Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Mysle, ze dobrze nam tam bedzie. Jak pisze Edyta fajnie tak kolorowo, jakas cieplejsza atmosfera, a ze inaczej, coz- przyzwyczaimy sie. Na kafeterie trzeba bedzie wpadac, zeby wszyscy NASI wiedzieli gdzie nas szukac. Mysle, ze zarejstrowanie sie to nie problem. Rejestracja dla pomaranczowych mysle, ze jest klopotliwa, szczegolnie, gdy chca komentowac wulgarnie czy niemilo. Ja tez majowki z bb podczytywalam, dlatego wiedzialam, jak to tam wyglada. Zdarzaly sie im tez takie akcje jak u nas, ale po wprowadzeniu obowiazku rejestracji juz ich nie ma. Ja jestem dobrej mysli:D Tylko malo nas tam na razie, no wiem, weekend. Piszcie, bo brakuje Was i tesknimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozumiem z tego babyboom:( Zalogowałam się jak Pan Bóg przykazał, a admin po jakimś czasie stwierdził, że taki użytkownik nie istnieje!! Bez sensu to trochę, albo ja coś źle robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny trochę to był niewypał z Baby Boom ale nie do końca-znam jedno forum gdzie na bank nie ma majówek-swoją droga to az takie rasowe majówki nie jesteśmy :D-goście nie mogą pisac tylko osoby zarejstrowane więc nie ma mowy o głupich docinkach. Ja jestem tam użytkowniczką już 1,5 r -majówki się wykruszyły.Proponuje więc może zaglądnijcie i oceńcie . Martyniko mi niestety bardziej odpowiada taka forma forum-łatwiej mi się czyta i o wiele więcje faktów kojarzę z daną osobą dzięki możliwości wstawienia zdjęcia czy suwaczka-choć to nie przymus. Mnie tam znajdziecie pod stałym nickiem-ZAPRASZAM. http://www.ginekologia.med.pl/forum/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wywiało majówki. Bo ja jestem rasowa majówka;) Jakos nie mam przekonania do Bbabyboom, ale nie chce tracic z wami kontaktu, wiec pewnie będę tam zaglądać. Szkoda mi tylko Kafeterii... A moze jednak zostaniemy? Tak sie poddawać po jednej awanturze? Ech, zmutno mi sie zroniło i idę na coś słodkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati-zagladałam na bb i wcale mi sie tam nie podoba. Niczego nie mozna sie dowiedziec! A logowanie do bani. Ja jestem za zostaniem na Kafeterii. No, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Sluchajcie dziewczyny, czy to nie jest bez sensu zmieniac forum na ktorym sie poznalysmy? tu jest nasz dom? Nie przejmujmy sie tym co mowia intruzi, zawsze znajdzie sie jakis chory czlowiek, ktory nic nie znaczy dla innych i nie jest kochany dlatego chce innym popsuc humor i sprawic, zeby inni sie tez tak czuli.Postawmy na swoim i zostanmy nie dajmy satysfakcji pomaranczowym. Zajrzalam na Babyboom i smutno mi, bo to nie to samo.Szkoda, ze nasze stadko sie rozwialo w cztery strony swiata i stracilo ze soba kontakt. Zostanmy co???????????????????????? Ja jestem za Kafeteria, a Wy? Kto jeszcze zostanie???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po rozmowie z Martyniką -mam namiary na nowe forum zamknięte-nie to co wyżej. Jest to forum zmknięte ,jestem jego użytkowniczką aby na mnim pisac nie wystarczy sie zalogowac -ja wiem jakie zasady trzeba spełnić-tak więc nie ma możliwości aby ktoś obcy i niepożądany nas podczytywał. Powiem tyle użytkowniczką tego forum jest też moderatorka z Baby Boom. jeszcze jedno- dostęp do fotek mają tylko użytkownicy. Więc chciałam sie zapytać was o zdanie-ja i martynika jesteśmy na tak po więcej -dajcie znac na gg mi albo Martynice-jako ,że nie ma do wszytkich namiarów- piszcie od kogo jest wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mała Mocca to jestesmy na razie we dwie. A moze ktos jeszcze wroci do gniazdka????????? Tu jest Wasze miejsce. Tu jest Wasz dom. Smutno, az mi spłyneła łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja się wczoraj zalogowalam ale jeszcze nie bardzo potrafię się tam poruszać. Ja zapewne nadal będę pisywać też tutaj. Oczywiście nie chcę stracić kontaktu ze \"starymi\" majówkami więc będę musiala sie przestawić. Z drugiej strony mi bardziej odpowiada taka otwarta forma. Ja sie przyznaję :), że tez lubię zaglądac na inne fora, np. bardzo lubie grudzień 2004 i nie widzę w tym nic złego, że podczytuje inne dziewczyny. Czasami można u innych znaleźć przydatne informacje itp. Trochę mi smutno, że tak sie dzieje..... To na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem na tak:-) Rubina jak bedzie wiekszosc to wiesz co masz robic:-) Niech ktoras przekaze Ani wiecej info:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zrobiłam tabelkę,czekam na zdanie innych. Czy możemy uznac ,ze jeśli większość opowie się za to się przenosimy? Atlanta-? Rubina--na tak Madi30--na tak Mała Mocca-? Fiorella--na tak Sylwia_p --na tak Nadia_25? Agapant-? Ania-? Edyta? Jasmin--na tak Iwanka? Martynika--na tak Koniczyna? Tina? Mati? Sindi? Gabi28? Dekamilka? Jeli zapadnie decyzja to proszę o maile do mnie rubina@o2.pl ,temat NOWE FORUM -a ja w zwrotnym podam namiary i sposób rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez chcę. Tylko juz dzisiaj nie dam rady. Piotrek robi jakies projekty i nie mam dostępu do komputera. Idę trenowac z Marysia raczkowanie :) Miłego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta-? Rubina--na tak Madi30--na tak Mała Mocca-? Fiorella--na tak Sylwia_p --na tak Nadia_25? Agapant-? Ania-na tak Edyta-na tak Jasmin--na tak Iwanka-na tak Martynika--na tak Koniczyna? Tina? Mati? Sindi? Gabi28? Dekamilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za, chociza jeszcze nie wiem o co chodzi, bo dopiero właczylam kompa. TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta-? Rubina--na tak Madi30--na tak Mała Mocca-? Fiorella--na tak Sylwia_p --na tak Nadia_25? Agapant-? Ania-na tak Edyta-na tak Jasmin--na tak Iwanka-na tak Martynika--na tak Koniczyna? Tina? Mati? Sindi-na tak Gabi28? Dekamilka? A więc połowa już się zdecydowała :)...kiedy reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda opószczac topik,bo gdybyście zrobiły to wcześniej to bym was nie poznała,ale trudno jestem za. Atlanta-? Rubina--na tak Madi30--na tak Mała Mocca-? Fiorella--na tak Sylwia_p --na tak Nadia_25? Agapant-? Ania-na tak Edyta-na tak Jasmin--na tak Iwanka-na tak Martynika--na tak Koniczyna? Tina? Mati - tak Sindi-na tak Gabi28? Dekamilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×