Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość czyscioszka
Moim skromnym zdaniem te wszystkie rzeczy nie powinny mniec znaczenia jesli ludzie sie kochaja:)Moj facet tez pierdzi wacha skarpetki dlubie w nosie drapie sie po jajkach itp itd. Ale kocham go bo poza tym ma wiele innych zalet i nie robi tego w koncu caly dzien:)Przeciez my kobiety tez nie zawsze jestesmy idealne!Nam czasem tez sie nie chce 2 razy dziennie myc, czasem mamy przetluszczone wlosy, chodzimy w dresach po domu a czy oni nam to wypominaja????ci co kochaja na pewno nie!a jesli wasi was nie kochaja i sa tacy obrzydliwi to ich zmiencie!!!na metroseksualnych ktorzy beda chodzic do kosmetyczki fryzjera solarium, podkradac wam kosmetyki i spedzac w lazience wiecej czasu niz wy!tego chcecie??ja wole zebymoj facet pierdzial i drapal sie po jajkach niz pacvykowal sie jak jakas barbie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly maz
w zyciu chyba sie tak nie smialem, malo sie nie posikalem jak ci wszyscy wasi faceci.... ale cos wam powiem slicznotki i czyscioszki, jak dlugo zyje na tym swiecie, to slyszalem tylko o dziewczynach, ktore jak pierdza to cicho i oczywiscie nie smierdzi, a kupy to wogole nie robia, a jak juz tak, to takie male, ze ich prawie nie widac.... czy to nie jest bardziej smieszne niz wszystkie wasze wąty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maroni
Jak zwykle Wy kobiety niczego nie rozumiecie!! Naprawdę nigdy nie słyszałyście, że częste mycie skraca życie, skóra się ściera i człowiek umiera albo mądrzy ludzie żyją w brudzie czy też kto się umywa tego ubywa. żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0NA_25
a mój facet karze mi łykać spermę i kochać się w drugą dziurkę... czy to nie jest gorsze niż jakieś tam zwykłe pierdzenie czy dłubanie w nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianoo
Moja droga to ze kaze ci lykac sperme to przyjemnosc:) nie wiesz ze najlepszym lekarstwem na wszystko jest meska sperma:) a to ze od czasu do czasu chce sprobowac analka to nic zlego przesadzasz moja droga :), a co do tematu hmm coz trzeba byc tolerancyjnym, i nic co ludzkie nie powinno nam byc obce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON_29
Do ONA_25 a co jest złego w smaku spermy?? anal może nie pasuje wszystkim - ale jak się odpowiedznio do niego podejdzie to jest przyjemny - tak mówi moja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna całkiem
marianoo i on 29.. nic zlego. Prosze bardzo, nikt wam nie broni skupszczac się do sloiczka i raz w tygodniu zjadać -wypijać- wasze 'pyszności'. Na dokladke proponuję chlebek z naszymi uplawami a do popicia krew z wyciśnietej podpaski. Przeciez to wszystko SAMA NATURA panowie. wiec macie coś przeciw? Caly taki zestaw dobroczynnych pyszności proponuje Panom zadufanych w dobroczynności swojego męskiego nasienia i zmuszających partnerki do ich konsumpcji. mam pewną rade dla wszystkich kobiet, od ktorych partnerzy wymagają polykania spermy: nadstawcie raczke i złapcie do niej troszkę spermy i poprości faceta, żeby to zlizal. inny motyw- drastyczniejszy: weźcie spermę do ust zgodnie z "ŻYCZENIEM" Pana ale nie połykajcie, tylko przy namiętnym pocałunku wepchnijcie mu tą całą zawartość do gardla. Efekt murowany!!! Więcej nie będzie wam proponowal takich praktyk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI ŻONA
Nieźle całkiem normalna-dobrze powiedziane. Móje secrce lubi sobie wyciskać pryszcze na lustereczko, a potem muszę ścierać te spawy.Sikając trzyma interes w muszli. Z paznkci u stóp robią się mu dmuchawce latawce i w skarpetkach dziury.Ale najgorsze że dłubie w nosie i zjada gile, twierdząc przy tym ,że mają delkatny słonawy posmak...Bleeeee.Najgorsze są jednak bąki. Jest mistrzem świata. Np. W kościele puści śmierdziela i potem z wyrzutem na mnie patrzy.... i inni też...:)Ale nic to większosć umiemy obórcić w żart, ja też święta nie jestem. Zdarza mi się zostawić pakunek w czasie okresu w wc. lub puścic bączka czy podłubać w nosie. Ale żeby od razu zjadać gile..??Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zło
