Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość ah ah ah
nio ja mam dopiero 15 lat znam fajnego chłopaka ktory przy mnie zachowuje sie bosko!!nio ale jak sobie pomsyle przez co wy przwchodzcie teraz....... to zadaje sobie pytanko CZY WARTO SIE ZENIC!!:) ale moze wy panie trafiłyscie nie na ta połowke cio trzeba!1nio nie wiem ale prosze nie załmujcie mnie ze jest az tak strasznie np z tym pierdzeniem itp haha ja sie chyba porzygam jak on takie cos bedzie robił KOBITKI JAK SE WYCHOWASZ TAK MASZ TRZEBA BYŁO SOBIE ICH DOBRZE WYCHOWAC HEHE JA TEGO DOPILNUJE ale i tak juz sme załamana po tym cio napisałyscie ........ihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah ah ah
nio ja mam dopiero 15 lat znam fajnego chłopaka ktory przy mnie zachowuje sie bosko!!nio ale jak sobie pomsyle przez co wy przwchodzcie teraz....... to zadaje sobie pytanko CZY WARTO SIE ZENIC!!:) ale moze wy panie trafiłyscie nie na ta połowke cio trzeba!1nio nie wiem ale prosze nie załmujcie mnie ze jest az tak strasznie np z tym pierdzeniem itp haha ja sie chyba porzygam jak on takie cos bedzie robił KOBITKI JAK SE WYCHOWASZ TAK MASZ TRZEBA BYŁO SOBIE ICH DOBRZE WYCHOWAC HEHE JA TEGO DOPILNUJE ale i tak juz sme załamana po tym cio napisałyscie ........ihhiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzicha
Ale wy macie problemy ja mam kapletny lozzz nie mam chlopaka i mam to wszystko w dupie nie zamierzam kogos miec i tyle bo to co czytalam to jest okropne drogie panie nie zalamujcie sie napewno bedzie lepiej a jak nie to tzeba im to do glow wbic ze maj postepowac tak a nie inaczej pozdrawiam ZDZICHA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirecki
Jeśli to jest naprawdę ważne w życiu kobiet, to żal mi ich. Umieszczenie takiego tematu na forum świadczy o braku szacunku do innych ludzi, i do siebie także.... Nie wymagajcie więc aby i Was szanowano, zachowując się jak należy. Druga połowa jest bystrym obserwatorem i zapewne uważa , że na takie a nie inne zachowanie się przy Was zasługujecie. Najgorsze jest , że sfrustrowane kobiety, pisząc o tym widzą tylko w tym swój problem, choć dotyczy on wszystkich, którzy stykają się z obleśnym osobnikiem, zarówno kobietą jak i mężczyzną.... Wspólczuję tym parom, które nie krępują się przy sobie bekać itp., bo ich potomstwo będzie dopiero świadczyć o żenująco niskiej ich kulturze osobistej... Nie pochwalam, tych "ludzkich" przypadłości, czynionych publicznie, czy nawet przy kochanej osobie, bo, podobnie jak wyżej jest to oznaka ich poziomu kultury i szacunku, ale też chwalenie sie na forum w takim szmatławcu jak to forum jest poniżej godności człowieka (i pomyśleć, że wszedłem tu przypadkowo). Następnym poziomem luzu, będzie zapewne oddawanie ekskrementów przy najbliższych... bo to też jest takie ludzkie. To jest zwierzęce. Człowiek po to ma rozum i inteligencję aby rozróżniać wstyd od bezwstydu. Nie czytałem wszystkich wypowiedzi... i jestem pewien, że parę głosów rozsądnych jednak się znalazło, albo ... jestem z innego Wszechświata. A jeśli już chodzi o zapobieganie, to trzeba zwracać po prostu uwagę na niestosowność zachowania się. To upomnienie powinno jednak być pełne szacunku do człowieka popełniającego niestosowność. Krzyk i gderanie raczej tylko spotęgują częstotliwość bąków i bekań, itp... Zresztą... Po co ja to piszę... Zdecydowana większość i tak nie będzie wiedziała o co mi chodzi... Wstyd mi tylko za Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do eleganckiego23
