Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Witaj Koniczyna! Ja rowniez wolalabym pozostac przy kafeterii moze temu ze mnie nikt tak nieurazil jak Martynike, ale ja to dotknelo i rozumiem ja Ci szczerze powiem, moze nieczytalas akurat tego watku bo zostal skasowany ale nic przyjemnego i dlatego dziewczyny postanowily szuakc innego wyjscia zeby nikt nie komentowal w taki wlasnie sposob. Bardzo serdecznie zapraszam Ciebie jak i Malą Mocce na wiadome forum, gdzie czekaja juz dziewczyny. Ja juz wlasnie czekam na maila, troche to pokomplikowane, ale skoro wiekszosc zadecydowala to dostosujmy sie zeby zadnej z nas niebrakowalo , przeciez jako tako jestesmy zzyte ze soba i naszymi dzieciaczkami -przynajmniej ja. wszystkiego co najlepsze dla Michalinki, i zapraszam Bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, weszłam tu, bo Madi30 do mnie skrobnęła na gg, że się przenosicie. Cofnęłam się, żeby doczytać o co chodzi - przykre to, że przez jakieś głupie teksty podjudzaczy rozpada się wasz topik. Bujny był i zawsze na szczytowych miejscach w kafeterii, czego wam tylko pozazdrościć. Oby tylko wasze dzieciaczki na tym nie traciły, bo fajna jest ta wymiana doświadczeń mamusiowych. Ja tam bym się tak łatwo nie poddawała, ale rozumiem te dziewczyny, do których jakieś anonimowe osoby się przyczepiały - pewnie nie mają ochoty na dalsze ataki. Życzę wam powodzenia w nowym miejscu i przetrwania kontaktu - tyle czasu spędzonego na wspólnych rozmowach, byłoby szkoda to utracić. Pozdrawiam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz miałam tu nie pisac...:-O Dziewczyny (do nie przekonanych) co jest dla Was wazniejsze-gdzie czy z KIM piszecie???:-) Mnie tez jest szkoda tego forum,jest tu kawał naszej historii... Koniczynko-ucałuj Michalinke i nie karz sie prosic:-)-czekamy na Ciebie i MIchalinke! No Majowki-do zobaczenia na nowych smieciach;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam powiedziec ze niepodoba mi sie tam:(( myslalam ze pozostaniemy faktycznie same a tu co chwila ktos pisze i wogle jakies nakazy zakazy ... ps.pisze co mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenobio proponując nowe miejsce chciałm aby dziewczyny przenosząc się tam nie czuły sie obco. Jak na razie są zadowolone ,a zadomowieni uzytkownicy przywitali je bardzo ciepło- w co nie watpiłam. Wiem ,że bardzo trudno jest porzucić stare śmieci-też już raz to przerabiałam-ale nie żaluję. Ciebie też zapraszam ,bardzo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminnn rozumiem ,że możesz tak czuć- nie traktuj tych instrukcji tak powaznie ;-) Nie jest tam wielu uzytkowników-ale jesli dołącza sie ktos nowy stramy się go przywitać -mysle ,ze to jest chwilowe ,każdy jest po prostu ciekawy kto dołączyl do grupy. Może z czasem zmienisz zdanie-choć nie musi tak być,to że mi sie podoba to nie oznacza ,ze każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam chyba nie chcą, bo nie moge sie zalogowac. I jeszcze jest informacja, ze aktywacje wstrzymane. nie to nie:( I jeszcze te śmieszne zasady, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekalam pol dnia zanim przyslali 2 meila , troche cierpliwosci Mala Mocca, loguj sie i pozostale dziewczyny i ruszamy na powaznie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie jak admin jest przy kompie to aktywacja jest od razu ,a maila wysłałaś na adres który podałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Nie rozumiem Waszego wahania. W sumie chyba lepiej, jak forum jest ohasłowane... Mała mocca, koniczyna, nie boczcie się, nie dajcie się prosić :-) Co za problem Gdzie piszemy przecież, al jeśli ma być lepiej, to czemu nie skorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam spore problemy z tym forum, nie leży mi, że jesteśmy przez cały czas kontrolowane, ale mam nadzieję, że będzie dobrze;) Tylko nie bardzo mam czas, żeby się bawić we wklejanie zdjęć i suwaczków, bo w normalny sposób mi jakoś nie wchodzą:( Pozdrawiam i mam nadzieję, że miejsce, w którym piszemy niczego nie zmieni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie jak admin jest przy kompie to aktywacja jest od razu ,a maila wysłałaś na adres który podałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi nie musisz wstawiac zdjęć-to nie przymus :-) A co jak ktoś nie ma? Suwaczek też nie musi być. Adminem naprawde się nie przejmować -on zawsze taki nadgorliwy. Mała Mocca-info o wstrzymaniu aktywacji jest dla obcych- dostep mają wtajemniczeni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym intensywnie pracuję aby pomóc w zaklimatyzowaniu się majówek w nowym miejscu- MATKA czuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor, Rubina, dostalam mejla dzieki, ogladalam, to Nowe Forum to jest z tych, ktore mnie wlasnie zawsze do tej pory odstraszaly jesli chodzi o forme pojawiania sie postow i brania udzialu, skad inad mimo wielu przykrych kopow od pomaranczowych zawsze ostawalam sie tutaj... alez oczywiscie, w wolnej chwili zaloguje sie do Was i to pwenie nie raz mnie czeka, jesli dobrze wyczyctalam to jak przez okreslony czas nie bede pisac to mnie usuna a tu tez bede pisac, bo jak pisze MAla Mocca nie lubie jak ktos mna steruje lub wplywa na moje postepowanie sila, co innego perwswazja, Mala Mocca wpadaj tu tez, ja tu i tak bede wpadac bo z przyzwyczajenia juz rano [znaczy sie w poludnie] otwieram portal, najpierw czytam wiadomosci, potem zagladam na kafeterie i czytam to i owo, potem przechodze do forum i powoli kieruje sie na watek o macierzynstwie, no prawda nie zawsze dotre do tego zeby odpisac, ale naprawde zbyt duzo by mnie kosztowalo zeby opuscic to miejsce. Coz deficyt czasu, ale postaram sie na taZiemie Obiecana postawic stope... czyli zajrze a coz tam u nas? dzieki za zyczenia, Michalinka ma sie swietnie, nie sklada jeszcze sylab ale sie ostatnio rozwokalizowala, spiewa, piszczy macha raczkami, jednak sa to tylko samogloski - zeby nie powiedziec jedna \'yyyy\' sadzam ja czasem na nocnik, wiecie ze prawie zawsze cos tam nakapie... zaczela przesypiac cale noce ufff ale przypuszczam ze po pierwsze - bo zęby narazie odpuscily (sa juz w liczbie 4) no i wieczoorem zamiast cyca podaje jej juz mleko modyfikowane z kasza ryzowa, wiec mysle ze to tez ma jakis wplyw. No spi sobie od 21 do jakiejs 9, fajnie, nie? jak tam Wasze mrozy syberyjskie? u nas sie skonczylo tylko minus kilka w nocy, sniegu zero. Juz jest plus i czekam wlasciwie na wiosne, juz nam pod domem zielone koncowki od zonkili i krokusow wylaza... ostatni dzien przecen jutro, polatalam dzis troche po miescie, w zasadzie nic mi nie bylo trzeba ale nabylam kilka niepotrzebnych rzeczy tylko dlatego ze byly tanie, np komplet poscielowy jednosobowy (mamy duza koldre wiec nam sie nie przyda,a le moze dla gosci). no i koncze narazie, dobranoc kochane kobielki, dziekuje serdeccznie za mozliwosc przylaczenia sie do Was, oczywiscie skorzystam... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji, juz sie nie raz zastanawialam, mozna by jakos hurtem skopiowac nasz toipik na twardy dysk? tzn inaczej niz taka chalupnicza metoda ze otwieram strone, zaznaczam ja cala i zapisuje w wordzie, mozna by jakos hurtem, litosci 180 stron? bo jak sobei zajrze czasem zdo wczesniejszych stron eby cos znalezc to czuje sie jak w pamietniku, poczatkowe tygodnie ciazy, rosnacy brzuch i potem oczekwianie na porod, pierwsze tygodnie z malenstwem, postepy, poza tym tyle porad nie do przecenienia, tyle informacji o sposobach, lekach i jak radzic sobie... no a tym bardziej teraz gdy chcecie opuscic to forum, no moze sama dociagne do 200 strony a potem sie zobaczy ;-) a moze ktos sie by podjal tego i sie podzielimy, ja zrobie np 25 ktos 25 i tak po kolei a potem sobie poprzesylamy? czy jest ktos zainteresowany? tak tak, czlowiek taki sentymentalny sie urodzil [roni łezkę z oka] ach, to te Byki juz tak maja, tak ciezko przyjmuja zmiany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna prawde puiszesz kobito:(( smutna prawde, tez sobie czasami przegladam poprzednie strony i o zgrozo! uwierzyc nie moge ze dochodzimy do 200. ze przez tyle miesicy razem przez to wszystko przechodzilismy, A pamietacie moze MALGOSIE? to ona pewnego dnia oznajmila nam poronienie:(( to byle przykre i pewnie nie jednej lezka sie uronila, ach faktycznie szkoda tego.Koniczyna to niezly pomysl z tym kopiowaniem:D:D:D pozdrawiam i przechodz do nas bo bez Ciebie ssmutno nam bedzie tak samo jak bez Tiny jakos dziwnie, ale oznajmiono nam ze Tina zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślałam, żeby sobie zapisać to nasze forum, to kawał naszej historii, ale praca nad 180 stronami faktycznie mozolna :-( Może wpadniemy na jakiś pomysł...