Do normalna calkiem i reszty. A znasz li smak spermy ?? Wiesz ze to czyste wysokogatunkowe białko ?? Na maseczke jak sie patrzy !! Anal a czemu nie?? Jak mu nie dasz to co , dostaniesz w czape?? Zwiazek to umiejetnosc dogadywania sie, w lozku tez. Po co tak mocno tkwicie w tych pseudo szczesliwych zwiazkach w ktorych faceci niszcza wam cale piekno zycia ?? Bekajac i strzelajac wam sperma do ust !! Jest tylu wolnych , przystojniejszych , bogatszych , czystszych mozna zmienic. No tak ale rozwod , dzieci , wiara , komentarze ludzi i wasza bezgraniczna glupata nie pozwala. Bo glupota wziela gore nad rozsadkiem w dniu slubu a reszta to juz sie sama potoczyla az do dzis gdzie jedynym miejscem gdzie mozna sie wykrzyczec i wyzalic jest net. Pozdro i do potem Wujek dobra rada alias samo zlo. zapraszam na GG 2891009 ; baracudav@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna całkiem
do wujka znam , znam posmak spermy i jej zapach. Mi osobiscie nie odpowiada, na szczęście mąż nie zmusza mnie do konsumpcji. Ale skoro jej dzialanie jest tak zbawienne, to nie krępujcie się panowie: my nie zabronimy wam robić sobie maseczek z białych glutków. Powodzenia w terapii odmladzającej - ja rezygnuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wam powiem
Zakrwawione deski klozetowe, zuzyte podpaski w łazienkach a nawet suszacy sie tampon zawieszony na kranie pod prysznicem. Tak oto wyglada czystosc naszych wspanialych dziewczyn w akademikach. Tych samych ktore teraz narzekaja na nas. Jedna przylapalem jak czyscila z kurzu miotle w zlewozmywaku (zamiast gdzies w lazience), a pokoje dziewczyn nie byly czystsze od meskich - nawet w gorszym stanie. Oczywiscie nie wszystkie sa takie. Znalem tez paru facetow ktorzy potrafili trzymac w pokoju 5-cio litrowa butelke na mocz (czasem dwie) a nawet jednego ktory sikal wieczorem na podloge. Nie ma co generalizowac. Ja mam czysciutka dziewczyne, a reszta niech sobie zyje w brudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolla
Ale sie usmialam, dopkoki cie to nie dotyczy to mozna boki zrywac, po tym wszystkim co tu przeczytalam to chyba nie nigdy nie wyjde ze maz, a myslalam ze mezczyzni sa tacy slodcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEELLLA
Pamietam jak pierwszy raz zrobilam chlopakowi laske to skonczyl u mnie w buzi, tyle ze nie bylam na to przygptowana i wyplulam na podloge i on nie mial nic przeciwko, wiec nie musisz polykac jak nie chcesz. A co do tych okropnych rzeczy ktore robia faceci, to musze powiedziec, ze dziewczyny tez nie sa o wiele lepsze. Ja tez pierdze, sikam pod prysznicem, wacham skarpetki i drapie sie po glowie. No i ? Jestesmy tylko ludzmi ale nie trzeba tego robic przy kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medalistka
Teraz sobie wyobrazcie te wszystkie ochydne i obrzydliwe rzeczy ale razy trzy tak dobrze czytacie bo tymczasowo mieszkam z moim facetem i jego dwoma kolegami. Za to wszystko powinnam dostac medal ze szczerego zlota a jeszcze lepiej z platyny z brylantami.Ps.czasami jest milo z nimi mieszkac bo jak im sie cos stanie w glowe to potrafia byc mili i mnie rozpieszczac np.czekoladkami itp.Pps.zajebisty temat do dyskusji , dawno sie tak nie usmialam,wszystko niestety szczera prawda faceci sa obrzydliwi ale mimo to nie umiemy bez nich zyc. Pozdrawism wszystkie prosiaczki wlaczajac mojego paps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medalistka
