolny czyli taki ktorego reguly sa ustalone oficjalnie i odgornie i sa dotycza takze niderlandzkiego w Holandii. I takiego tez uczylam sie w szkole i takim sie porozumiewam. Natomiast istnieje tu cos takiego jak dialekty, czyli miejscowe odmiany tegoz jezyka ktore roznia sie zarowno wymowa jak i poszczegolnymi slowami. Dialektu nie rozumiem, ale nie trzeba sie przejmowac- czlowiek z Antwerpii i z Gentu jesli kazdy mowi swoja odmianatez sie nie rozumieja. Jelsi w telewizji jest reportaz i jakas osoba mowi w dialekcie to pod spodem ukazjua sie napisy... to takie ciekawostki.. a teraz ide sobie do lozka. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta.....34.....Martynka 10.04.05, Justynka 4.04.96.....gg 306296 Rubina......27.......Hania25.04.05 i Jakub 11.02.01.........gg 2518611 Madi30....31......Agnieszka 05.05.2005, Bartek 6 lat.......gg 3220498 Mała Mocca28.......Iga 11.05.2005.............................gg 5387089 Fiorella.....31 ......Seweryn 11.05.05..........................gg 2960807 Sylwia......25.......Ola 13.05.05.................................gg 3757003 Nadia_25...26.......Sylwia 17.05.2005..........................gg 5199486 Agapant....32.......Małgosia 20.05.2005.......................gg 5145351 Ania........36........Marysia 25.05.2005.......................gg 4067836 Edyta.......33.......Maja 26.05.05, Adrianna 17.08.95......gg 1188193 Jasmin......22........Julia...28.05.2005.........................gg5173567 Iwanka.....29.......Tosia 28.05.2005...........................gg 9042646 Martynika..28.......Igor 30.05.05...............................gg 1400214 Koniczyna..34.......Michalina 30-05-2005................................... Tina.........27.......Bartosz 31.05.2005.......................gg 8001693 Mati.........28.......Mateusz 04.06.2005.......................gg 7526248 Sindi.........26.......Maciuś 06.06.05 i Piotr 08.12.00........gg4990317 Gabi28......28.......Nina 16.06.05...............................gg 1475232 Dekamilka .28 ......Jagódka 7 miesięcy........................ gg1308182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no Koniczynko-dobra robota:-) Moja nie tesciowa tez mowi dialektem...z narzecza Suachili(tak to sie chyba zwie):-P Gdzie sie wszystkie podziewacie?To ja dziecko pogoniłam juz spac,a na topicu echo:-( No to ide na Kurnik pograc w Literaki:-P.Czy ktoras jest tez fanka tej gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Klikam z pracy :). Mam dyżur do 22. Teraz będę mogła nawet podczas dyżurów z Wami klikać w wolnym czasie :D. Superowo!!! Miłej nocki życzę, bez pobudek . Martynika-nie znam. PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna, subdepresja działa na Ciebie twórczo. Jestem z Ciebie dumna, kawał roboty :-) Mocca, mnie zmieniła bo nie karmię Bartka już długo, ate piguły mają być super, bez tycia, plamień i spadku libido (choć się na nic z tego nie skarżyłam), teorią się podparła natomist taką, że nie powinno się zbyt długo łykac piguł w cyklu 28 dni bez przerwy a te yasmin są klasyczne 21 - 7 dni przerwy etc. Literaki uwielbiam, ale jak mam chwilę to zaraz mi się neo wiesza i szlag mnie trfia jakoś na kurniku jej się nie chce pracować. Popstrykałam dziś trochę bartoszków, jutro wkleję jak ciocia wpadnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczynki i chłopaki! Ale popisalyście!!! Suuuper:D Tabelka pierwsza klasa, kawał dobrej roboty:) Litaraków nie znam, to coś do scrubli podobnego? Bo je uwielbiam. Kurcze, ale te dzieciaczki rosną, a Igor to normalnie niezły już facet, wysoki pięknie! Bartoszki proszę jutro powklejać, chętnie z Tosią obejrzymy. A propos czy przypadkiem Bartoszek nie jest wolny? Już się w tych parach forumkowych pogubiłam. Tina, bo jakby co to Tosia by chętnie też jakiegoś przystojniaka zaklepała;) A co:P JAk dobrze, że jutro piątek, tylko ta rada psuje mi humor, oby krótka była. Uciekam, bo mężuś zapiekanki zrobił. Nie ma to jak zdrowa, niskokaloryczna kolacyjka o przyzwoitej