Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Mały.............
Może po prostu wprowadzić blokadę postów z błędami ortograficznymi, spowodowało by to mniej tematów na niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża myśz
boshe faceci w ogóle są obleśni..najgorsze jest jedzenie brydnymi rękoma...albo wyobraźcie sobie...czekacie na niego an moscie ma się odbyc romantyczna randka..nagle zajeżdza do was jakich warczacy an cala miejscowosc motor..zchodzi z niego facet o neiprzyjemnyem zapachu(wybacz kochanie naprawialem motor)..ktory tlumaczy sie ze swojego spoznienia(wybacz misq naprawialem motor) i probuje cie objac brudnymi lapskami(nie da sie odmyc ..w koncu anprawialem motor)a potem dziwi sie ze nie ma sie ochoty calowac z jezyczkiem bo ma cala twarz i sweter(z dziurami) umazana smarem bo on "naprawial motor" i nie chcial sie spoznic 20 minut(spoznil sie tylko 17;/) wrrr faceci sa okropni..a potem jeszcze zaczyna sie do ciebie pluc bo on NIE WIE O CO CHODZI TYM ''GŁUPIM" BABOM ... no coz normalka ze potem boli cie glowa i nie amsz ochoty na nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały... . ....
Do dużej myszy: nie generalizuj!!! Myslenie stereotypami i przypisywanie grupom cech jednostek do niczego dobrego nie prowadzi. To tak samo jak bym powiedział, że wszystkie kobiety są puszczalskie. Co oczywiście nie jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościo
Catalina nie bądz taka, wyraz swoją opinię na temat pierdzenia.Wyluzuj i pośmiej się razem z nami.Napisz jak ty prutasz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala oblesniara
No ale zapomnialam dodac , ze nigdy tez nie wyjde w popalmionym badz smierdzacym ciuchy, z jakimkoliwiek syfem na twarzy, z brudnmi wlosami i ogolnie wygladajaca malo estetycznie.Nigdy tez nie zdarzylo mi sie puscic baczka w towarzystwie(jesli moge to dyskretnie wychodze a jesli nie to .......trudno trzymam).Myje zabki przed kazdym wyjsciem i nie mam plam pod pachami(zenada...grrrr). Zatem chyba nie jest ze mna az tak zle ;DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki
kocham wąchać jak dziewczyna piernie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek
hejj! dziewczęta! jak któraś mowi, że jej facet pierdzi najbardziej w nocy pod pierzynką i musi spać w tym smrodzie, to niech sama sie nagra na magnetofon; wtedy wyjdzie ze ona sama tez chrapie... pupciom! jak którejś przeszkadza dłubanie w nosie... to niech sobie zapuści włosy w nosie i zobaczy jak to dobrze jak sie kozy gromadzą! jak któraś sie dziwi, że sie facet nie kompie... to znaczy, że jest kiepska w łóżku i facet ma dołka! i niedługo wpadnie w alkoholizm! albo jest tak zmęczony ze sie boi ze sie utopi w wani i moze taka zona/diewuszka powinna wyluzowac mu kapke? a drapanie sie po tyłku? hahahaha smieszne... nietrzeba sie było z facetem bawić na wstępnej grze w golenie pupy... by go nie swędziało... no drapanie sie po jajkach...tak to jest chamskie! ja sam sie nie drapie! trzymanie ręki w gaciach? all bundy mógł to ja też:D:D:D no co tam jeszcze takie drastycznego znalazłyście w Waszych wacetach? może poszukacie w sobie jakiejś wady, której mógłby nie znosić, albo przyczyny dlaczego sie stacza? moze sie czuje niepielęgnowany? niedoceniony? nakrzyczany zabardzo? znudzony? a mzoe jedyną waszą wadą jest fakt, że widzicie... tylko woady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madd
