Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość Nadia__25
Mała Mocco......❤️ ..gratulacje....!!! poraz kolejny dziś ...kolejnej mamusi.... moze my sie też zmówimy i urodzimy sobie w jednym dniu?....na 20 jest nas 4...moze ktoś dołączy jeszzce...?hmmm Koniczyno....piję...pije....wychodzi tego jakoś 1,5 litra dziennie....nie wiem czy to duzo...ale i tak biegam do toalety zdaje sie bez przerwy.... bolą mnie biodra i pachwiny.....z tego wynika ze dzidziorek jest juz "wstawiony"..:D... moje nosidełko-fotelik nie ma specjalnego usztywnienia...ale jak pluszowy misiek w nim lezy to chyba nie wyglada to źle....i noworodek też chyba tak moze...bo to przeciez od 0 do 13kg przecież... co do pielęgnacji, opieki, karmienia...to im wiecej czytam tym jestem bardziej zielona...rzuciłam już wszystkie ksiazki w kąt...okaże sie w praniu jak uda mi sie tą teorię wcielić w zycie... nie sądziłam ze tez mamy iwigilatorów....:) witam Cie szaramyszo....🌻...skoro juz sie ujawniłas...:) to czy opowiesz nam troche o swojej dzidzi, o sobie i o porodzie...? Mała Mi....podziwiam Cie za te spacery...ja mam strasznego lenia jeśli chodzi o to...i bywa ze z domu nie wyłaże całymi dniami....chata duza...to bujam sie po schodach kilkanaście razy dziennie....eeee....myślicie ze to wystarczy?? :).... a tak w ogóle to chyba za duzo siedze przed kompem... zmykam narazie.... pewnie nie na długo....hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Sziszi ,Mała Mocca OGROMNE GRATULACJE!!!!:-D :-D. Ja miałam tylko przez goodz te okropne skurcze i tez gdyby nie mój mąż to nie wiem ile by to jeszcze trwało :-).Byłam gotowa się poddać.On jedyny mógł mi przemówić do rozumu. Podczas pierwszego porodu zwyzwałam go jak szewc jak się zapytał kiedy następne rodzimy:-) Teraz wyzywałam się na jego ręce zawzięcie wbijałam pazurki,już nie klęłam postanowiłam być tym razem kulturalna-jak widac przeżył :-D. Co do bóli brzuszka-widzę że mnie to nie omine.Zaopatrzyłąm się już w espumisan.Zazwyczaj o tej porze ok 18 zaczynała się jazda.Mała na razie słodko śpi. Poza tym kupiłam też sobie herbatkę MLEKOPĘDNĄ Z HERBAPOLU- ma działanie mlekopędne,zapobiegające wzdęcią i uspokojające.Już wypiłam dziś dwie.Wyczytałam też ,że jeśli dziecko ma kolki to raczej ni epodawać herbatki z kopru włoskiego bo czasmi powoduje ona zwiększoną produkcję gazów. Dzieciaczka śmiało można przewozic na raczkach zawiniętego np w rożek,albo w nosidełku takim z wózka głęboko-spacerowego lub w gondoli wózka.Lekarze zalecają używac fotelika jak dziecko skończy co najmniej 2 mies. Odnośnie śiągania pokarmu i przechowywania- firam Avent ma specialne woreczki na pokarm które można zamrażać- ja przechowywałam i w plastikowych i w szklanych. I najednych i na drugich był osad jak dłużej postał.Wystarczy chyba wstrząsnąć i jest ok. Na razie to tyle kobietki- czekam na następne chętne do rozdwojenia. Może któraś urodzi jutro? - to moje urodzinki, kończe właśnie 27 wiosen :-) Trzymajcie się pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
*************************************************************************************** ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm ❤️ RUBINA. .......Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm ❤️ PIATKA I JA...Anastazja.....25.04...................3760g.....55cm ❤️ JUNIE.............Jakub............27.04...................3900g....58cm ❤️ DARK SIDE....Roksana.......30.04...................2930g....52cm ❤️ MADI30..........Agnieszka....05.05..godz.0:52..3290g....52cm ❤️ ANIA25...........Alan...........06.05...godz.11:35..2560g....45cm ❤️ SZISZI.............Iwo............11.05...godz. 22:50..3450g...56cm ❤️ MAŁA MOCCA ...Iga.........11.05...godz. 10:30..3350g...54cm ❤️ *************************************************************************************** ADA28.........Dąbrowa Gorn......4 MAJ................17......chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 (13) MAJ..............13......Bartosz BETI 32.......Wrocław.........12 (19)MAJ...............14..... Kajetan SYLVIA_P............................13 