Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Kleopatra28

Jakie oble艣ne rzeczy robi膮 wasi faceci?

Polecane posty

Go艣膰 ZIAAAAAM
YAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA TEZ SIE STARAM O ORGAZM LASEK, PUNKT G MI9 SIE UDALO RAZ WYMACAC, ALE NADAL NIE WIEM, CZY NAPRAWDE GO WYCZULEM, CZY TAK TYLKO MI LALA POWIEDZIALA ZEBYM BYL SPOKOJNY, NO ALE MNIEJSZA Z TYM YAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! SIEMA ERHOWSKY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZIAAAAAM
YAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA TEZ SIE STARAM O ORGAZM LASEK, PUNKT G MI9 SIE UDALO RAZ WYMACAC, ALE NADAL NIE WIEM, CZY NAPRAWDE GO WYCZULEM, CZY TAK TYLKO MI LALA POWIEDZIALA ZEBYM BYL SPOKOJNY, NO ALE MNIEJSZA Z TYM YAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! SIEMA ERHOWSKY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZIAAAAAM
YAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA TEZ SIE STARAM O ORGAZM LASEK, PUNKT G MI9 SIE UDALO RAZ WYMACAC, ALE NADAL NIE WIEM, CZY NAPRAWDE GO WYCZULEM, CZY TAK TYLKO MI LALA POWIEDZIALA ZEBYM BYL SPOKOJNY, NO ALE MNIEJSZA Z TYM YAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! SIEMA ERHOWSKY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZIAAAAAM
YAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA TEZ SIE STARAM O ORGAZM LASEK, PUNKT G MI9 SIE UDALO RAZ WYMACAC, ALE NADAL NIE WIEM, CZY NAPRAWDE GO WYCZULEM, CZY TAK TYLKO MI LALA POWIEDZIALA ZEBYM BYL SPOKOJNY, NO ALE MNIEJSZA Z TYM YAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! SIEMA ERHOWSKY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ZIAAAAAM
YAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA TEZ SIE STARAM O ORGAZM LASEK, PUNKT G MI9 SIE UDALO RAZ WYMACAC, ALE NADAL NIE WIEM, CZY NAPRAWDE GO WYCZULEM, CZY TAK TYLKO MI LALA POWIEDZIALA ZEBYM BYL SPOKOJNY, NO ALE MNIEJSZA Z TYM YAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! SIEMA ERHOWSKY :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 erhowsky
jau jau ziaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm dobry distroy, dwa punkty dla ciebie :]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 JAAAAAA
ziaaaaaaaaaammmm ale jestej pierdolniety w czerep uczysz sie na akademi medycznej nie niech mnie bog broni zebym kiedys poszedl do takiego konowala jak ty !!!!!!!!!!! a mi wystarcxzy jak przeczytam jeden tekst raz a nie 5tysiecy razy ale widac ze zachowanie niektorych osob jest perspektywicznym odzierciedleniem sarkastycznej glupoty i brodziku intelektualnego jaki posiadajom !!!!!!!!!!!!!daj sie zbadac psychiatrze moze odnajdzie "zachowania tendencyjne "w twojej osobie z powazaniem: JA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 co moja zonka ze mna ma
