Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evra

Czy jest tu ktoś kto używa PLASTRÓW EVRA i jest zadowolony??????

Polecane posty

Gość tojuzniewiem
bubulencjo. plastry działają tak jakby przez 3 tygodnie. wtedy mozesz sie bezpiecznie kochac. jesli natomiast w 4 tygodniu (czyli wtedy kiedy nie przyklejamy plastra) bedziesz sie kochała bez zabezpieczenia a po zakonczeniu tego tygodnia nie załozysz platra to wtedy jest możliwosc zajscia w ciąze. takze mozna spokojnie odstawic plastry po miesiecu ale pamietajac ze jesli je odt=stawiamy to nie mozemy kochac sie w tygodniu bez [plasterka bez zabezpiezenia. ps. plastry działają od pierwszego przyklejonego plasterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.o
Uzywam plastrow ponad 6 miesiecy,mam raczej negatywne doswiadczenia,po pierwsze przytylam od momentu pierwszego plastra do dzis 5 kilo,czesto jest mi niedobrze,kreci mi sie w glowie , szczegolnie kiedy naklejam pierwszy plaster po miesiaczce,pozatym zaczelam miec problemy ze wzrokiem ( NA NIEMIECKIM FORUM DOWIEDZIALAM SIE ZE TO JEDNO Z DLUGIEJ LISTY SKUTKOW UBOCZNYCH):::::::plaster nosze tylko do konca tego tygodnia potem koniec,pozdrawiam z niemiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zadowolona. Używam plastrów ponad rok. Czasami mi się faldują, odklejają się brzegi(i w dodatku się brudzą), ale jest ok. Ze skutków ubocznych zaliczyłam nudności i bóle głowy w pierwszym tygodniu noszenia(pamiętam!:), od czasu do czasu krwawienia, nawet spóźnienia miesiączek o 1 dzień.Ostatnio właśnie miesiączka mi się spóźniła i miałam z tego powodu schizę, ale ogólnie jestem teraz zestresowana (kolokwia, pytanie, itp.). No i by było tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosieczek
Mam 19 lat i od okolo 8 miesiecy uzywam plasterkow i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona...urosly mi trosze piersi poprawila mi sie cera chodz nigdy nie mialam z nia wiekszych klopotow...mam bardzo duza ochote na sex i co najwazniejsze duzo po nich nie przytylam bo moze 1,5 do 2 kg i teraz wszyto utrzymuje sie w normie...szczeze polecam ta forme antykoncepcji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam też jestem bardzo zadowolona.... szczególnie że trzeba pamietać tylko w ten jeden dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×