MAJ................ 6.......Aleksandra PAULIINA ......Poznań...............17 MAJ ..............16...... Olka? JASMIN21.........................18 MAJ................20......dziewczynka ANDA.......... Warszawa...........19 MAJ...............12..... Julita AWESSI........Szczecin........20(24)MAJ...............16.......Zuzanna NADIA 25........Wrocław............20 MAJ...............20...... Sylwia MAŁA MI........Miastko.................20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK...Blachownia..............22 MAJ...........13,5...Paulinka KONICZYNA.....Brugge .............24 MAJ.............17.... Michalinka EDYTA32.......Kościerzyna.........26 MAJ...............12......Majka AGAPANT...............................27 MAJ ..............9....... Małgosia ? TINA...........Kielce..................29 MAJ..............15,5.......? GABI28.....................................31 MAJ...............10.........Nina IWANKA.........Chełmek.................6 CZERWIEC......10.............? FIORELLA.......Wroclaw..............10 CZERWIEC......16.....Seweryn EDYTUSIEŃKA...Kraków.............29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA MOCCA- gratulacje!!! :D.Szybko doszłaś do siebie, to fajnie, bo możesz skupić się na swoim szczęściu :). Oj sypie się , sypie.....:D Mój mąż opuszcza mnie na cztery dni- mam nadzieję,że w tym czasie mnie nie chwyci :P. W czwartek idę do ordynatora , chciał mnie zobaczyć przed planowaną cesarką. Do czwartku też mam zwolnienie....może mnie już zostawią w szpitalu? Mój gin nie chce dać więcej zwolnienia. Powiedział,że wypisze urlop macierzyński, ale mi szkoda każdego dnia!!! Za chwilę idę na kolację do wczorajszej komunikantki...znowu się najem za dwoje :P. Aż dziwne,że nie tyję. Za to moja córcia ( chyba,że okaże się być chłopcem :P ) niech przybiera na wadze ile wlezie :D Miłego wieczorku wszystkim klikającym laskom, papaśku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie kto to? to znowu ja :-D mam chyba jakis zespol lękowy przed odejsciem za daleko od komputera jakos dziwnie zawsze jestem w poblizu ;-) Rubinko, jestes Byczkiem? to tak jak ja STO LAT STO LAT STO LAT NIECH ZYJE NAM!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mała Mocca ! gratuluje Ci twojego szczescia, zagladaj do nas w wolnych (jak sie znajda) chwilach i pisz jak sie miewacie Ty i Iga! Apropos tego czegos co mam to nie wiem co to jest, kupowalam wozek (od kogos) i to cos bylo na wozku, mowia na to maxi-cosi a do czego tak naprawde sluzy to jeszcze nie wiem. SzaraMysza - dzien dobry, mialas jakies negatywne skutki poporodowe po znieczuleniu zewn.op? ja najprawdopodobniej skorzystam, chyba ze zalapie sie na \'miastecką\' norme 3 godzin to wtedy nie :-)) Nadia, ja tez biegam wciaz do toalety i nie moge uwierzyc ze mozna by jeszcze czesciej a tak sie zdarzy niewatpliwie jak sie dzidzia w koncu obnizy... O herbatce z kopru wloskiego tez czytalam ze czasem moze wprost odwrotnie nasilac dolegliwosci, trzeba uwazac na ilosc Edyta, ale z Ciebie wedrownik :-D pewnie dlatego nie tyjesz to pewnie juz na dzisiaj wszystko dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba wcześniej się położę. Właśnie umyłam stos garów i mam dość:P Opatrunek psu zmieniony, mąż na spotkaniu klasowym, mama przyniosła mi dziś dwie książki, więc jak najbardziej można by się położyć do łóżeczka. Co najwyżej zrobię sobie jeszcze kisielek truskawkowy, był ostatnio w \"Mamo to ja\":), zatem trzeba go wykorzystać. Taaak, to jest świetny pomysł:D Ale się u nas dzieje:D, teraz każdy dzień przynosi jakieś radosne nowiny. Ale suuuper!!! I tak jeszcze parę tygodni.:) To musi byś cudowne uczucie, mieć już maleństwo przy sobie. Ach... Koniczynko, mam to samo, to chyba jakiś wirus. Nie oddalam się zbyt od komputera i co chwilę zaglądam, bo przecież mogą się pojawić jakieś wiadomości, które trzeba bezzwłocznie przeczytać:) Mala Mi, też bym się przeszła z psem, ale siedzę w domu, bo musi się oszczędzać. Energia go roznosi. I gdzie się ruszę, on za mną, zatem nawet do ogrodu nie chodzę zbyt często. Rubinko, życzenia dla Ciebie zostawiam sobie na jutro:) Spodziewaj się kwatów;) Śpijcie smacznie brzuchaczki, mamusie i dzieciaczki!!!! Niech Was skurcze, zgagi, kolki, pęcherze nie męczą!!!;) DOBRANOC I KOLOROWYCH SNÓW!