Ja bardzo lubie wcinac kozy z nosa, takie ci膮gn膮ce si臋 szpiki zasuszone z przodu i o艣liz艂e na ko艅cu :) lubi臋 te偶 od czasu do czasu wpierniczy膰 troch臋 brudu i sera z z臋b贸w - jak si臋 tak 2-3 tyg nie myje z臋b贸w to pozniej mo偶na sobie pozdziera膰 taki serek :P ale dobry jest :P no oczywi艣cie lubi臋 te偶 strupki z ranek, i 艂upie偶 w sosie w艂asnym najlepiej ropnym - aha a 艣pioszki to zawsze z rana na pusty 偶o艂膮dek, szczeg贸lnie takie t艂uste 艣pioszki s膮 najsmaczniejsze :) Dla tych co s膮 jednak obrzydzeni polecam co艣 delikatniejszego - np. ciumkanie paznokci z nogi, wyd艂ubywanie i wcinanie brudu i sera z pod paznokietk贸w :P oraz sk贸ra z nogi - jest the best po k膮pieli taka fajnie mi臋kka mo偶na j膮 porzuu膰 jak gum臋 do rzucia :) w dodatku uwielbiam czy艣ci膰 rowka i wcina膰 zasuszony stolec - bardzo aromatyczny jest - niestety wszystko w nadmiarze szkodzi dlatego tez warto zaopatrze膰 sie juz tewraz w dobre rady babuni ... jak ma sie niestrawnosc, wzdecia albo rozwolnienie to polecam naturalny lek - gorzki (jak kazde lekarstwo) ale za to bardzo skuteczny - domowy mi贸d z ucha - im bardziej 偶贸艂ty tym lepszy, aromatyczny - polecam w臋dzi膰 go w uszach tak co najmniej po kilkanascie dni - poznej wydlubac woskowine i wpierniczyc na czczo - rewelka To tyle mysle ze przekonalem Was do nowego sposobu odzywiania - niekotrzy jeszcze pij膮 mocz i wcinaj膮 rozwolnienia - ale mysle ze z tym jest trudno sie oswoi膰 - oczywiscie mozna pozniej diet臋 rozszerzyc o rozne nowe potrawy, pot z pod pachy, ropk臋 z syf贸w, cudz膮 艣lin臋 i wymioty - w sumie menu jest d艂ugie :) takze zycze smacznego i weso艂ych 艣wi膮t

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wspania艂e kobietki bez skazy.
Oj Panie, co za weso艂e forum. Ja tam piwko pij臋, z kobietami wsp贸艂偶yj臋, bawi臋 si臋 艣wietnie i szybko zmieniam obiekt moich stara艅, coby si臋 przyzwyczai膰 nie zd膮偶y艂. Mam do艣膰 du偶e por贸wnanie i wiem jedno. Jeste艣cie, upierdliwe, marudne, zmienne, nieprzewidywalne, stukni臋te, szalone :) ale i tak was kochamy, bo dla nas wasze problemy to 偶aden problem :) Tak wi臋c mo偶e mi艂e Panie zajmiecie si臋 sob膮, a nie obgadywaniem facet贸w, kt贸rzy cz臋sto maj膮 was ju偶 najzwyczajniej, serdecznie do艣膰. A w tym wszystkim najlepsze s膮 m艂ode Panie, kt贸rym wydaje si臋, 偶e ka偶da ich zachcianka b臋dzie traktowana z nale偶ytym szacunkiem i pokor膮. Zwi膮zek to kompromis i zrozumienie innego cz艂owieka + pogodzenie si臋 z jego nawykami (oczywi艣cie nie wszystkimi), ale nie pr贸bujcie uczy膰 starego psa nowych sztuczek, bo to si臋 wam, ani nie op艂aci, ani nie uda. :) Pozdrawiam i 偶ycz臋 mi艂ego weekendu z waszymi, brudasami, pierdziuszkami i g艂uptasami. I 偶eby was g艂owa nie bola艂a :) Marek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 artystyczny
trzy s艂owa do moderatora.........1 zamknij 2 ten 3 w膮tek .... bo to jaka艣 zemsta nietopereek chyba i za co o co ? hm.... gdyby nie fakt ze d偶entelmenem jestem to powiedzia艂bym pare ciekawych fakt贸w z 偶ycia kobiet na temat ich zapachu ;) ........ wszystkie rybki spi膮 w jeziorze...........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *-*
OJ CH艁OPY ! :) ..." na z艂odzieju czapka gore..." co boli prawda? M贸j m膮偶 nie pierdzi i nie drapie si臋 po tych tam jego:) bo napewno dopilnowa艂a bym aby to by艂 ostatni raz :P Kobietki ! zwracajcie im uwag臋 na ka偶dym kroku, i zawstydzajcie ich.... / same napewno nie r贸bcie tego co si臋 Wam nie podoba !!!!!!!!!!!/ wszystkie te odruchy s膮 ludzkie,ale faktemjest aby kontrolowa膰 je w samotno艣ci :) pozdrawiam Was " SAMCE " 馃槝馃槝馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kochaj膮ca...