Teraz sobie wyobrazcie te wszystkie ochydne i obrzydliwe rzeczy ale razy trzy tak dobrze czytacie bo tymczasowo mieszkam z moim facetem i jego dwoma kolegami. Za to wszystko powinnam dostac medal ze szczerego zlota a jeszcze lepiej z platyny z brylantami.Ps.czasami jest milo z nimi mieszkac bo jak im sie cos stanie w glowe to potrafia byc mili i mnie rozpieszczac np.czekoladkami itp.Pps.zajebisty temat do dyskusji , dawno sie tak nie usmialam,wszystko niestety szczera prawda faceci sa obrzydliwi ale mimo to nie umiemy bez nich zyc. Pozdrawism wszystkie prosiaczki wlaczajac mojego paps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B E O
Dlaczego Faceci wachaja swoje paluchy po tym jak dotykaja kobiete w miejscach intymnych?? Ostatnio siedzielismy z chlopakiem na kanapie calowalismy sie i dotykalismy sie..zaowazylam ze po tym jak mnie zaczal dotykac po posladkach..w miejscych intymnych to zaczol sobie potajemnie obwachiwac paluchy..blee..jakie to oblesnie.Maja oni jakas przyjemnos w tym czy co to ma do znaczenia,przeciez ja codziennie dwa razy chodze pod prysznic i jestem zawsze czysta..ale kiedys moja znajoma mi powiedziala ze tez to zaowazyla u swojego chlopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Beo
Wiesz ... zapach kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B E O
Zapach kobiety...i co dalej??Ale jak facetowi pachnie takie cos to znaczy ze komus chetnie miejsca intymne wacha i dupe???Wezcie mi wytlumaczcie dlaczego tak jest,ja nie jestem malota,moze jestem nie doswoiadczona jeszcze ale moze jak mi to ktos wytlumaczy to bede o jedna rzecz madrzejasza..Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info dla oburzonych
nietaktem nie jest pierdniecie cichaczem bąkolota w towarzystwie zaś zwórecenie komuś uwagi o tym fakcie jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info dla oburzonych
nietaktem nie jest pierdniecie cichaczem bąkolota w towarzystwie zaś zwórecenie komuś uwagi o tym fakcie jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melilindka
a moj byly na szczescie maz wycial mi kiedys taki numer.otoz zawsze kiedy szedl do kibla robic kupke zdarzalo mu sie dosc czesto nie spuszac wody na co ja reagowalam wsciekzna no i tak raz zrobil mi psikusa nasral ogromna gromade z czubkiem a na czubu tej kupy osadzil malenka horagike z mc,donandsa i pokazal mi swoje arcydzielo.nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B E O
Ej dziewczyny a co z odpowiedziami na moje pytanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _poleena_
Hmm no nikt nie jest idealny,mój facet nie pierze swoich rzeczy,rozrzuca brudne skarpetki,wszystko je rekami(sztucce od swieta),czasem łazi w nieswieżej koszulce ale LITOŚci...nie rozumiem jak potraficie kochac się ze swoim facetem po tym jak dłubie w nosie,puszcza baki czy nie spuszcza wody w kiblu.Może jestem idealistką,ale tak NIE może byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W_era
Moj facet uwaza ze kazde pierdniecie jest niechcacy i nie mogl powstrzymac bo ma slebe zwieracze :D Mowie mu zawsze ze jest ochydny. Kiedys zrobilam experyment i to ja przy nim pierdlam ,jednak wzbudzilo to w nim pewnien szok. Stwierdzil ze on moze bo jego nie smierdza a ja puszczam zabojcze cichacze. Nie jestesmy po slubie ale juz jego smierdzace skarpetki walaja sie po pokoju.Boje sie ich dotknac i ze dostana nozek i uciekna. Najgorsze jest to charczenie poranne.Ochyda!!!!! wyplowanie zaleglej flegmy z gardla. Fujjjjj !!!! ale w jaki glosny sposob. Oprocz tego sie roztyl i wyglada ochydnie. Przestal dbac o siebie calkowicie. W nosie dlubie dyskretnie i to chyba jego jedyny plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek dobra rada aka samo zło