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja na sekundkę, musiałam skomentować na świeżo:) Rubinko, świetne te Twoje dzieciaczki!!!! Obydwa Ci się udały:) Zatem jeszcze raz DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEDZCIE MI DLACZEGO MNIE NIE MA W TABELCE?????????????? SMUTNO MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:-D Rubina-wszystkiego naj z okazji Urodzin🌻🌻🌻.Fajne te Twoje Maluchy...;-) Nadia,a Ty gdzie sie podziewasz,chyba nie na porodowce?????O,rety jak Cie jeszcze nie było to ciut podejrzane;-) Iwanka,co do spacerow z psem to wczorajszy był juz ostatnim \"przedporodowym\",ten moj Gamon zobaczył wczoraj sunie(wyjatkowo paskudna,zreszta:-P )i zrobił mi taka Wielką Pardubicką,ze myslałam,ze urodze!A strach go puscic,jakos nie widzi mi sie płacenie alimentow... Koniczyna-ja tez mam cos dla Małego,co nie wiadomo czemu ma słuzyc.Dostałam w prezencie taki kocyk,z jednej strony normalny,a z drugiej pełno przyszytych zabawek,lusterek,piszczałek...ani tym majdanem dziecko przykryc(bo niby kto by chciał lezec pod 5 misiami?),ani go na tym połozyc-teren wybitnie pagórkowaty;-).Nie wiem,kto i w jakim celu to wymyslił... Piszcie duzo Majoweczki,pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonek
Sto lat , sto lat i dużo , dużo zdrówka z okazji "Rubinowych" urodzin !!! Po wczorajszych skurczach skończyłam się pakować. Torba stoi gotowa , ogromna bardzo a kolejnych skurczy (i innych objawów) nie widać. Nie powinno być ich już więcej ? w końcu do terminu mam 5 dni... ech... chyba idę zrobić pranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziszi
Wszystkiego najlepszego Rubina! Mała Mocca Fajnie że nasze dzieci tego samego dnia. To naprawdę super dzień żeby się urodzić! Numerologiczna piątka - moja starsza córka też jest 5 i jest superancka. Karta tarota - umiarkowanie. Już nie mówiąc o trzyliterowym imieniu które jest extra! Jeśli chodzi o cesarkę to u mnie też ułożyło się pomyślnie. Odchodzenie znieczulenia nie było takie straszne, nawet się przespałam, a w międzyczasie przynieśli mi Iwa do karmienia i tak pięknie się przyssał! Ani chwili nie miał doczynienia ze sztucznym pokarmem. Pięknie ssie. Właśnie mi się normuje ilość pokarmu w mleczarniach. Nawał nie był taki uciążliwy. parę razy zrobiłam okład ze zmrożonej pieluchy albo z potłuczonego liścia kapusty dla ochłodzenia,a potem dałam spokój i samo się normuje. Ja dziś idę zdjąć szwy, wczoraj nie chcieli jeszcze. A jeżeli się szybko tzn min. po 8 godzinach po cesarce zaczyna ruszać to szybciej się dochodzi do siebie. Ja też szybko wstawałam - po 8- i miałam porównanie z panią z mojej sali która zdecydowała się wstać dopiero po 24 godzinach i strasznie jej było ciężko. Jak w końcu rodzina odwiedzinami zmusiła ją do ruchu to wolniutko zaczęło się jej polepszać. Te szwy rozpuszcalne to przy takiej dużej ranie nie jest za dobra sprawa. U mnie stosują je tylko przy niewielkich zabiegach. Jakby co to proście o te zwykłe. Mój Iwko to złoto chłopak! Grzeczny, nawet specjalnie nie płacze tylko tak postękuje. Fajny jest. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo!!!! RUBINKO, wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin. Słońca, kolorów, miłości!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 MAła Mi, to co masz to pewnie słynna mata edukacyjna, podobno bardzo dobra. Dla niemowlaczka, który już bardziej interesuje się światem. Kładzie się go na niej, a on sobie naciska i ogląda i piszczy i dotyka:) Iwi, chętnie Cię wpiszemy do tabelki, ale przecież poza terminem nic nie podalaś, żadnych danych ( przynajmniej ja się nie doszukałam). Jak tylko podasz, będziesz w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwi3- zapewne długo Cię nie było , bo w międzyczasie odchudziliśmy tabelkę o te kobitki, które zapomniały o nas :(, jeśli więc wróciłaś na łono majówek, to wpisz się ponownie :) Rubina- dużo duzo