Hm, uwielbiam ten w膮tek! Czytam go od paru miesi臋cy, ale dopiero dzi艣 pisz臋. C贸偶, moje kochanie te偶 ma wady. Beka, d艂ubie w nosku... , hm, z pierdzeniem si臋 kontroluje. Ale ja nie jestem w stanie sobie wyobrazi膰, 偶e mog艂abym Go przesta膰 kocha膰 tylko z tego powodu. Jest wspania艂y! Ma 艣wietn膮 prac臋, je艣li pozwala sobie na swobod臋, to tylko w moim towarzystwie i to jest dla mnie znak 偶e czuje si臋 ze mn膮 dobrze. Kocham Go ze wszystkimi jego wadami! Jeste艣my lud藕mi! Natomiast ja mam ogromnego stresa, kiedy np. wyobra偶am sobie 偶e on m贸g艂by us艂ysze膰 moj臋 baczki, np. w nocy??? Kiedy si臋 tego nie kontroluje? Bo偶e, powiedzcie 偶e jestem normalna ze swoimi odczuciami? Bo wiecie On, to On - a ja si臋 wstydze i boj臋... A poza tym jestem niewyobra偶alnie czysta kobitk膮! Tylko te niekontrolowane b膮czki mnie przera偶aj膮, po przeczytaniu tego topiku... TEN W膭TEK JEST SUPER!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Haha baczki
to brzmi niemal uroczo, ale jest prawda to co mowisz. Ja bardzo krzycze na mojego faceta jesli mu sie jakis zdarzy, bo nie znosze tego, ale czasem az mi sie smiac chce kiedy on sie zaczyna winny tlumaczyc z rumiencem na twaqrzy i glupim usmiechem ze "nie chcial"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Obolaly
mi sie nigdy przy mojej nie zdarzylo puscic baczka... Ale przyznam ze czasem tak mnie brzuch boli jakby mi wbijali szpile w brzuch az na ochotnika ide do sklepu albo czasem np poznym wieczorem gdy nie ma innych wymowek ide do toalety i tam staram sie jak najciszej. Nie wiem jakby zareagowala gdybym sobie przy niej ulzyl... ale wierzcie mi kobitki Ci z nas ktorzy sie chamuja przy Was przezywaja straszne katusze..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kochaj膮ca...
Obola艂y!!! Jeste艣 super facetem! Naprawd臋! M贸j te偶 przy mnie nie puszcza b膮czk贸w, podejrzewam 偶e z szacunku dla mnie i w og贸le... Ja to w og贸le sobie takiej sytuacji nie wyobra偶am, 偶ebym mia艂a przy nim... NIE!!! Ale, ale... Najbardziej stresuje mnie to, 偶e np. w nocy cz艂owiek si臋 nie kontroluje... i co wtedy? Jesli Jemu by si臋 zdarzy艂o ok, kocham Go i ok, ale jesli mnie??? Wiem, 偶e On mnie kocha te偶, ale mimo to chybabym umar艂a ze wstydu.... Ech, 偶ycie... JU偶 si臋 boj臋... Chyba jestem nienormalna... :((

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pos艂uchaj kochaj膮ca
Je艣li ty by艣 mu wybaczy艂a to on tobie r贸wnie偶. A cz臋sto ci sie chce pu艣cic b膮ka przy nim? Jak bedziesz czeka艂a w niesko艅czono艣膰 to jeszcze bardziej sie zadr臋czysz. To nie ma sensu. Ja tez sie wstydzi艂am i trzyma艂am. Ale pomy艣la艂am ze d艂u偶ej byc nie mo偶e. Jemu do艣c cz臋sto sie zda偶y przy mnie i to w wi臋kszo艣ci g艂osno. Ale nic mu nie m贸wie. Przecie偶 nic sie nie sta艂o. Kiedys postanowi艂am ze jak bedzie mi sie chcia艂o to puszcze b膮ka przy nim, niewa偶ne czy cicho czy g艂o艣no. I pewnego razu siedzieli艣my sobie a mnie nagle zebra艂o no i....prut. Przez chwilke w myslach by艂am z siebie dumna :) A on tak na mnie spojrza艂, ja na niego, "no nareszcie! niechcia艂em cie namawia膰 do tego czeka艂em, 偶e mo偶e w koncu sie wyluzujesz przy mnie i przestaniesz sie wstydzi膰 ". Wyobrazasz to sobie! Wcale sie niez艂osci艂, jeszcze mnie przytuli艂. Teraz w og贸le sie nie kr臋puj臋, ani on, ani ja. Proponuje ci zrobi膰 to samo , zobaczysz 偶e poczujesz sie od razu lepiej. Przestaniesz sie w ko艅cu stresowa膰. Bedziesz wiedzia艂a przynajmniej na czym stoisz.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do poprzedniczki