Jesli to prawda to chce sie z Toba umowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mirecki
facet, weź sobie słownik i znajdź słowo tolerancja bo masz mylne pojęcie - założę się że nigdy w słowniku tego nie sprawdzałeś... W Szwecji są "koedukacyjne" toalety publiczne bez drzwi, i co barbarzyńcy prawda? Nago w saunie całą rodziną? Pedofile? Nikt nie jest doskonały - ty również robisz coś czego się wstedzisz, tylko ty się za to winisz a złość przelewasz na innych, tych gorszych... Do rzucania kamieniem - zawsze pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoja
A czy już były zabiegi rehabilitacyjne w wannie - kąpiel we własnych bąbelkach wraz z inhalacjami pierdów? A wycieranie podłogi zmywakiem kuchennym? Obgryzanie skórek od paznokci z wypluwaniem przed siebie - im dalej tym lepiej? A obcinanie paznokci w kuchni ze sztuką trafiania w przygotowaną na obiad surówkę? Podaję ją mężowi bez komentarza, a sama zjadam wówczas jakiś owoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to cały ja
a gdzie jest granica? Można się wogóle drapać? Co robić jak sędzi w dziwnym miejscu a jestem akurat w domu z żoną? Mam iść do łazienki i tam się podrapać? I tak będzie wiedziała po co tam poszedłem... Przecież nie moja wina że swędzi, więc siedzę i myślę: kurcze ale mnie swędzi! A ona wtedy: ty chyba mnie znowu nie słuchasz? ? Dlaczego ja się drapię? Bo tylko ja wiem gdzie mnie swędzi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki 23
drogi mirze. jestem heteroseksualny, jesli wiesz co to znaczy, gdyz w swoim wyszukanym slowniku masz zapewne jedynie "meskie" slowa typu "ciota", "peda" itd. to po pierwsze. po drugie: skoro homoseksualisci sa tacy pedantyczni, to nie znaczy, ze facet uzywajacy mydla, wody (rowniez toaletowej!) na codzien moze zaczac interesowac sie mezczyznami, czy byc slaby fizycznie. od trzech lat trenuje karate, jezdze na rowerze, chodze na silownie i slabeuszem raczej nie jestem. nie lubie homoseksualistow, szczegolnie plci meskiej, ale to nie powod, aby z ust wypuszczac kloake w postaci slow niecenzuralnych lub nieudanych neologizmow typu "pedaliza". po trzecie chcialbym zauwazyc, ze sztuka czytania ze zrozumieniem ma w polsce naprawde kolosalna przyszlosc: nie chodzilo mi o to, aby wyeliminowac oddawanie gazow, fekaliow czy szeroko pojete czyszczenie wlasnego ciala. natomiast nie uwazam, aby robienie tego publicznie bylo powodem do nazywania siebie "prawdziwym mezczyzna"', gdyz ja nazywam to po imieniu: "prawdziwy ham". a, jak to plastycznie okreslil mir, "pierdzenie przy laniu" to domena blokersow oraz bezdomnych lumpow, dla ktorych te oraz inne dzwieki (wlaczajac bekanie oraz inne nieartykulowane) sa elementem jezyka, ktorym sie posluguja. drapanie sie w czesci intymne... coz na ten temat nie mam zdania - publicznie tego nie robie, a dziewczyny nie mam, wiec problem odpada. natomiast generalnie mysle tak: jesli mnie jest to obojetne, ale mojej dziewczynie by przeszkadzalo, to nie widze problemu, aby nie robic tego przy niej. niestety zauwazylem, iz jakkolwiek panie maja racje (moj ojciec jest najlepszym przykladem!), to jednak czasem przesadzaja - zgodnie z zasada "bulke przez bibulke, a ch...a gola reka". mowiac wprost: dlubac w nosie trzeba, pierdziec - koniecznie! wachac koszule - tak, zeby nie chodzic w smierdzacych (czasem zmieniam koszule 2 razy dziennie, a innym razem jedna wytrzymuje 3 dni) itd., itd. Ale to nie