moj niestety maz(a stalo sie to prawie 3 lata temu) to ze pierdzi to jest male piwo przy tym ja podniesie swa prawice badz tez lewice do gory!! pierdzioch przy tym to perfuma normalnie!! antyperspirant lezy sobie spokojnie w lazience na miejcu- zeby go czasem nie ubylo!! poza tym burdel w domu moze byc dokumenty!!!nie przeszkodzo nic!!!ale ma jeden taki dzien -raz w roku mniej wiecej , gdy wpada w furie nieziemska i zaczyna porzadki-jakby to nazwac: z dupy strony-brzydkie to okreslenie ale najlepiej pasuje!! poza tym kierowca rzecz jasna jest idealnym. ja nie potrafie wg niego jezdzic wcale, ale ten boski kierowca-niemalze rajdowy- do krakowa nie pojedzie bo sie boi!! jak wejdzie do wanny to łaska boska i skrzypce kiedy sie stamtad z powrotem wyłoni - trwa to nieraz dwie godziny i brudny tak samo jak wszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxim
Święta prawda! Dłubie w nosie, pierdzi, żeby tego było mało to codziennie znajduje brudne gacie pod pralką, bo do pralki nie łaska. Skarpetki codziennie leżą gdzie indziej, bo żonka posprząta. Ale nie powoli mam dość chodzenia za nim i sprzątania. a co to bozia rączki i nóżki dała, więc do roboty panowie!!!Obiadek pod nos, wyprane , posprzątane, a gdzie równouprawnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stula
a mój meżczyzna, jak idzie do toalety, to bierze komórkę i gra w węża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż - Ghostrider
no coz drogie Panie, czas sie przerzucic w takim razie na wibratory... nie nosza skarpetek, nie chodzą po domu, nie marudzą... ale pamietajcie też, że wibratory, moje Drogie nie odwiozą Was do pracy i z niej nie odbiorą, nie posprzątają w sobotę gruntownie chaty, nie naprawią kranu, nie przutulą jak macie złe dni, nie mają ramienia w które sie wypłakujecie, nie zrobią Wam kotleta na obiad, kiedy padacie na nos i nie macie siły na gotowanie, nie kupią Wam kwiatka bez okazji, nie załatwią formalności z wakacjami, nie pójdą z dzieckiem na pływalnię, nie pojdą na wywiadówkę, nie wyczują jaki film właśnie wziąć z wypożyczalni, nie kupią dupereli na dzień dziecka i pierwszy dzień wiosny, nie zadzwonią w południe z pytaniem " jak Ci mija dzień Misiaku ? " , nie zamontują Wam bagażnika na dach w samochodzie... (etc) ale jak wolicie... w końcu wibrator też można pocałować na dobranoc Wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale babeczki jesteście...
Mój "mąż" - przyszły- z którym mieszkam juz 1,5 roku jest bardzo podobny w zachowaniu do waszych ukochanych. Do jego zachowania dodam dłubanie wykałaczką w zębach i zostawianie ich wszędzie-teraz mam na niego sposób-co nie znajde pakuję do jego kieszeni-spodni, kurtki:)a jak się cieszy ,że tak robię! Mówi,że tak to może zapamieta aby ich wszędzie nie zostawiać. ;)kochana bestia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja
ale macie nasrane wełbach... nic mi sie nie nasówa wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ja
ale macie nasrane wełbach... nic mi sie nie nasówa wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba
mam zapytanie, to moze nie jest odpowiednie miejsce, ale przewinely sie wątki golenia u kobitek. Zastanawia mnie fakt jak powinno golic sie myszke? tzn czy wargi też?? a jak naprzyklad ma sie dosc obfite owlosienie i wystepuje rowniez w okolicach odbytu to i rowniez tam wygolic??? czy nie lepiej zostawic naturalnie? bo sama nie wiem, jak wygolic tylko przednia czesc, to dopiero moze byc dziwny efekt;) dzieki za wszystkie powazne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda
To do Ameby: jeśli lubisz sex francuski, to polecam usunąć włosy również z warg, doznanie jest nieziemski, mojemu mężowi też to bardziej odpowiada. Do niedawna stosowałam piankę do depilacji i usuwałam tylko te włosy, które było widać po założeniu majtek (niestety było tego sporo) i miałam straszliwy kłopot z rowkiem, bo włosy odrastały po dwóch dniach i straszliwe kuły mnie w pośladki. Kilka miesięcy temu brałam ślub i kosmetyczka zaproponowała mi depilację bikini woskiem. Bolało straszliwie, ale efekt był fantastyczny. Usunęła mi wszystki włosy, została mi tylko mała "grzywka". Miało być tylko na noc poślubną, ale tak się to spodobało i mojemu mężowi (oczywiście nie samo woskowani), że od tamtej pory robię to regularnie. Chodzę do kosmetyczki raz na miesiąc i na szczęście teraz już tak nie boli, bo się przyzwyczaiłam, a pozatym przez woskowanie osłabiają się włosy. Niestety nie każda kosmetyczka wykonuje tak głębokie bikini i niekażda potrafi to zrobić dokładnie. Ja mam to szczęście, że trafiłam do kosmetyczki, do której kiedś przychodziła striptiserka i miała takie wymagania, no i moja kosmetyczka musiała się nauczyć. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, to mogę Ci polecić ten salon kosmetyczny. W łużku Ty i twój facet oszalejecie, uwież mi narazie na słowo))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba
dzięki sliczne panno młoda :) do Warszawy troszke mi daleko (Trójmiasto ;) ) wiec radzisz usunac wszystko? musze sie nad tym powaznie zastanowic , dzieki za rade ;) ale co z okolicami odbytu ze tak sie spytam bezposrednio ;) ? tez wosk :/ pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda
Też) Ale wbrew pozorom boli mniej niż na myszce. Daj znać jak będziesz po)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erinka31
zgadzam się z porzednimi wypowiedziami odnosnie tych wszystkich rzeczy,które wyprawiają faceci,ale muszę wam powiedzieć,że mój nawet przy mnie konia wali i wogóle siętym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda
A jak myślisz z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba
oj nie wiem czy tak szybko sie zdecyduje....... nie za bardzo moge sobie to wyobrazic ;) niemniej jednak dziekuje za slowa otuchy:D napewno spojrze na to teraz lagodniejszym okiem... skoro gładkość jest tak mile widziana u panów..... ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka
Jakiś czas temu kochałam się z facetem no i on mi robił.. minetkę, w pewnej chwili zachciało mi się puścic bąka,niechciałam nic psuć, myślałam ze wytrzymam.. Oj!! ..puściłam go w całości.. Piernęłam chłopakowi prosto w twarz, pod nos.... Spaliłam strasznego buraka. Myślałam, że mnie rzuci albo się bardzo obrazi.A on ..ucieszył się strasznie,podnieciło go to jeszcze bardziej.Powiedział ,że na to czekał,tylko niewiedział jak zapytać,że to jest po prostu świetne! Mówił,żejego była nie chciała przy nim puszczać bąków. Od teraz, gdy mi się tylko chce, pierdze przy nim bez żadnych problemów i on przy mnie.Lepiej mi się teraz z tym żyje,jestem zawsze rozluzniona i sie nie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezya
Ja golę się zwykła jednorazówką , Równiez wargi,Najpierw przyciąc trza gąśzcz nozyczkami, potem żel do depilacji, potem pomału golenie, spomiędzy posladków też maszyką, ale mnie nie kłują tam włosy , chyba nie sa takie twarde, Ale kazdy ma inny rodzaj owłosienia. Choc ja na myszce mam dosc twarde. Dziewczyny depilujące się przez woskowanie, wyrywanie itp UWAGA kiedys moja kolezanka miala problemy z węzłami chlonnymi (sprawa onkologiczna) No i musiala chodzic po biopsjach,W szpitalu czekala w kolejce i byla miedzy innymi mlodziutka dziewczyna ktora dostala normalnie nowotwór na myszce! Włąsnie od depilcaji jej sie to stalo.Lekarz mowil ze nie wolno wyrywac tam wlosów, bo to za czule miejsce, Bikini powinno się depilować przez scinanie a wiec maszynką a nie wyrywanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peticker BOSS z tbg