porze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka-smacznego:) Kurcze my też zawsze kolacje jemy około 22-giej. Ale co zrobić jak o tej porze nam najbardziej smakuje. Piotr się ze mnie śmieje, że te wszystkie głupoty, które ostatnio mi się nagminne śnią, to przez to, że na noc sie objadam:) Iwanka nie chcę Ciebie martwić ale Bartoszek to juz ma chyba \"partnerkę\" co prawda nie z forum. Martynika ja też nie znam literaków? Co to takiego?? Dzięki Koniczyna za informacje. tak na marginesie to Michalinka będzie znała kilka języków:) Dobrej nocy dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, no rzeczywiscie, przypomnialo mi sie, ze Tina cos mowila o synowej. Hmm. Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , cos na szybkiego skrobne i lece spajku, bo u nas ostatnio nocki nieciekawe- chyba przechwalilam me dziecię Koniczyna faktycznie dobry pomysl z tabelką:) same udogodnienia na tym topicu ze hej:) Iwanka chce tylko przypomniec ze Mati zajety:) no wlasnie a gdzie jego mama??? Martynika Iwanka tak zareklamowala tu Twojego Igora ze taki wysoki, niezly facet, myslalam ze nowe foty powklejalas , zagladam a tu nic.. 22 to rowniez moja ulubiona pora na kolacyjke:D:D literaki znam , przegralam w nie calą ciąże:) teraz nie mam czasu ale mozemy sie kiedy umowic na wspolne granko co wy na to dziewczyny? do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Aniu Literaki,to tak jak pisala Iwanka-sccrable(nie wiem jak to sie pisze). Fajnie,ze lubicie w to grac,chetnie sie umowie kiedys na partyjke,tylko u mnie podobnie jak u Tiny...co chwila-siec niedostepna i musze sie ciagle logowac.Do d... ten moj radiowy net😠 Jasmin,fotki wkleje,moze nawet dzisiaj,zalezy jaki Pan Igor bedzie mial humor:-) I tez CZEKAM na fotki Mini Pudziana,Jego Mamusi,Tatusia i psa!!! A Wasze dzieci ile maja wzrostu? Mlody juz sie nalezał w łozeczku:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, jak super! Ja jestem zapaloną fanką scrabbli (literaków), na Kurniku występowałam kiedyś pod nickiem Gabi25 ( :P stare dobre czasy). Teraz nie mam tyle czasu, więc tylko z rzadka pogrywam z Marcinem na te, które można sobie z Kurnika zainstalować na kompie. Ale piszę się na wspólną partyjkę oczywiście! Dajcie znać wcześniej! Ja też pożyczyłam wczoraj cyfrówkę (bo się jeszcze swojej nie dorobiliśmy) i zamierzam coś wrzucić na bobasy, bo wstyd normalnie! Kończę, bo przez Was pracę zawalam;) Sterta papierów przede mną, telefony się urywają, a ja klikam w najlepsze;) Aa - najlepsze życzenia (spóźnione) dla Sewerynka i Igi oraz jak najbardziej na czasie dla Oli! Rośnijcie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! A gdzie te literaki można znaleźć? Powtórzę za dziewczynami-Koniczyna-dobry pomysł z tą tabelką :) Tina- gdzie te foty?????? Dla Aleksandry na 8 miechów wosiem cwietów🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 :) Przypomniałam sobie co też wczoraj miałam napisać odnośnie mej córy.Otóż pięknie poraczkowała przedwczoraj do tyłu :D. Codziennie trenuje teraz, lecz jakoś do przodu za trudno na razie ruszyć w tej pozycji :D. Próbuje też podnosić się do pozycji siedzącej z leżącej, lecz jeszcze się jej to nie udało. Za to siedzi coraz dłużej bez przewrotu na bok :D. Noce nadal przypominają horror :( ( czasami nawet co godzinę muszę podać cyca, by mogła spać dalej :( No i śpi w związku z tym ze mną już od pierwszej pobudki :(. Wolę to, niż wstawać tyle razy. Boję się tylko,że się przyzwyczai do mojej obecności i nie będzie chciała spać sama po tym paskudnym ząbkowaniu.Poza tym mam obawy gdy rano wychodzę do pracy . Zostawiam ją na środku łóżka i wychodzę po męża, lecz zanim on położy s ię do niej mija kilka chwil , a może przecież spaść na podłogę :O. Mam spore łoże, z dwóch stron układam kołdrę, lecz i tak się denerwuję :(. No to zmykam -czas na kaszkę dla Majki.Pa,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam, ale mi idzie jak krew z nosa, strasznie muli i jedną fotę wkleja 8 mintu. Jak skończę dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amen. część wkleiłam, reszat musi poczekać, bo cierpliwości brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-fajowy ten Wasz Pudzian i jaki duzy:-).A Ty kochana to masz anoreksje???Qrcze,wez ode mnie kilka kg.;-) Musze rozebrac wreszcie choinke,bo juz wyglada jak stara łysa Q....:-P.A przynajmniej moj nie maz ja tak zwie.