upowaznia do bycia niesmacznym, oblesnym, czy nawet obscenicznym. na koniec dodam, ze kiedys nie rozumialem jak spocony mezczyzna moze byc atrakcyjny i czym sie rozni od smierdzacego. otoz zrozumialem i wyjasniam niesmacznym panom uzywajac analogii: dlaczego zgrabna kobieta z duzym biustem jest atrakcyjna i czym sie rozni od grubej, brzydkiej? czyz to nie to samo? (pytanie retoryczne) pozdrawiam mile panie :) P.S. do pani, ktora napisala to: ------------------------------------------------------------------- 23:45 Do eleganckiego23 Jesli to prawda to chce sie z Toba umowic ------------------------------------------------------------------- nie mam nic przeciwko - wyslij na moj adres maila z jakims kontaktem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniZima
Dzisiaj w mailu otrzymałam takie cosik ;-) Myślę że choć na moment rozluźni to sytuację, bo przyznam że nie czytałam wszystkich wypowiedzi, nie mniej jednak, atmosfera z każdym dniem zaczyna wrzeć ;-) Drogi serwisie techniczny! W ubiegłym roku zmieniłam CHŁOPAKA na MĘŻA i zauważyłam >znaczny spadek wydajności działania, w szczególności w aplikacjach KWIATY i BIŻUTERIA, które działały dotychczas bez zarzutu w CHŁOPAKU. Dodatkowo MĄŻ - widocznie samoistnie - odinstalował kilka bardzo wartościowych programów takich jak ROMANS i ZAINTERESOWANIE, a w zamian zainstalował zupełnie przeze mnie niechciane aplikacje PIŁKA NOŻNA i BOKS. ROZMOWA nie działa zupełnie, a aplikacja SPRZĄTANIE DOMU po prostu zawiesza system. Uruchamiałam aplikacje wsparcia KŁÓTNIA aby naprawić problem, ale bezskutecznie. Desperatka. Droga Desperatko! Na wstępie pragniemy zwrócić Twoją uwagę, iż CHŁOPAK jest pakietem rozrywkowym, podczas gdy MĄŻ jest systemem operacyjnym. Spróbuj wprowadzić komendę:C:MYŚLAŁAM_ŻE_MNIE_KOCHASZ, ściągnąć ŁZY oraz zainstalować WINĘ. Jeśli wszystko zadziała jak powinno, MĄŻ powinien automatycznie włączyć aplikacje BIŻUTERIA i KWIATY. Pamiętaj jednak, iż nadużywanie tych aplikacji może doprowadzić MĘŻA do wystąpienia błędu GROBOWA_CISZA lub PIWO. PIWO jest bardzo nieprzyjemnym programem, który w pewnych sytuacjach może włączać plik GŁOŚNE_CHRAPANIE.MP3 Cokolwiek byś robiła, pamiętaj jednak, żeby nie instalować TESCIOWEJ. Nie próbuj też instalować nowego programu CHLOPAK. To nie są współpracujące aplikacje i zniszczą MĘŻA. Sumując: MAŻ jest wspaniałym programem, ale ma ograniczoną pamięć i nie może szybko włączać nowych funkcji. Musisz przemyśleć możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania dla poprawienia pamięci i wydajności.. Ja osobiście polecam GORĄCE_JEDZENIE lub SEX_BIELIZNĘ . Powodzenia, Serwis techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlina
kobiety co wy oszalalyscie juz doszczetnie ??? jak mozna?? fuuuuujjj skoro ich tak bardzo kochacie to chyba powinni uszanowac jakos to, ze nie sa sami i miec jakas kulture osobista .przeciez to jest oblesne .ja rozumiem ze to sa odruchy ludzkie, ale moga isc do ubi sobie pogazowac albo wytrzec nos w husteczke. gratuluje wam wytrzymalosci skoro tyle lat takie cos znosicie ,ale ja chyba bym nie dala rady z takim oblehem mieszkac pod jednym dachem a co dopiero sypiac . co tu jest wogole pociagajacego ? uprawiac sex z kolesiek ktory non stop pierdzi czy wyciera gile yhh. niesmacze . tak czy inaczej zycze wam powodzenia i wytrzymalosci no iii udanego sexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUŚCIWIATR
A ja tam twierdzę, że bączka trza sobie puścić(w końcu niezdrowo za długo przetrzymywać go w sobie). Kulkami z nosa też można fajnie się pobawić, ba super do ściany się kleja jak sie nimi strzela. Ale wąchanie skarpetek to już masochizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allivea
Powiem Wam moi mili że wszystko co piszecie trochę podniosło mnie na duchu. Czyli mój mężuś nie jest jeszcze taki zły!! Doprowadza mnie u niego do szewskiej pasji to, że nie chodzi do fryzjera tak często jak powinien, a zanim już pójdzie, to muszę przeprowadzić z nim kilka wojen. Pozatym rozwiesz po porzeczkach krzeseł (tych dolnych) swoje skarpety! Wkurza mnie to nieziemsko. ALe co do różnych odgłosów i dłubań w nosie to nie mogę się skarżyć. Także co do tego, że myje się - a wręcz przeciwnie - czasem nie mogę go wyciągnąć z łazienki! Ale co tu zrobić jak się kocha????? Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wybranek juz po roku pokazal swoje prawdziwe oblicze....pierdzeni, bekanie czy dlubanie w nosie to normalka, ale trzeba to przezyc... z facetami zle ale bez nich jeszcze gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnąca i gładka
Mój mąż po kilku latach małżeństwa też okazał się BRUDASEM. Walczyłam z tym kilka miesęcy - bezskutecznie i śpię teraz w innym pokoju. Wcześniej ostrzegłam go, że jak już zacznę się go brzydzić, to będzie to nieodwracalne. I stało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona realistka
Do 21-latki! Podejscie do zycia w ten sposob wczesniej czy pozniej zemsci sie na Tobie. Czy ty masz matke...dziewczyno miej szacunek do siebie. Wychodzisz z zalozenia ze miec faceta to najwazniejsze a jaki on jest to juz nie wazne!!! Takie podejscie do sprawy jest po prostu chore. "Na bezrybiu i rak ryba" - niestety do stosukow kobieta-mezczyzna tego powiedzenia nie powinno sie stosowac. Mysl o przyszlosci co taki klient soba bedzie reprezentowal za 5 lat. To nie bedzie jego problem tylko twoja tragedia zyciowa i brak mozliwosci wyrwania sie z chorego zwiazku...Realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka
czytam ten topik i nadziwić się nie mogę: JAK wy możecie mówić: "kocham go i co z tego, że przy mnie pierdzi?" Ludzie! I jecszcze te "zawody'... Żałosne - wasze zachowanie, wasi mężowie. Męża trzeba sobie wychować? Wprost przeciwnie - trzeba znaleźć takiego, dla którego pujęcie dobrego wychowania nie jest jedynie abstrakcyjnym hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniZima -- rzeczywiście nie czytałaś wszystkich wypowiedzi, ponieważ ja już to zamieściłam na tym topiku 12 listopada 11:43 mała jędza ale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mms
Kuuurna, to mój mąż to chyba ideał. Jedynie co robi zbyt rzadko, to goli się co drugi dzień - ale to nawet nie z lenistwa, tylko ma bardzo twardy zarost i wrażliwą skórę. Codzienne golenie bardzo mu ja podrażnia i sprawia ból. Poza tym jego zachowania są jak najbardziej w pożądku.. Z rok temu na plaży wymksnął mu się malutki bączek.. Zaczerwienił się jak dziecko i było mu strasznie głupio. Zresztą, do tej pory przy okazji podobnych tematów mówi "kurcze, a pamiętasz, jak mnie się kiedyś niechcąco prutnęło... Ale wstyyyd.." Mam nadzieję, że już się nie zmieni. Bo szczerze mówiąc wiem, jak faceci mogą się zmienić po ślubie.. Mam za przykład swojego tate.. On to dopiero by tu pasował. Zawsze współczułam swojej mamie. Ona sobie zresztaą też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysiekMendyczek
Ja jednak muszę cos jeszce dopisać. Nie przeczytałem wszystkich wypowiedzi ale faktycznie faceci to okropne świnie....ale :) Kobiety również bywają milusińskie. Podam jeden przykład... Macie co miesiąc okres :) Tak ? I co robicie z zakrwawonymi, ociekającymi wydzieliną moczo - okresowo - śluzowo pochodną. Następnie wrzucacie to do kibelka i nie martwicie się czy spłynęło :) A jest na to prosty sposób dorgie Panie :) Uwaga, instrukcja !!! 1. wyjmuję tampona z Niuni. 2. wrzucam do kibelka (jeśli już musicie) 3. następnie wrzucam około 1 m papieru toaletowego 4. spłukuję wodę w ubikacji Jesli ktoś nie wie po co ten papier to wyjaśniam No więc po to go wrzucamy, aby po spuszczeniu wodu został wciągnięty przez nasz ukochany kibelek, a tym samym żeby wciagną pysznego tamponika który jest pod nim (pod papierem) Proste, czyż nie? :-) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki 23
przypomnialem sobie jeszcze to, czego nie cierpie, a co czesto robia mezczyzni: 1. nie mycie rak po wyjsciu z ubikacji 2. nie mycie rak po przyjsciu do domu (rurki i uchwyty w srodkach komunikacji zbiorowej, pieniadze, itd.) oraz nog i miejsc intymnych 3. zostawianie po posilku okruszyn z chleba, skorek z kielbasy, rozlanych plynow (mleko, kawa, herbata) i innych resztek jedzenia oraz nie uzywanie talezy, sztuccow 4. nie przygotowywanie posilkow, tylko wyjadanie z lodowki (a jesli juz, to np. krojenie chleba bezposrednio na stole zamiast na desce) 5. picie sokow, wody mineralnej, mleka itp. prosto z butelki 6. nie wietrzenie mieszkania 7. nie mycie sie po zajeciach sportowych (pamietam jaka sensacje wzbudzalem, gdy w liceum, po WF bralem prysznic jako jedyny, choc pocilem sie zawsze najmniej, a moj pot nie jest wcale ostry) 8. nie uzywanie dezodorantow (o wodzie toaletowej nie wspomne) 9. nie pranie bielizny i spodni (fetor w autobusach jest nie do wytrzymania!) oraz ogolnie ubran w szczegolnosci koszul 10. publiczne dlubanie w zebach wykalaczka 11. noszenie brudnych zuzytych butow, czesto z gatunku bazar-adidas przyszlo mi do glowy, ze te soki i mleko napisalem niepotrzebnie - przeciez "prawdziwy" mezczyzna pije tylko piwo. (dla osob na tym forum, ktorym czytanie ZE ZROZUMIENIEM sprawia problemy, wyjasniam, ze poprzednie zdanie to ironia). pozdrawiam wszystkie pachnące panie p.s. w zasadzie nie ma co narzekac. nawet jest mi to na reke, ze wiekszosc mezczyzn to fleje - tym lepiej dla mnie. a moze zreszta i nie, gdyz takie rzeczy wychodza dopiero po dluzszym czasie, wiec moge tylko powiedziec "a nie mowilem". tylko, ze wowczas jest juz za pozno na zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Elegancki 23 no dobra przyznaje do grzechu nr.5...ale zastrzegam sobie ze ta \'Naleczowianka\' jest zarezerwwana wylacznie dla mnie i stoi u mnie pod biurkiem :P ;) !! Elegancki Ty naprawde jestes mezczyzna ??...Niesamowite ;) Goraco pozdrawiam ;) :* !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK_24
Po pierwsze- nie piszcie o "świństewkach" kobiet bo temat forum dotyczy właśnie facetów -a nie babek; Po drugie- od zawsze: FACET TO ŚWINIA; Po trzecie- coś wiem na temat pierdzenia,bekania,brudnych skarpetek itd-bo jestem mężatką-przed ślubem tego nie było; Po czwarte: aż tak źle nie jest -mogło być gorzej; Po piąte: zawsze tego jedynego obleśnego faceta można zmienić-chociaż na jedną noc; Po szóste: proszę o kontakt żonatych facetów którzy próbują chociaż starać się nie robić takich rzeczy przy kobiecie którą kochają; Po siódme: muszę kończyć,później dopiszę kilka śmierdzących nawyków tych naszych brudasów; PS-POZDRAWIAM MĘŻATKI-trzeba to zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerzanka pauliny
