Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

no facet ,to jest kwintesencja tej stronki:)) tylko mało smieszne dla nas kobiet... ale to chyba jaks prawda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _BowleR_
Hmmmm.... moja narzeczona zaczęła to czytać i powiedziałą, że wypisz wymaluj to ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique31975
tak to prawda moi drodzy,faceta trzeba juz na poczatku ganic za niektore obelsne rzeczy..pewnie nie wszystko jest takie straszne no ale z tego co czytam to faktycznie miec w domku faceta wieprza to chyba dramat..wiec nie placzcie kobietki tylko brac sie sie za dobre wychowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalkaaaa
a moj ma zawsze osrane gacie!!!!!!!!!!!!juz mnie to wkurwi@!!!!!!!!!!!!!!!! masakra chlopak ma 26 lat!!!!i co ja mam zrobic!!!wyszlo dopiero po slubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jetem tolerancyjna
syfki które robi mój facet są dla mnie do przyjęcia, wszak jesteśmy ludżmi kocham go takiego jakim jest ze wszystkimi jego wadami i smrodkami, nie oczekuję od niego ze nie będzie puszczał baków bo sama tez to robię czy dłubał w nosie, akceptujemy siebie i swoje zwyczajne zachowania takie nie na pokaz wszak jestesmy blisko bardzo..co tu ukrywac> ze pierdnąc się chce? kazdemu sie chce-gdzie ma pierdziec? na klatce schodowej? a że majtki sportowe z przodu zółte z tyłu brązowe? może jestem dziwna ale ja to wszystko akceptuję..przez to wiem ze jestesmy naprawdę blisko, że mi powie że kleksa postawił w gaciach i się smiejejmy z tego a gacie idą do kosza po prostu..cieszę się że mój facet mówi mi o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PITUCH
A wy kobity, to co, ksiezniczki ? damy z niwiadomo jakiego szlacheckiego rodu? zadna z was nie beka nie puszcza bakow nie mowi ze idzie sie"wysrac" do faceta ? kto by pomyslal gwiazdy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia1504
JA JESTEM PRZERAŻONA..... z lekka pisząc, to co faceci wyprawiają jest obrzydliwe współczuję wam "żoną" ja bym nie wytrzymała z takim facetem...Wiem na co zwracać większą uwagę jak mi się jakis nasunie.....Kultura osobista na 1 miejscu....Myślę że my dziewczyny więcej jej mamy, oczywiście każda z nas ma takie nawyki ale nigdy na pokaz...przecież są gdzieś granice i wstyd! Dziś chyba kolacji nie zjem bo tak sie obrzydziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooo lcia
no nie, osrane gacie u 26 letniego faceta to pzresada!!!widac ze syfiarz z niego nie z tej ziemi!!!jak mozna nie podetrzec sobie dup***!!!!bardzo wspolczuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii37
przeraza mnie co wy tu wypisujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, niektóre rzeczy są straszne :/ może zamiast tego piszcie jakie wpadki mieli WASI panowie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii37
a najgorzse sa te osrane gacie!!!!!!no ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika21
hahaha!!!! masakra!!osrane gacie- no wygrywa dla mnie ten syfiarz i brudas!!!! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba 27
tak wlasnie chcialem zobaczyc co wy tu panie wypisujecie???!!!:) no co ja widze!!! kleks w gaciach u doroslego faceta.hm no faktycznie oblesne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakierowka
przestancie gadac o tych osranych gaciach bo sie porzygam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohah
a ja chyba nie zamieszkam z facetem bo mi wstyd ale nie chce zeby słyszał jak głosno pierdze a zdarza mi sie to czesto przy robieniu kupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bak stary
ja ostatni raz sie posralem w gacie jak mialem 6 lat w zerowce!!wszystkie dzieci sie ze mnie smialy, i do konca podstawowki wolali na mnie obesrołek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bak stary
eja wiem, ja tz lubie sobie poperdzic, zreszta kto nie lubi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ...
facet ostanio chyba jakiejś sklerozy się nabawił ... może od promieniowania w solarium, bo w tym tygodniu chyba ze 3 razy zapomniał spuścić wodę w kibelku .... ja wchodzę a tu sobie dryfuje taka śmierdząca podłużna laksa :o a feee albo nie spłukuje brodzika po tym jak bierze prysznic i oczywiście kiedy ja wchodzę to muszę spłukiwaćpozakręcane hujokłaki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga123
Wy tu o gaciach, a ja mam inny problem, który jest dla mnie obrzydliwy. To do zera wygolone jaja. Chodzi po domu w bluzie tylko i buja tymi jajami, sporo już opuszczonymi bo worek nie trzyma się tam gdzie dawniej. U młodych to pewnie normalne i na czasie, ale facet ma 50 lat i pora zakryć już te obwisłe wory. Ja tam bez stanika już nie chodzę. O ludzie litości z tymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaił
wy wszyskie jestescie takie same potraficie tylko narzekac! pomyslcie lepiej jakie sa powody zachowania waszych facetów...nie dziwie sie ze oni sie zrobili tacy jak wam przybyło ok 30 kg zywej wagi i wstyd sie z wami pokazac na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfsa
PIERDZENIE DOBRA SPRAWA a ja k sięwma nasze prutanie nie podoba to spływać na mambusa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy kobiety to nie sracie i nie pierdzicie? Jak usuwacie zeschnięte babole z nosa? A jak sie zesracie, to pachnie fiołkami.... Wasze wyobrażenia o mężczyznach są na poziomie czytelniczek Harlequina... Wasz okres ....on jest dopiero obrzydliwy i śmierdzący...Ten smród z damskiej toalety w akademiku zawsze mnie obrzydzał... Nie widzę nic złego w wąchaniu skarpetek a pierdzenie jest jak najbardziej fizjologiczną czynnością . Wy nie pierdząc chyba często macie wzdęcia z których rodzi się frustracja, którą tu emanujecie....A tak nawiasem mówiąc wydaje mi się, że nikt Wam dawno dobrze nie przeczyścił kominów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblesny facet
a mojemu facetowi to czesto papier toaletowy zostaje w rowku i potem na gaciach sie przykleja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *monia**
Mój tata tez pierdzi bez ograniczen i w dodatku tak pierdzi ze słychac w drugim pokoju ze skutkiem śmiertelnym.Skarpetki zmienia jak ze sztywnieja, wygrzebuje babole i wyciera je w dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moments
pierdzenie to normalna rzecz, nam kobietom też się to zdarza. To akurat potrafię zrozumieć, tak samo jak dłubanie w nosie kiedy nikt nie widzi i wycieranie jego zawartości w husteczkę- jest dla mnie ok. Najbardziej wkurza mnie grzebanie w nosie przy innych, nie wspomnę z zjadaniu tego czegoś - niektórzy to robią!!! Wielkie ble.... Nie jest regułą, że faceci są obleśni -kobiety też są - kiedyś stałam przy takiej w sklepie - pazury wymalowane a smród spod pach taki, że szkoda gadać - myślałam, że zemdleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elviszyje
up up up.....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAAA
BOŻE ALE SIE UŚMIAŁAM - PORYCZAŁAM SIE ZE ŚMIECHU :))))) ,:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najogorzej
to ja mam z tymi jego kozami, wierci pajac w tym nosie wierci jakby kurwa szczescia tam szukal a potem mysli ze nie widze i zaklada te podsluchy wszedzie,az obrzydzenie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzeh
Uśmialem się jak norka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×