zdrówka, zadowolenia ze ślicznych pociech, słońca i zero pochmurnych dni :D iwanka, mala mi- mój pies też nie odstępuje mnie na krok- może one wyczuwają ,że coś się z nami dzieje i chcą być w pobliżu w razie czego :P ( zabawią się w położne :D ). Ancymonek- ja też mam w nocy skurcze, które w ciągu dnia znikają Co do cesarek zgadzam się,że najlepszym sposobem na szybkie dojście do siebie jest wczesne wstanie z łóżka. Mnie kazano myć ranę po cięciu szarym mydłem, ponoć szybciej się goi. Teraz też zastosuję się do tych wskazówek. Ostatnio mam niezłe wahania nastroju- od śmiechu do płaczu- chyba hormony buzują :P Pa dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda
Witajcie, ja tak szybciutko bo dalej nie mam netu a korzystam z czyjejs uprzjmosci. Chciałam Wam zakomunikować że 12 maja urodziłam córeczkę - Julitkę. Ważyła 3050 i 56 cm. Jest po prostu cudowna. Wszystko mnie zaskoczyło, miałam w piątek mieć wizytę u lekarza aby umowić się na cc a tu w czwartek sie wszysttko zaczeło - myślałam że nie zdąże dojechać bo mała się strasznie pchała na świat tymi swoimi cudnymi pośladkami :-) Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło i od wczoraj jesteśmy już razem w domciu. W szpitalu przeżyłam juz nawał pokarmu - bolało, brodawki poranione ale jakoś sobie już radzimy. Pierwsza noc w domu okropna - mało snu za to teraz odsypia i zobaczymy co będzie w nocy :-) Ale prawa dziecka. Proszę o dodanie mnie do tabeli:-) Jak tylko znajdę troszkę czasu to poczytam co tam u WAS. GRATULUJE wszystkim Mamusiom kochanych pociech i trzymajcie się cieplutko. Ja może od soboty będę miała własny dostęp do netu to nadrobię zaległości. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻ANDA-serdeczne gratulacje dla Ciebie i Małej🌻🌻🌻 Nadia-pytam po raz drugi-gdzie Ty jestes?????????????????? Iwanka-to cos,co mam to na 100% nie jest matą edukacyjną:-OAle psu sie bardzo podoba,bo piszczy jak jego ulubione zabawki;-) Ide konczyc imieninowy obiadek dla mojego Ukochanego....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
*************************************************************************************** ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm RUBINA. .......Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm PIATKA I JA...Anastazja.....25.04...................3760g.....55cm JUNIE.............Jakub............27.04...................3900g....58cm DARK SIDE....Roksana.......30.04...................2930g....52cm MADI30..........Agnieszka....05.05..godz.0:52..3290g....52cm ANIA25...........Alan...........06.05...godz.11:35..2560g....45cm SZISZI.............Iwo............11.05...godz. 22:50..3450g...56cm MAŁA MOCCA ...Iga.........11.05...godz. 10:30..3350g...54cm ANDA...Julita.......12.05..................3050g...56cm. *************************************************************************************** ADA28.........Dąbrowa Gorn......4 MAJ................17......chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 (13) MAJ..............13......Bartosz BETI 32.......Wrocław.........12 (19)MAJ...............14..... Kajetan SYLVIA_P............................13 MAJ................ 6.......Aleksandra PAULIINA ......Poznań...............17 MAJ ..............16...... Olka? JASMIN21.........................18 MAJ................20......dziewczynka AWESSI........Szczecin........20(24)MAJ...............16.......Zuzanna NADIA 25........Wrocław............20 MAJ...............20...... Sylwia MAŁA MI........Miastko.................20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK...Blachownia..............22 MAJ...........13,5...Paulinka KONICZYNA.....Brugge .............24 MAJ.............17.... Michalinka EDYTA32.......Kościerzyna.........26 MAJ...............12......Majka AGAPANT...............................27 MAJ ..............9....... Małgosia ? TINA...........Kielce..................29 MAJ..............15,5.......? GABI28.....................................31 MAJ...............10.........Nina IWANKA.........Chełmek.................6 CZERWIEC......10.............? FIORELLA.......Wroclaw..............10 