ja mam kolege ktury jest zdrowy psychicznie(on tak twierdzi a ma inaczej w papierach a koleguje sie z nim bo sa naprawde durze jaja) a robi taki potworne rzeczy jak on sam sie wypowiadał np potrafi walic konia w extremalnych warunkach kiedy obok w pokoju sa goscie . wszedzie gdzie mu sie powie to wysiagnie huja i zacznnie go trzepac przy wszystkich (oprucz rodzicuw) nawet przy młodszym bracie cioce i no sie nie wstydzi a w kosciele przydarzyło sie wam puscic baka on jak stojmy w koscielei chce mu sie pierdnac to pierdzi tak smierdzaca ze lludzie powoli sie odalaja od miejsca gdzie on stoj (i my terz) tylko on zostaje i sie smieje na cały kosciuł poprostu jak idiota (kturym jest) chce sie zamieniac na kozy muwi tak masz ziedz moja koze a ty dasz mi swoja pluje do gury i czeka jak chrak spadnie mu na twarz i muwi ze kropi deszcz a jak kto na niego cos powie to on sie opluje i do kogos przypadkaoweg podbieg i muwi ze chca do opluc i zgwałcic a nam sie wtedy dostaje a no przez cały czas jak idzie ze gosnciem to go pluje z tyłu a puzniej muwi ze jak sie dowrusił to ktos go oplu ale nie on czy dodknej byscie pisiego H****A on swojemu psu wail konia i robił laske poprostu to jest do nie uwierzenia (i no ma dziewczyne ktura nic nie wie a jak kolerzanki cos muwia to on na to ze zazdroszcza i muwia tak zle) jest bardzo cwany i głup zarazemw szkole uczzy sie na 5 4 poprostu jest najbolesniejszym człowiekiem jakiego znam grzebie w dupie i to wacha i oblizyje palcewogule nie mam słuw jak chcecie to zobaczyc to przyjedzie do kielc na czarnieckiego 45 i spytajcie sie o tadeusza i jak onwyjdzie to powiedzie mu ze jak zrobi cos oblesnebo ta dacie mu 5 zl to jeszcze wsa po nogach bedzie całowal (mam nadzeje ze moja kolerzanka nam wierzy wrescie i nie bedzie sie z nim calowac po tym jak on wkłada palce do dupy i je oblizuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK_24
Właśnie skończyłam czytać wszystkie wypowiedzi- w niektórych miejscach to mi się żygać chciało. Kurcze, ciekawe czy istnieją jeszcze "czyści" faceci. Współczuję wszystkim kobietom które mają aż tak obleśnych panów-a już myślałam że coś z moim jest nie tak, ale teraz widzę że z niego to prawdziwy anioł jest.Ja na miejscu niektórych z was -to bym nawet dotknąć nie mogła takiego obleśniaka ffuujj! Dajcie spokój-istnieje chyba jeszcze normalny gatutek samców-przynajmniej tak mi się wydaje- aaa niektóre rzeczy są przecież ludzkie-ale tylko niektóre zachowania można przebaczyć. Ja bym nie mogła uprawiać seksu z takimi facetami -dlatego dziwię się KOCHANCE, przecież kochanek powinien być idealny! Pozdrawiam! I czy taka jest stara prawda?: mężczyzna jest jak kibel:albo brudny,albo zajęty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofik
A oto złota myśl: lepszy ciepły smrodek, niż swieży chłodek. Pozdrowienia dla wszystkich kobiet. Postaram się taki nie być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh
- czytam wasze bazgroly i wzbiera mnie na wymioty. - poziom wypowiedzi jest zenujacy. - ortografia niektorych osob wola o pomste do nieba!!! "kolerzanka pauliny" jest tego najlepszym przykladem. poczytaj droga koleZanko troche ksiazek to moze nauczysz sie poprawnie pisac. to mowilem ja - mezczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×