Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Jak rany, za Wami to nawet Szewińska nie nadązy.. Madi, wysłałam maila, bo odczytałam Twojego newsa dopiero dziś, a coś mi się knoci z gadulcem, pojawiam się i znikam... Więc czekam w napięciu na informacje... Rany, przy nas rewolucje trwałyby wiecznie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina-to wszystko dla zmylenia przeciwnika:P Chyłkiem zakosem i na bank nas nie znajdzie. A to co Madi ma dla nas to niespodzianka na całego!! Ania-szkoda,ze nie odezwałas sie wcześniej. Teraz to na kafe bedziemy rzadziej. Ale z sentymentu pewnie co jakis czas kawke wypijemy. Fajnego masz łobuziaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) 07 zgłasza się. Mam do Was pytanko: co robią Wasze maluszki jak się złoszczą? Maksio zaciska wtedy piąstki i napina wszystkie mięśnie,czasami aż robi sie na moment cały czerwony na bużce od tego.Zastanawiam się czy to jest normalne...może jestem przewrażliwiona ,niewiem,napiszcie co o tym myślicie. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu007🖐️.Fajny chłopak z Twojego synia i naprawde duuuzy:-) Biore kawke i \"ide\" na nowe śmieci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mocca ,ja też żałuję, że nie napisałam wcześniej, ale zawsze, gdy chciałam cos tam skrobnąc ,wydawało mi się ,że już jest za póżno, bo Wy już tyle czasu piszecie razem.Dopiero wieść o Waszej zmianie forum mnie to tego skłoniła.SMUTNO TO BEZ WAS !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel - cholery jedne, ja zawsze jestem spóźniona i zanim dobiegnę do aktulanych postów to Wy już produkujecie kolejne tony. Więc błagam, czy mogłybyście być mniej płodne przez załóżmy 5 godzin, bo mniej więcej tyle potrzebuję, żeby z doskoku doczytać wszytsko. Aniu, Bartosz robi się siny, bo sie zanosi, co genetycznie odziedziczył po mamusi... Ale wystarzczy dmuchnąc w nosek i koloryt mu sie poprawia, na początku byłam przerażona, teraz już spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żapomniałam podziękować za miłe słowa pod adresem mojego szkraba:) Martynika zostań z tą kawką jeszcze dziś na \"starych śmieciach\"-zapewnione towarzystwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tinko, troche mnie uspokoiłaś,bo myślałam,że tylko ja mam takiego narwanego złośnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Ja z kawką na chwilkę zaglądam.Tinka z tą płodnością to my sie napewno trochę jeszcze wstrzymamy:D Aniu 07(zgłoś się):D MAti jak sie złości to wrzeszczy aż jest cały spocony i czerwony,po jakimś czasie mu to przechodzi,zazwyczaj jak dostanie to co chce:D.Idę zajrzec na nowe śmieci a potem sprzątanko. A,zapomniałam dodać,że nadaljestemstrasznie pociągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze,ale ja juz tamta wyzłopałam:-OA drugiej nie moge,bo zawał murowany;-) A moj Igor jak sie wscieka to najzwyczajniej wrzeszczy w niebogłosy:-P Rany,ten wariat siedzi w wozku,chwyta sie za polke na raczce i wstaje-akrobata:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też \"wrzeszczy\" jak chce dostać coś, czego niechcemy mu dać, ale kiedy jest już senny i zmęczony to właśnie wtedy tak bardzo sie napina i czerwienieje.Najbardziej martwiło mnie to napinanie mięśni a nie zmiena kolory twarzy-bo to za chwile przechodzi samoistnie.Maksio właśnie mnie wzywa ,więc idę sobie już.Ale jeszcze tu wrócę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu sliczny chlopczyk i do twarzy Mu w niebieskim. Zreszta to moj ulubiony kolor. Dziewczyny ja tez moge zajac sie kopiowaniem, jesli to jeszcze aktualne. Martynce wyszla dzisiaj gorna jedynka(nareszcie). Pol roku czekalismy na drugiego zabka i sie doczekalismy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlanta, 🖐️ to milo, prosze w takim razie strony 161-180, Martynika, czy ja dobrze zroumialam ze tez bys sie przylaczyla do archiwizowania tzn do planu archiwizowania bo nie wiem czy juz ktos zaczął ;-) jesli tak to mozesz ulzyc Madi ktora pisala ze 20 to za duzo, czyli powiedzmy Ty wezmiesz 31- 40 a dla Madi 21-30 napiszcie obie czy zatwierdzacie taki plan? i czy ktos juz zaczal? Ania 007 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja zaczelam kopiowac. Strasznie duzo tego wychodzi, na razie skopiowalam 3 strony i w wordzie zrobilo sie z tego 40! I to 10ka. Niezle tomisko nam wyjdzie:) Maksio super chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na starych śmieciach... Ten sentyment, co ;-) kawka ( a właściwie herbatka) na dzień dobry... Atlanta, odezwij się proszę na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na starych śmieciach to dopiero smakuje.Ja też zapraszam,ale dopiero teraz.Może ktos się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie na nowych tez dobrze, tylko tak tu zaglądam...z sentymentu...Bo ja sentymentalna jestem ;-) miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi napisalam do Ciebie jak prosilas. Przylaczam sie do kawy, dzisiaj mi sie przyda bo u mnie wszyscy chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! Tak sobie pomyślałam...i nieśmiało zapytam...może mogłabym przyłączyć się do Was na \"nowych śmieciach\" ...? Wiem ,wiem bezczelna jestem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zarejestrowalam. Czekam teraz na emaila zwrotnego. Aniu mysle, ze dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko, ja nie mam :)) ale sama jeszcze tam sie do konca nie dostalam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Atlanto ,ciesze sie ze nie masz nic przeciwko;)Ale widze, że są jakieś wieksze problemy z dostaniem sie tam.Zyczę Ci powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy to moze za duzo powiedziane, raczej koniecznosc ale to dla bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba warto się trochę z tym pomęczyć,i mieć swiadomość, że przynajmniej nikt nieporządany nie będzie wtrącał swoich chamskich komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge tam do Was wejsc. Ciagle mi pisze, ze to dla uzytkownikow zarejestrowanych. Czy ja jeszcze cos musze wyslac do moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pierwsza:) witam i zapraszam na kawke:)Dzisiaj bardzo jej potrzebuje ,po jakichś 50 pobudkach w nocy.Dzióbka atakują chyba wszystkie zębole naraz,kilka dni temu wyszły 2 na górze ,ale nieprzyniosło mu to żadnej ulgi,więc chyba wychodzi jeszcze jakiś.Niewiem który, bo w żadsen sposób nie można zaglądnąc mu do bużki...Oprócz tego mamy jeszcze 2 dolne jedynki,ale one wyszły juz prawie 3 miesiące temu, póżniej taka długa przerwa i teraz atakują ze wzmożoną siłą.Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Do kawki sie przylacze, choc jedna juz wypilam w lozku jeszcze:) Moj mezus taki kochany jest czasami. Pierwszy raz od roku sie wyspalam, ale fajnie! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×