hahahaha :D:D:D:D super jestes !!!!!!!!!!!!!! Ja wslasnie tez mam ogromny stres zeby sobie ulzyc przy moim facecie, chyba bym sie zapadla pod ziemie ze wstydu :0 On mnie kiedys namawial zebym sobie przy nim glosno bek艂a, ale to bylo dla mnie zbyt trudne a co dopiero puszczanie b膮k贸w !!!!!!!! chyba nie dam rady... :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jaru艣
Wiecie co kobity?:-)wszystko ladnie i pi臋knie ale te ktore tak krytykuj膮 swoich facetow niechaj i na siebie spojrz膮 czasem krytycznym okiem..:-)..Przypadkowo tu wjechalem bo moja kobieta jeszcze 艣pi a ja sie nudze ale do rzeczy..jestem z now膮 Pani膮 dopiero od miesiaca i obserwujemy sie 偶e tak napisze ale co by艂o poprzednio?Mialem tzn bylem z kobiet膮 32 letni膮,odeszla do mnie od m臋偶a,niby kobieta na poziomie,zadbana,perfumki,nowe trendy mody itede a nie potrafila sobie kupi膰 kube艂ka na tampony itede i cz臋sto znajdowalem "owe wynalazki"na pralce..To jest cholernie seksi co nie?:-).jak widzialem takie rzeczy to miesi膮c bywalem bez wzwodu..Nie 偶ebym by艂 艣wi臋ty,te偶 czasem bekn膮艂em lub b膮czka pykn膮艂em ale to cholercia po czyms ci臋偶kostrawnym lub gazowany..Hehe..wczoraj w nocy tak mialem bo co艣 mi lezao na 偶o艂膮dku...Ciekawe co se moja new pomy艣li o mnie hehe..Wi臋c ko艅cz膮c-spojrzta te偶 na siebie krytycznym okiem..Pozdrawiam ten babiniec:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *-*
"obola艂y" brawo :) "Juru艣" no mo偶e i masz racj臋 z tymi tamponami.Jednak ju偶 mam troszk臋 latek za sob膮 i na palcach jednej r臋ki moge policzy膰 takie wpadki :P napewno przez zapomnienie aby wrzuci膰 do kosza :P /napewno zawsze by艂y zawini臋te/ To tylko zale偶y od kultury:) i pami臋tam o tym aby nie zostawia膰 na widoku takich niespodzianek.A co do odruch贸w fizjo" to tego nie robie ,tylko wychodz臋 do wc/jak musz臋 poniewa偶 uwa偶am,偶e je艣li na to zezwolimy na dziennym porz膮dku,to potem po latach ,patrz膮c w stecz pomyslimy ,-- wlasnie o tych bekni臋ciach i b膮czkach i papilotach i facetach w kalesonach obwis艂ych :):) pami臋tajcie o tym aby Wam si臋 najmniej to zdarza艂o , z szacunku dla siebie :) Nie wyobra偶am sobie sytuacji ,jak siedzimy przed telewizorem i r贸wno sobie folgujemy 馃槧 nie dopuszczalne ! pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 femine
Rzeczywi艣cie faceci s膮 oble艣ni i robi膮 te wszystkie ohydne rzeczy, dziewczyny nie s膮 艣wi臋te ale zdarza si臋 nam takie zachowanie bardzo rzadko. Trzeba powiedzie膰 wprost: facetom bli偶ej do ma艂p, ale trzeba r贸wnie偶 przyzna膰 偶e gdyby ich zabrak艂o na 艣wiecie to porz膮dek i higiena wychodzi艂aby nam uszami! I same by艣my si臋 zma艂pi艂y! Z dwojga z艂ego wole 偶eby oni byli na ni偶szym poziomie ewolucji. A te zachowania imwybaczam z lito艣ci膮...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 femine