moja żona nie goli cipska raz musialem odpalić piłe łancuchową żeby uporać sie tym gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busterje MASTERbation
Raz się zdażyło, że niestety musiałem żonie przypomnieć o myciu cipska bo już zalatywało :O. Niebyło jak wacka wsadzić bo było aż sztywne od włosów i musiałem plastrem depilacyjnym ją golić ( przykułem do krzesła i JAZDA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLIjąderek
A no czajta taka omene ze ona wziela normalnie zdjela wszystko z siebie i na balkonie wariowala ?? Prosila bym jeje tam rurke zamontawal by wszyscy widzieli. Przynajmiej mozna mecz spokojnie obejzec a ona tanczy i tanczy nawet pare dni z przerwami na robienie mi laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło, tylko, że połowa z tych tekstów tutaj jest zaciągnięta ze strony www.joemonster.org, a nie jest autorstwa ludzi, którzy się podpisują pod tym swoim nickiem - -\' żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulo
Ja tam nie mam takich problemów.Siła rzeczy zapach jaki wydziela kobieta lub mężczyzna jest rzeczą naturalną(inna sprawa to higiena)Ja problem rozwiązałem w ten sposób że zawsze przed stosunkiem gra wstępna odbywa się w wannie(jest super!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta21
mój sznowny to zachowuje sie jak prosie: 1. spi do 10 rano; 2.non stop ogląda tvn 3.wydłubuje gile z nosa i wyciera je o dywanik w samochodzie lub o boczki łóżka 4. myje sie co najwyżej raz w tygodniu, albo rzadziej 5.w jednych majtkach chodzi conajmniej 7 dni- a sra 2 razy dziennie 6.pazury u nóg obcina raz na kwartał w łazience, a potem jak ja chodzę na boso to mi sie przyklejają do stóp, łeeeeee 7.wydłubuje paluchami tłuszcz z wędliny i zostawia go na blacie w kuchni.... 8.skarpety zostawia notorycznie na ławie w pokoju, np obok cukierniczki 9.nie myje tyłka po sraniu!!!!nigdy! 10.pierdzi podczas snu tak strasznie i tak głośno, że nie raz budzę sie z tego powodu 11.wypija dzień w dzień około 3-4 piw, a puszki po nim walają się po całym domu 12.jak sie zesra do kibla, to nigdy nie usunie z niego resztek gówna i nie popsika sprayem i cuchnie w całym mieszkaniu! 13.goli sie raz na miesiąc, lub wtedy kiedy JA kupię mu maszynki do golenia 14.beka oficjalnie wszędzie, pierdzi jak wieprz, nawet w towarzystwie......... 15.perfumy - to jego największy wróg: kiedyś flakonik wody po goleniu używał:UWAGA: 4 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berta21
mój sznowny to zachowuje sie jak prosie: 1. spi do 10 rano; 2.non stop ogląda tvn 3.wydłubuje gile z nosa i wyciera je o dywanik w samochodzie lub o boczki łóżka 4. myje sie co najwyżej raz w tygodniu, albo rzadziej 5.w jednych majtkach chodzi conajmniej 7 dni- a sra 2 razy dziennie 6.pazury u nóg obcina raz na kwartał w łazience, a potem jak ja chodzę na boso to mi sie przyklejają do stóp, łeeeeee 7.wydłubuje paluchami tłuszcz z wędliny i zostawia go na blacie w kuchni.... 8.skarpety zostawia notorycznie na ławie w pokoju, np obok cukierniczki 9.nie myje tyłka po sraniu!!!!nigdy! 10.pierdzi podczas snu tak strasznie i tak głośno, że nie raz budzę sie z tego powodu 11.wypija dzień w dzień około 3-4 piw, a puszki po nim walają się po całym domu 12.jak sie zesra do kibla, to nigdy nie usunie z niego resztek gówna i nie popsika sprayem i cuchnie w całym mieszkaniu! 13.goli sie raz na miesiąc, lub wtedy kiedy JA kupię mu maszynki do golenia 14.beka oficjalnie wszędzie, pierdzi jak wieprz, nawet w towarzystwie......... 15.perfumy - to jego największy wróg: kiedyś flakonik wody po goleniu używał:UWAGA: 4 lata!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×