Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość moj tato
spierdzi jakby mial sie zesrac dziwie sie ze mu spodnie nie pękają , a jak je to beka takk dluugooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tet a tien
a moja matka caly cza yyykaaaa fuj,a ojciec zachowuje sie normalnie..za to mialam faceta ktory notorycznie pierdki puszczal jak wychodzilismy ,znajomi..a on takie cichacze smierdzace i udawal ze to nie on!!poza tym nie myl zebow za czesto.dopiero jak ja go pogonilam..a do dentysty pojsc!!!!tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyncarz
moja laska lubi jak jej sperma do buzi splywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madameX
odswiez temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj to dopiero prosiak
moj mezszyzna zachowuje sie juz jakbysmy byli przynajmniej 10lat po slubie pierdzi- co prawda przeprasza ale co z tego mowi- np na miescie ,ze musi znalesc jakos toalete bo mu sie chce kupe , fe co mnie to obchodzi ... naszczescie dba o higiene! bo jak czytam niektorych kobietek wypowiedzi ,ze ich faceci sie nie myją:(( to juz tego bym nie wytrzymała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GP
heheh a tam pewnie takie kupsko nawali!!!w toj toj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlafmyca
ale niezle to jest!!polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokianka
Mój faccet to jest dopiero smierdziel Pierdzi po kilkadziesiat razy dziennie do tego tak smierdząco że musze nos zatykać Dłubie w nosie i wyciaga gile i robi z nich kuli i rzuca potem na podłoge, już nieraz nadepnełam na taka kule goła nogą skarpetki jego sa porozwalane po całym pokoju( smród niesamowity) kapie sie raz na tydzien jak już śmierdzieć zacznie W zebach dłubie nitkami albo co znajdzie pod reka a potem rzuca to na podłoge W kiblu jak nasra to przez godzine trzeba wietrzyć a w dodatku smierdzi cały dom. Na balkonie jest wiecznie naszczane jak mu się w nocy nie chce iśc do kiblaCzesto równiez na balkonie leza zygi bo jak nie doleci do kibla to zyga na balkonie Kubki po wypiciu odstawia spowrotem na suszarke aby ich nie myc Talerze to samo bierze i wylizuje a potem odstawia na suszarke Gryzie kiełbase i chleb a potem odstawia go z powrotem do lodówki albo chlebaka A gacie to tak długo nosi az brazowe sa i nie moge ich złapać aby dac do prania Normalnie szok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tet a tien
a to dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladymakbet
ale smieszny topik!!normalnie nie moge ze smiechu!brzucho mi pieknie!a propos pierdun jestes chamska swinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAborygen
a moj np.drapie sobie czesto jaja,przycinam mu wlosy w nosie i uszach.W nosie nie dlubie czesto,pierdzi od czasu do czasu,za to zosatwia gacie w lazience jak sie przebiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony slonecznik
hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowow
jaki dobry topik,smiechu co nie miara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwelica
Co to jest cwelica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powsciagliwy
sluchajcie, jesli te baki... to nie jest normalne. Moze wasi faceci choruja na watrobe ? Moze wizyta u hepatologa by rozswietlila ta zagadke. Ktos mowil ze niemesko jest sikac na siedzaco :)) jestem 100% facet i sikam siadajac. Jest to okazja zeby pozbyc sie baczkow, ktore gdzies podziac sie musza jesli sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdun
mi wali z huja,ale moja laska uwielbia to..jak mi sie gdzie gowniana kulka do wlosow u dupy przyklei to od razu wyjada..potem jej tez jedzie z japy..uwielbiam to..tak,jestesmy brudasami..co tu duzo mowic..nie dbamy o higiene bo po co,oszczedzac tsza..mam 38lat,pracuje w polu..uwielbiam zapach gnoju..ot..takie zbocznie..nie uzywam prezerwatyw tylko wycieram po wszystkich w przescieradlo.tsza oszczedzac na wszystkim!pamietajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdunku
umów sie ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdunku
umówisz sie ze mną?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdun
spadaj mala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale obelsny jestes..a te twoje teksty??!!takie plytkie i malo inteligentne..z takim tekstami mozesz wyjezdzac na wiejskiej potancowce!hehe palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie mam nick diavolo nie diavol,wiec sam sie nie podszywaj brudny wiesniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madameX
co za gosciu chory ten pierdun???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasar (PIERDUN) w tej samej osobie..spieprzaj z tego topiku zasrancu jeden..bo ludzi wystraszysz swymi beznadziejnymi tekstami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdun 38.
tak też tak sądzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idealna
jestescie okropne czepiacie sie facetow a wy co robicie?z tego co piszecie to jestescie idealne,przynajmniej wy bo ja nie jestem chodzacym idealem.kazdy ma wady i zalety a faceci to nie tylko brudasi i smierdziele,moj dba o higiene a jestesmy razem juz ponad 12 lat.zastanawia mnie tylko jedno po co wy jestescie z tymi smierdzielami?moze same tez takie jestescie tylko ze przeciez nie wypada napisac ze wy pierdzicie,dlubiecie w nosie itp........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdun,lasar fajnie ze prowadzisz dialog sam ze soba...schizofrenia jakas???ale prosty jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdun38
dzięki nieidealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym skancz juz tymi przyglupawymi tekstami bo jests smutny..lepiej zaszyj sie w kiblu,pusc baka i wyluzuj troche bo widze ze zestresowany jakis jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdun38
chybe rzeczywiście dostanę schizy,jeśli to kurwisko nie odjebie się wreszcie. laxar ta pizda nic nie rozumie, poza tym jje gówno. jeśli szmato nie pierdzisz, nie srasz,nie dłubiuesz w kinolu,nie jebie ci z kapy( w to akurat nie wierze) to SANTO SUBITO pierdolona cwelico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×