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec ja proponuje co ponizej, poczekac jeszcze chwile ile sie nas zglosi i potem rodzielic kopiowanie pomiedzy osoby, 20 - 25 stron to nie kamieniolomy... a potem sie wymienimy, albo lepiej kazdy co skopiuje moze przeslac do mnie i ja to połacze i rozesle no i prosze, jednak tu zagladacie ??? :-) :-D to mnie cieszy, ze nie bede musiala sama stukac do 200.. apropos Malgosi, pamietam, to byly straszne chwile dla niej i trudne dla nas, a ciekawe czy zaglada czasem na nasz topik i jak sie miewa. I delikatnie i cicho dodam, dziecko okrecilo sie pepowina...Poronienie bylo wywolane... No i juz sie niby zalogowalam na Nowej Ziemi, czekam na aktiwacje i tyle bye bye i tak tu wroce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez jestem za skopiowaniem forum, czyli przylaczam sie do kamieniolomow. DObrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez chyba juz z przyzwyczajenia pierwsze co robie po wlaczeniu komputera to zagladam tu....:) do kopiowania sie przylaczam chociaz nie bylam tu od poczatku... u Oli chyba ida nowe zabki bo nocka nie dokonca przespana moje dziecie wlasnie odsypia a ja jak zwykle przy komputerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za skopiowaniem;) Nałóg to nałóg... Dzień muszę zacząć od Kafeterii. Zgłaszam, że Martynika (mimo że już nic tu nie pisze), jeszcze podczytuje;) Bo potem skarży, że narzekamy;) Tak że chyba nam topik do końca nigdy nie upadnie:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie narzekam, ale jakoś mi smutno, choć wiem, że w sumie bedziemy w takim samym zestawie. Ale to jakies takie dziwne.... Co do kopiowania - ja mogę archiwizować. A w ogóle to chcoiałam pogadać a tu trzeba czekac lata świetlne na aktywację. To może jeszcze po kawce na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie pomoge przy kopiowaniu:) koniczyna- ja tez zawsze szerokim łukiem omijałam fora ala kółka wzajemnej adoracji. I do tego z dziwnymi zasadami i t.ą cała oprawa. Nie chce jednak tracic kontaktu z dziewczynami. Martynika- a fe, tak podczytywac po kryjomu:P Gunia jest ostatnio marudna. Chyba nowe zeby ida. I wrzeszy na całego a głosik ma;) Ciagle ja ta nowoodkryta umiejetnosc bawi. Mnie czasem mniej:) Zmykam, bo mam bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ide robic kawe... Tina a jak mozna archiwizowac, trzeba tak recznie czy znasz jakis sposob? wiec szybko czekam na odpo i jak nie da sie inaczej to zaraz bede przydzielac wedle kolejnosci zgloszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy jeszcze nie ma, zaraz zaraz bedzie Tina, wszytskiego najlepszego dla Bartoszka! 🌻 Atlanta.....34.....Martynka 10.04.05, Justynka 4.04.96.....gg 306296 Rubina......27.......Hania25.04.05 i Jakub 11.02.01.........gg 2518611 Madi30....31......Agnieszka 05.05.2005, Bartek 6 lat.......gg 3220498 Mała Mocca28.......Iga 11.05.2005.............................gg 5387089 Fiorella.....31 ......Seweryn 11.05.05..........................gg 2960807 Sylwia......25.......Ola 13.05.05.................................gg 3757003 Nadia_25...26.......Sylwia 17.05.2005..........................gg 5199486 Agapant....32.......Małgosia 20.05.2005.......................gg 5145351 Ania........36........Marysia 25.05.2005.......................gg 4067836 Edyta.......33.......Maja 26.05.05, Adrianna 17.08.95......gg 1188193 Jasmin......22........Julia...28.05.2005.........................gg5173567 Iwanka.....29.......Tosia 28.05.2005...........................gg 9042646 Martynika..28.......Igor 30.05.05...............................gg 1400214 Koniczyna..34.......Michalina 30-05-2005................................... Tina.........27.......Bartosz 31.05.2005.......................gg 8001693 Mati.........28.......Mateusz 04.06.2005.......................gg 7526248 Sindi.........26.......Maciuś 06.06.05 i Piotr 08.12.00........gg4990317 Gabi28......28.......Nina 16.06.05...............................gg 1475232 Dekamilka .28 ......Jagódka 7 miesięcy........................ gg1308182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna, mój Kuba jest informatykiem, może znajdzie jakiś łatwiejszy sposób.... Podpytam go wieczorkiem... I dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-dostalaś maila z nowego forum?-jeśli tak, odpisz,że od Rubiny jesteś , to od razu Cię wprowadzą :). Czekamy tam na Ciebie jak na świeże bułeczki na śniadanko {mniam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Tina, zajrze wieczorem a wlascieiwe jesli ma byc tylko najwazniejsze to okolo 80 strony juz wszystkie urodzilysmy, wiec zostaje ejszcze mniej, choc pozniej tez bylo wiele ciekawych info... Co do nowego forum to wczoraj pisalam z prosba o aktywacje powolujac sie na Ruboine i narazie czekam... pozdrowienia pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×