Ładnie,co nie? Sindi-czy nas jeszcze pamietasz?Dowod na to nam daj...:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich majacych ochote pokontenplowac nieziemska urode mojego syna zapraszam na Bobasy-nieco zaktulizowane:-P;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor ma cudną czuprynkę.... A aj nie mam anoreksji, tylko takie geny, chętnie bym wzięła parę kilo w okolice biustu, bo póki co łopatki mam bardziej wystające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! Łobejrzałam se :D Tina, Martynika, Wasi chłopcy wyrośli,że hej!!! A Ty Tinko, rzeczywiście scupluteńka. Przynajmniej nie musisz się katować dietami-cud :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam:) Tina ale Bartruś urósł. Kurcze widać, że silny z niego chop:) jak pewnie stoi w łóżeczku. NO i uśmiech juz ma zębaty:) MArysia ciągle bezzębna a o stawaniu to na razie nie myśli- za ciężki tyłek:) Najlepsze życzenia dla Oleńki. Samych radosnych i słonecznych dni 🌻🌻🌻 U nas noce też przerywane ciągłymi pobudkami na cyca. Marysia juz zadomowiła się u nas w łóżku na amen:) O przeniesieniu do łóżeczka w nocy mogę zapomnieć. Gorzej, że juz powoli zawłaszczyła sobie prawie calą połowę łóżka. Tatuś spi na drugiej a Mamusia oczywiście na środku w dziurze:) Jasmin ja już pisałam Marysia ma 69 cm długości. To na razie dziewczyny - idziemy z Marysią na spacerek. Mam tylko nadzieję, że nie jest tak ślisko jak wczoraj. Kilka razy wywinęłabym wczoraj orła:) Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynika - fajny łobuziak z Igora:) No i rzeczywiście włosów u niego dostatek:) Tina gratuluję genów. Ja zabieram się za siebie, może od dziś- zobaczymy ;), a zwłaszcza za nogi. Trochę gimnastyki im się przyda. U mnie tzw. tkanka tłuszczowa:) odkłada się zawsze od pasa w dół:) I z czego ja się tak cieszę:):) Dobra idę na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, ale piękni chłopcy! Pudziany jak nic;) Martynika - Ninka ma takie same: rajtuzki niebieskie w żółte coś, łóżeczko oraz kaczuszki do kąpieli;) Edyta, nie chcę Ci odbijać zięcia, ale tyle punktów wspólnych... Nawet czupryna jakby podobna;) Wkleję coś jutro (mam nadzieję) to zobaczycie. Tina - pięknie uchwycone ząbki! Tzn. u Bartka nie u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, a ja nie wiem ile Bartek ma długości, waży 12 kg, a ubranka na 86 są ciut krótkie w tłowiu i rączkach, ale nogi ok.... cholera tułowiu chyba... sama juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 kilo
duży chłopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tinka- kawał chłopa z Bartoszka. Juz myslałam ze moj Maciejowy tylko taki kloc, a tu Bartek przescignął go o cały kilogram. Napisz nam co dajesz jesc swojemu synkowi. Ile mleka zjada i ile razy dziennie. Martynika- Gutek jest superancki:) Fajniutko wyszedł z tymi włoskami do góry. Maciek ma na głowie tylko lekki meszek. Jestem pod wrazeniem Bartoszka, ze tak pięknie stoi przy łożeczku. Moj synek na razie siedzi, ale jeszcze go buja na boki. Ktore dziecię na forum jeszcze nie ma zębolka. Moj jest jeszcze szczerbolek. Piszcie co dajecie dzieciom do jedzenia. Czasami mi brak pomysłow na obiadki i deserki. Ide da Macka bo juz wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że mohery w załamaniu, pucz w parlamencie, trzeba ratować braci i siostry poprzez składki, ale może byście się tu jednak odezwały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, co takie puchy? wszystkie poleciałyście na bal kanawałowy? Bartek je 2 razy po 210 ml bebika gr, dwie zupki albo obiadki i jakies jabłko, albo biszkopta... Więc chyba nie jest specjalnie żarłoczny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×