Rzeczywi艣cie faceci s膮 oble艣ni i robi膮 te wszystkie ohydne rzeczy, dziewczyny nie s膮 艣wi臋te ale zdarza si臋 nam takie zachowanie bardzo rzadko. Trzeba powiedzie膰 wprost: facetom bli偶ej do ma艂p, ale trzeba r贸wnie偶 przyzna膰 偶e gdyby ich zabrak艂o na 艣wiecie to porz膮dek i higiena wychodzi艂aby nam uszami! I same by艣my si臋 zma艂pi艂y! Z dwojga z艂ego wole 偶eby oni byli na ni偶szym poziomie ewolucji. A te zachowania wybaczam im z lito艣ci膮...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 taka jedna nie 艣wi臋ta
swoj膮 droga ciekawe czemu damskie toalety sa zawsze syfiaste i smierdz膮ce?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 *-*
馃槧 damskie toalety s膮 brudne ? tak czasami tak,zgadzam si臋 ! ale na ten temat powinien by膰 zalo偶ony inny topik :P m贸wimy tu o zachowaniach m臋偶czyzn w towarzystwie swoich pa艅 :) Jeszcze raz podkre艣lam !!!! s膮 ludzie i ludziska :P i to wszystko zale偶y jak si臋 dobieramy wydaje mnie si臋 ,偶e jak ja czego艣 nie robi臋 to nie akceptuj臋 tego u partnera,a przynajmniej w miare mozliwo艣ci staram si臋 to eliminowa膰, -- a bro艅 bo偶e nie poddawa膰 si臋 i tak samo robi膰 ,bo to ju偶 klapa z kultury :P papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czyscioszka
damskie toalety sa brudne, bo z nich korzystamy w przeciwienstwie do facetow, ktorym czesto zdarza sie obsikiwac mury pod knajpa czy drzewa w parku w bialy dzien!!!!!! Brudna toaleta to wina zaniedbania ze strony osob odpowiedzialnych za jej sprzatanie (zapewne jakis facet ;P).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a m贸j m膮偶
jest ju偶 przeze mnie,, wytresowany". Jak si臋 poznali艣my nie u偶ywa艂 dezodorantu, nie my艂 z臋b贸w, skarpety zmienia艂 na moje wyra藕ne 偶yczenie, nie m贸wi膮c o dziurach w tych偶e i o zgrozo nie my艂 si臋 przed seksem oralnym!Ale wtedy m贸wi艂am:a mo偶e by艣my poszli pod prysznic? Potem powiedzia艂am wprost, 偶e nie 偶ycze sobie takich sytuacji. Kupi艂am mu te偶 dezodorant i cholernie si臋 zdziwi艂am jak zobaczy艂am, 偶e u偶y艂 go nie myj膮c si臋 wcze艣niej pod pachami! Ale nie mam do niego o to pretensji. Takie rzeczy jak higiena osobista wynosi si臋 z domu, jego rodzice te偶 nie wiedz膮 co to dezodorant, niestety czu膰 to. A porz膮dna k膮piel odbywa sie raz na tydzie艅. Dziwi mnie te偶 postawa dziewczyn, kt贸re mia艂 przede mn膮, a by艂o ich sporo, 偶e 偶adna nie zwr贸ci艂a mu na to uwagi. Wiem, bo si臋 go o to pyta艂am. I to cholerne mlaskanie, straszne jak si臋 zapomina艂. Dzisiaj k膮pie si臋 codziennie, myje z膮bki, zmienia skarpetki. Nie beka, nie puszcza b膮k贸w, czasem tylko mu sie wymsknie, ale przeprasza. Mia艂am to szcz臋艣cie, 偶e za艂apa艂 tak膮 prac臋 w kt贸rej musi dba膰 o wygl膮d zewn臋trzny, musi by膰 zadbany i widz臋, 偶e mu si臋 to spodoba艂o.Czy艣ci buty, 偶eluje w艂oski, obcina paznokcie i ju偶 nie musz臋 ich zbiera膰 z dywanu. Ostatnio odkry艂am, 偶e podkrada m贸j krem nawil偶aj膮cy! Troch臋 by艂 za偶enowany jak si臋 go o to spyta艂am:). My艣la艂am, 偶e