CZERWIEC......16.....Seweryn EDYTUSIEŃKA...Kraków.............29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO RUBINKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A WIĘC JUZ WAM PODAJE MOJE DANE DO TABELKI TERMIN MAM NA 08.06 BĘDĘ MIAŁA SYNA DAWIDKA A PRZYTYŁAM 14KG. WCZORAJ BYŁAM NA ZAKUPACH OSTATNICH MUSIAŁAM KUPIC PAMPERSY ITD. BO U NAS W SZPITALU TRZEBA MIEC SWOJE PAMPERSY A PORÓD RODZINNY KOSZTUJE 120 ZŁ TEZ TAK MACIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHA I JESTEM Z RUDY ŚLĄSKIEJ POZDRAWIAM PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
*************************************************************************************** ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm ❤️ RUBINA. .......Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm ❤️ PIATKA I JA...Anastazja.....25.04...................3760g.....55cm ❤️ JUNIE.............Jakub............27.04...................3900g....58cm ❤️ DARK SIDE....Roksana.......30.04...................2930g....52cm ❤️ MADI30..........Agnieszka....05.05..godz.0:52..3290g....52cm ❤️ ANIA25...........Alan...........06.05...godz.11:35..2560g....45cm ❤️ SZISZI.............Iwo............11.05...godz. 22:50..3450g...56cm ❤️ MAŁA MOCCA ...Iga.........11.05...godz. 10:30..3350g...54cm ❤️ ANDA.................Julita.......12.05........................3050g...56cm ❤️ *************************************************************************************** ADA28.........Dąbrowa Gorn......4 MAJ................17......chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 (13) MAJ..............13......Bartosz BETI 32.......Wrocław.........12 (19)MAJ...............14..... Kajetan SYLVIA_P............................13 MAJ................ 6.......Aleksandra PAULIINA ......Poznań...............17 MAJ ..............16...... Olka? JASMIN21.........................18 MAJ................20......dziewczynka AWESSI........Szczecin........20(24)MAJ...............16.......Zuzanna NADIA 25........Wrocław............20 MAJ...............20...... Sylwia MAŁA MI........Miastko.................20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK...Blachownia..............22 MAJ...........13,5...Paulinka KONICZYNA.....Brugge .............24 MAJ.............17.... Michalinka EDYTA32.......Kościerzyna.........26 MAJ...............12......Majka AGAPANT...............................27 MAJ ..............9....... Małgosia ? TINA...........Kielce..................29 MAJ..............15,5.......? GABI28.....................................31 MAJ...............10.........Nina IWANKA.........Chełmek.................6 CZERWIEC......10.............? IWI3................Ruda Śląska...........8 CZERWIEC......14......Dawid FIORELLA.......Wroclaw..............10 CZERWIEC......16.....Seweryn EDYTUSIEŃKA...Kraków.............29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI ZA TAK SZYBKIE WPISANIE DO TABELKI :) BEDE MUSIA ZROBIC TERAZ OBIAD A TAK MI SIE NIE CHCE POGODA FATALNA CAŁY CZAS LEJE. CHCE JUZ URODZIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZISIAJ MI SIE ŚNIŁO ZE URODZIŁAM JA JUZ CHYBA MAM OBSESJE. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌼 Mam dla Was NOWINKE Nadia jest w szpitalu, o 4 w nocy odeszly jej wody.Miala rozwarcie na 1 cm.To sa dane z godziny 9-tej rano. Najprawdopodobniej najpozniej urodzi dzis wieczorem:-) Narazie sie nie odzywa, jesli tylko bede miala jakies wiesci to dam Wam znac:-) Oczywiscie przekazuje pozdrowinia od Nadi i prosbe o trzymanie za nia kciukow:-) Caluje Was goraco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piątka i ja
Serdeczne gratulacje dla kolejnej mamy, Ando wszystkie najleprzego. Rubinko wszystkiego najleprzego z okazji Twoich urodzin. Nadio trzymam za Ciebie kciuki, ale pewnie już urodziłaś, więc moje szczere gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Czesc dziewczyny! Tak zaBuj ze znalazBam ta strone dopiero dzis. Moj termin porodu to 26 maj. to moja druga ciza. mam juz synka 4,5 roku. Nazywa sie Piotrus i bardzo sie cieszy ze bedzie mial braciszka. ja tez juz nie moge sie doczekac pierwsego spotkania z moim dzidziusiem. Chociaz mam pewne obawy poniewaz moj synek ulozony jest posladkowo. A moze ktoras z was rodzila posladkowe dziecko. Napiszcie jak wyglada taki poród. Wszystkim mamom zycze szczesliwego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMAGDALENKI
Czesc Dziewczyny. Ja juz jestem po. Magda urodzila sie 27.04.05 o 6.20. (Termin 04.05.) Wazyla 3150. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny o wzroscie 150, jak ja. Nigdy nie myslalam, ze urodze o wlasnych silach, zwlaszcza, ze moj maz ma 195 wzrostu. Ale udalo sie i to w dosc krotkim czasie (50min). Nawet na znieczulenie nie bylo czasu. Mala jest zdrowa i bardzo wesola. Wiecznie usmiechnieta, choc to mimowolny usmiech. Mysle, ze mi pomoglo plywanie, ktore do konca uparcie trenowalam. No i byc moze troche jeszcze gimnastyka na pilce treningowej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA!!!!A NIE MOWIŁAM!!!!!! Nawet Ci Nadia daruje,ze nie poczekałas na mnie;-)Oczywiscie trzymam za Ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
*************************************************************************************** ATLANTA.....Martynka.......10.04...godz.01:35..3500g.....54cm RUBINA. .......Hania............25.04...godz.16:55..2550g....51cm PIATKA I JA...Anastazja.....25.04...................3760g.....55cm JUNIE.............Jakub............27.04...................3900g....58cm DARK SIDE....Roksana.......30.04...................2930g....52cm MADI30..........Agnieszka....05.05..godz.0:52..3290g....52cm ANIA25...........Alan...........06.05...godz.11:35..2560g....45cm SZISZI.............Iwo............11.05...godz. 22:50..3450g...56cm MAŁA MOCCA ...Iga.........11.05...godz. 10:30..3550g...54cm ANDA.................Julita.......12.05........................3050g...56cm *************************************************************************************** ADA28.........Dąbrowa Gorn......4 MAJ................17......chłopiec IRIS 73.........Wrocław.........7 (13) MAJ..............13......Bartosz BETI 32.......Wrocław.........12 (19)MAJ...............14..... Kajetan SYLVIA_P............................13 MAJ................ 6.......Aleksandra PAULIINA ......Poznań...............17 MAJ ..............16...... Olka? JASMIN21.........................18 MAJ................20......dziewczynka AWESSI........Szczecin........20(24)MAJ...............16.......Zuzanna NADIA 25........Wrocław............20 MAJ...............20...... Sylwia MAŁA MI........Miastko.................20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK...Blachownia..............22 MAJ...........13,5...Paulinka KONICZYNA.....Brugge .............24 MAJ.............17.... Michalinka EDYTA32.......Kościerzyna.........26 MAJ...............12......Majka AGAPANT...............................27 MAJ ..............9....... Małgosia ? TINA...........Kielce..................29 MAJ..............15,5.......? GABI28.....................................31 MAJ...............10.........Nina IWANKA.........Chełmek.................6 CZERWIEC......10.............? IWI3................Ruda Śląska...........8 CZERWIEC......14......Dawid FIORELLA.......Wroclaw..............10 CZERWIEC......16.....Seweryn EDYTUSIEŃKA...Kraków.............29 CZERWIEC.......7,5 ............??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDO gratulacje :-) Patrzcie zaczyna się wysyp. O chyba jakiś dzidziuś będzie ze mną obchodzić urodziny :-). Czekam niecierpliwie na wieści od Nadi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anda - GRATULACJE!!!!!!!! :D :D :D Nadia- trzymamy kciuki, a Ty nogi w górę :D i przyj!!!!! Szybko!!!! Kurcze, czy codziennie będą już takie wieści? :D Dziś miałam nieregularne skurcze nawet w ciągu dnia. Może to już tuż tuż? :D Całuski,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowym Mamom!!!!!!!! Coraz nas więcej! Ale fajnie! Sziszi - czy Ty miałaś znieczulenie ogólne czy pp? Bo słyszałam, że tylko po narkozie można tak wcześnie wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×