Do B E O. Zapach , smak , miekkosc tez sie liczy. MILOSCI NIE MA jest TYLKO CHEMIA. Twoj zapach i smak jest dla ciebie odrazajacy jak ser plesniowy a twojego faceta to wlasnie kreci !! To jest mu potrzebne do zajscia reakcji ktorej efektem jest pozadanie. My tez jestesmy zwierzetami co prawda wiekszosc naszych pierwotnych instynktow utracilismy na drodze ewolucji ale ten jeden najwazniejszy zawsze w nas zostanie. Matki Natury nie da sie oszukac i wszystko kreci sie w okolo prokreacji tylko do tego jestesmy potrzebni dla podtrzymania gatunku. Jestem osoba ktora ma wiekszosc zmyslow bardzo mocno wyczulonych,smaku i powonienia szczegolnie. Niesamowicie kreci mnie fakt jak po konkretnym i dlugim akcie milosnym jestesmy razem z ta konkretna partnerka niesamowicie spoceni w powietrzu unosi sie wtedy zapach ekstazy a smak jej ciala doprowadza mnie do kolejnego orgazmu. To pomaga nam wibrowac i drzec jeszcze dluzej po tym jak razem szczytujemy. Orgazm to nie tylko wytrysk. Pozdro i czekam na komentarze Do potem Wujek dobra rada aloas samo zlo. GG 2891009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowman FACET
No dobra - powiem wam jak to jest - jestem facetem i się przyznam: 1. Nie lubię się myć 2. Jak robię siku - nigdy nie czyszcze pędzla - wolę po kilku dniach umyć to co pod skórką się zbierze 3. Jak robię kupę to też podcieram dotąd aż brąz zniknie - a potem w majty - często i gęsto się zdarza że na majtkach zostaje szlaczek 4. Tak tak - wącham skarpety - chodzę w nich nawet tydzień - aż są sztywne 5. Dłubię między paluchami u nóg - a że mam grzybicę chyba to śmierdoli - zwłaszcza z tego małego palca u nogi 6. Obgryzam paznokcie ( ale nie daleko - tylko delikatnie ) 7. Drapię się po jajkach - nawet nie wiecie jakie to jest uczucie - to tak jak drapanie po plecach jest miłe :) 8. Grzebię w nosie i gile wycieram o skarpetkę u dołu - i potem jak przetrę o dywan to jest po sprawie 9.Myję się pod prysznicem raz na dwa/trzy dni - to wystarcza 10.Zamiast myć pach - wolę antyperspirantem je zalać w iment 11. Często jak w kilblu nie ma papieru to wycieram w przedramię dupsko a potem jak wyjdę z kibla to myję rękę ( no co - jak nie ma wyjścia to co ?? ) - trzeba uważać żeby nie było nikogo przy umywalce 12. Pierdzę jak cholera - i to strasznie śmierdząco - nie wiem czemu - ale ostatnio to chyba co 15 minut 13. Dłubię w uszach i wydłubuję miód - wycieram o meble 14. Wyrywam włosy z nosa i oglądam który dłuższy 15. Wyciskam pryszcze nawet na fajce 16. Często w toalecie publicznej sikam zamiast do WC to do szczotki do czyszczenia kibla 17. I najgorsze - mam kulturalną żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medalistka
Nawiazujac do tematu jak wczoraj wspomnialam mieszkam chwilowo z moim facetem i jego dwoma kolegami icodziennie przezywam katusze.Zawsze rano nie wiem o co chodzi zawody jakies czy co wszyscy sraja po kolei a smrod taki ze na zyganie zbiera ,powietrze takie geste ze mozna ciac nozyczkami! W domu syf ze szok ja staram sie sprzatac ale nie wyrabiam bo jest ich trzech a ja jedna .Pozatym pierdza bekaja i czasem ktorys przeprosi ale co z tego jak obor w domu jak z murzynskiej chaty.normalnie nie do wytrzymania.A tak w ogole to moj misiek jest raczej czyscioszkiem i nie moge za bardzo narzekac,kapie sie czasem dwa razy dziennie zabki tz myje ,nie zauwarzylam zeby wachal skarpetki czy majtasy jak pierdnie to mowi ups,zamiast rechotac z dumy to zawsze cos.Najwieksza wada to obgryzanie paznokci nie moge go oduczyc,nawet straszylam ze przestane sie z nim kochac alo nic z tego,chrupie dalej az trzeszczy .Mimo tych wad kocham go bardzo bo ja tez nie jestem swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
alez wy faceci jestescie obrzydliwi!!!!!!!!!!!!! chyba zostane lesbijka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik
toczymy dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×