m贸j m膮偶 jest tylko takim wyj膮tkiem, kt贸ry sika na siedz膮co, ale kibelek nie jest potem brudny, c贸偶 jego sprawa jak sika. S膮 dwie rzeczy, kt贸re mnie jeszcze denerwuj膮. Drapanie si臋 po jajkach, po co oni to robi膮? Pyta艂am, m贸wi 偶e sam nie wie. No i chrapanie, straszne, ale na to nie ma wp艂ywu. Mo偶na ,,wychowa膰" swojego m臋偶czyzn臋, potrzeba troch臋 dyplomacji i ma艂ych podst臋p贸w, ale jak nie zrobi si臋 tego na pocz膮tku zwi膮zku to potem raczej s膮 ma艂e szanse.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pulover
Ja jestem brudasem i chocia偶 pachn臋 inaczej nie jest mi 藕le. Nigdy nie musz臋 si臋 martwi膰 o wolne mniejsce w tramwaju, nieraz to ca艂y wagon robi si臋 pusty. Od dawna ca艂e ma艂偶e艅skie 艂o偶e jest moje. 呕ona przesta艂a ze mn膮 sypia膰 wi臋c nie musz臋 j膮 prosi膰 o sex. Syn nie ka偶e chodzi膰 na wywiad贸wki. C贸rka nie przyprowadza ch艂opaka na noce. Powiedzcie sami, czy szcz臋艣liwym mog臋 by膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pulover
Ja jestem brudasem i chocia偶 pachn臋 inaczej nie jest mi 藕le. Nigdy nie musz臋 si臋 martwi膰 o wolne mniejsce w tramwaju, nieraz to ca艂y wagon robi si臋 pusty. Od dawna ca艂e ma艂偶e艅skie 艂o偶e jest moje. 呕ona przesta艂a ze mn膮 sypia膰 wi臋c nie musz臋 j膮 prosi膰 o sex. Syn nie ka偶e chodzi膰 na wywiad贸wki. C贸rka nie przyprowadza ch艂opaka na noce. Powiedzcie sami, czy szcz臋艣liwym mog臋 by膰?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale sie nasmialam,w niektorych opisach to tak jakbym widziala mojego facete,nie jestesmy malzenstwem,ale staz nie jest krotki bo 6 latek,mieszkamy od roku ze soba,wkurza mnie beaknie,dre sie na niego,ze niech to robi w lazience bo mnie to obrzydza,chodzi o to ze jak faceci bekaja to podkreslaja to glosno!!!wasi tez bekaj glosna???mnie krew zalewa,baki ,przyzwyczailam sie,ale po cebuli to nie moge wytrzymac;-( jajka tez maca,oni chyba wszyscy tak maja??????cos w tych ich jajkach jest ze tak lubia dotykac,a pozniej wyciaga reke i wacha,no maskara!!!! czysty jest,kapie sie codziennie,obcina paznokcie itd,tego nie moge powiedziec,szczerze stwierdze ze jest czystszy niz ja;-) a ktos napisal o podpaskach ze przeszkadzaja facetom-moj jest uczulony na krew,ale kiedy zle sie czuje podczas okresu to i podpaske wyniesie,umuje dupcie i cipuche zakrwawiona;-) i za to go kocham

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 臋
M贸j (偶eby nie powiedzie膰 "facet", bo nie lubi臋 tego s艂owa) chodzi spa膰 na brudasa po ca艂ym dniu, bo woli si臋 my膰 rano ni偶 wieczorem. Nie przeszkadza mi to, bo nie mieszkamy razem :) Na spotkania zawsze przychodzi czysty i ogolony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pulover
wiecie co jakos ja sie nie macam po jajkach, bo bym musia艂 dwoma r臋koma sie drapa膰...........jedno mi opada, a drugie na baczno艣膰 staje taka rywalizacja........bo mam dwa. Ale ku艣ka mi staje jedynie gdy czytam liryczneteksty na forum i niestety przezostatnie dwa lata jeszcze mi nie stan臋艂a. Kurde poprawcie si臋!!!!!!!!!!!!!!!!!!BABY

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×